Stajnie w Warszawie i okolicach

Dla jasności ja nie wchodze na fora re volty. Nie potrzebuje obrońców do mojej stajni ani nic z tym wspólnego. Nie wiem kto to i co pisze nie i nie chce mieć z tym nic wspólnego.W Pensjonatach jedni przychodza inni odchodza.
Właśnie tydzień zobaczymy jak bedzie dalej .i czy wszystko tak bedzie piekne i pachnacepachnace. A maja juz stajennego . czy wysoka blondyna dogina ha ha



W odpowiedzi na to co napisałaś, z tej strony ta doginająca wysoka blondyna  😉 Mamy już stajennego, a nawet dwóch żeby było jasne.

Zapraszam najpierw wszystkich w odwiedziny a potem proszę o wystawienie opinii 🙂 a zdjęć stajni i oferty jeszcze nie ma, ponieważ stajnia nawet nie została otwarta a ludzie do nas przyszli bo widocznie im to odpowiadała, nikogo siłowo do siebie na zaciągaliśmy to był ich własny wybór 🙂

Na wszelkie dalsze pytanie chętnie odpowiem na pw 🙂
Hej, potrzebuje waszej pomocy. Szukam stajni z pastwiskami i dobrą opieką dla kobyły w ciąży. Ważne żeby stajnia miała źrebaki. Okolice Mazowieckiego.
Hrabinka, a kiedy bedzie źrebol?
Pomyśl o jakiejś stadninie najlepiej
Jeszcze dużo czasu bo jest dopiero co po pokryciu. Ale chciałabym już coś znaleźć. Stadnina to moja ostateczność tak szczerze.
W Barchowie, (Zakolej Ranch) jak dobrze pójdzie (kobyły w kryciu) powinny być źrebaki na przyszły rok.
Czemu stadnina w ostateczności? To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie dla koni.
a czy ktos oddawal w dzierżawe konia do tej stajni heartland ? ma jakief info jak te konie pracuja jak sa traktowane ? czy faktycznie maja 1-2 jezdzcow czy caly dzien gonia w rekreacji ??
Hrabinka12, jeśli chodzi o Zakolej Ranch porozmawiaj ze swoim trenerem - stamtąd jego koń wrócił 2 lata temu...
[quote author=gosiaczek-88 link=topic=46.msg2340638#msg2340638 date=1429531017]
Teraz wszyscy zaachwalają stajnie w Mokrym... z tego co wiem stajnie prowadzi czlowiek ktory nalogowo pije alkohol...czy dzien czy noc ...  jest niemily, sciaga ludzi na sile, zachwalajac jak najlepiej.. moze i hale ma ale podloze okropne, konie sie kopia. Ja bym sie bala zostawic moje kucyki pod opieka kogos kto pijany sie zajmuje konmi, z tego co ludzie mowia nie ma on najlepszego podejscia do koni.. Tak ostrzegam na przyszlosc 🙂
[/quote]

Witam,

Jestem nowym Dzierżawcą "Mokrego", ale po kolei...

Po pierwsze chciałem się przywitać ze wszystkimi zainteresowanymi na Volcie, miało to nastąpić dopiero za kilka dni, kiedy nasza stajnia zostanie oficjalnie otwarta, ruszy strona, FB itp., zostaliśmy jednak zaskoczeni wcześniej i czujemy się jak celebryci, o których pisze się "hate'y".

Rozpoczęliśmy prowadzenie stajni w nadziei na stworzenie miejsca przyjaznego ludziom, a przede wszystkim koniom, które kochamy. Pragnęliśmy utrzymać jak najlepsze stosunki sąsiedzkie ze stajniami i koniarzami, nie jest i nie było naszą intencją burzenie zastanego porządku a jedynie uzupełnienie luki na rynku i stworzenie pensjonatu z atmosferą serdeczności, dbałości o zwierzęta oraz braku zawiści tak obecnej w tym światku.
W odpowiedzi na nasze działania otrzymujemy jednak jeszcze większą dawkę zawiści i dziecinnych zagrywek, otóż jak potwierdził to administrator forum, post od gosiczeka88 powyżej cytowany jak i posty od mk85 pochodzą od jednej i tej samej osoby a za obydwoma nickami kryje się Dzierżawczyni stajni Dragon. W tej sytuacji zmuszeni jesteśmy podjąć odpowiednie kroki prawne aby chronić nasze dobre imię.
Ocenę takiego zachowania pozostawiam już każdemu we własnym zakresie...

Pensjonat MOKRE rusza oficjalnie od maja, zapraszamy wszystkich szukających świetnych warunków dla koni, bogatej infrastruktury obiektu, serdeczniej atmosfery ludzi z klasą a przede wszystkim okazji do relaksu.
Rafał.
Stajnia_Mokre, proszę nie przekręcać moich słów. mk85 oraz DOBRUSIA korzystały z tego samego IP, sprawa wyglądała zbyt podejrzanie, dlatego dostały bana.

Nie mam powodu, aby oskarżać gosiaczek-88, o podszywanie się pod inną osobę, jej IP jest czyste.
Celbant 1000zl za boks
Stajnia_Mokre, kroki prawne ?

smieszne. jak dla mnie to kazda stajnia powinna sie wzajemnie wspierac a nie rywalizowac..
najwidoczniej tak nie jest.. a co do waszego "celebryctwa" to chyba za duzo powiedziane.. ile to potrwa dwa trzy miesiace ? dopoki nie podniesiecie ceny pensjonatu i ludzie i tak zaczna odchodzic, bo nie wierze ze cena nie bedzie wieksza niz 900 zl. jak poinformowala dziewczyna  wyzej (nie pamietam nicku).. cena sie znacznie zmieni. wiec powodzenia w tym ze utrzymacie wszystkich pensjonariuszy.

megi91,
zdania sa podzielone co do stajni heartland, jedni narzekaja inny chwala. ja aczkolwiek osobiscie nie slyszalam ani nie zauwazylam zeby konie ktore sa oddawane w dzierzawe zasuwaly non stop, jezeli oddasz konia w dzierzawe wlascicielce stajni no to tak rekreacje bedzie pewna. chyba ze zaznaczysz sobie ze tego nie chcesz i tylk 1-2 jezdzcow, polecam zadzwonic
gosiaczek-88... w jakim świecie Ty żyjesz? Przecież pensjonat to jest biznes z którego człowiek, zazwyczaj, chce wyżyć. Rywalizacja na jakimś poziomie zawsze tutaj będzie. Co oczywiście nie powinno wykluczać zdrowych relacji i braku kopania dołków pod sobą.
Chess
ale tak niestety jest.. ludzie kopią dołki pod sobą..
stajni jest coraz więcej i ludzie mają prawo wyboru. ale zdanie typu mysielismy podjac kroki prawne alby chronic wlasne imie?  to troche zenujące ..
niby jak je chronic maja zamiar ?
Celbant 1000zl za boks



Dzięki za info 🙂
a coś możesz powiedzieć o opiece? Czy padoki cały dzień, czy są wyprowadzane w ręku.. takie podstawy 🙂

z góry dzięki!
CZy ktoś poleci jakąś fajną kameralną stajnię w okolicach Góry Kalwarii/Warki/Kozienic ? Koniecznie pastwiska, ujeżdżalnia, ale bez wyskoków i ambicji na stajnię sportową 😉 Najważniejsza dobra opieka dla konia, bo zajrzeć codziennie do stajni nie będę w stanie. :kwiatek:
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 kwietnia 2015 14:38
Palemka podpytaj tutaj - znajoma gorąco polecała
Wybieram sie tam na dniach, tylko mam obawy ze to bardziej sportowa stajnia, a my mocne rekreantki z kobyłą 😉 Więc mam takie głupie obawy trochę, że tam nie pasujemy, ale sprawdzę na pewno to miejsce.
Gdzie po praskiej stronie warszawy są dobre warunki dla konia z copd? Chodzi o moczenie siana, owsa, dodawanie dodatków, łąki i konie na łąkach/padokach jak najdłużej? Potrzebuje informacji od pensjonariuszy, a nie obiecanki właściciela stajni 😉 Cena do 750, bez hali, mile widziane tereny.
A czy ktoś trzyma konia luba zna warunki w stajni w Aleksandrowie koło Góry Kalwarii?
Megane Do mnie za daleko?  🙂
Megane, w takiej stajni mój Pluszek mieszka już trzeci rok 🙂
wszelkie dodatkowe zabiegi przy koniu nie są najmniejszym problemem, 20 ha trawy, konie od świtu do zmierzchu na trawie w małych i dużych stadach, idealna opieka, rewelacyjne tereny i super pozytywna atmosfera 🙂
750zł w pensjonat wliczone jest wszystko (Wszystkie dodatkowe zabiegi również) plus w ramach pensjonatu są także jabłka, marchewki, meszyk 🙂 dojazd samochodem z pragi jest bardzo dobry :P cały czas prosto  😉
okolice nowe dębe wielkie, wielgolas duchnowski, jakby co zapraszam na priv i na wizję lokalną 🙂
Misiek69, no niestety troche daleko 😉
Precelek, chyba piszesz o tej stajni, w ktorej kolezanka już stała i ew bierze pod uwagę powrót, ale przed podjeciem ostatecznej decyzji chciała sprawdzic, czy blizej sie nie uda czegos znalezc 😉 jakby co, wpadam na priv 😉
Dziekuje  :kwiatek:
Świetna stajnia blisko Warszawy nazywa się Allez w Aleksandrowie (nieopodal Falenicy) ul. Bonapartego 87. Super konie, miła atmosfera, warto zajrzeć 🙂
https://www.facebook.com/pages/Stajnia-ALLEZ/1610775829166735
🏇
ficha, no faktycznie, rewelacyjna  😲 dzieciak na koniu bez kasku + usztywniony koń z odgiętym grzebietem na zaciągniętym ryju!
Gdzie po praskiej stronie warszawy są dobre warunki dla konia z copd? Chodzi o moczenie siana, owsa, dodawanie dodatków, łąki i konie na łąkach/padokach jak najdłużej? Potrzebuje informacji od pensjonariuszy, a nie obiecanki właściciela stajni 😉 Cena do 750, bez hali, mile widziane tereny.


fc-dabrowica  są wolne boksy, a konie z COPD mają się świetnie.
W tej cenie jest  hala i karuzela.
co lepsze ?stajnia Largo Sp.z.o.o czy Pensjonat Bobrowy Staw byłam w obu stajniach i chcę wstawić tam konia tylko nie wiem jeszcze,która lepsza...Proszę o wasze opinie i zamknę wątek duży uśmiech
Byłaś, oglądałaś, rozmawiałaś szczegółowo z kimś na temat zasad i warunków? Ty najlepiej wiesz co jest dla ciebie i twojego konia najważniejsze 😉
byłam,lecz chcę się dowiedzieć o waszych opiniach  🙂
Proponuję doprecyzować pytanie, bo "która lepsza" trudno powiedzieć, to zbyt ogólnikowe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się