Poszukiwany/poszukiwana

Dziekuję jeszcze raz.
Zaczęłam szukać w bazach i znalazłam Celną, a nawet jej córkę (jest aktualnie wystawiona na Allegro).

Skoro Citroen krył jeszcze w wieku 22 lat, to chyba był w niezłej formie. Ciekawe, czy długowieczność przekazywał potomstwu. Nie wiesz, jak długo żył?
poszukuje wszelkich informacji na temat wałacha Aramis młp, ur w 2003, po Monsun (Mantra - Emir) od Aluzji (Hana - Aquedukt). Wałaszek jest kary z gwiazdka na czole i 3 małymi skarpetkami, powinien miec ok 165 cm wzrotu. Został sprzedany ok 4 lat temu w okolice Mazur. Z charakteru byl bardzo mily, grzeczny i przyjacielski. 

Jego ostatnie zdjecia jakie posiadam:





Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
15 stycznia 2010 01:10
Szukam informacji bądź zdjęć na temat ogiera Sokrates po Sorcie.
Jego rodowód:
http://www.allbreedpedigree.com/sokrates6

Na pewnym Sokratesie jeździłam (stajnia sportowa w Białym Borze) i coś mi się kojarzy, że był właśnie po Sorcie, rocznik też mniej więcej by się zgadzał. Tylko wzrost kojarzy mi się sporo większy (ok 170 ale to mogło być złudne). Ten "mój" był gniady z odmiankami (coś ładnego na głowie chyba) bardzo harmonijnie zbudowany ( bardzo łapał za oko), był chyba wpisany jako sp (ale tym bym się nie sugerowała). Bardzo, bardzo miło go wspominam - wspaniały wierzchowiec.  Co się z nim dalej działo i gdzie jest dziś nie wiem.

Jakby ktoś miał zdjęcie tego og. Sokrates z Białego Boru byłabym bardzo wdzięczna 🙂

A może ktoś wie  jakie są losy ogiera HONWED, albo ma jakieś zdjęcia  ?
HONWED (NIRKAN - HIPIA/ ARIEL) 1999  Stacjonował w Białym Borze, a przyszedł tam z Nowielic
http://www.allbreedpedigree.com/index.php?query_type=horse&h=HONWED2&g=5&cellpadding=0&small_font=1&l=
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2010 06:32
Dorotheah, jak uda mi się odzyskać dane z dysku albo znajdę płyty, to Ci wyślę. Mam zdjęcia z jazd pod uczniami THK.
Honweda pamiętam jeszcze z czasów, jak tam byłam i ma się dobrze, tyle mogę powiedzieć ; )
Dorotheah  😅 Kochana, to na pewno ten ogier, on był w Białym Borze, podobno ulubieniec prezesa czy tam kogoś. Wstawiam zdjęcie mojej kobyły po nim.  Ruchu jakiegos powalającego nie ma ale skacząca.
Z tego co wiem z Białego Boru kupił do facet z Jarosławca i chyba ciągle go ma.

Jest jakieś podobieństwo?
Kobyła moja ma ok 168 cm.
Też gniada z odmianami.
🙄
Kurcze, zerknęłam na tę przeszkodę i aż mi się słabo zrobiło... 🙁
Megane dlaczego? mój koń tak uciekał sobie na padok  😉
Megane dlaczego? mój koń tak uciekał sobie na padok  😉

aaaaaa... a ja myślałam, że to przeszkoda 🙂 (fota wygląda, jakby koń w korytarzu skakał 🙂 )
Bo jeśli to przeszkoda miała być, to niebezpieczna ze względu na brak możliwości zrzucenia drąga 🙂
Ale jeśli to wyjście na padok, to już się nie czepiam  :kwiatek:
avero_2
masz PW 😉
Graba.   je ne sais pas
16 stycznia 2010 19:16
Poszukuję informacji o kl. Hańcza (młp. 06.12.1996 r.) po Lap Bej od Hilla Compa. Stacjonowała w ośrodku Hucuł w Brennej. Poszukuję informacji gdzie obecnie przebywa. Będę wdzięczna za każdą wiadomość!

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 stycznia 2010 20:23
Witam!
Szukam pilnie informacji, oraz rodowodu klaczy Wiwa sp po Regon sp. matka Walia xx po Jankes xx klacz ma podobno dobry rodowód niestety w bazie rodowodowej nie jestem w stanie jej odnaleść. Dziękuje za wszelkie info.  🏇
Czt ktokolwiek wie gdzie AKTUALNIE znajduje sie ogier BANITA xo z hodowli Ochabskiej?


..nigdy nie zapomne,tego co mi dales..
Banita stoi w Gorzeniu pod Bydgoszczą
Poszukuję gniadej klaczy Palma, około 155cm wzrostu, stała lub stoi gdzieś za Mińskiem.

Szukam też ogiera zimnokrwistego Aron, wiem tylko, że koło 2001 roku krył w okolicach Mińska.

Szukam zdjęć, info co się z nimi dzieje, wszelkich informacji.
Jeśli na forum znajduje się ktoś kto bywa w stajni w Polkowie-Sagały proszę o kontakt.
Graba- chyba literówka- Hilla Campa 🙂
Witam!
Znałam kiedys jednego wałacha po og. Citroen, miał na imie EGAL maść skarogniada,ok.160 w kłębie ,matki nie pamiętam 🤔Przed ok.10 laty stał w ok. Zielonej Góry .Miał wybujały charakterek 🤣
I jeszcze raz 🙂

Może ktoś wie cos o wał. VAN GOGH wlkp. kasztan ur.1999 matka Vanessa, ojciec Komendant po Illicie

Urodził sie koło Zielonej Góry potem wyjechał, prawdopodobnie ,do Wielkopolski i chodził w zaprzęgu,będe wdzięczna za info 😀
Szukam,ogiera(wałacha), o imieniu Avigant, sk.gn. po Wiking/piołun-m. Aragonia po Flirt
Podobno trafił w okolice Kalisza.
Remedioss   2* Parelli Professional
21 stycznia 2010 18:19
Burza znam jedną Palmę - arabkę. Chodzi o araba?
slojma   I was born with a silver spoon!
21 stycznia 2010 19:16
poszukuję konia Denver'raven rasy westfalskiej, koń kary obecnie 13 lat, mający dychawicę, sprzedany z pod Poznania najprawdopodobniej w okolice północnej Polski podaję link do dwóch filmików pierwszy ze stajni z której go znałam i drugi prawdopodobniej u nowej właścicielki. Chciałabym jedynie wiedzieć co u niego słychać jak się miewa itp. gdyż miałam okazję go dobrze poznać i był wspaniałym zwierzakiem.
Film pierwszy

Film drugi
Remedioss, nie, wielkopolanka mała, gniada, trzy skarpetki, krótka pęcina. Na dniach zeskanuję fotkę.
EGAL nadal stoi koło Zielonej Góry w ośrodku Przylep-lotnisko
A ile Egal ma lat?
Mnie interesują losy konia:
Time for fur, nazywanym w Polsce Takt, maści bardzo ciemny kasztan
i [b]Wirydarz[b]
Obydwa konie stały u p. Jacka Kosowa
desire   Druhu nieoceniony...
21 stycznia 2010 21:48
poszukuje informacji na temat przeszłości  wałacha o imieniu Ikar
ur 28 kwietnia 1998roku
ojciec: Louis
matka: Ikona
teraz konio wygląda tak:




http://www.bazakoni.pl/horse_92231.html

wiem, że w 2008 roku był w Lewadzie na wakacje i że dzieciaki z obozów na nim jeździły,
ponoć też chodził z powodzeniem dość wysokie konkursy na zawodach.
będę wdzięczna za każde info  😀
Jakby ktos cos wiedzial o klaczy Strada XX po Five Star Camp hodowli SK Widzow. Bylbym bardzo wdzieczny.

Piekna, kara klacz b.o. albo z jakas mala odmiana. Typowa folblutka.


edit:
Dala ogiera STRADOM XX (bardziej znany)
Poszukuję zdjęć z młodości konia o imieniu Addis. Urodzony w 1991 roku w miejscowości Mrowiska koło Warszawy. Może ktoś znał i posiada jakieś foty?
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
21 stycznia 2010 23:21
In.,
:kwiatek:
Byłabym Ci bardzo wdzięczna. Bardzo  skubańca lubiłam 🙂
A dawno w BB  byłaś ?

tajnaa,
Na ile go pamętam to miał trochę większy kaliber, mniej szlachetny. Do tego bardzo męski w typie, a twoja fajna, źeńska. Ciężko porównać by nie przekłamać- musiałabym mieć jakieś foty przed sobą, a niestety nic nie mam, a czas zakrzywia pamięć. Wcześniej przeszedł zresztą zakład z tego co pamiętam (i właśnie raczej preferencje skokowe), a zostawały raczej te fajniejsze i średnie (byle czego raczej nie brali na sportową). Generalnie Sokrates miał tam wielu fanów, jazda na nim to była czysta przyjemność (fajny chareakter, ogierowaty trochę, bardzo jezdny, fajnie współpracujący i czuć było, że ma się naprawdę fajnego konia pod sobą). To jeden z tych koni które zostają w pamięci 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
22 stycznia 2010 00:02
Wyjechałam z BB pod koniec sierpnia 2008. Jutro jadę do domu, będę szukać starych płyt z fotami : )\Ale najprawdopodobniej kolega ze stancji je zabrał 😵
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
22 stycznia 2010 00:26
In.,
Tak czy inaczej dzięki choć za info. :kwiatek: Miło wiedzieć co się z koniskiem dzieje 🙂


A ktoś może wie gdzie jest i czy jeszcze żyje gniady wałach TRAPEZ (RANKOR-TANINA/Plon). Koń chodził kiedyś pod woltyżerką w Jaroszówce (w tym ME itp.), wcześniej trochę skoków, coś tam chyba dresażowego (przed woltyżerką, zresztą wielokrotnie zmieniał stajnie). Utkwiłam na etapie jak po rekreacji kupiła go osoba prywatna i trzymała gdzieś w tamtych rejonach. Miałby już sporo latek (chyba  powyżej dwudziestki, nie pamiętam jego rocznika).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się