Stajnie w Warszawie i okolicach

jakieś 3-4 km
to strasznie daleko jest... szczególnie teraz zimą  🤔
Biżka, dlatego piszę wyżej że jest inna opcja niż 738 ...
Czy ktoś stoi w Budy Michałowskie Wierzbowe Ranczo
Co do dojazdów do Mokrego, to albo tak jak Ruffian pisała busem na Łosie (jest ich z 7 dziennie), albo jest też opcja na Kuligów i wtedy do Mokrego mamy +\- kilometr, ja idę koło 15 minut. Mam zapisane wszystkie busy jakimi się da dojechać, jak ktos jest  zainteresowany mogę wysłać. Dojeżdżam 2 razy dziennie od pon do piątku ( z centrum) i w sumie tragedii nie ma, czasami jedzie się szybciej niz osobówką, bo na trasie są bus pasy. No i dużo osób dojeżdża z Warszawy, a więc często zabieram się z kimś od nas ze stajni 😉 ZTM-ek ogólnie nie polecam, 738 jest najczęściej mega zapchane, a do tego jedzie duuużo dłużej.
O stajni wierzbowy gaj można powiedzieć wiele dobrego - kryta ujeżdżalnia, duże boksy, padoki i sporo siana.. Ale napewno nie można powiedzieć ze atmosfera jest "ciepła". A instruktorki/ właścicielki napewno nie można określić jako spokojnej... Pisze szczerze bo nikomu nie rzycze takich przejść jakie ja tam miałam :/
A co Ci się tam przytrafiło ?  🙄
Nic miłego.. Odp na prv ...
ash   Sukces jest koloru blond....
05 grudnia 2013 12:02
Alilalila, zarejestrowałaś się tylko po to żeby robić zbędny szum na forum? Po pierwsze to nie wątek o rekreacji, a o pensjonatach, po drugie jak masz coś do powiedzenie to powiedz albo nie pisz nic.
Alilalila jak chcesz żeby twoje wypowiedzi były brane na poważnie to poprostu powiedz co ci przeszkadzało i tyle. A nie wpadasz, rzucasz kilka zdań i reszta na PW. Prowokacja i tyle. 🙄
Alilalila, do Wierzbowego Gaju trafiłam po raz pierwszy w maju 2011 - oglądać pensjonat, później jako pensjonariusz przez niecałe 2 lata, a obecnie odwiedzam tą stajnię po koleżeńsku i nigdy, ale to przenigdy nie było złej atmosfery. Mimo dużego pensjonatu atmosfera zawsze była ciepła i rodzinna. Widziałam w tym czasie wiele jazd, treningów i instruktorki, jak i właścicielki zawsze były miłe i kulturalne dla swoich klientów.

Logowanie się na forum specjalnie po to żeby wystawić jakąś strasznie anonimową opinię, w dodatku nie popartą żadnym komentarzem jest... nie poważne. Prowokacja jakaś?  🙄
Każdy może mieć swoje zdanie, ale jak się mówi A to wypada powiedzieć B.
To nie prowokacja .. Tak typowo po damsku milam nieporozumienie z instruktorka. Ludzka rzecz..  Jak zobaczyłam ten wspis z ciepła atmosfera to nie mogłam nie skomentować. Obecnie jestem po rozmowie telefonicznej  w ostatecznym rozrachunku zachował a sie ok.
E tam, nie raz już w tym wątku, zdarzały się osoby, które pisały, że więcej informacji o jakiejś stajni z punktu widzenia pensjonariusza chętnie udzielą na priv więc nie wiem o co to oburzenie, nie widzę w tym nic złego tym bardziej, że odesłała na priv. Albo burza bo ludzie za bardzo się uzewnętrzniają ze swoimi negatywnymi opiniami, doświadczeniami do jakiegoś miejsca (i zaraz pojawiają się wpisy z drugiej strony barykady i mamy paro stronicową nowelę) albo burza bo ktoś napisał, że nie potwierdza atmosfery ale więcej na priv 🙄
Mógłby ktoś polecić stajnie jak najbliżej Bemowa/Woli?
Koniecznie dojazd komunikacją publiczną, cena do 600-700zł. Im mniej tym lepiej. Może być też jakaś przydomowa. Nie musi być złotych klamek, ważne aby koń miał dobrą opiekę.
Mógłby ktoś polecić stajnie jak najbliżej Bemowa/Woli?
Koniecznie dojazd komunikacją publiczną, cena do 600-700zł. Im mniej tym lepiej. Może być też jakaś przydomowa. Nie musi być złotych klamek, ważne aby koń miał dobrą opiekę.



Polecam stajnie Masta w Borzęcinie Małym.
Dojazd z pętli Osiedle Górczewska.
Opieka dla koni bardzo dobra.
salim88 owszem, ja 😉
Ktoś kojarzy tą stajnię? Był, widział, coś opowie?

http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_karolin
poszukuje duszyczek -najchetniej prywatnych,ktore stacjonuja na Brodnie i chciałyby oddac konia do wspoldzierzawy.Konisko plec obojetna,raczej wyzszy powyzej 160cm z przeznaczeniem do ujezdzenia.
Nie pogardze tez koniem klubowym o ile takowe istnieja.Tylko prosze o namiar

z gory dziekuje
Czy ktoś kojarzy stajnie Ciok farm jadów?
mikstura, :kwiatek:
Szukam czegos na okres 2 tyg. (Ferie zimowe) z halą w mojej okolicy. 😉
Caira najbliżej  masz chyba Dąbrowice i Horseland
Dziewczyny, jak to jest aktualnie z pensjonatem na Legii?
Hellgirl z tego co wiem to chyba dalej nie ma miejsc wolnych no chyba że coś się zwolniło , ale koleżanka mi ostatnio mówiła bo tam wrócić chciała że nie ma.
Nie chodzi mi o wolność boksów(głupio zabrzmiało  :tanczacalinka🙂 ale raczej o warunki i jak tam jest z atmosferą i wgl 🙂
Caira, do nas też nie masz daleko 😁

Hellgirl, nie wiem jak z boksami, natomiast wiem, że była podwyżka - 1550zł miesięcznie. Koleżanka stoi z koniem i jest zadowolona, mogę podpytać jak by coś. Bywam w odwiedzinach to w boksach zawsze czysto, sianko jest.
Aaa 😉 no to szczerze mówiąc nie wiem jak z warunkami za te cene wolałabym inną stajnie typu aromer albo np. tam gdzie ja stoje w koniku 🙂 z atmosferą to zależy z kim ogólnie to jest ok bo znam stamtąd pare osób 🙂
ja ogólnie z Aro jestem, pytam raczej dla znajomej która chce tam cuś dzierżawić 🙂
a no to niech tam dzierżawi będzie jej pasować myśle :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się