Stajnie w Warszawie i okolicach

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 kwietnia 2017 17:05
Trochę  🚫 ale czy jest ktoś z okolic Radzymina, legionowa, Wołomina kto uratowałby mnie maszynka lub dogolil nam kawałek zadka i trochę szyi? Moja maszynka umarła a w sobotę zawody. 🙁
Witajcie 🙂
Planuję przeprowadzkę do Warszawy i w związku z tym szukam stajni dla mojego konia. Mam nadzieję, że mi pomożecie 😉
Wymagania:
- w grę wchodzi tylko Warszawa północna, północno-wschodnia i północno-zachodnia
- bardzo dobra opieka, a co za tym idzie karmienie wg moich zaleceń, podawanie dodatkowych pasz, derkowanie
- czysto w boksach
- hala (najlepiej z podlożem kwarcowym, podobnie jak na placu zewnętrznym, ale może być też inne podłoże o ile jest zadbane i w lato polewane)
- karuzela
- komplet przeszkód, ponieważ trenuję skoki (mam na myśli przeszkody raczej profesjonalne, a nie jakies drągi przywleczone z lasu 😉 )
- padoki i możliwość pojedynczego wypuszczania
To są oczywiście tylko niektóre wymagania, ale powiedzmy, że raczej te decydujące 😉
Jak mogę jeszcze prosić, to jeżeli ktoś będzie polecał jakąś stajnię, to piszcie jaką mają cenę. Sama nie podaję kwoty do jakiej szukam stajni, ponieważ nie jest to moim głównym problemem. Najważniejsze żeby koń miał dobrze, a ja nie musiała sie o niego martwić 😉
Z góry bardzo dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Omi, Bajardo
Bobrowy Staw, Garo (nie wiem czy mają komplet przeszkód)
Chciałam wszystkich przestrzec przed Tym facetem http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/71422 w głoszeniu i rozmowie wszystko pięknie , cudownie i wspaniale a jak przychodzi do wywiązywania się z obowiązków to już zero.  Jest nieodpowiedzialny i niesumienny . 
Garo jest obecnie dość umiarkowanie skokową stajnią, skaczących koni są 3, na koło trzydziestki pensjonatowych.
Nie wiem czy w dobrym wątku, ale nie wiem też w którym innym wątku mogłabym umieścic to zapytanie a sprawa dosyć pilna  😡 więc z góry przepraszam  :kwiatek:

Potrzebuje namiaru na tartak/osobę w mazowieckim która zrobi mi w dobrych cenach drągi, stojaki do przeszkód, szranki nie koniecznie z malowaniem.
Może ktoś coś kojarzy ??  🤔 🙇
Uwagakonie, niestety w pensjonacie było podobnie. 🙁
Stałam u nich z 5 m-cy i kiepsko ten czas wspominam.
W Zielonce pod Warszawą pewien pan sprzedawał gotowe. Nie wiem teraz jak cenowo. Mogę dać namiar.
Dada, poproszę na priv info 🙂
Wiecie może co powstaje w Aleksandrowie gm Czosnów? Ktoś kupił posiadłość ze stajnia, postawił tez stajnie przenośna na 12 koni plus 2 boksy angielskie. Ma stanąć jeszcze jedna przenośna. Z tego co się orientuje ta posiadłość ma b dużo padokow dookoła
Am
ganga, na dzień dzisiejszy stoi stajnia mobilna na 20 koni i 2 boksy angielskie, kolejnej przenośnej nie będzie.
Docelowo (do wakacji) powstaje duża stajnia z duża hala (kwarc) i placem (Reitex), 28h pastwisk o reszcie opowiadać nie będę bo właściciele nie wyrazili na to zgody.
28ha pastwisk to stajnia marzenie pod Warszawą. Super, że coraz więcej miejsc z myślą o koniach.
Znalazłam w ogłoszeniach Re-volty stajnię w Malcanowie  i ogłoszenie wygląda bardzo fajnie. Czy ktoś zna tę stajnię, mogłabym poprosić o jakieś opinie.  :kwiatek:
Wow,to będę jeździć i paczac,bo to sąsiedzi ;-)) miejsce piękne
Am
ganga, na dzień dzisiejszy stoi stajnia mobilna na 20 koni i 2 boksy angielskie, kolejnej przenośnej nie będzie.
Docelowo (do wakacji) powstaje duża stajnia z duża hala (kwarc) i placem (Reitex), 28h pastwisk o reszcie opowiadać nie będę bo właściciele nie wyrazili na to zgody.

Brzmi bardzo dobrze  😍 😜
janka, masz PW. 😉
Ja przepraszam że znowu, ale bardzo na szybko szukam stajni w okolicy wilanowa/konstancina. Jak najlepiej i najtaniej- bez hali, solarium itd, ważne żeby były dobre warunki i opieka dla konia. Błagam.. doradźcie coś, gdzie nie dzwonię to albo już nie ma stajni, albo nie ma miejsc. Nie chodzi mi nawet o opinie pensjonariuszy, tylko gdzie w ogóle można szukać, pojechać, posprawdzać, dopytać. Niestety w tej części w takich stajniach się zupełnie nie orientuję, a revoltowy katalog stajni jest dość mocno nieaktualny. Proszę  :kwiatek:
A dawne Encanto w Kawęczynie?
https://www.facebook.com/konieikropka/
Kiedyś znałam aktualnego dzierżawcę ale ciężko powiedzieć mi cokolwiek na jego temat.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/53880?q=&kategoria=&lokalizacja=6&widok=0&strona=
Tam już dzwoniłam, brzmi sensownie. Tylko wciąż trochę daleko 🙁 Szukam bliżej. Ale na pewno rozważam. Szukam jeszcze innych propozycji.
próbowałaś tu:
http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_brzesce
szału nie ma, ale jest w miarę blisko Konstancina.
emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2017 11:23
Ceklina, jest jeszcze dalej niż dawne Encanto...i jakoś się do tego miejsca nigdy nie przekonałam.
Witam, chciałam się zapytać co sądzicie o stajni Groteska Arabians w Makach?
Nikas, jeśli chodzi o dojazd samochodem to do tamtej stajni z Wilanowa czy Konstancina jest super. Jedziesz prawie calutki czas proooosto. Komunikacją da się ale jest o tyle gorzej, że już trzeba mieć sporo wolnego czasu i chęć do spacerów. Ja jeździłam... 😉 i wtedy wyprawa do stajni to był prawie cały dzień bo jechałam z Ursynowa więc sam dojazd na pętlę na Wilanowie zabierał mi trochę czasu. Potem pół godziny autobusem i 1,5 km spaceru więc od razu miałam rozgrzewkę. Zwłaszcza zimą a jeździłam nawet jak było -10 🤣
Equinespa k/Tarczyna - może ktoś ma tam konia i podzieli się opinia - jaka opieka, padokowanie.

podbijam pytanie, też jestem zainteresowana
Chess
Dziękuje za opinie. Ja mieszkam tuż przy pętli w Wilanowie, wiec dojazd jest całkiem ok, ale bardzo sie boje, ze w godzinach szczytu tam sie nie dostanę, a niestety przez studia to moje jedyne godziny w których bede mogła jeździć. Ale nic innego ciekawego w okolicy nie znalazłam.
A jest ktos tu kto tam teraz stoi?
Przez jakiś czas dojeżdżałam autobusem do Konstancina / Obór, właśnie w godzinach szczytu. Nie było źle, spóźnienia komunikacji rzadko przekraczały 10 min. Czasem nawet udało się złapać stopa. W tamtych okolocach znam jeszcze 2 stajnie w Okrzeszynie.
A jak wyglądają cenowo te stajnie i gdzie dokładnie sa? Byłam wczoraj w jednej w okrzeszynie i niestety nie jest ona dla nas. Chociaż odległość fajna 😉
Nikas, a próbowałaś ze stajnią w Powsinie ?
Nikas, nie chciałam wrzucać samego numeru i przypadkiem znalazłam coś takiego:
http://visitkonstancin.pl/4-pory-roku/jesien/
Sprawdź stajnię pod adresem Okrzeszyn 10
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się