Poszukiwany/poszukiwana

ja nie szukam zaginionego konia ale myślę, ze mogę tu się spytać: czy ktoś wie jak nazywa się koń który stoi i Krzyżoszczaków w Konarach,c. gniady, 5 lat, wałach ok 167cm, 4 skarpetki, chrapka,strzałka, urodzony 11.03.2005r, zajeżdżany był przez Marka Mackowiaka, matka to chyba SILVIA , w rodowodzie m.in genius, i koń kttórego imie przetłumaczone z niemieckiego brzmi 'wiosenne marzenie',
imie tego wałacha zaczyna sie chyba na 'P' i ma jakąs literkę na końcu
może ktoś wie o jakiego konia chodzi?  :kwiatek:
Fruhlingstraum to bedzie wiosenne marzenie 🙂 ale to tłumaczenie, nie nazwa konia 👀
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 marca 2010 21:03
a ja szukam konia o im. HERETYK wysoki /coś ponad 170 w kłębie/ gniady, ma bujną grzywę 🙂 hod. SK Walewice. Wiem że stał w stajni w Warszawie i bodajże był dzierżawiony - ale wiem że Walewice chciały go sprzedać a baaardzo miło wspominam tego konia i chciałabym dowiedzieć się czy nadal jest na sprzedaż 🙂 Z tego co pamiętam to chyba był dychawiczny ale nie jestem pewna.
skarogniady walach  9 lat o imieniu Don, moze ktoś coś wie?
Odważyłam się i zapytałam w OZHK o Cudaka i L. Lancastera. Konie te nie mają wyrobionych paszportów. Nic więcej nie wiadomo. Co teraz, gdzie szukać?
POSZUKUJĘ KONIA!

Ostatni raz widziałam go 3 czerwca 2009 r. Kupili go ludzie, którzy zajmują się źrebakami i 3-letnie konie sprzedają w dobre ręce. Miał stać we Wschowie. Został sprzedany w wieku niecałych 2 lat, czyli jeszcze przez rok miał tam stać. Okazało się, że prawdopodobnie nigdy tam nie dojechał, bo sprzedano go już "po drodze". Gdzie? Okolice Krakowa. Niestety te informacje nie są potwierdzone, więc on może być wszędzie. Zwracam się więc do wszystkich. Może ktoś go widział, może stoi właśnie u kogoś w stajni... Każda informacja jest cholernie ważna. Proszę, wysyłajcie informacje dalej, jeśli tylko możecie.






Ogólne informacje:

Imię: Lomitas (pewnie już zmienione)

Ogier. (Był nim, gdy ostatni raz go widziałam.)

Wiek: 2,5 roku (ur. 27.09.2007 r.)

Rasa: śląska

Maść: kara

Matka: kl. śląska

Ojciec: nieznany, ale prawdopodobnie rasowy ślązak, bo Lomitas miał typową budowę konia śląskiego.

Cechy charakterystyczne: gwiazdka w kształcie litery "S"; oprócz tego żadnych odmian







Proszę o KAŻDĄ informację. Jeżeli ktoś ma pytania proszę piszcie. Nawet nie wiecie jakie to jest dla mnie ważne... Będę Wam dozgonnie wdzięczna.


Zdjęcia znajdziecie na:

http://www.photoblog.pl/viento

http://www.photoblog.pl/viento/59899641/fot-agnieszka-kolodynska.html



Proszę...

poszukuję klaczy Hilda po Hangar od matki NN
ur 1993r
gniada z odmianami
CZY MA KTOŚ INFORMACJE, ZDJĘCIA cokolwiek  O PRZESZŁOŚCI KLACZY xx TAJGA ( TURÓWKA/ DEMON CLUB), klacz startowała na służęwcu.
ORAZ
xx LONG ISLAND (LOVE ISLAND/ NEMAN) UR 04.04.1995R. HOD. PRYW. AUSTRIA.
😉
p.s. dodaję zdjęcie LONG ISLAND
a ja szukam konia o im. HERETYK wysoki /coś ponad 170 w kłębie/ gniady, ma bujną grzywę 🙂 hod. SK Walewice. Wiem że stał w stajni w Warszawie i bodajże był dzierżawiony - ale wiem że Walewice chciały go sprzedać a baaardzo miło wspominam tego konia i chciałabym dowiedzieć się czy nadal jest na sprzedaż 🙂 Z tego co pamiętam to chyba był dychawiczny ale nie jestem pewna.



Heretyk stał w Hubercie, i teraz jest prywatny  😉 szczegółów nie znam.Teraz gdzieś wyjechał z tego co kojarzę.
Poszukuję wszelkich informacji dotyczących siwego wałacha o imieniu Rycyk. Około 160cm w kłębie, jakieś 11 lat. W 2006 roku stał w stajni koło Potęgowa, za Lublinem.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie 🏇

edit:
Dorzucam zdjęcia


szukam klaczy Wadera, podobno stała gdzieś w południowej wlkp
Natchniona pewnym PW poszukuję informacji o koniu Splash. Ma ok 5 lat, pogrubiany gniado-srokaty. Ponoć urodzony w okolicach Sopotu. Była właścicielka twierdzi, że urodził się u niej, na jego matce jeździła zawody westernowe. Nabywca naiwnie uwierzył, że papiery zostaną dostarczone. Od dnia zakupu nie ma kontaktu z byłą właścicielką. Ktoś kojarzy tego konia? wie coś o jego przeszłości?


Znalazłam coś: http://www.akademiajezdziecka.cabriola.pl/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=19&Itemid=12 czy ktoś kojarzy tę osobę? Nie odbiera telefonów, chyba zmieniła numer. Pośrednikiem w transakcji był Arkady66, więc już nic mnie nie zdziwi 🙁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 marca 2010 14:20
Gdzie moge znaleźć jakieś informacje na temat Ogiera młp. Bahrajn lub Bahrain wiek ok. 14 lat.
montana   małopolskie
15 marca 2010 14:53
temat o Bahrainie
http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=44.0
ogier przeprowadził się ostatnio spod Łodzi w okolice Kolbuszowej
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 marca 2010 14:56
no własnie słyszałam że od niedawna jest w tej części polski.
Dzieki za pomoc.
kto kolwiek widział kto kolwiek wie  👀

Korin śl
klacz ok 10 lat
sprzedana w okolice wrocławia.
prawdopodobnie do rekreacji...
Kto kolwiek widział kto kolwiek wie  ❗

Poszukuje wałacha,kuca
Srokaty,gruby kuc o imieniu NOWIK
Na ferie zimowe i wakacje przyjeżdżał
do ks Bór toporzysko a stał pradopodobnie
w pony sporcie w wieliczce.
Ostatnio idziałam go 2 lata temu.
Anie w toporzysku ani w pony sporcie nie ma po nim śladu.
Dożucam zdjęcia:
Potrzebuję jakiekolwiek namiary najlepiej tel lub imię nazwisko na handlarza z Milanówka,
wiem że można było jakies 4 lata temu w końskim targu znaleźć ogłszał całą stronę ale nie mam dostępu🙁
Ktokolwiek wie coś proszę o info. Dzięki z góry
montana   małopolskie
16 marca 2010 12:42
Stanisław Bukowski, 05-822 Milanówek , dokładny adres i namiary znajdziesz w sieci
Poszukuję tych koni:

KARNEL - WLKP.wałach ur. 1996 r. od KAMA po SKALEŃ XX
hod. SK. RZECZNA

maść c. kasztan
wzrost 169 cm
-------------------------------------------------------
SEKSTYNA - XX- klacz. ur. 1994 r. od SEXPANNA po DINARD
hod. SK. RZECZNA

maść c. gniada
wzrost 165 cm
łykawa
-------------------------------------------------------
KWANT - WLKP.wałach ur. 1996 r. od KWIRYNA po SKALEŃ XX
hod. SK. RZECZNA
maść gniada
wzrost 163 cm
-------------------------------------------------------
BAKTRIA - XX- klacz. ur. 1996 r. od BETICA po DAMETO
hod. SK. RZECZNA

maść c. gniada
wzrost 162 cm 
-------------------------------------------------------
DEIRIDE - XX- klacz. ur. 1996 r. od DIVA po VILNIUS
hod. SK. RZECZNA

maść c. gniada
wzrost 156 cm

-------------------------------------------------------
WIKA - WLKP. klacz. ur. 1996 r. od WYDRY po BALDRAM
hod. SK. RZECZNA


maść gniada
bonitacja 79
wzrost 163 cm

Edit:
CESTUS wlkp ogier ur 1995r od Cytadela po Skaleń
Ciemno gniady, 172cm

Oraz
FLOP kuc ur 1994r od Florena po Suseł
kasztano-srokaty , 143cm
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
24 marca 2010 07:49
Witam!
Od 5 miesiecy pilnie poszukuje matki mojego ogiera, stala u tego samego faceta co moj maly, dlatego zastanawiam sie czy nie poszla na rzez.  🤔wirek:
Nikt o niej nic nie wie, nie ma nawet jej zdjec. Bardzo prosze wszystkich o pomoc, kogos co cokolwiek wie badz ma jej zdjecia, gdzie teraz jest co sie z nia dzieje.  http://www.bazakoni.pl/horse_95898.html
:kwiatek:
Poszukuje koni:

Mandarynka ur. 2002  izabelowata m. Mimi o. Czersk I

Madame Pompadour  ur.2001 m.Mimi o.Czersk I

Iryda ur.1998  siwa m. Iskra o.Pekin

Infantka ur.1998  siwa m.India o.Pekin

Laszka kasztanka  ur. 1994  m.Oaza o.Leopolis

Inwazja ur.1999
skarogniada/kara m.Iskra o.Czersk I (pare lat temu w ogloszeniu w Konskim Targu widzialam ze stala w woj. maz)

a także Buli i Bigot (m. Baffina a ojciec pierwszego Dar a drugiego Czersk I)
gniady wałach Leonidas (po Leopolis), gniady wałach Imbir (po Czersk I) , kasztan Rectus (po Leopolis)
Imperator (po Czersk) , kasztan Lelek Kozodój (po Czersk), skarogniady Lancet (po Czersk),
gniada Lady Godiva (po Lampas)
wszystkie pochodza z nieistniejącej już stajni w Środzie Wlkp.
jakby ktoś z Was wiedział cokolwiek o którymś z koni to bardzo prosze o PW
z góry dzieki 🙂
Poszukuje informacji na temat przeszłości gniadego wałacha SP:
MARCO POLO
matka: MALAGA Sp
( HATTONA młp - MAGNES wlkp )

ojciec: APASZ Sp
( ASTA Sp - ALEXUS han. )

urodzony 28 MARZEC 1999 roku
Hodowla prywatna.




zdjęcie zapożyczone ze strony http://www.oxerbb.republika.pl/
Poszukuję informacji o klaczy Weszka  urodzona 2003  ,gniada . Prawdopodobnie znajduje się ona w miejscowości Łabiszewo woj. pomorskie .
Jeżeli ktoś jest z tamtego rejonu  i może to sprawdzić będę bardzo wdzięczna 

Nazwisko niby teraźniejszego właściciela mogę podać na pw.  moja znajoma bardzo by chciała wiedzieć co się z Weszką dzieje .

Za wszelkie informację będziemy bardzo wdzięczne  :kwiatek: 
UWAGA, UWAGA. JESTEM POSIADACZKĄ WAŁACHA BRYLANT PO BARNABIE, KTÓRY JEST PO EMIRZE.INFORMACJI UDZIELE NA GG:2924135. PROSZĘ OD RAZU POWOŁAĆ SIĘ NA PORTAL I NAPISAĆ, ŻE CHODZI O TEGO KONIA. 🙂
Hadziongowa   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
06 kwietnia 2010 17:28
Szukam klaczy Heca   młp. matka  Halka ojciec Taran 😉
pół roku temu Stała w stalowej Woli później została sprzedana do małopolski ( okolice Krakowa najprawdopodobniej )

   edit: Została kupiona razem ze swoją córką HR.Hazel która jest po Papułasie 😉





           http://www.bazakoni.pl/horse_111641.html

Czekam na jakieś informacje 😉 z góry dziekuje 😉
Dzialosza-Też jestem zainteresowana losem Hildy.
Przed tym jak trafiła do Milanówka, stała w stajni, gdzie pracowałam i opiekowałam się m. in. nią, jeździłam też na niej.
Wraz z Hildą było kilka innych koni. Może zapytaj na bazie koni. Ja dowiedziałam się stamtąd co dzieje się z jedną z klaczy z ówczesnego stada.
Ogłoszenie nie ważne
baffinka, leci PW nt. Lady Godivy 🙂
Poszukuję informacji o gniadym małopolskim Prestige Hotline po Hindus od Porty urodzony w maju 2007
Interesuje mnie głównie jak w tej chwili wyglada, jakie osiągnął wymiary , w której części Polski mieszka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się