Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję zdjęć rodziców mojego konia, urodzonego w Mrowiskach pod Warszawą.
Ojciec Elton młp urodzony w 1987 roku
Matka Amibara młp urodzona w 1981 roku
Poszukiwałam już wielokrotnie dwóch koni. Jednego z nich trochę osób z forum znało. Ślad zaginął. Drugi to było moje serce. Ślad zaginął. Teraz został mi tylko telefon do OZHK i informacja czy konie żyją. Bardzo się boję tego co usłyszę. Boję się zadzwonić...
CuLuLa
nie wiem czy OZHK bedzie chciał udzielić takich informacji, tzn często zasłaniają sie ochroną danych osobowych...

Poszukuję informacji o miejscu pobytu, zdjeć następujacych koni:
-wał.Allegro (Loxley - Arizona/Oregon xx) SP, ur.2001, gniady
- wał. Alabaster (Emetic - Arizona/Oregon xx) SP, ur. 2003, ciemnogniady
- og/wał. Hetman JP (Wachlarz oo - Hańcza/Oregon xx) ur. 2000 skarogniady/kary
- klaczy Hańcza (Oregon - Harda/Kardynał) ciemnogniadosrokata, ur. 1994
- og.Limak (Gordon - Luanda/Donbas) hod. Rzeczna ur. 1992, gniady
Ja chcę tylko wiedzieć, czy one żyją, czy padły, czy trafiły na rzeź. Nic więcej nie chcę od nich wyciągać, żadnych nazwisk, czy miejscowości - wiem, że to niemożliwe bez znajomości.
Poszukuję konia, którego sprzedałam jakiś czas temu 3-4 lata.

Imię: Grafit
Rasa: Kuc/Mały Koń
Maść: Kara/Skarogniada - zależy kiedy ;D.
Wiek: teraz chyba 8 lat.
Data urodzenia: 5.05 lub 10.05
Matka: Gwiazda
Ojciec: chyba było NN.

Konik miał na łepku gwiazdkę i na tylnej nodze trochę białego.
Kiedy miałam go ja był młody i płochliwy.
Z tego co się dowiedziałam jakiś czas był w jakiejś szkółce/klubie jeździeckim w Wrocławiu lub okolicach.
Jeśli ktoś kojarzy go i wie gdzie jest lub co u niego bardzo proszę o kontakt tu lub na PW 😉!
Z góry dzięki 🙂.
madryt   Las jest zawsze piękny :)
25 stycznia 2010 11:39
Poszukuję informacji o miejscu pobytu, zdjeć następujacych koni:
-wał.Allegro (Loxley - Arizona/Oregon xx) SP, ur.2001, gniady


jest taki koń w PGR Bródno... nie wiem, czy to on... koń troszkę skakał, potem zaczął być wykorzystywany do rekreacji... prezes chcial za niego jakieś kosmiczne pieniądze... ale nie jestem pewna, czy chodzi o tego konia

CuLuLa - ja wysłałam maila z zapytaniem co się dzieje z koniem do PZHK; udzielili mi informacji; przedstawiłam sytuację ( konkretnie szukałam papierów i info na temat jednego z moich kopyciaków;okazało się, że była to zbierzność maści, wieku i imienia ) i udzielili mi bez problemu informacji; co prawda nie dostałam nazwisk etc, ale nie to było przedmiotem mojej ciekawości
Cały czas dojrzewam do podniesienia słuchawki. Mailowo może będzie mi łatwiej.
szukam zdjec i informacji o koniach:
Embargo po Kwartet
Bergamo po Dobroń
:kwiatek:
madryt
dzięki  :kwiatek:, masz PW
Szukam informacji o klaczy Varsovia od Vespy po Folio. Może ktoś wie gdzie się teraz znajduje  :kwiatek:

http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-70473.html
Poszukuję zdjęcia klaczy Poezja wlkp.,matki mojej klaczy.
http://www.bazakoni.pl/horse_60995.html
Ja również poszukuję,tym razem

klaczy BAJADERA wlkp 1996 Dunaj - Boliwia xx

klaczy  BASZKIRIA wlkp 1999 Komendant - Boliwia xx

Obie klacze stały kiedyś w ok. Zielonej Góry, może ktoś wie czy nadal stają w okolicy lub też co sie z nimi stało 🙄
ash   Sukces jest koloru blond....
27 stycznia 2010 16:31
Poszukuje informacji o koniach

Imię konia:Aleksisa
Ojciec: Barbus
Matka: Alka
Data urodzenia:1991
Rasa: szlachetna półkrew
Maść: skarogniada
Płeć: Klacz
Kilka lat temu wyjechała gdzieś na Mazury(?!)

Imię konia: Cyweta
Ojciec: Wiadukt
Matka: Cyrenika
Data urodzenia:1989
Rasa: wielkopolska
Maść: kasztanowata
Płeć: Klacz
Nie miala jednego oka

Obie kobyły pochodzą z nieistniejącej stajni Alkoma w Świniotopie koło Kamieńczyka(maz)
Szukam info o klaczy

BAZYLIA hc
m: Winga
o: Baca

skarogniada, ładnie zbudowana kobyła chwytajaca za oko. ok 1,5 roku temu sprzedana z Zabierzowa k Krakowa( razem z druga kobyłka hc Bawarką jej poł siostra) podobno gdzieś nad morze.Teraz ma około 5-6 lat
Poszukuję informacji o dwóch koniach.

Klacz Alma
Stała w Ośrodku w Bucharzewie
Duża bułana klacz.

Klacz Tendencja xx
Gniada, bądź skarogniada - już nie pamiętam.
Stała w Ośrodku w Choczewie.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Poszukuję zdjęć i informacji na temat konia Zacna po Qumball od Zinja . 🙂  👍
Severus   Sink your teeth into my FLESH
29 stycznia 2010 18:40
Poszukuję informacji o wał. Largo holst, kasztan z gwiazdką, miał jakieś odmiany na nogach, ale nie pamiętam jakie, stał/stoi w Perzanowie w gosp. Kluczek
aliShia   Panie S. - uwielbiam Pana!
29 stycznia 2010 18:48
hej hej 🙂🙂

Poszukuję informacji o koniu :
Imię konia:  Cetnar
Ojciec:  Arianin
Matka:  Cega po Skaleń
Data urodzenia: 2003
Rasa:  wielkopolska
Maść:  ciemnogniada
Płeć:  wałach

Każda informacja mile widziana 🙂🙂
Szukam informacji o klaczy:

Kora sp, gniada, ur. 1993, m. Karina, o. Kumys xx
Pionek, ur. 1997, od Peseta po Kreon, gniady albo ciemnogniady, nie pamiętam już, zaraz poszukam zdjęć. Musiał stać gdzieś w okolicach Poznania, bo tam pokrył kilka klaczy, z jednego takiego związku wyszła `moja` Pola.  😉 Kiedyś rozmawiałam z dziewczyną, która na nim jeździła, ale to były może dwa maile, dowiedziałam się tylko, że został wykastrowany i pojechał do Niemiec czy gdzieś. Może ktoś zetknął się z nim w swojej jeździeckiej karierze.
Druga sprawa to matka Poli, czyli Baśka, fiord, od Liza po Baron.
Bardzo chętnie poznałabym bliżej rodziców mendy, może ktoś ma jakieś jej zdjęcia z czasów źrebięcych. O jej pochodzeniu dowiedziałam się od koleżanki, którą notabene znalałam około dwóch lat, a nigdy jakoś nie rozmawiałyśmy o jej poprzedniej stajni. W ten właśnie sposób skompletowałam rodowód do 4 pokolenia, bo w akcie urodzenia przy matce leciało od góry do dołu NN.  🙄
Poszukam zaraz zdjęć Pionka, może gdzieś je zapisałam, jeśli nie, to przepadły razem z poprzednim komputerem, a szkoda by było.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
02 lutego 2010 19:46
Czy ktoś wie jak sie powodzi Suhakowi ( http://www.allbreedpedigree.com/suhak )? Stoi w Sielance w Warce, kiedys na nim jezdzilam jak jeszcze stal w Jachrance i ciekawi mnie, co z nim u nowego wlasciciela.
Severus masz PW 😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
03 lutego 2010 06:42
Poszukuje tez informacji o 3 pozostalych koniach z Jachranki: walachy Demon wlkp (maly, skarogniady lub kary, bardzo zwrotny i szybki, 4 niskie odmiany na nogach, kupili go chyba ludzie z okolic Jachranki), Oran mlp (kasztanek, niska odmiana na jednej tylnej nodze, waska lysina, czasami sie wieszal i zawsze musial wejsc do boksu przed prowadzacym) i Dunaj wlkp (wysoki siwek, chodzil w zaprzegu, chrapka, siwial z kasztana, bardzo spokojny). Jak znajde jakies zdjecia to wstawie 😉 Konie zostaly sprzedane ok. 2006 roku.
witam!
poszukuje dwoch koni:
Bona ur.1995 po Burlak od Delta. sprzedana gdzies w okolice Lodzi
Prince ur. 1999 po Skaner A od Papua. sprzedany w ogolice Wawy, Grodziska Maz.
za wszelkie info z gory dziekuje
furmanka   zawsze pod górkę...
03 lutego 2010 10:00
Mam nietypową prośbę.  Nie chodzi mi o konia, lecz o osobę z końmi związaną. Bardzo mi zależy na nawiązaniu kontaktu z p. Krystyną Niemojewską (starsza osoba) jeżdżąca na koniu Waron w Czechówce koło Krakowa. Dostałam od niej list a koperta z adresem zwrotnym uległa zniszczeniu. Stajnia w Czechówce nie odpowiada na prośby ani mailem ani pocztą tradycyjną. Nie wiem czy w ogóle jeszcze istnieje.
Bardzo proszę o pomoc, czekam na wiadomości PW :kwiatek:
zuza   mój nałóg
03 lutego 2010 10:23
furmanka odnośnie p.Krystyny wysłałam PW
furmanka   zawsze pod górkę...
03 lutego 2010 11:48
[b]zuza,[/b dziękuję bardzo :kwiatek:
aketter, znalam kiedys Bone. to co wiem wyslalam Ci na pw  😉
Naciau

to nie ten?
w komentarzach coś pisali o nim wiecej.
Z tego co piszą żyje .
😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się