Stajnie w Warszawie i okolicach

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
29 stycznia 2016 21:26
stoi ktoś obecnie w poczerninie?


A co chcesz wiedzieć ? Moja koleżanka stoi wiec mogę się podpytac
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 stycznia 2016 22:20
jaka jest cena pensjonatu? nigdzie nie ma konkretnej informacji, tylko że od 799. Rozumiem że, to cena dla emerytów np. bez możliwosci korzystania z hali?
Brzask, aktualna cena za pensjonat sportowy (z korzystaniem z infrastruktury) to 1200 zł.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 stycznia 2016 22:41
Quanta, dzięki  :kwiatek:

jejku jak tam daleko... 🙄
Ano strasznie - byłam w grudniu zobaczyć jak wygląda ośrodek (tam jest teraz nowa stajnia i hala), ale codzienne dojazdy z Warszawy wypadłyby samobójczo 🙁
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 stycznia 2016 23:00
no to od razu sie powieszę  😉 od jutra dojezdzam codziennie...
Jezu! Nie masz innej alternatywy?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
30 stycznia 2016 07:19
Brzask No I z racji tych 70 km znajoma konia zabiera bliżej domu.  Ja mam teraz 55 km i aż głowa mnie boli na samą myśl o jechaniu do koni  🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2016 08:21
Ja mam do stajni prawie 60. I nie mam auta.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
30 stycznia 2016 08:27
Ja mam do stajni prawie 60. I nie mam auta.

No jak ktoś ma czas to ok, ja jego za bardzo nie mam. Z resztą do Sobieskich dojezdzalam 2 lata no ale niestety jest to teraz daleko. 
Generalnie w marcu zamierzam zabrać przynajmniej 1 konia bliżej domu ale wszystko wyjdzie w praniu  ( czy boks się zwolni )
Ja mam 45 ale bez samochodu to bym sobie w łeb strzeliła,pracuję w kancelarii od 9 do 17 i dojeżdżam do konia w godzinę,gdybym miała dalej albo nie miała auta to chyba musiałabym zrezygnować z jego posiadania.
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 stycznia 2016 12:00
Czy o Sochocin pytać tu czy w jakimś innym wątku? Z góry dziękuję za odp.
emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2016 14:46
zduśka, czasu też nie mam, ale cos za coś 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
30 stycznia 2016 19:32
Misiek69, no właśnie w tej opcji nie było alternatywy, bo my tam w bardzo konkretnym celu i tylko na miesiąc.

A propos nowa stajnia ładna, nowa hala też trochę mniejsza od tej głownej ale ma przynajmniej 25x40 tak na oko, bardzo dobre podłoże. 
ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie
Gniadata   my own true love
07 lutego 2016 15:31
[s]Warszawo (najlepiej prawobrzeżna 😉 ), czy ma ktoś pożyczyć na kilka dni w przyszłym tygodniu popręg ujeżdżeniowy tak +/- 60 cm za czekoladę/flaszkę/jakieś inne fanty oraz dozgonną moją wdzięczność? :kwiatek:[/s]
już nieważne  :kwiatek:
Zna ktoś i poleca (najlepiej z własnego doświadczenia) stajnie SKJ Beckersport?
Jeśli znajdą się takie osoby to proszę o kontakt na priv 🙂
Szukam stajni z hala dobrym podłożem z możliwością stania konia na pelecie lub trocinach (juz w cenie)
. Okolice Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowo. Ktoś cos poleca?
cena do 1100/1200zl
Paulina2009, ogłoszenie o nowej stajni w Legionowie. Tylko ceny nie ma w nim.
Gdzie ? Nazwa stajni? Bo tam jest ich sporo
famka   hrabia Monte Kopytko
11 lutego 2016 14:00
Stajnia Platyna
Paulina20099, Grace pewnie miała na myśli Stajnię Platyna, z tym, że na halę trzeba jeszcze "chwilę zaczekać". Sama hala już stoi, ale zostało jeszcze podłoże i oświetlenie.
Nagana, Famka, tak jest, chodziło o Platynę. Nagana, chyba jesteś zorientowana, napisz coś więcej ponad to co w ogloszeniu
Grace, stoję w Platynie od sierpnia, więc można powiedzieć, że jestem zorientowana 😉 Poproszę o konkretny zestaw pytań.
A stajnia u Ziajkowskich ? Ktoś stoi w niej lub ma jakieś info? Bo tutaj mam bliżej do platyny ze 30pare km
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
11 lutego 2016 21:49
Między Veną (Ziajkowscy) a Platyną masz 2(?) minuty drogi samochodem, dosłownie.
Paulina20099, między Veną a Platyną jest 1,5 km. Rzut beretem.
A cha Oki . Wybiorę sie tam w weekend . I zwiedze okolice . Dzieki
Pewnie to pytanie już było, ale przeglądałam mnóstwo stron wątku i już mi literki przed oczami skaczą :P
Czy zna ktoś jakąś stajnię w okolicach Radzymina (dokładniej Załubic)?
Cena max. to 600-700zł; byleby były łąki, tereny i miejsce do jazdy. No i oczywiście codziennie sprzątane w boksach 🙂
Wiem że to trochę nie na temat ale ktoś wie gdzie dokładnie w Górze Klawari jest skup koni rzeźnych? proszę o dokładny adres,bo w pobliskiej stajni jest wykupiony koń od tego faceta, piękna klacz 😉 chciałabym po oglądać jego konie, może bym jakiegoś kupiła  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się