Wpływ odżywiania na wygląd. ZDJĘCIA :)

D&A bomba szczególnie to ostatnie zdjęcie strasznie mi się podoba a jak porównam je z poprzednimi to nie chce mi się wierzyć że to ten sam koń.
kiri twój też ładnie się zaokrąglił 🙂
lukasowa w takim razie trzymam za waz kciuki za wasze postępy z treningiem  😉


Różnica na zjęciach to około 3 lat. Na drugim zdjęciu po miesięcznym (niewielkim) odkarmieniu.
dobby,wałach
Qaida - ale wypiękniał/a, świetnie wygląda, jeszcze teraz troszkę zaokrąglenia więcej i będzie cudo 🙂
To "on" 🙂
Pierwsze zdjęcie jest z przed roku (wstawiłam te, bo jest w mniej więcej podobnej pozie), aktualnie wygląda tak (zdjęcia z września)





Bardziej się już nie zaokrągli, a przynajmniej (niestety) nie pode mną 😉
Na tych aktualnych rzeczywiście okrąglutki, łącznie z brzuszkiem 😉

Ładny koń, napisz o  nim coś wiecej
To 12 letni ogier Wizon ( po Makarcie z matki po Gordonie I). Własności SO Starogard Gdański. Miałam przyjemność jeździć na nim przez 4 lata, zaczynaliśmy od początku i doszliśmy do C klasy w skokach. Niestety z powodu matury i końca umowy dzierżawy musieliśmy się rozstać 🙂
Takie rozstania są najgorsze... No, ale 4 lata wasze i tego wam nikt nie zabierze 🙂
Qaida - po prostu wow  👍  widać ogromną zmianę , dwa różne konie , widać że koń zaznał lepszego papu i zapewne jakiś witamin 🙂
To może i ja pokarze przemiane mojego "osiołka" 😀

W pierwszym dniu u mnie


i po ok 3 miesiącach u mnie



Wpływ samego żywienia bo koniś był jeszcze za młody na prace,która dopiero zaczynamy  😀
darolga   L'amore è cieco
25 grudnia 2008 17:33
Też efekt treningu, ale odżywiania przede wszystkim.
Wszystko dzięki zaleceniom Caroline  🙇  :kwiatek:  :kwiatek: 





W trakcie podtuczania:



Obecnie:





darolga super zmiana, powiedz co zmienilas w zywieniu? 🙂
juz po raz milionowy wstawiasz te same zdjecia  ( tu , na zastępczej )
darolga   L'amore è cieco
25 grudnia 2008 17:42
Ciska, trzy pierwsze wstawiałam w treningu.
Pozostałych nie było.
To tak źle, że się powtórzyły? Nie wszyscy czytają oba te wątki.

MoniaaA -  :kwiatek: otręby przede wszystkim, wprowadzenie czwartego posiłku, ograniczenie owsa (po którym kobyła się spalała), umiarkowane wdrażanie w trening, dodatek oleju do paszy. Podawałam jej też jedną miarkę dziennie niskoenergetyczne musli, głównie dla uzupełnienia i urozmaicenia menu, ale też zamiast owsa. W połowie podtuczania zaczęłam podawać Weight Builder (Farnamu bodajże) i efekty zaczęły pojawiać się znacznie szybciej, także ten preparat z czystym sumieniem mogę polecić.
darolga dzieki  😉 Ja niestety jestem przeciwniczka otrab a napewno podawaniu ich codziennie (co innego do meszu dwa razy w tyg). Dlaczego pytam? Bo sama chce znaleźć sposób na zaokraglenie mojego Młodziana. Teraz odkad nie moze biegac (od poczatku grudnia prawie że) to brzuch mu urósł bo nie dostaje praktycznie owsa a leci cały dzień na sianku ale nadal żebra wystają i przydałoby się ogólnie go wypełnić tłuszczykiem 😉
Jeszcze raz-bardzo ładna zmiana.
darolga   L'amore è cieco
25 grudnia 2008 17:48
Też jestem przeciwnikiem otrąb podawanych codziennie (a znam stajnię, w której konie na wszystkie 3 posiłki, dzień w dzień, dostają tylko otręby...), były podawane zatem głównie w postaci meszu raz w tygodniu i  2 razy w tygodniu mieszane z owsem na mokro.

Raz jeszcze dziękuję 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
25 grudnia 2008 19:22
ja tez jestem pod dużym wrażeniem zmiany, szczególnie, ze obserwuje ja- przez zdjęcia od początku waszych zmagań.
kobyla wyglada dużo lepiej, poza radami caroline miałaś chyba tez szczęście, ze koń sie tak szybko zregenerował.
generalnie nie patrzy sie dobrze na kilkakrotne wstawianie tych samych zdjęć, ale ciska jak zwykle, kiedy nie ma co napisać, to musi sie przyczepić.
darloga a choćby i te zdjecia byly jeszcze 10 razy to obejrze z przyjemnoscia bo zmniama ogromna 👍
Pamietam wasze poczzatki z volty i nie przypuszczalam ze kobyla az tak sie zmieni. Zycze dalszej owocnej pracy i pozdrawiam serdecznie tak trzymaj i dawaj wiecej fotek siwej (tylko daj znac w jakim watku bo nie wszystkie czytam  😉
darolga   L'amore è cieco
25 grudnia 2008 19:57
Cieciorka - fakt, wyjątkowo szybko wracała do siebie 🙂 ale ma kobyła wolę walki i serce. Kiedy zaczęłam ją jeździć, choć była kompletnie wychudzona i wycieńczona, pokazała, że nie zamierza się poddawać i kiedy pierwszego dnia próbowaliśmy ją w kłusie luzem na betonie, wyrwała mi się, poleciała na plac i popisywała się galopem :P Podczas pierwszych jazd nie odmówiła sobie przyjemności pokazania, że fajnie się rusza i że ma siłę - nieraz dawała mi popalić. I to właśnie w jej lubię. I odwagę - nie umie skakać, ale skoczy, choćby nie wiem co.
Dziękuję za przemiłe słowa 🙂

Arya - aj aj aj 🙂 strasznie, strasznie nam miło 🙂 jejkuu 🙂 dziękujemy 🙂🙂🙂 obiecuję, że będziemy wstawiać fotki i o nich informować 🙂🙂🙂 dziękuję ślicznie raz jeszcze 🙂
darolga  - przyznaj się co zrobiłaś z tamtym koniem?  😀
naprawde wielka zmiana  👍
aż milo popatrzeć
Bardzo ładna zmiana.Muszę odkopać fotki swojego Siwka,tylko u niego duży wpływ miał trening.
Samanta nn kiedy ja kupilam miala 4,5lat.zdjecia sa z pazdziernika 2007 i czerwca 2008.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
26 grudnia 2008 14:09
maraza nie wyświetlają mi sie Twoje fotki...
Na zmianę wyglądu Alkazara miało wpływ kilka czynników (żywienie, trening i fakt iż koń jeszcze rósł), ale sądzę, że mogę tu umieścić foty.
Około sierpnia 2007:



Ponad rok później:


Tristia ale on się zmienił! Naprawdę, śledziłam wasze zdjęcia od początku jak jesteś na volcie, z chudego "brzydalka" niezły mięśniaczek!
Podobnie z lukasową, wałaszek też niesamowicie nabrał masy!
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
26 grudnia 2008 16:57
darolqa  niesamowita przemiana!Nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcia.
darolga   L'amore è cieco
26 grudnia 2008 17:05
Quebon - bardzo dziękuję 🙂  :kwiatek: co zrobiłam? Trochę serca i chęci włożyłam 😉
D&A -  :kwiatek: czekamy zatem na fotki 🙂
maraza - spróbuj wstawić fotki jeszcze raz...
Tristia - super!  👍
Trupka - jejkuuu 🙂 ślicznie dziękuję 🙂🙂🙂  :kwiatek: :kwiatek:
Gdy do mnie wrócił (kwiecień 2008)


Dwa tyg temu

Laguna,widać że chłopak nabiera ciałka🙂

Ja niestety nie doszukałam się fotek,które by naprawdę dobrze oddały zmianę,ale wstawiam co mam:





Po powrocie ze stajni "X"



Teraz, w dobrej stajni (plus trening)...


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się