Kącik komputerowy

test 😉

Chyba się odwiesił 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 października 2014 13:29
Bo się nowa strona zaczęła  😂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 października 2014 15:21
Męczę się i męczę z tym cholernym programem do Iphonów "ITune". Czy ktoś może ma i może pomóc?!
yga, ja mogę spróbować, ale nie wiem jak mi to wyjdzie 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 października 2014 15:58
Dzięki Gabb.! Zainstalowałam, znajduje mojego iphona. pojawia mi się taki ekran (zdjęcie niżej) i powiedz mi prosze- jak sciagnąc muzykę na telefon oraz obrazy/filmy.
:kwiatek: 🏇
Jeżeli odbywa się to tak jak w ipodzie, to wystarczy że klikniesz tam na górze 'w tym iphonie', i bedziesz mogła zsynchronizować sobie biblioteki z muzyką, filmami🙂
Help!  👀 od 2 tygodni regularnie otwiera mi sie w tle stronka hot chat i  rzesz mac, mam ochote napisac prezacej sie tam on-line lasce 's..pierdalaj'  😤 😀iabeł: jak to zablokowac? Jak to mi sie w ogole przplatalo? Wszystko zaczelo sie 2 tygodnie temu, gdy przeprowadzilismy sie na nowe mijesce, u tego samego operatora.. Mogl mi magik ktory podlaczal net i majstrowal przez chwilke przy moim laptopie sciagnac to cholerstwo?
sanna a jakbyś zainstalowała "addblocker'a" ? 🙂

Mam do was pytanie. Szukam laptopa. Miałby mi służyć przede wszystkim do obróbki zdjęć (photoshop), oglądania filmów. Dysku nie musi mieć wielkiego 😉 Przyznaję się bez bicia, nie znam się na tym za bardzo, ale chciałabym coś wydajnego w miarę przystępnej cenie. Tak do 2,5tys.

Powie mi ktoś czy taki byłby dobry? Nakręciło mnie ,że jest  4 rdzeniowy (tyle jeszcze ogarniam 😉 ) Wszyscy, których do tej pory polecają  polecają mi Della lub Lenovo.
http://allegro.pl/4-rdzenie-dell-15r-a10-8gb-1tb-hdmi-bt-w8-1-gratis-i4731912435.html
Kasija, zaczął mi się niedawno trzeci rok z laptopem Dell Inspiron i jestem zachwycona - mój ma co prawda trochę inne bebechy niż ten, ale mam nadzieję, że cała seria jest równie porządna. Jak na razie, tfu tfu!, niezawodny, nic mu się nie dzieje, radzi sobie nawet z wymagającymi programami potrzebnymi mi na uczelnię i wspaniale pasuje do niego Windows 8. Dodatkowo ma niesamowicie wygodną klawiaturę - do póki go nie kupiłam, nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak istotny to jest element. Myślę, że do takiego użytkowania, o jakim piszesz, będzie w sam raz 😀 Tylko nie mam doświadczenia z takim procesorem jak tutaj, bo jestem wierna Intelom.
fin  :kwiatek: czyli potwierdza się nadal ,że każdy poleca Della 🙂 Jak mogę spytać jaki model masz?
sanna a jakbyś zainstalowała "addblocker'a" ? 🙂

Dzieki Kasija :kwiatek: zaraz sobie wygooglam co to jest i skad to sciagnac  😎
Kasija Ja mam lenovo i również mega polecam. Takiego Della jak ma fin ma mój chrzestny i też zadowolony jest. Oby nie hp, bo to złomy same są. Asus też ma trochę fajnych lapków. Najważniejszy jest dobry procek, kopiuj sobie nazwę i sprawdzaj tu:  http://www.cpubenchmark.net/laptop.html
Jeśli lapek ma powyżej 2,5 to jest wystarczającym sprzętem 😉  ten dell z linka ma 2,8. Jak ma dobry procek to możesz sobie posprawdzać resztę, jak jest poniżej tego 2,5 to nie ma sensu w ogóle patrzeć...
ratujcie.  jak się pozbyć wyskakujących małych okienek z reklamami. z tego co widzę to świństwo nazywa się Faster Light Ads.

antywirus avg

jak się tego nie pozbędę brat mnie udusi.
popatrz czy jakiś syf nie zainstalował Ci się na kompie, (panel sterowania -> Programy i funkcje), kolejna rzecz to jakieś dziwne toolbary itd. które mogą się zainstować jako rozszerzenia przeglądarki, musisz wejść w przeglądarce w opcje potem w rozszerzenia (zależnie od przeglądarki), a na koniec zainstaluj adblock plus tak na przyszłość. chociaż z tego co widziałam na jakiejś stronie to wystarczy odinstalować z kompa to.
delta   Truth begins in lies.
10 grudnia 2014 17:31
szlachta, tu masz dokładnie napisane http://malwaretips.com/blogs/ads-by-faster-light-removal/

Dzięki, udało się, było w rozszerzeniach.

wczoraj siedziałam pół nocy i się męczyłam, poczyscilam jakimiś Ad Cleanerami, cCleanerami i nic
Nirvette   just close your eyes
14 grudnia 2014 11:41
Mam podobnie jak szlachta, tylko u mnie cholerstwo nazywa sie SunriseBrowse ads.  👿 Jak usuwam to w rozszerzeniach, to po paru godzinach znowu sie tam pojawia, nawet jak nic nie sciagam, lub gdy komputer jest wylaczony. Szukalam tego jakos po plikach na dysku, ale nic nie znalazlam. Ktos wie, jak sie tego pozbyc? Jest niesamowicie uciazliwe. AdBlocka mialam wczesniej, niz to dziadostwo sie u mnie zaleglo i nic nie dal. Kombinowalam tez Ad Cleanerami i w ogole tego nie znajduje.  🤔
tak jak pisalam wyzej, panel sterowania->programy i zobacz czy nie jest zainstalowany.
Na takie ustrojstwa pomaga adwcleaner.  🙂 Ja potrafię się takich rzeczy pozbyć sama w mozilli (about:config  i usunąć wszystko co ma w nazwie to co chcemy usunąć) w chromie czy explorerze już nie koniecznie ale wtedy pomaga tamten program. Ewentualnie tak jak mówi casines w panelu sterowania lub też w Revo Uninstalerze - tu jest pewność, że nic po toolbarach na koputerze nie zostanie 😀
Nirvette   just close your eyes
15 grudnia 2014 16:36
Dzieki  :kwiatek:
jak  pierwszy raz sprawdzalam w panelu sterowania, to nie znalazlam  😡
Szczesliwie sie badziewia pozbylam.
Potrzebuję pomocy/rady. Komp PC. Włącza się dopiero po n resetach, albo wyzerowaniu Biosu. Bios nie odpala, wentylatory chodzą, dioda na płycie działa. Bios można odpalić tylko na ustawieniach defaultowych, zmiany w setupie (nawet całkiem bezpieczne) skutkują ciszą po "zapisz i zamknij" i zabawą od nowa. PO n resetach dopiero wyskakuje opcja F1 albo F2, i F1 nic nie daje. Co to jest? Bios się uszkodził?
Największy problem (oprócz strat czasu i wciórności) jest taki, że w d. ustawieniach jest "Os NIE P&P" i windows np. nie rozpoznaje, że działa karta dźwiękowa.
czy te dwie baterie aż tak się różnią jakością, czy czymkolwiek innym, żeby to wpłynęło na cenę? czy chodzi tylko o napis Samsung? :/

http://allegro.pl/bateria-samsung-aapb9nc6b-r519-r522-r540-r580-r780-i4916001648.html
http://www.czescisamsung.pl/bateria_do_laptopa_samsung,80,2289.html

muszę kupić nową baterię, ale cena oryginału trochę mnie powaliła.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
19 lutego 2015 06:59
wyciagam
ale nie chce nowego zakładać 🙂
moja laptopica strasznie mi znienacka spowolniała. czy jest na to jakiś sposób? wyczyściłam historie i jest jej troszkę lepiej, ale może da się coś jeszcze? Za wszelkie sugestie wdzieczna bedę bardzo, bo co do komputerów itp. to wiem, że są i że należy dostarczyć im prąd ;P. ale jak ktoś powie co i jak to mogę zrobić  😎
wyczyścić w środku - poproś chłopaka albo jakiegoś kolegę, usunać zbędne programy które działają w tle, powyłączać programy których nie używasz- w laptopie często jest ich sporo.
mi pokazywali kiedyś dwie sposoby
po pierwsze jest gdzieś w ustawieniach taki przycisk jak "oczyszczanie dysku", nie wiem gdzie dokładnie, ale wiem że coś takiego jest
albo co mi kiedyś ktoś zainstalował, ccleaner. taki program. nie wiem jak on dokładnie działa, ale podobno też usuwa wszystko z dysku co niepotrzebne
zainstaluj CCleaner do przeczyszczenia kompa i warto zrobić defragmentację dysku.
omnia, a grzeje się bardziej niż zwykle? Jak tak, to do jakiegoś serwisu i niech czyszczą wnętrze z kurzu. Poza tym to, co wyżej agnesix napisała.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
19 lutego 2015 16:08
Dzięki wam bardzo 🙂. Czyszczenie "mózgu" rozpoczęte, do czyszczenia "somy"muszę przytargać dzieło do miasta 😉). Ale i tak jej lepiej
Mam problem, używam czasem myszki bezprzewodowej i wszystko działało super, aż nagle wczoraj się zaczęło coś dziać. Otóż myszka działa przez jakiś czas i nagle zupełnie przestaje, niby jest włączona, wg komputera działa prawidłowo, ale jednak jest nie tak. Po zresetowaniu komputera działa przez chwilę i znowu przestaje. Jaka może być tego przyczyna? I jak to naprawić? 🙂
Wymień baterię w myszce
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się