Stajnie w Warszawie i okolicach

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
01 czerwca 2021 23:03
Trusia, żebyś się nie zdziwiła. Nadal mamy stajnie, w których sławojka jest luksusem.
<b>Trusia</b>, żebyś się nie zdziwiła. Nadal mamy stajnie, w których sławojka jest luksusem.
Lanka_Cathar,

To ja w jakieś bańce żyję, bo nie spotkałam się ze stajnią, gdzie trzeba nogi zaciskać, bo nie ma gdzie sikać. Przy oglądaniu stajni nigdy do głowy mi nie przyszło, żeby pytać o toaletę, bo zawsze wydawało mi się, że to oczywista oczywistość, że taka jest.
Poszukiwany pensjonat w okolicy Grodziska Mazowieckiego/Żyrardowa. Nie musi być złotych klamek, wystarczy przyzwoity plac, chętnie zadaszony chociaż lonżownik i wypuszczenie koni na padoki, cena ma mniejsze znaczenie 😉
BUCK   buttermilk buckskin
04 czerwca 2021 22:33
k/Żyrardowa Sobiescy ? Huzar ? 🙂 k/Grodziska Kozerki ? Marynki ?
Czyli Marynki działają? Nawet podobały się ze zdjęć, tylko na fb brak aktualizacji od bardzo dawna i myśleliśmy że może zamknięte, dzięki 😉
Miałam również problem z wyborem maksymalnie pięciu rzeczy.
Ale widząc stajnie - w niektórych stajniach jej nie ma po prostu. Znam też ośrodek sportowy, w którym toalet jest sporo a papieru toaletowego zwykle brak.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2021 14:35
Ja też zerknęłam na ankietę, ale poddałam się, kiedy znalazłam karuzele i solarium jako udogodnienie dla jeźdźca Chyba mamy zbyt inne podejście. Nie wiem jak wy, ale ja osobiście w karuzeli sama chodzić nie zamierzam. 😅
nagana   Koń terenowy, który stał się dresem ;)
07 czerwca 2021 09:25
DeJotka, tak działają. Stoję tam od półtora roku także jeśli masz jakieś pytania mogę odpowiedzieć.
Off topic ale bądźcie łaskawi: mój koń wypiął się na Mebio Build Up przy końcówce worka. Niestety zdążyłam zamówić już kolejny a wiem, że nie zje. Czy chciałby ktoś odkupić? Zamawiałam z Animavet, wczoraj przyszło.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się