Poszukiwany/poszukiwana

Sądzę, że poszukiwacze zaginionych koni mnie poprą, że taki temat się przyda 🙂 Wiemy, że (re-)voltowicze są z różnych zakątków Polski i może akurat ktoś coś słyszał o "zaginionym" zwierzęciu 🙂

Dopiszę, bo były pytania: o osoby też można pytać 🙂

-----------------------------------------------------------

Moja koleżanka poszukuje konia o imieniu JUN

Ur.: 1997 r.
Matka: Juna XO
Ojciec: Dresk XO
Rasa: w papierach miał młp, ale rodzice są półkrwi, więc nie wiem...
Płeć: wałach
Maść: gniada
Odmiany: gwiazdka
Wzrost: ok. 170 cm (nie byłam przy mierzeniu, ale tak mi się wydaje)
Hod.: SK Kalników

Bardzo spokojny. Chodził w szkółce i nie było problemów. Jednak nie skacze. Idzie na przeszkodę, ale jest to bardzo niebezpieczne, gdyż przerzuca nogi przez drągi i skacze prawie na prostych. Sztywny i dosyć wybijający. Jednak bardzo sympatyczny.

Do wiosny 2008 roku stał w stajni Uniwersytetu Przyrodniczego (dawna Akademia Rolnicza) w Lublinie. Potem został przewieziony spowrotem do Kalnikowa, ze względów mi niewiadomych. Być może nadal tam jest, jednak pewności nie mam. Jeśli ktokolwiek wie coś o miejscu jego pobytu proszę o informację. Dziękuję 🙂

Zdjęcia



więcej pod linkami





Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam 🙂
zuza   mój nałóg
10 grudnia 2008 10:12
Szukam inormacji/zdjęć kl. Józefina wlkp,od Jarka po Malachit,ur.1997r.
Znałam ją jako 3-latkę i była takim brzydkim kaczątkiem  😉 .Wtedy c.siwa,wysoka (pod 170),lekko garbonosa.
W 2001r została sprzedana prawdopodobnie w okolice Warszawy.
Niestety nie posiadam zdjęć
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
10 grudnia 2008 19:21
A ludzi też można tu wyszukiwać?
Bo jak  tak to..:
Poszukuje kogoś kto ma jakieś informacje o Waldemarze Skoniecznym (Gniewkowo) lub kogoś kto tam jeździł... 🙂

I koń:

Klacz  PANDA
sp.
srokata.
o.Plakat
Stała/stoi u Macieja Hossy w Inowrocławie...
asds   Life goes on...
10 grudnia 2008 23:41
Jak ludzi tez można:

Poszukuje namairu na DORCYSIE!!!
Poszukuję informacji na temat:

wałach sp Hipodrom po Hipovicie- prawdopodobnie przebywa w okolicach Torunia

ogier sp ze Stada w Białym Borze Krater

klacz Wafelka - mieszanka hucuła z arabem

wałach śląski w starym typie Pers, sprzedany ok trzy miesiące temu z Poznania, prawdopodobnie trafił na rzeź  😕 , ale może ktoś gdzieś go spotkał i wie, że jeszcze żyje....  🤔
Gdyby ktoś słyszał lub widział, bardzo proszę o kontakt:

Klacz rasy Sp INEZ

skarogniada
wzrost ok. 165 - 170

o: San
m:Rina

Jako koń rekreacyjny stała w Centrum Jeździeckim STADION w Kielcach.
Z tego co mi wiadomo wyjechała do Bogusławic.

Sucha, szlachetna, ładnie zbudowana klacz, z dobrym ruchem, wygodna do jazdy. Największy problem, jaki z nią był to jej charakter. Była dość trudna w obsłudze i  nerwowa. Szczególnie podczas rui.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje  :kwiatek:

Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
16 grudnia 2008 18:38
Skald 12/13 lat
od Skalla
po Pigmalnon



Winetu 6/7 lat




Liman 6/7 lat


Szukam zdjęć ogiera Czos wlkp oraz gdzie obecnie przebywa.
szukam zdjęć ogiera Bolivar xo po Rahman od Boliwia
Szukam zdjec ogiera Arsen, rasa śląska, maśc najprawdopodobniej gniada
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 grudnia 2008 12:00
Moim zdaniem odnalezienie jakiegokolwiek poszukiwanego w tym wątku konia graniczy z cudem.

A to z tego powodu że wchodzą tu jednie osoby które jakiegoś konia poszukują.

Większe szanse miałoby założenie wątku z imieniem konia w tytule. Wtedy chcąc nie chcąc każdy wchodzący do działu "konie" rzucił  okiem na taki tytuł  i wszedł w taki wątek jeśliby imię takiego konia wydało się znajome. I na pewno jakis odzew byłby I większe szanse na odnalezienie "zguby".

a tak Poszukiwany/poszukiwana niestety nie nastraja do wchodzenia tu, a tym bardziej przeszukiwania go pod kątem a może jakiegoś konia znam i coś o nim będę wstanie powiedzieć.

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 grudnia 2008 12:12
Moim zdaniem odnalezienie jakiegokolwiek poszukiwanego w tym wątku konia graniczy z cudem.

A to z tego powodu że wchodzą tu jednie osoby które jakiegoś konia poszukują.

Większe szanse miałoby założenie wątku z imieniem konia w tytule. Wtedy chcąc nie chcąc każdy wchodzący do działu "konie" rzucił  okiem na taki tytuł  i wszedł w taki wątek jeśliby imię takiego konia wydało się znajome. I na pewno jakis odzew byłby I większe szanse na odnalezienie "zguby".

a tak Poszukiwany/poszukiwana niestety nie nastraja do wchodzenia tu, a tym bardziej przeszukiwania go pod kątem a może jakiegoś konia znam i coś o nim będę wstanie powiedzieć.




oj mylisz się ;P już parę koni udało się zidentyfikować i odnaleźć
Szukam jakiś informacji o kucu bodajże B grupy.
Gniady, brak odmianek.
Imię: Berek
Data urodzenia: 1994 albo 1993
Rodzice: NN

Służył dotychczas w WLKS Krakus.
I słyszałam, że pojechał na Mazury wraz z Koniem o imieniu Gamis.
Poszukuję informacji o takich koniach ( od razu informuję, że nie wiem czy takie konie w ogóle istnieją  😲 ale sprawa bardzo poważna, więc jeżeli ktoś coś wie to prosze o informacje):
- WOLAND - pełnej krwi angielskiej
- MEFISTO (ponoć z wyścigów, ale nic więcej nie wiem) - ponoć angloarab
- BIES (tak jak Mefisto - ponoć z wyścigów)

Za wszelkie info będę wdzięczna  :kwiatek:
freska jeśli poszukiwany przez Ciebie Skald jest kasztanem to wiem gdzie stoi i co się z nim dzieje 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
20 grudnia 2008 12:33
Poszukuję wszelkich informacji o kilku kochniach:
* klaczy Dalmacja (imię mogło zostać zmienione) Gdniada wiek w momencie sprzedaży ok 3,5-4 lata, wrażliwa na łydki, pobudliwa, wymagajaca

* Wałach Cent (imię mogło być zmienione) Kasztan, z odmianami.

Wałach Nort (imię mogło zostać zmienione) Wiek ok 3,5 roku. Straszna ciapa, powolny, spokojny

Konie zostały sprzedane w okolicach lipca 2006 roku z miejscowości Łomazy woj. lubelskie razem z całym stadem do Milanówka pod Warszawą. Całe stado kupił Pan B. Gdy przyjechałam do niego nie było już wielu koniu ze stada między innymi Dalmacji, Norta, Centa. Z tego co się dowiedziałam Dalmację kupił ktoś z pod Warszawy, Centa też. Chciałabym wiedzieć co u nich słychać. Wszystkie osoby, które wiedzą coś na temat koni kupionych przez pana B. gdzie mogły zostać sprzedane co się z nimi dzieje, prosze o info. W stadzie byla też klacz Maja kasztanka rodowód małopolski, która miała karpi zgryz, Pan B. miał ją zostawic dla siebie. Był też jej syn Major i dwa koniki polskie klacz Dumlisia i jej synek Dżemik, o ich losie tez chetnie się dowiem.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
20 grudnia 2008 14:03
[quote author=justyna-- link=topic=472.msg125001#msg125001 date=1229773887]
freska jeśli poszukiwany przez Ciebie Skald jest kasztanem to wiem gdzie stoi i co się z nim dzieje 😉
[/quote]
oooo super 💃
możesz napisać co się z nim dzieje? może być na PW  😉
KOBALT
wysoki (okolo 174cm) kasztan ze specyficznymi ciemnymi plamkami na zadzie, duza odmiana na glowie
ojciec: Makart
matka: Klaudyna
Stal w Sopocie.

CYPIO
c.gniady niewielki walaszek
ojciec: Pigmalion
matka: Cylta po Labiryncie xx
Stal w Sopocie. Terez podobno gdzies blisko Trojmiasta.
Dołączam się do pytania Slojmy. Mnie jednak najbardziej interesują losy klaczy FINEZJA (od Fala, po Mig) ciemnogniada z odmianami. Miała bliznę od wewnętrznej strony uda po słabiznę. Mam tylko taką fotę:
poszukuję dwóch klaczy

Hańcza
sp
sk.gniado-srokata
wymiary : 160-190-19,5
hod. SK Janów Podlaski - wiosną 2001 stała w jego okolicach
Oregon xx  x Kardynał xo

zdjęć brak 🙁

Festina
kasztanowata
wzrost pewnie ponizej 160 cm
rasa: wlkp
pochodzenie: Wołyń trak x Feta/Limak/gordon I

zdjęcie




sprzedałam ją w lutym 2007 w okolice Sokołowa Podlaskiego, właściciel odezwał się raz, kontakt się urwał, zastanawiam się czy ktoś czasem coś o niej słyszał
poszukuję informacji na temat ogierka po moim Granacie (gdzie jest obecnie itd)
og. (pewnie już wałach) ALDI od Atena sp po Granat młp
skaro-gniady z gwiazdką
ur. 04.2004 r - do ok roku stał pod Limanową (woj.Młp)
[quote author=Aga_Leming link=topic=472.msg121901#msg121901 date=1229465104]
szukam zdjęć ogiera Bolivar xo po Rahman od Boliwia
[/quote]

tutaj jest jedno małe foto
http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=184.0

[quote author=ElaPe link=topic=472.msg122232#msg122232 date=1229515235]
Moim zdaniem odnalezienie jakiegokolwiek poszukiwanego w tym wątku konia graniczy z cudem.

A to z tego powodu że wchodzą tu jednie osoby które jakiegoś konia poszukują.

Większe szanse miałoby założenie wątku z imieniem konia w tytule. Wtedy chcąc nie chcąc każdy wchodzący do działu "konie" rzucił  okiem na taki tytuł  i wszedł w taki wątek jeśliby imię takiego konia wydało się znajome. I na pewno jakis odzew byłby I większe szanse na odnalezienie "zguby".

a tak Poszukiwany/poszukiwana niestety nie nastraja do wchodzenia tu, a tym bardziej przeszukiwania go pod kątem a może jakiegoś konia znam i coś o nim będę wstanie powiedzieć.




oj mylisz się ;P już parę koni udało się zidentyfikować i odnaleźć
[/quote]

ja tutaj wchodzę, choć nie poszukuje 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 grudnia 2008 12:33
I ja też tak samo...
IloveMosiek   Mościsław & Co
30 grudnia 2008 21:20
CZAPRAK
ogier srokaty
rasy wlkp
ur. 1994
m. Unitra
o. Czagos

znak szczególny: zarzuca tyłem z powodu kontuzji kręgosłupa.

ślad urywa się na stajni Podklasztorze koło Sulejowa, sprzedany stamtąd wiosną/latem 2008 roku.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 stycznia 2009 16:29
Jestem ciekawa losów następujących koni:
Fasoli - mojej pierwszej "końskiej" miłości -- gniadej kobyły ur. w 1994 r po Farasie od Farony oraz jej syna obecnie ok. dziesięcioletniego kasztanowatego Fasona (Fason może mieć bliznę na nosie). Powiem szczerze, że obawiam się najgorszego - w internetowej bazie koni nie ma numeru paszportu Fasoli, łudzę się, że to zaniedbanie właścicieli. Konie zostały sprzedane ponad dziewięć lat temu chyba w okolice Łodzi, z sześć lat temu przez pewien czas znów stały w okolicach Wałcza, potem straciłam je z oczu 🙁 Za wszelkie informacje będę wdzięczna.
Holi - ur. 1996 od Hossa, po Juror, kasztanki również sprzedanej z Wałcza ok. 7-8 lat temu (?)
Egidy - ur. 1999 od Etny, po Austin, gniadej, sprzedanej z Wałcza w ciągu ostatnich 2- 3 lat (??), straciłam kontakt ze stajnią  i nie mam jak się dowiedzieć 🙁
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
01 stycznia 2009 20:46
Szukam zdjęć ogiera Czos wlkp oraz gdzie obecnie przebywa.


Już to gdzieś pisałam - jeśli to ten sam Czos ...
Zapraszam do archiwum na www.koniarra.fbl.pl - ona na nim jeździła.
Dzieki dziewczyny!
Z dziewuszką ktora jezdzila na nim juz mam kontakt, bardzo mi pomogłyscie! dziekuje
Poszukuje informacji na temat wałaszka
OBEREK og. c.gn. ok 12 l.
160-177-19,75
Dietmar-Opałka / Skunks
St. Oberek
hod. SK Rzeczna

Najprawdopodobniej przebywa na terenie Wrocławia lub okolic.To moja największa końska miłość wiec mam nadzieje,ze pomożecie  🙂

Zdjęcie na komputerze mam niestety tylko w czasie jazdy

Poszukuje info o klaczy Legumina po Golden Boy
[url=http://209.85.129.132/search?q=cache🤔ndX3DjvFEMJ:www.pzhk.pl/docs/zt_klacze_bb_03_2007.xls+legumina+po+golden+boy&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl&client=firefox-a]KLIK[/url]
kiedyś zastanawiałam sie czy jej nie kupić - kilka osób mnie na nią namawiało ale wolałam moja orchidee
teraz sie zastanawiam co z tej klaczy wyrosło
Czy ktoś zna wałacha Piotruś Pan po Ignam?
Piotruś Pan ma teraz jakies 5 lat mniej więcej i jest małym koniem, wątpię by wyrósł powyżej 150 cm
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się