Stajnie w Warszawie i okolicach

Vickyz, bez przesady, może rzeczywiście nie jest to nowoczesna architektura, budynki są dość stare, ale nic się na głowę nie wali... Grube mury utrzymują przyjemny chłód latem. Hala też stoi i żadne fundamenty się nie osunęły nie wiem skąd ten pomysł.

Pszenica, kogo masz na myśli? Może być na PW.
nagana,
Nie mam bezpośrednio do czynienia z nikim w tej stajni w tym momencie więc nie chcę się na ten temat wypowiadać aby nie siać fermentu 😀. Są na pewno gorsze stajnie od Marynek, które są warte wspomnienia, bo koniom dzieje się realna krzywda, tutaj nie mam dodatkowego komentarza w stosunku do tej stajni
Tam normalni ludzie zbyt długo nie wytrzymają, szczególnie przez wzgląd na jedną dosyć mocno odklejoną osobę, ale nie będę wymieniać z imienia

Nie mam bezpośrednio do czynienia z nikim w tej stajni w tym momencie więc nie chcę się na ten temat wypowiadać aby nie siać fermentu 😀.

Pszenica, No to sama sobie zaprzeczyłaś.Tak się składa, że stoję w tej stajni już 5 lat, może jestem jednak nienormalna 😜. Sama jakiś czas temu pisałaś do mnie priv z pytaniem o stajnię, więc trochę niefajnie wygłaszać takie opinie na forum jak nie masz pojęcia o tym co się w stajni dzieje. Stajnia nie jest idealna i ma swoje wady, ale naprawdę nic strasznego się tam nie dzieje. Rotacja nie jest duża a boksów wolnych brak, to chyba też o czymś świadczy.
nagana,
Dlatego napisałam, że się powstrzymam od komentarza i że są dużo gorzej działające stajnie. Nie przeczę, że pisałam, bo trochę byłam pod ścianą i rozważałam naprawdę różne stajnie - nie zmienia to faktu, że od tamtej pory nabrałam szerszego obrazu tego czy w ogóle rozważyłabym aby tam pójść, a już wiem że nie.

Wiadomo, że są różne osoby, różne konie i co za tym idzie różne potrzeby. Najwyraźniej stajnia spełnia Wasze potrzeby i oby było tak jak najdłużej. Z moim charakterem natomiast wiem, że bym się nie dogadała i nie odnalazła, tyle w temacie 🙂

ps. brak wolnych miejsc przy tym co się teraz dzieje w ogóle mnie nie dziwi i to niezależnie od standardu stajni - po prostu jest miejsc wciąż mniej niż zdesperowanych właścicieli koni
Pszenica, Zwłaszcza z ostatnim akapitem sie zgadzam + cena i odległość robi swoje.
Ktoś wie co się dzieje ze stajnią Powsin?
Rok temu chciałam tam wstawić konia, teraz jakby stajnia nieczynna, dwa konie tylko widuję…
Vickyz,
Kiedy była Pani ostatnio u nas w stajni ?
Zgadza się właściciel sprzedał czesc terenu ale wciąż pozostało około 25 hektarów .
Nie wiem skąd informacja o sprzedaży wszystkich terenów ? Pozwoliłam więc sobie na sprostowanie tych informacji .
Duża przesada jest mówienie że budynki grożą zawaleniem ,stajnie funkcjonują od ponad 25 lat więc bez dwóch zdań nie są nowe .
Pszenica,

Przekażę tym klientom którzy są u nas w stajni od lat a nie mają dostępu do tej skarbnicy informacji ,choć myślę że domyślali się sami że coś z nimi nie tak .
Luxyk, właściciel zmarł, a dzieci nie chciały przejąć stajni. Więc stajnia się zamknęła, wszyscy pensjonariusze wyprowadzili.
Hej, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stajni Mustang w Kątach Węgierskich koło Nieporętu? Dobra opieka?
Hej! Osoby, które pisały o stajniach w okolicach Józefowa to zapraszam na ulicę Nowowiejską 30a.
Mamy ostatnie miejsce dla konia w pensjonacie, konie od 8 do 20 na padokach. Prowadzimy też małą szkółkę jeździecką, głównie dla osób do 170 cm że względu na to, że mamy drobne i mniejsze koniki 😉
Stajnia położona w super lokalizacja, piękne tereny, blisko Wisła, cisza i spokój 😉
Xnatala_a,
macie jakąś stronę/ogłoszenie gdzie można zobaczyć stajnie? jest hala?
Mansua,
Napisz PW 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się