Stajnie w Warszawie i okolicach

Wiecie może co się teraz dzieje w Podolszynie? Besthorses przeniesiony, to nie wiem, czy stajnia zamknięta, czy działająca. Jakby ktoś mi mógł zgrabnie napisać co się tam dzieje, to z góry dziękuję 😉
Hej słyszał ktoś o stajni przyleśna? 🙂 Mogę prosić o opinie?


nie ma miejsc - sama stoję 'w kolejce' po drugi boks  :kwiatek:
w Podolu został Arek, odszedł stajenny Jurek i większość starych pensjonariuszy (została chyba tylko forumowa Etosha). Ktoś tam jakieś jazdy prowadzi (rekreacja, ale czy ma ubezpieczenie i jak to formalnie wygląda- nie wiem). Arek nadal ma w stajni konie handlowe. To tyle co słyszałam od osób, które tam bywają i z fb.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
04 stycznia 2015 17:23
Hej słyszał ktoś o stajni przyleśna? 🙂 Mogę prosić o opinie?


super infrastruktura, hala kryty lonżownik, zielone pastwiska dobrze grodzone. Bez zarzutu. brak wolnych miejsc i długa kolejka, są budowane nowe boksy angielskie.
Witam! W Podolu jest super.Głównie są w stajni konie handlowe i pensjonatowe.Ja jestem już tu 7 lat i nie zamierzam zmieniać stajni.
Ostatnio mieliśmy weremontowaną w zeszłym roku małą hale , padoki stajnie,a w tym na wiosnę dużą .Cisza spokuj mała rekreacja 1 koń na jeździe lub cale.Po wszelkie informacje najlepiej zdzwonić do arka lub jego taty Ryszarda.
Hej, może mi ktoś napisać na pv kilka słów o stajni Siedliska, Golden horse, Celinów? Siedliska dziś odwiedziłam i jestem bardzo zadowolona, ale potrzebuję jeszcze kilku informacji o atmosferze, podejściu do koni i pensjonariuszy itd. Będę bardzo wdzięczna za informacje🙂

Może macie jakieś fajne stajnie w których:
- brak rekreacji lub w bardzo małej ilości
- duża hala
- karuzela
- lonżownik
- myjka wewnętrzna / ew. zewnętrzna.
- brak dopłat za założenie koniowi ocieplaczy, derki, czy wyprowadzenia na karuzele.
Brak opłat za karuzele dodatkowo tak,ale chyba nie ma miejsca bez opłat za ocieplacze czy ochraniacze 😉

Golden Horse-bardzo fajnie-żałuję że nie mogę zostać na stałe
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2015 18:53
DressageLife, są.
Brak opłat za karuzele dodatkowo tak,ale chyba nie ma miejsca bez opłat za ocieplacze czy ochraniacze 😉
Oczywiście, że są takie miejsca  😉
to gdzie takie miejsce jest? Mam na myśli miejsce z  dużą halą i warunkami do konkretnego sportu-z czystej ciekawości,bo ile dobrze pamiętam to nawet pensjonaty uznawane za luksusowe (Largo) tego nie oferują.
Są są. Trochę dalej, niż wymienione przez Ciebie miejsca i bez  lonżownika 😉
Oczywiście, że są. Aktualnie sama w takiej stoję 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
05 stycznia 2015 21:14
U nas nie ma karuzeli, ale nie ma dopłat za przebieranie derek, zakładanie ochraniaczy, kaloszy czy nawet zrobienie wcierki i założenie ocieplaczy 🙂
Ktoś orientuje się, jaka jest grupa na facebooku pensjonariuszy z Duchnic? (Hubertus)
Dzięki 🙂
A ja wpadam się pochwalić,że z nadejściem kwietnia,po HPP w Michałowicach,po 9 latach żegnam Aromer  😍 Wyprowadzam się na stałe do Golden Horse z aktualnym koniem jak i tym drugim planowanym.
Aż nie mogę się doczekać  😅
kujka   new better life mode: on
11 stycznia 2015 20:48
Hellgirl, t grupa jest z ograniczonym dostepem, jak nie jestes pensjonariuszem ani dzierzawca to nie masz wstepu 😉 ale napisz do Dzią, ona chyba wciaz jest administratorem.
Wpadam żeby powiedzieć bo może kogoś to zainteresuje że u nas w stajni konik powstały lustra na hali  😀  😅 oraz posiadamy wolne boksy! 🙂
asds   Life goes on...
12 stycznia 2015 22:09
A ja wpadam się pochwalić,że z nadejściem kwietnia,po HPP w Michałowicach,po 9 latach żegnam Aromer  😍 Wyprowadzam się na stałe do Golden Horse z aktualnym koniem jak i tym drugim planowanym.
Aż nie mogę się doczekać  😅


W takim razie witam sąsiadkę z drugiej strony torów! 🙂
asds,których torów  😁 Jak tam jadę to przejeżdżam niestrzeżone tory dwa razy,a objazdem można i 4 razy przez nie przejechać  😁
asds   Life goes on...
12 stycznia 2015 22:31
Tych koło Łosia 🙂.
stoi ktoś w Ranczo Oregon? Jak wrażenia?
z niusów - w stajni w Wiązownej powstała hala 🙂
Anaa, o którą stajnię chodzi? Namiot czy murowana?
quantanamera, namiot 🙂 a stajni nie jestem pewna... myślałam, że Polana, ale zdjęcia mi się nie zgadzają (na stronie Polany jest cała biała hala - też namiot)
Anaa, w którym miejscu w Wiązownej?
U Pani Aldony...
emptyline   Big Milk Straciatella
15 stycznia 2015 11:52
Anaa, w Polanie to już dawno była.
Kochani!
W stajni Podolszyn jest złodziej. Nie chodzi mi o robienie złej reputacji stajni.
Może komuś w jego stajni "napatoczy" się osoba  bądz któś  kto bedzie chciał sprzedać w necie: pad Anky,(stara kolekcja) brązowy, kolor wg marki chyba cynamon, widać ślady użytkowania oraz podkładka korygująca przód z jasnym futerkiem , kolor granatowy materiału firmy Mattes, widać że używane - proszę o kontakt. Anóż może uda się odzyskać te rzeczy, chodz w to wątpię 🙁
Ludzie są bezczelni! Nie znaja granic przyzwoitośći bo kradna nawet z czyjejś paki. Tylko denerwują człowieka.
Niedlugo bedzie trzeba miec zamki na linie papilarne
Dziekuje za uwagę 🙂
szukam niedrogiej stajni, najchętniej wolnowybiegowej, w okolicach Pruszkowa - może być bez żadnych 'wygód' dla człowieka - tylko duże padoki/pastwiska i dobra opieka. Co możecie zarekomendować ?


Witam, czy ktoś wie w , której stajni jest pensjonariuszką nasza koleżanka precelek?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się