Stajnie w Warszawie i okolicach

ajstaf stajnia Enklawa koło Sulejówka. Z tego co wiem to u Mehari jest chów w pełni wolnowybiegowy, a nie boksy ze stalym wyjściem. Tak czy inaczej byłam u Mehari, widziałam stajnię i opiekę jaką mają konie i polecam.
Nikas- 35-40 min do Iskierki
Karla🙂, z Centrum? jakim cudem?
jak nie ma korków- ruszam z okolic Świętokrzyskiej i tyle mi zajmuje dojazd, z Woli (Redutowa) mieszczę się w 25min max 30- około godz 13-14, z Ursynowa -dziś w czasie meczu (pusto na ulicy😉) 25min
nie wiem jak pociąg, bo jeździ ze Śródmieścia więc może być jeszcze szybciej.

ps mandatu za prędkość jeszcze nie dostałam i nie zakładam koguta jak jeżdżę do stajni😉
Cena nie zabijająca to dla mnie maks 1300zl
Hmm... Muszę podjechać. Dzięki.
A jak tam z warunkami w boksach? Czysto? Jak stajenni? Do dogadania?
czysto, stajenny w mojej stajni super, nie wiem jak ten drugi- musisz podpytać
dojazd  ul. Puławską  to jeden z najgorszych  kierunków - moim zdaniem. Pewnie w ok. południa jest luźniej, ale później są korki masakryczne. To chyba jedna z najruchliwszych wylotówek z W-wy. Też nie wyobrażam sobie przejazdu  w 30 min w standardowych porach, a jeździłam nią dość długo.
Nikas - KJ Plejada, jest hala, czysto w boksach , trawiaste, uprawiane pastwiska, w cenie się zmieścisz - zapraszamy w odwiedziny
Grace Ale tam nie trzeba jechać Puławską. Od Wilanowa, na Konstancin, później Baniocha i zajeżdżasz "od tyłu", szybko i w miarę bez korków.
KJ plejada niestety zdecydowanie za daleko, nie wyobrażam sobie dojazdu tam w 30 minut niestety.
A szczerze powiedziawszy kierunek piaseczno chciałabym zmienic. Aktualnie tam jeżdzę i niestety dluuuuugo. Nawet od strony Wilanowa w dobre dni to minimum 40-45minut.
Ale dziękuje bardzo za wszystkie propozycje  :kwiatek:
masz jeszcze Golden Horse
ale to ten sam kierunek i jeszcze dalej chyba...

tak się zastanawiam, ale duże zieloe padoki, cena do 1300 i szybki dojazd to raczej taka zaklęta trójca. Ciężko...
LatentPony   Pretty Little Pony :)
02 lutego 2015 09:08
Grace, Mehari ma chyba taką całkiem wolnowybiegową stajnię, a ja bym chciała żeby mój koń jednak na noc miał "swój własny" kąt w postaci boksu angielskiego/wiaty i malutkiej kwaterki przed boksem  :kwiatek:.
Teraz jest chwilowo na podlasiu, ale w marcu chciałbym, żeby już był w okolicach Warszawy. Widzę tylko, że jednak ciężko będzie znaleźć taki boks z kwaterką  🙁.


Tak, Mehari ma typową stajnię wolnowybiegową, ale jest osobą niesamowicie otwartą, więc nie zaszkodzi zapytać, z pewnością nie ugryzie 🙂
Ja osobiście bardzo polecam "stajnię" i opiekę u Mehari - stoję tam z koniem już 1,5 roku i naprawdę, nigdzie się nie wybieramy 🙂 W końcu znaleźliśmy swój raj 😍
To już półtora roku minęło??? Jezu ale poleciało.
majek   zwykle sobie żartuję
04 lutego 2015 12:52
[s]Sorry, że się Wam wtrącę w wątek, wiem, że sporo osób z okolicy tu zagląda. Mojej mamie uciekł pies na spacerze, w okolicy Janek/Sękocina/Magdalenki (rejon Podolszyn, stajnia Beckersport i pewnie jeszcze kilka innych)
A więc, jeżeli wybierzecie się na spacer (chociażby konno) to zwróćcie uwagę, czy nie pałęta się pies wys. ok 50cm, mieszaniec szorstkowłosy w kolorze sól i pieprz. Był ubrany w szelki i miał ok. 6 metrową linę (żeby nie uciekł)
Podaję telefon do mamy, jest zrozpaczona 602281044
[/s]
[font=Verdana]ZNALAZŁ SIĘ[/font]
Duchnice są podobno super jeśli chodzi o padoki halę itp 😉 No ale brak terenów do jazdy :P Chyba że ci na tym nie zależy
Na terenach mi aż tak bardzo nie zalezy 😉
A czy ktoś moze stoi w stajni na terenach awf-u? Bardzo prosiłabym o opinie tu lub na priv.
A my od dzisiaj w Ładzyniu  🙂 Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Czysto, miło i sympatycznie  🙂
A kto z forum stoi w Duchnicach? Chciałabym zadać kilka pytać prywatnie, mogłabym prosić na priv?  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
06 lutego 2015 14:30
Nikas, pytaj Dzionkę
Nikas ola94 też z Duchnic 🙂
Jeśli ktoś stoi w ośrodku jeździeckim w Łosiu i chciałby odpowiedzieć na kilka pytań, to proszę o pw  :kwiatek:
Dziękuję bardzo dziewczyny za odpowiedzi  :kwiatek:
Nikas tez stoję w Duchnicach z końmi. Chętnie odpowiem na pytania 🙂
Sporo nas się tu duchniczanek zrobiło 🙂 Teraz nie ma wolnych boksów w Duchnicach i z tego co wiem, to jest mała kolejka.

Stoi ktoś obecnie w Zakolej Ranch w Barchowie? Miałabym sprawę 🙂
Czy ktoś się może orientuje jak wygląda obecnie sytuacja w Celinowie oraz w Dobrzyńcu?

Znajoma poprosiła mnie o pomoc ale choć to odpowiednia strona Wisły 😉 to zupełnie nie moje rejony więc wiem tyle, że takie stajnie są.

Pomożecie?  :kwiatek:
Kto aktualnie  stoi w Bajardo i mógłby mi powiedzieć jak tam jest? Wszystko co było, przeczytałam, ale to info sprzed roku.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
09 lutego 2015 20:41
Czy słyszał ktoś o stajni w Warszawicach za Otwockiem?
ja🙂 to stajnia w sąsiedniej wsi.  Szukasz stajni w tych okolicach?

SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
09 lutego 2015 20:59
tak, w tamtych okolicach 😀 Zależy mi na łąkach w sezonie pastwiskowym i możliwości wyjazdu w teren, z dobrą opieką. Może być 1 duży boks dla 2 kobyłek (teraz tak właśnie stoją) lub 2 oddzielne i cena do 700 zł od konia. Hale i place do jazdy nie są mi potrzebne.

edit: Złota dziękuję za PW :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się