Stajnie w Warszawie i okolicach

emptyline   Big Milk Straciatella
09 sierpnia 2016 22:10
Brzask, ślepaaaam 🙂
Brzask Na pewno wezmę Pana Marcina pod uwagę, słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii  🙂 Czy  Dziękuję bardzo za odzew tutaj oraz na pw  :kwiatek:
[quote author=emptyline link=topic=46.msg2581730#msg2581730 date=1470770999]
shakeyourbody, interesuje cię ujeżdżenie czy skoki?


Szukam trenera/rki ujeżdżenia w okolicach Warszawy, do którego można przyjechać na jednodniowy trening

😉

osobiście gorąco polecam Marcina Woldańskiego można przyjechać do niego do Bajarado lub Poczernina.
[/quote]

Też polecam. Bardzo zaangażowany trener, nie będziesz chciała wyjeżdżać po jednym dniu 🙂
Ponawiam pytanie. Diego, Zarembowo, NDM. Ktoś, coś?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
11 sierpnia 2016 07:20
złykoniuch, jeśli chodzi o rekreację to kawałek dalej jest Szybki Konik,  którego polecam. W Zarembowie na pewno panuje fajna atmosfera,  znajomy tam pracuje, ale jaki jest poziom jazd niestety nie wiem.
famka   hrabia Monte Kopytko
12 sierpnia 2016 06:32
Diego stajnia przydomowa opieka dobra siano owies dobrej jakości stajnia bardzo na plus jedynym minusem jest brak pastwisk .
Jaki pułap cenowy Cię interesuje?
Diego stajnia przydomowa opieka dobra siano owies dobrej jakości stajnia bardzo na plus jedynym minusem jest brak pastwisk .
Jaki pułap cenowy Cię interesuje?


Preferowane 600-800. Nie potrzebujemy wypasionej infrastruktury. Będziemy mieszkać w Modlinie, więc zdecydowanie coś w kierunku od Warszawy.

złykoniuch, jeśli chodzi o rekreację to kawałek dalej jest Szybki Konik,  którego polecam. W Zarembowie na pewno panuje fajna atmosfera,  znajomy tam pracuje, ale jaki jest poziom jazd niestety nie wiem.


Nie pytałem o rekreację tylko o pensjonat.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
famka   hrabia Monte Kopytko
12 sierpnia 2016 09:18
no po tej stronie raczej będzie ciężko coś znaleźć
złykoniuch może skj poczernin ?  🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 sierpnia 2016 11:06
złykoniuch, aaa wydawało mi się,  że to wątek o szkolkach 😀
W Borkowie są nowi dzierzawcy. Infrastruktura bez szału ale piękne tereny, konie cały dzień na padokach. Możesz zadzwonić popytać, są w naszych ogłoszeniach. 
famka   hrabia Monte Kopytko
12 sierpnia 2016 11:50
a w Poczerninie coś się zmieniło i są pastwiska ?
Byłam co prawda tam ostatnio w Styczniu, ale prawdopodobnie od tego czasu raczej zmian nie wprowadzili, czyli nie ma pastwisk, a padoków jest malutko i są błotniste. O wyprowadzanie tez się trzeba prosić bo stajenni jak wiedza, że nie przypilnujesz to raz wypuszczają, a raz nie.
Ktos cos wie o stajni hotelowej Groteska w Markach?  Jakie tam warunki?
dahorse, 10 km za Nasielskiem jest Folwark Wiktorowo.  Polecam. Na miejscu jest Jan Ratajczak ale nie sportowiec myślę,  że też będzie się tam dobrze czuł. 


Ale tam już nie da się nie wspomnieć o kuniareczkach mniejszych lub większych bo jest tam szkółka, sport, weekendy z koniem, majówki itp.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 sierpnia 2016 19:24
dar, dzieje się dużo,  to prawda. O kuniareczkach nie wiem,  kiedy tam byłam nie spotkałam takowych. Krecily się dzieciaki ale raczej fajne i w ilości sztuk kilka 😉. Być może jest jednak tak jak piszesz.
Nie byłam a jedynie głośno myślę..
złykoniuch,  w Zarembowie konie sa caly dzien na duzych padokach z sianem w pasnikach, maja dobrze scielone, na jedzeniu tez nie oszczędzają. Baaaaardzo fajne tereny do jazdy, dwa maneze (wiec w sumie rekreacja nie ogranicza). Fajna atmosfera, spoko socjal (lazienka, wc, kuchnia, siodlarnia), przestronna stajnia.
Ktos cos wie o stajni hotelowej Groteska w Markach?  Jakie tam warunki?

Ja tam stoje...polecam rekami i nogami...☺
Cześć, mam już ostateczne cztery typy stajni i na coś muszę się zdecydować  🤔 W związku z tym prośba o opinie na temat atmosfery i ludzi w Bobrowym Stawie (ponoć sztywna) i w Platynie (ponoć gęsta). Jakie są warunki tu i tu już wiem. Dzięki, Dominika.
Jakie tam sa warunki?  napisz cos wiecej
Przepraszam, że trochę nie na temat ale pisałam już w wątkach sklepowych i nie dostałam żadnej odpowiedzi, może ktoś z warszawiaków się orientuje czy sklep gidran jeszcze istnieje? zrobiłam zamówienie z ich strony internetowej ale znalazłam informację, że mają też sklep stacjonarny w warszawie a nie da się z nimi w żaden sposób skontaktować, próbuje od ponad tygodnia bo zamówienie poszło 2 sierpnia i niestety od razu wysłałam im przelew...teraz nie wiem czy kiedykolwiek dostane zamówienie albo odzyskam pieniądze...
co znaczy gęsta Atmosfera? ( stajnia Platyna)
Witajcie!
Jestem świeżakiem na forum, ale czytam Was już od roku, więc przyszedł czas na zalogowanie się 😉
Rozglądam się wstępnie za stajnią dla mojego konia w okolicach Pruszkowa/Ożarowa itd.

Na czym mi zależy: czyste, spore boksy, pastwiska dla koni i coś, co jest dla mnie również mega ważne: warunki na tyle dobre, żeby dało się jeżdzić w zimie (równiez wieczorem), więc albo bardzo dobre podłoże na ujeżdżalni, albo kryta hala/lonżownik. I bliskość terenu, żeby sobie wyskoczyć na spacer 😉

Cena tak do 1000 pln.

Mam sprawdzoną Szarżę i Sabat, rozważam jeszcze Duchnice (musze zadzwonić).
O Duchnicach znalazłam już pozytywna opinię tutaj, czy ktoś jeszcze coś może bliżej mi o nich powiedzieć?

I czy ktoś może cos jeszcze polecić poza wyżej wymienionymi?

Z góry bardzo dziękuję!  🙇
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
14 sierpnia 2016 20:56
Z Duchnic nie ma, niestety, wyjazdu w teren.  🙁 Reszta się zgadza.
co znaczy gęsta Atmosfera? ( stajnia Platyna)


Sztywna - proszę pani, proszę pana, nakaz, zakaz, regulamin na 12 stron, kupę robimy tylko w boksie, itp.  🤔wirek:
Gęsta - królewny, królewicze, złośliwości, intrygi, ja mam więcej flo niż ona, itp.  😂
Jakie tam sa warunki?  napisz cos wiecej

Mysle ze szczegoly to na pw...poza tym nie wiem co Cie interesuje? Aktualnie nie ma wolnego boksu,buduje sie stajnia ale to jeszcze z miesiac...
Konie dobrze odkarmione, caly dzien na padokach...
Dahorse, zwazywszy na to ze w tej stajni stricte sportowcow nie ma, nie wiem skad wziela Ci sie akcja z flots. No i ksiezniczki, skad sie biora takie plotki?
RatinaZ jaka cena teraz pensjonatu? Byłam tam 3 lata temu, od tego czasu chyba bardzo dużo się zmieniło.
Z Duchnic da się pojechać w godzinny teren. Jesteśmy na etapie rozpoznawania dalszych tras. Boks zwalnia się prawdopodobnie z końcem sierpnia.
Dahorse, zwazywszy na to ze w tej stajni stricte sportowcow nie ma, nie wiem skad wziela Ci sie akcja z flots. No i ksiezniczki, skad sie biora takie plotki?


Dostałam taką informacje od jednej z pensionariuszek  🤣 A czy plotki, nie wiem  🤔 dlatego pytam  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się