Stajnie w Warszawie i okolicach

W Porębach Starych koło Stanisławowa jest kameralna stajnia, jest i hala i plac i super tereny wokół i padoki:
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/29464?q=&kategoria=5&lokalizacja=&widok=0&strona=2
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
10 lutego 2015 12:54
W Porębach Starych koło Stanisławowa jest kameralna stajnia, jest i hala i plac i super tereny wokół i padoki:
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/29464?q=&kategoria=5&lokalizacja=&widok=0&strona=2

Siwa folblutka to rzeczywiście miejsce gdzie stoimy z moim starszakiem- jak masz pytania to mój telefon już masz 😉

edit: tylko cena jednak nieco powyżej Twojego limitu
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
10 lutego 2015 13:15
Stajnia wygląda super, ale to trochę za daleko. Na razie mam 3 na oku w okolicach Otwocka z bardzo dobrym dojazdem (jak dla mnie) mieszczące się w budżecie, którego nie mogę zwiększyć bo musiałabym zmniejszyć budżet na jedzenie i suplementy dla koni, a to nie wchodzi w grę 😉
czy ktoś z forum stoi aktualnie w Bobrowym Stawie? I czy jest ktoś kto stoi w Sławhorse?
Hej wszystkim 🙂 zna ktoś stajnie/może polecić w której jest odchów młodzieży na mazowieckim? przede wszystkim dobra opieka,pastwiska itp. jednym słowem wszystko żeby dobrze odchował się młodziak i będzie mieć swoich rówieśników 🙂 z góry dziękuje za odpowiedź :kwiatek:
Szukam stajni w promieniu 30 km od Legionowa, z halą , z czystymi boksami, padokowaniem w małej grupce, najlepiej tylko z jednym koniem. Podstawa to dobre podłoże, jak na hali tak i na zewnątrz. Super jakby był czworobok i nie stały przeszkody na hali 5 dni w tygodniu. Cena najchętniej do 1500. W wyszukiwarce wyskakuje mi Bajardo i Garo. A i najważniejsze, żeby miejsca były, bo gdzie nie pojadę albo zadzwonię, to brak wolnych miejsc i najczęściej listy oczekujących 🙇
Garo do 1500 zł? chyba nie 🤣
Tam jest chyba lekko pow. 2000 zł
Hej czy ktoś wie może co się dzieje z Krukami? Zwolnione zostały naprawdę fajne instruktorki, czyżby stajnia była już tylko pensjonatowa??? Wie ktoś coś?
edit. pomyliłam stajnie 😉
Garo w wyszukiwarce pokazuje 1900 do 2200 zł.
rudoslaw90 z tego co mi wiadomo została zwolniona na pewno jedna instruktorka, o innych nic nie wiem a na miejsce tej zwolnionej została przyjęta "nowa".
i believe i can fly1, chyba Kozienice przyjmują na odchów. Znajomi też w Krasnym trzymali odsadka.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 lutego 2015 15:06
rudoslaw90 z tego co mi wiadomo została zwolniona na pewno jedna instruktorka, o innych nic nie wiem a na miejsce tej zwolnionej została przyjęta "nowa".

Ja naliczyłam 3 osoby, z którymi Kruki się pożegnały w ciągu ostatnich miesięcy
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
13 lutego 2015 15:20
i believe i can fly1, Opypy?
ash   Sukces jest koloru blond....
13 lutego 2015 18:03
i believe i can fly1, polecam Kozienice. Młoda moich teściów była tam 3 lata. Bardzo dobra opieka, młoda wybiegana z rówieśnikami i fajnie rozwinięta.
A ktoś stoi w stajni siekierki?
Czy w okolicach Warszawy jest stajnia pensjonatowa z założenia DIY ???
[quote author=haruś link=topic=46.msg2290065#msg2290065 date=1423663249]
Garo w wyszukiwarce pokazuje 1900 do 2200 zł.
[/quote]

Bobrowy?
W Julinku ma się dziać:
http://mazowieckie.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci/15284,Nowe-inwestycje-w-Kampinosie-list-intencyjny-podpisany.html

na dole strony jest załącznik, 45 stron ma, pooglądałam i na widok tego co ma być  👍


http://www.gminaleszno.pl/aktualnosci/ruszyły-prace-nad-centrum-rekreacyjno-rozrywkowe-w-julinku
Dramka, no chyba skończy się na Bobrowym 🙂
kujka   new better life mode: on
15 lutego 2015 19:57
haruś, garo poza cena lapie sie pod Twoje wymagania. Po głowie kolacze mi sie jeszcze Salerno?
Nikas napisz proszę na pw, znam osobę która tam stoi  😉
Kujka w Salerno brak wolnych miejsc. A ktoś może się orientuje czy w Bobrowym są miejsca?
Haruś w sobotę jechałyśmy z koleżanką na halę do Bobrowego na trening i właścicielka Bobrowego pisała jej w meilu, że jak potrzebuje boks to nie ma problemu, bo akurat mają jeden wolny 🙂

Edit: literówka
Dzieki :kwiatek:
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
16 lutego 2015 10:03
Czy na trasie Józefów-Otwock-Karczew są jakieś stajnie z łąkami, dobrą opieką i terenami do 700 zł za 1 konia z 2 wolnymi boksami lub jednym bardzo dużym?
Siwa folblutka pytaj w Dobrzyńcu u Agnieszki, cena chyba 700 lub 750, nie pamietam. Dzwon, pytaj. Tereny sa, duze boksy tez.
Stajnia godna polecenia
:kwiatek:
Nie wiem tylko, co znaczy "na trasie" bo tu trzeba troszkę z trasy odbić 😉
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
17 lutego 2015 10:37
Dziękuję, ale podobno jakieś mają być zmiany w Dobrzyńcu, poczekam na szczegóły.

Oczywiście jak najbardziej mogę odbić od trasy w głąb pobocznych miejscowości 😉
Jakie zmiany? Cenowe?
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
17 lutego 2015 10:53
Raczej dotyczące osób 😉 Nie znam jeszcze dokładnych szczegółów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się