Stajnie w Warszawie i okolicach

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 kwietnia 2015 13:23
[quote author=gosiaczek-88 link=topic=46.msg2340638#msg2340638 date=1429531017]
stajnie prowadzi czlowiek ktory nalogowo pije alkohol...czy dzien czy noc ...  jest niemily, sciaga ludzi na sile, zachwalajac jak najlepiej(...) Ja bym sie bala zostawic moje kucyki pod opieka kogos kto pijany sie zajmuje konmi, z tego co ludzie mowia nie ma on najlepszego podejscia do koni.. Tak ostrzegam na przyszlosc 🙂
[/quote]

Nie ... no skąd taki wpis nie jest kompletnie robieniem czarnego PR-u, jest tylko rzeczową informacją od osoby, której na r-v nikt nie zna.  🤔
Archeo jest rozsadna i jej brat tez . a o innych cieżko stwierdzić . Właściciela znam z innej stajni troche czasu temu zawsze pił ale skoro to się nie zmieniło to nie fajnie.  Każdy ma prawo na wypowiedzenie swojej opini . to ze jrst tam ktos kto ma głowe na karku to nie znaczy zo nie mozna wrozic swego zdania . jestem od paru chwil na re volcie ale troche poczytałam . i chociażby Hermes to flaga  jak wiatr powieje to tam jest ha ha i tylko zachwala lub obrabia dupe. Napewno taki człowiek jest rozsądny.
Jasne, że (edit. nowe podłoże i malowanie ścian to nie wszystko) 😉 najważniejsza jest opieka 😉

Nie będę tu stawać po żadnej stronie barykady...
Z konkretów. Jak na razie do opieki nie mam ŻADNYCH zastrzeżeń (no ale stoimy tylko tydzień z haczykiem)- pijanej obsługi nie widziałam.
Co do reszty to na razie jest jeden wielki plac budowy ale o tym zostałam poinformowana na wstępie, że się z niektórymi rzeczami jeszcze zejdzie.

Podłoże na placu czy hali, w mojej ocenie, pozostawia jeszcze sporo do życzenia....ALE cały czas "jest tworzone" i mam nadzieję, że finalnie będzie ok....zobaczymy.

Do pozostałej części postu się nie odniosę bo nie lubię akcji w stylu jedna pani drugiej pani....proponuję zainteresowanym podjechać, obejrzeć, porozmawiać.

A że zachwala jak najlepiej...to się chyba nazywa reklama  😁 czas pokaże ile z tego zostanie...oby wszystko 🙂
Właśnie tydzień zobaczymy jak bedzie dalej .i czy wszystko tak bedzie piekne i pachnacepachnace. A maja juz stajennego . czy wysoka blondyna dogina ha ha
mk85 Ke? A po polskiemu umisz? Bo za cholerę nie potrafię rozczytać Twojego posta.
Włacz translator jak nie umiesz .
mk85 odsyłam do mojego postu powyżej. Przyjedź, obejrzyj pogadaj 😉 i będziesz wszystko z pierwszej ręki wiedzieć

Edit. a i czytając Twoje posty mam wrażenie, że musiałaś nas wszystkich po sąsiedzku w stajni spotkać (zarówno Rafał - prowadzący, Hermes, ja i kilka osób tam razem staliśmy). Jeśli to prawda to naprawdę nie robisz Kasi przysługi takimi wpisami.
Każda stajnia niech się broni sama jakością swoich usług i zadowoleniem klientów i tych dwu- i tych czteronożnych 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
20 kwietnia 2015 13:37
mk85, idź się pobaw gdzie indziej, ok?
Bardzo dziękuję za informację. Niestety translator również nie jest w stanie przetłumaczyć Twojego bełkotu.
mk85, to jaką stajnie polecasz w tych okolicach, (Radzymin, Wołomin) bo niestety kiepsko z wyborem i niestety sporo ludzi liczyło na to, ze Mokre weźmie ktoś z głową w dzierżawę.
Byłam nie raz w mokrym za justyny byłam nie raz w dragonie u kasi . jestem tu od niedawana nie wiem kto jak sie nazywa ciebie tylko po zdjeciu poznałam . masz duzego wałacha? Sorry jak cos sie psuje bo pisze z tel i nie wszystko widze. Nikomu nie chce robic reklamy ani anty reklamy . Pana Rafała znam ze stajni nie z okolic i zawsze był po piwie czy czym innym druga sprawa byla na mokrym w tamtym tyg i dzwonilam  wyczułam alko. balet wszyscy pija a kto końmi sie zajmuje. Jest juz stajenny?
hmm... o sgdyby jeszcze Mokre bylo uczciwe i nie podbieralo klientow innym to byloby spoko, ale takie zachowanie tez o czyms swiadczy.. tonacy brzytwy sie chwyta.. jakos zadnej reklamy jeszcze nie widzialam ze wielke otwarcie stajni, zadnych zdjec, niczym ta stajnia sie nie prezentuje w tym momencie. a predzej czy pozniej ludzie sie poznaja na nowym "wlascicielu" o ile predzej nie zwinie swojego "majatku" i spierdzieli gdzie pieprz rosnie.. przez dlugi bo z tego co wiem i za to wywalili poprzednich wlascicieli, a Zarzadca calej tej posiadlosci nie bardzo chyba jest wyrozumialy co do nie placenia w czasie..

mk85 a gdzie teraz stoisz ? bo ja szukam miejsca dla swoich kucykow
Megane nie bede polecać mam swoja przydomowa . ale malo stajni rasztów słupno dragon . mokre ma ladne budynki i fajna hale ale co z tego
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 kwietnia 2015 13:55
Nikt jeszcze nie wie jak będzie zorganizowana opieka w Mokrem- jak widzę stojące tam osoby nie mają zastrzeżeń, więc nie rozumiem całej nagonki na "Dzień dobry"?

Chyba, że to właśnie osoby związane z okolicznymi stajniami w ten sposób witają nowych konkurentów na rynku - z której strony nie patrzeć "smrodek" się unosi- niekoniecznie nad nowo powstałą stajnią.
Podbierało klientów?... nikt nikomu przecież pistoletu do głowy nie przystawia...To chyba normalne, że ludzie czasem stajnie zmieniają, a że w naszej okolicy taka posucha to zawsze otwarcie nowej stajni powoduje "wędrówkę ludów". To samo była jak Aga i Grzesiek Dragona reaktywowali 😉
nie widze sensu w tym ...  dlaczego sie czepiasz tak tego ze jestem tu nowa. ty tez kiedys bylas, kazdy kiedys zaczynal. wchodze na rozne tematy, komentuje czytam.. a tak naprawde to zalozylam to konto bo szukam konia do hipo.  w tym chyba nic zlego.


znam wiele stajni w okolicy i o kazdej kraza zle slowa, jak juz wspomnialam wczesniej. i nie ja je rozsiewam
No właśnie mało tych stajni, większość ludzi w tych stajniach stała/stoi ale szukają jednak zmian.
mysle, ze nowe Mokre samo się obroni, a osoby szczerze zainteresowane i tak podjadą w odwiedziny, a z czasem wszystko się zweryfikuje.
😉
O i na tym proponuję jak na razie zakończyć dyskusję  :kwiatek:
Czas jak zawsze wszystko zweryfikuje...trzymajmy kciuki aby in plus 🙂
Nie no jasne kazdy zmienia patrzy ok tylko sa dwie ceny najpierw uslyszalam 1100zl a potem 900zł nie rozumien to ile kosztuje to tez tajemnica. Wybacz archeo za pytanie ile kosztuje pensjonat . jak poszla kolezanka ktora stoi nie daleko mokrego dostala promocje 900 zl to jak to jest. To tez psuje rynek mialo byc oh i ah
cena spuszczana tylko po to zeby zdobyc klientow i nie byc na minusie.. takie mam wrazenie.. ciekawe jak dlugo to potrwa. trzy miesiace ? zanim zacznie miec moze mniejsze moze wiekszze problemy fnansowe i wynajdzie ccos zeby podniesc pensjnat do 1000-1100 i ciekawe kto wtedy tam zostanie. bo za taka cene sa pensjonaty z znacznie lepszymi warunkami
Dlatego jak ktoś jest zainteresowany to w zakresie ceny, warunków itp. najlepiej rozmawiać z osobami zarządzającymi. Mnie poinformowano, że cena finalnie ma być wyższa (nie pytałam jaka) jak już wszystko będzie skończone

Edit. gosiaczek-88 tak z ciekawości, rzuć przykładem. Okolice myślałam, że mam opcykaną i nie słyszałam.

Ale sama pisałam o kończeniu tematu i go ciągnę. Przepraszam. I zapraszam zainteresowanych w odwiedziny. Jestem pewna, że Rafał odpowie na wszelkie pytania 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 kwietnia 2015 14:17
Napiszę brutalnie- mamy wolny rynek, jeśli ktoś ma ochotę dać na 'dzień dobry' mniejszą kwotę to klienci powinni się tylko cieszyć.

Przy okazji- Ci którzy nie przykładali się do świadczenia usług na odpowiednim poziomie być może wypadną z rynku, ewentualnie będą mieli powody do zastanowienia się nad swoim biznes planem i jakością świadczonych usług - ja nie widzę tu nic zdrożnego, ot ekonomia i wolny rynek w czystej postaci.

Ok ale teraz jest 900
Dlatego jak ktoś jest zainteresowany to w zakresie ceny, warunków itp. najlepiej rozmawiać z osobami zarządzającymi. Mnie poinformowano, że cena finalnie ma być wyższa (nie pytałam jaka) jak już wszystko będzie skończone...


a jaka jest teraz ?
gdzie stalas wczesniej ?
chociazby rasztow, slupno,dragon,zagosciniec,

o kazdej kraza plotki
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] post pod postem
Jakie mamy w okolicy Wa-wy stajnie typowo ujeżdżeniowe, w których mam szansę na postawienie konia w trening, ale w tym moje 3-4 treningi tygodniowo?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 kwietnia 2015 14:28
Olson na bank wyspecjalizowany jest Centurion, trochę mniej- Equita w Świętochowie i  u Doroty Urbańskiej w Master-Film. Pytanie czy te dwie ostatnie biorą konie w trening.
Gosiaczek...Pewnie, ze krążą plotki i będą krążyc, jednak kazda stajnia albo ma zadowolonych pensjonariuszy, albo niezadowolonych, albo tych, co są zadowoleni bo widzą konia raz w  miesiącu. Nie padł, to znaczy, ze jest dobrze. Są też stajnie, które mają wolne boksy i mierne zainteresowanie i  te, do których jest kolejka... i wydaje mi się, ale nikt z tych pensjonariuszy w 100% nie opierał się na wypowiedziach ludzi z forum, ale pojechał, porozmawiał z właścicielem, zerknął na konie, na ilośc siana, na padoki, na czystosc w obejsciu itd.

Edit: no właśnie, są plotki, bo ktoś coś usłyszał, dodał swoje  i są opinie osób, które w danej stajni stoją lub stały i z jakiegoś powodu odeszły. I takie informacje trzeba samemu zweryfikować...
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2015 14:34
Olson, mozesz jeszcze pomyslec o Celbancie, ale to juz niestety wieksze zadupie niz Centek...
Albo stanac w Garo i dac konia w trening do Marcina Woldanskiego.
O, no właśnie, może ktoś coś powiedzieć o Celbancie?
Słyszałam bardzo dobre opinie i widziałam kilka zdjęć- sprawia dobre wrażenie.
Poza tym ktoś wie ile sobie liczą za boks?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się