Stajnie w Warszawie i okolicach

BUCK   buttermilk buckskin
17 kwietnia 2023 15:59
badania krwi ? badania TUV ?
NowaJa,
na ul. Karola Szymanowskiego, dr. Mikołajski w każdą środę 🙂
BUCK, yyy, czy coś jest niejasnego w moim zapytaniu? Chodzi o badania u lekarza sportowego. Wiem, że to wątek o stajniach ale więcej ludzi zagląda tu niż na towarzyskie, ja sama z Warszawy nie jestem, ale chcę tam zrobić wycieczkę i przy okazji badania, bo u mnie jest problem...

infantil, dziękuję 🙂🙂
BUCK   buttermilk buckskin
17 kwietnia 2023 16:10
NowaJa jak widzisz ja nie załapałam, że chodzi o "ludzkie" badania lekarza sportowego 🙂 przyjęłam, że chodzi o konia 🙂
NowaJa, tylko najlepiej zadzwonić, bo to w jakichś konkretnych godzinach można tylko załatwić. Ale na miejscu już idzie szybko i sprawnie 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
18 kwietnia 2023 22:55
Odezwę się tutaj bo to kompletnie nie moje okolice. Wet do tuv ? W miarę sprawnie , okolice Puszczy Marianskiej
domiwa, dr Radwańska, dr Hecold?
BUCK   buttermilk buckskin
19 kwietnia 2023 09:08
może klinika Szpotańskiego, są najbliżej z tamtej strony
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 kwietnia 2023 09:54
Spróbuję zadzwonić mają tam 30 km . Kogoś od nich konkretnego polecasz?

Jakie są ceny tuv pod Warszawą ? Padnę na zawał ?
BUCK   buttermilk buckskin
19 kwietnia 2023 10:21
domiwa TUV nigdy nie robiłam, bo nic nie kupuję, ale Klinika jest ceniona bardzo i ma świetny zespół.

w okolicy, koło Grodziska jest M.Kaczorowski - też bardzo ceniony, ale zwykle mega zajęty
potwierdzam i również polecam zespół Szpotańskiego do usg i rtg
Malachitowa, zapraszam do nas , od maja zwalnia się u nas boks

domiwa, Lek wet Sebastian Maj z kliniki dr. Szpotańskiego 🙂 będzie miał najbliżej 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
24 kwietnia 2023 19:51
Już jestem umówiona właśnie od nich ale chyba będzie Szpotanski. Jutro będzie 🙂
Hejka! Szukam na cito wolnowybiegowej stajni dla alergika. Moim wymaganiem jest, aby stajnia była po lewobrzeżnej stronie Warszawy i w miarę możliwości jak najbliżej Warszawy.
Liczę na pomoc i z góry dziękuje😁
ZakreconaKoniara123, z wolnowybiegowych znam stajnię Wieczorynka, ale nie mam o niej opinii - nie stałam tam. https://www.facebook.com/stajniawieczorynka.kampinos
Aletra, dziękuję😊

Dalej oczywiście jestem otwarta na wszelkie polecajki co do stajni
Poszukuję informację na temat następujących stajni:
-Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Rancho Rumak" Siostry Kubiak
-Stajnia De Passo
-stajnia z ogłoszenia REVOLTA ( https://ogloszenia.re-volta.pl/przydomowa-stajnia-wolnowybiegowa/o/104883/?fbclid=IwAR2uSy8r1PY_XDXiO2WKKhP68Stfevw-reL4phgR3AE8K0eMFpls8EqJdTg )
-stajnia Mandra

Najlepiej, jakby ktoś sam tam stał lub obecnie miał konia/e 🙂
O ile wiem Stajnia Mandra zakończyła działalność.
Rude dwie, naprawdę?😮 widziałam ich ogłoszenie wciąż aktywne na tym portalu
BUCK   buttermilk buckskin
04 maja 2023 11:02
ZakreconaKoniara123
1. Mandra - zwyczajnie nie zdjęli z ogłoszęń, nie działaja juz ze 2 lata
2. Siostry Kubiak - wspaniała opieka, ale zdaje sie, że nie ma wolnowybiegówki
3. stajnia "Mehari" zawsze była bardzo ceniona 🙂
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
04 maja 2023 11:28
Cześć
Nie o stajniach ale może tu najszybciej znajdę 😜

Dobry fizjo z fala uderzeniowa nie koniecznie z wysoko zogniskowaną - może być ta słabsza.
Potrzebuje od przyszłego tygodnia na serie zabiegów - północna str Wawy (okolice Legionowa)

Proszę o podpowiedz i kontakt odrazu �
Z góry dzięki
BUCK, to nie jest stajnia Mehari tylko Kasi Karlsbad, wystawiona przez Mehari 😉 Mehari już jakiś czas swojej w ogłoszenia nie wrzucała, bo ma chyba full.
BUCK   buttermilk buckskin
04 maja 2023 15:36
Fokusowa ok, dzięki, dobrze wiedzieć, aczkolwiek jak dla mnie to kompletnie nie ta strona W-wy 🙂
W De Passo stoję już prawie 2 lata, jeżeli masz pytania zapraszam na PW.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 maja 2023 20:54
trzeszczki, ja korzystam z Mai Wisniewskiej, na fb jest Eros-rehabilitacja zwierząt
Poszukuję stajni z dobrym dojazdem z Targówka czegoś w okolicach Wołomina i Radzymina. Do maksymalnie 1500 zł z padokami i halą. Nie potrzebuję złotych klamek, solarek czy karuzeli.
Mam na oku The Queen w Mokrym, stajnię Loco i stajnię pod radosnym hucułkiem (wcześniej pod zegarem)
Możecie coś napisać o tych miejscach albo polecić inne stajnie w okolicy?
Czy ma ktoś informacje na temat stajni:
-stajnia pod chmurami (Młodzieszyn)
-EZ Ranch (Żabia wola)
-stajnia Enigma (Galominek Nowy 14)
Jak oni zaopatrują się na trzymanie koni z RAO? Może ktoś tam stacjonuje/ował? Mam pare pytań
BUCK   buttermilk buckskin
05 maja 2023 08:40
do EZ Ranch bym nie szła, bo o ile się nic nie zmieniło to konie stoją tylko od śniadania do obiadu na "padokach"
Hejo Wam wszystkim 😀

Szukam opinii na temat stajni Stanisławów, chodzi o tę która jest niedaleko Warszawskiego Bemowa, Puszczy Kampinoskiej.

Oraz bardzo chętnie przygarnę info na temat stajni w sąsiedztwie Warszawy (do 35km od Ursus/Mokotów)
- która jest albo wolnowybiegowa albo konie są na pastwiskach/wybiegach z nielimitowanym sianem od rana do wieczora
- są przynajmniej 3 posiłki dziennie, z możliwością zostawiania pudełek przeze mnie
- jest oświetlony dobry plac
- jest myjka
- jest hala
- nie jest za miliony złotych 😀 ale to nie wiem czy jest do spełnienia

Jestem mobilna więc może być bez komunikacji.
Okolice powiatu pruszkowskiego, piaseczyńskiego, ogólnie zachodnio-południowa część pod Warszawą.

Liczę na jakieś nakierowanie, bo powoli się poddaję
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się