Stajnie w Warszawie i okolicach

Rozumiem, ze nastawiacie sie na ujeżdzenie i to tylko trenowane przez włascicielkę (stąd odejście skokowca). Taki wniosek po ostatnich postach.

Ten post był prowokacyjny i idealnie wypadłeś. Nie sugerowałam, kim jest horza. Miejsce pobytu wynikało z jej postów, ale sam dałes odpowiedź kim ona jest.
Tak, wiekszosc osob trenuje bardziej, lub mniej powaznie ujezdzenie. Jest kilka osob skaczacych. Mamy troche przeszkod. Ludzie ci skacza ze swoim trenerem.
Skokowiec odszedl, bo tutaj poza placem 60x60 latem i hala 24x42 zima i ok 6 pelnymi przeszkodami z wlasnorecznie robionymi dragami nic wiecej nie ma, wiec jezeli chce poskakac na wiekszych parkurach, trenowac na duzej hali i na ladnych przeszkodach - to calkiem zrozumiale, ze odszedl.


edit:
zasugerowalas, ze to Honorata. (Horza z rzeszyc) - Horza pasuje do inicjalow HZ. Ales wymyslila... Dlaczego usunelas tamten post? Dlaczego stworzylas profil, zeby cos insynuowac?
Gdybym klamal - usunalbym tresc swojego wpisu.

Popros administratora zeby porownal IP. Sprawa jest prosta.
Nie rozumiem czemu sie tak gorączkujesz. To sa tylko pytania takie jak zadaje sie na tym forum.
Posta usunęłam, bo napisałam, ze nie jest mi żal horzy z Rzęszyc, bo nie ma czystego sumienia,gdyż sama wypowiadała sie negatywnie o innej stajni (str 5 tego forum)- jakos tak to brzmiało. Potem uznałam, ze moze nie warto robić komuś przykrość, więc zmieniłam posta i zadałam pytanie, które mnie naprawde nurtowało.
Strasznie ostro reagujesz na hasło horza i to ty zasugerowałeś kim ta osoba jest. Gdyby faktycznie nic nie znaczyło to dałbyś spokój. Nie będę sprawdzać IP, bo mnie to nie interesuje.
Relax to forum jest do zadawania pytań.
A nowe profile tworzone są co chwilę.  😉
A nowe profile tworzone są co chwilę.  😉


i co chwilę sa usuwane bo profilu "Horza" już nie ma  😎 jeśli to nie HZ jak sugeruje el_Bandito, to czemu nagle znikła 🤔
🥂

alez to pasjonujące  🏇
Jak juz napisalem - zwroccie sie z prosba do administratora, ktory wszelkie watpliwosci rozwieje sprawdzajac IP.
Zastanowcie sie co tu wypisujecie, bo probujecie kogos oczernic, nie majac dowodow.

mozilla - to ty zasugerowalas. Juz to napisalem. Bo kogo niby mialas na mysli? Jaka horze z rzeszyc? Zastanowcie sie co piszecie, bo to juz sie robi malo smieszne.

Poza tym nie przypominam sobie, zeby te konie, ktore przyszly do nas z olendra mialy biegunke.
Latwo pisac Wam - nowym nickm bez tozsamosci w internecie. Powiedzcie kim jestescie. Wy wiecie kim jestem ja.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
21 stycznia 2010 13:51
a czy tą http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_haja stajnie ktoś zna ?

edit .. a tutaj coś takiego http://re-volta.pl/stajnie/info/wilcza_stajnia

to stajnie są tak blisko siebie ?
zduska, w jednej stoi Muffinka i jest komplet, nie będzie raczej wolnych boksów.

Tam są obok siebie, oddzielone polem dwie stajnie. Stajnia miniaturka z halą i b. dobrą opieką to ta powyżej, plus stajnia Szulborskich z krytym lonżownikiem, padokami. Ale już nie taka czysta jak ta pierwsza.

majek   zwykle sobie żartuję
21 stycznia 2010 14:00
Tam chyba więcej stajni niż te dwie, Burza....
m4jek, mówie o tych stricte koło siebie. W głąb Wilczej Góry jest jeszcze stajnia gdzie stoi Quanta < ona ma nazwę w ogóle?>.

Do tego w dwóch czy trzech miejscach takie mini stajenki pt stajnia i padok.

Edit: Caroline proszę.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
21 stycznia 2010 14:03
aha, dzięki dziewczyny.  :kwiatek:
może tam podjadę w sobotę  😉

edit... wilcza co ??  😂 ale się uśmiałam
Przynajmniej jest w ogóle co oglądać. Najfajniejsza z tych tańszych zdecydowanie ta z halą, ale i do Szulborskich "nie bałabym się" konia wstawić, aktualnie stoi tam też Jamaika z volty 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 stycznia 2010 14:21
W głąb Wilczej Dziury jest jeszcze stajnia gdzie stoi Quanta < ona ma nazwę w ogóle?>.

po pierwsze, Wilczej GÓRY
po drugie, Master Film
Ja też stoję w stajni w Wilczej Górze. Właśnie tej u Szulborskich.
Nie wiem jak jest na Żwirowej czysto, ale na stan boksu mojego konia nie narzekam.
[quote author=zen link=topic=46.msg449029#msg449029 date=1263998633]
Laszczki u Delugi? Koński park?
Stałam tam z koniem 4 lata temu, od tego czasu nie wiem czy się coś zmieniło, ale więcej bym tam konia nie postawiła.


teraz `wesołe kopytko`
[/quote]

Raczej nie, coś Ci się M4jek pomyliło  🤣
majek   zwykle sobie żartuję
21 stycznia 2010 14:58
[quote author=m4jek link=topic=46.msg449078#msg449078 date=1264001544]
[quote author=zen link=topic=46.msg449029#msg449029 date=1263998633]
Laszczki u Delugi? Koński park?
Stałam tam z koniem 4 lata temu, od tego czasu nie wiem czy się coś zmieniło, ale więcej bym tam konia nie postawiła.


teraz `wesołe kopytko`
[/quote]

Raczej nie, coś Ci się M4jek pomyliło  🤣
[/quote]

udowodnij, bo ja wiem co widzę na ich stronie 🤔

edit: bo zabrzmiało burakowato....

Zdawało mi się, że widzę tam właściciela pensjonatu Koński Park (na stronie wesołekopytko) dlatego wnioski mi się takie nasunęły.
Źle zrozumiałaś moje rozbawienie - nazwa Wesołe Kopytko jakoś średnio pasuje mi do osoby właściciela 🙂.

Nie poczuwam się do udowadniania Ci czegokolwiek, ale chętnie Ci odpowiem: Koński Park to pensjonat w Laszczkach, w którym stacjonuje rekreacyjna grupa 4 (chyba) koni pod nazwą klub jeździecki wesołe kopytko.
majek   zwykle sobie żartuję
21 stycznia 2010 15:24
aaaa... czasem nie łapię dowcipów....

"Konski park" dalej istnieje, a "Wesołe kopytko" to nazwa "klubu" takiej Klaudii, która także prowadzi stronkę stajni.

Bischa   TAFC Polska :)
21 stycznia 2010 19:32

Nie wiem jak jest na Żwirowej czysto, ale na stan boksu mojego konia nie narzekam.


Nie wiem czy to nie stajnia p. Szymańskich . Stała tam jakiś czas Siwa Folblutka , byłam w tej stajni nie raz z nią , ale się dopiero powoli rozwijała . Padoki były nie duże , plac do jazdy wielkością nie powalał , ale w miarę równy . Fajne tereny ( tak mi się wydaje przynajmniej patrząc dookoła pełno lasów ) . Bez hali ( wtedy ) z niezłym socjalem wtedy zajętym przez robotników ciągle coś robiących . 8 boksów o ile dobrze pamiętam plus dwa większe - planowane jako porodowe .
.
cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2010 20:25
nie dogryzając nikomu mam jeszcze dość zabawne pytanie: a co jeśli skokowcy mają trening ujeżdżeniowy- mogą z trenerem?
co, jeśli jestem rekreantem ukierunkowanym na ujeżdżenie, czasem skoczę pojedyńczą przeszkode- mogę przyprowadzić do nauczania mnie zawodniczke-intruktorkę która nie ma papierów trenerskich i z nią deptać kapustę?
Tak dobieramy ludzi, zebysmy nie mieli dylematow. Jezeli kiedys jednak okazaloby sie, ze sytuacja zmusza nas do wziecia pierwszej lepszej osoby to jezeli tylko trener zaplacilby nam za zarabianie na naszym osrodku (hali) - to jak najbardziej moglby przyjezdzac 😉 Blagam, nie martwcie sie o nas. Mamy sie dobrze. Mimo, ze to odstrasza.

Skonczmy juz z tymi Rzeszycami, bo ludzie pytaja o inne stajnie. Pozdrawiam.
el_Bandito to w cenie pensjonatu nie mieści się  korzystanie z hali i innej infrastruktury ośrodka? Jak dla mnie płacąc za pensjonat, płacę również za korzystanie, z hali, placów treningowych itp...
Oczywiscie ze za to placisz i mozesz z tego korzystac do woli w godzinach otwarcia stajni, ale nie rozumiem dlaczego mamy robic prezent trenerom, ktorzy bez tej hali nie mieliby zajecia w tym miejscu. Nie wiem, czy wyrazilem sie zrozumiale...
Jezeli u ciebie w stajni jest tak, ze na to pozwalasz to dobrze. Nam nic do tego.
Nie denerwuj się tak. Po prostu pytam, bo mnie taka praktyka zdziwiła - pierwszy raz o czymś takim słyszę. I nie powiem, jest to trochę dla mnie dziwne. Ale wolność Tomku w swoim domku.

P.S. Swojej stajni nie mam i jakoś mi nie spieszno do tego, nie wiem skąd takie wnioski wyciągnąłeś.
Witam. Piszę w tym wątku bo nie mam innego pomysłu a tu chyba będzie najtrafniej. Strasznie chciałabym zobaczyć zdjęcia mojego konia z czasów jego wczesnej młodości. Mieszkamy pod Wrocławiem ale z paszportu wiem, że pochodzi z miejscowości Mrowiska (05-074 Halinów). Według mapy to niedaleko Warszawy. Może ktoś z Was zatem bywał/jeździł tam i zna. Koń urodził się w 1991 roku, imię Addis (młp) o: Elton (młp) m: Amibara (młp)
[quote author=ewuś link=topic=46.msg451388#msg451388 date=1264112051]
Nie denerwuj się tak. Po prostu pytam, bo mnie taka praktyka zdziwiła - pierwszy raz o czymś takim słyszę. I nie powiem, jest to trochę dla mnie dziwne. Ale wolność Tomku w swoim domku.

P.S. Swojej stajni nie mam i jakoś mi nie spieszno do tego, nie wiem skąd takie wnioski wyciągnąłeś.
[/quote]

Ja sie w ogole nie zdenerwowalem 😉 Zdajemy sobie sprawe, ze to rzado stosowane praktyki.

Ja tez nie wiem skad 😉 W kazdym razie, nie wtracamy sie w polityke innych stajni 🙂

Pozdrawiam.
Abeba jest wątek - "poszukiwane konie" czy jakos tak. Tam popytaj najlepiej  😉
Dzięki za podpowiedź, wydaje mi się jednak, że tam nie każdy wchodzi. Na wątku wrocławskim natomiast o takie informacje łatwo i dlatego pomyślałam o warszawskim 😉

Żałośni są dla mnie ludzie, którzy nie mają odwagi podpisać się pod swoimi słowami i opiniami.



Katarzyna0585, ale piszesz o sobie czy innych uzytkownikach forum (większość jest anonimowa), bo jak zauwazyłaś placze mi się.
A moze to Tobie sie plącze?

Niewazne robie to co horza. ZNIKAM!

PS
A stajni w Rzęszycach życzę wszystkiego najlepszego. Słyszałam wiele dobrego. Chodziło tylko o wystąpienie jednego uzytkownika.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się