Co warto zobaczyć w telewizji.



Właśnie leci na kanale National Geographic

od 21😲0  "10 najlepszych zdjęć National Geographic"



podajemy programy, filmy, dokumenty itp które będą w telewizji 🙂
nie zawsze oglądamy programy telewizyjne, telegazety, czy oglądamy codziennie telewizję by wiedzieć co będzie w najbliższych dniach/godzinach.

Ircia   Olsztyn Różnowo
21 stycznia 2013 08:40
Odkopuje ponieważ od około pół roku oglądam ciekawe programy, może nie przyrodnicze ale bardziej odkrywcze  🙂
Polecam na History- Wojny magazynowe lub Gwiazdy lombardu czy Amerykańscy Naprawiacze i Zbieracze.
Discovery-  Gorączka złota, Dżungla złota, Morze złota pod lodem. Są to programy w których pokazują jak teraz się poszukuje złota, szczególnie że ceny złota poszły w górę to i goraczka złota ruszyła  😉 
Oraz na BBC Lifestyle- Mistrz kuchni Australia i inne programy z Gordonem.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 stycznia 2013 09:25
Na BBC Entertainment polecam "Szef jak szpieg" i programy z Ramseyem.
Najbardziej kocham Zagadki wszechswiata z Morganem Freemanem i Wszechswiat wg Stephena Hawkinga, jestem oczarowana 😀
Ircia   Olsztyn Różnowo
21 stycznia 2013 11:09
opolanka o to muszę poszukać, bo uwielbiam oglądać Gordona  😜
A o 12.00 Gorączka złota na Discowery  🙂
Polecam również- Słodki biznes, nie pamiętam na jakim programie  więc jak odnajdę to dodam jaka to stacja, a jest o tortach robionych na zamówienie i muszę przyznać że cuda tam wyrabiają  💘 
pewnie Ci chodzi o "Cake Boss" - wloska rodzina z NY? Fajny program to fakt 🙂 Ale jeszcze fajniejszy jest "The next great baker", ktory krecony jest wlasnie w tej cukierni - szukaja nowych talentow 🙂 Mozna na youtubie cale epizody i sezony ogladac 🙂

Moja mama bardzo lubi Galileo, jak jestem czasem w domu to tez lubie poogladac - rozne ciekawostki ze swiata itd 🙂
nerechta pozdrow mame, tez lubie!😉 najbardziej mi sie podobal odcinek z 20ma najdziwniejszymi smakami lodow na swiecie, ktos chetny na lody o smaku plaszczki??😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 stycznia 2013 12:07
Ircia, nie pamiętam, w jakich godzinach leci, ale jest i na BBC Lifestyle i na BBC Entertainment 😉
Ja oglądam BBC i RTR Planeta. Tak regularnie.
Jednak powoli ma dość programów o jedzeniu/gotowaniu.
Top Gear nieodmiennie mnie cieszy.
Rzadko oglądam Animal Planet i National Geographic bo jakoś te przyrodnicze programy głównie polegają na straszeniu zwierzętami.
Mało o ich biologii a dużo o tym jakie kuku mogą nam zrobić. Nie podoba mi się takie podejscie.  👿
Słodki biznes i Słodki pojedynek są na TLC, uwielbiam ten program  😉
do tego na TLC oglądam jeszcze Medium z Long Island  😜
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 stycznia 2013 13:46
Tania, ja też jestem miłośniczką TopGear
... zwiastun najnowszej serii http://www.joemonster.org/filmy/50125/Zwiastun_nowego_Top_Gear_

Mam jeszcze taki program Nature, bardzo ciekawe programy o zwierzętach, w tym o weterynarii.
Top Gear  💘 wczoraj do 1 ogladalismy z chlopakiem 😀

Uwielbiam Nat. Geographic, jeszcze jak w HD leci to sie rozplywam 🙂
Słodki biznes i Słodki pojedynek są na TLC, uwielbiam ten program  😉
do tego na TLC oglądam jeszcze Medium z Long Island  😜



Jest jeszcze Masterchef z Gordonem R.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 stycznia 2013 06:33
Ja na BBC Lifestyle lubie Kuchenne Koszmary USA z Gordonem, coś jak nasze Kuchenne Rewolucje tylko oczywiście lepsze.
Ircia   Olsztyn Różnowo
23 stycznia 2013 06:47
opolanka też to oglądam a Kuchenne Rewolucje mogą się schować, lubię też oglądać Mistrz kuchni: Zawodowcy  🍴
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 stycznia 2013 11:31
Ja lubię Zaklinacza psów ( nat geo wild?) i Słodkie Dzieciństwo (pokazują 3 mioty kotów/ psów i "towarzyszą im" od chyba kilkudniowych maluchów aż do wydania nowym właścicielom). Lubie też programy z serii "wszystko o psach/kotach" gdzie pokazują chyba 3 rasy psów/ kotów i opisują czy chorowite, jakiej pielęgnacji potrzebują, do jakiej rodziny najlepsze itp.
No i oczywiście Top Gear, różne kulinarne z Gordonem, całkiem fajne jest też "kuchnia indyjska jest prosta" czy jakoś tak, gdzie kobitka pokazuje laikowi jak ugotować 3 dania indyjskie a on później robi impreze i gotuje te właśnie dania. Z kulinarnych lubię też Nigellę 😀
A jeszcze na Animal Planet jestem uzalezniona od programu pt. Policja dla zwierzat
Na TLC "Porodówka"
zawsze ryczę na tym  😁
Ja lubię "Porodówkę", "Izbę przyjęć", "Wstydliwe choroby" na TLC i wszelkie inne programy o dziwnych dolegliwościach albo z udziałem Ramseya. Na National Geographic jeszcze "Tabu", czasem też "Gwiazdy lombardu" i "Wojny magazynowe".
Ircia   Olsztyn Różnowo
24 stycznia 2013 18:52
A czy może ktoś wie gdzie można obejrzeć Najniebezpieczniejszy Zawód Świata, chodzi o poławiaczy krabów, bo szukam po programach i nie mogę znaleźć  👀
Na Discovery na pewno
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 stycznia 2013 19:24
Cierp1enie Dziękuję  :kwiatek:, będę szukać .
Mi się kojarzy, że na Viasat Explorer jest.
Ja sama oglądam namiętnie Viasat History i jakoś mi miga chyba czasem w reklamach.
dempsey   fiat voluntas Tua
26 stycznia 2013 06:58
Ircia [url=http://chomikuj.pl/iwona1005/Discovery/Najniebezpieczniejszy+zaw*c3*b3d+*c5*9bwiata/Sezon+4/Po*c5*82awiacze+Krab*c3*b3w+S4]klik[/url]
a teraz wystaw telewizor na balkon! dobrze radzę 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
26 stycznia 2013 07:22
dempsey  Dziękuję, ale kurcze nie mam balkonu, to wystawię na dwór  😉  :kwiatek:
Hija Dziękuje  :kwiatek: w gazecie mam tylko jeden program Viasat i tam nic nie ma, ale poszukam po programach to może znajdę.
Słodki biznes i Słodki pojedynek są na TLC, uwielbiam ten program  😉
do tego na TLC oglądam jeszcze Medium z Long Island  😜



Słodkiego biznesu nie lubie ale Medium z Long Island uwielbiam  😀 ciekawe czy faktycznie istnieją tacy ludzie co rozmawiają z duchami
Ja często oglądam Medium i nieraz ryczę  :kwiatek:
właśnie leci... 😉
A ja zawsze śmieję się z jej dzieciaków i męża  😂
Ale tak swoją drogą, to ten program burzy mi moje wyobrażenie o śmierci


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się