Poszukiwany/poszukiwana

Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2009 16:44
stokrotka

napisz jeszcze po, którym Barnabie, bo aktualnie w rasie młp kryją dwa ogiery o takim imieniu 😉 walewicki po Bolivarze i janowski po Emirze


Napisała Stokrotka  😉
ojciec BARNABAm. po Emir

Skoro się Bocian znalazł , to może i Ormen oo się znajdzie ?
Siwy wałach , hodowli SO Białka ur 4 maja 2003
Matka - Oriana po Europejczyku
Ojciec - William po Endelu

http://www.finisz.pl/zdj_pok.php?id=5095
http://www.finisz.pl/zdj_pok.php?id=5089
http://www.finisz.pl/zdj_pok.php?id=5078
http://www.finisz.pl/zdj_pok.php?id=5227

W 2006 roku dzierżawiłam go gdy stał na Służewcu , wiem że potem wrócił do Białki i był oferowany na sprzedaż na przetargach . Może ktoś go kupił , bo od Białki nie mam odzewu czy wciąż u nich jest ?
Poszukuję konia małopolskiego o imieniu Belg.

Urodzony- 20.01.2004r.
maść-siwa
wzrost-159cm
mata- Belga po Beczudo
ojciec- Agat po Hindostan
został sprzedany 05.03.2008 roku

Jeździłam na Belgu sporo czasu i strasznie go pokochała,zaufałam i przywiązałam się, lecz niestety nasze drogi rozeszły się, a ja nie wiem nawet jak się czuje.. Słyszałam,że został sprzedany w okolice Warszawy. Więc jak ktoś ma jakie kolwiek informacje o Belgu to bardzo proszę o kontakt,ponieważ strasznie za nim tęsknie i chciałabym wiedzieć co u mojej pierwszej i nigdy nie zapomnianej miłości słychać;***

jak coś to albo na pw lub w odpowiedziach..🙂😉
z góry dziękuje :kwiatek: :***
Czy ktoś kojarzy konie z dawnych czasów Parku Skaryszewskiego- stajni Tarpan?
Wena (bułana fiordo coś), Wenek (bułany, syn Weny), Fatun (gniade, duże i złośliwe😉), Empatia (gniada już starsza młp), Egon (gniady syn Empatii stał kiedyś u Talarka pod Wawą) itd? czy ktoś cokolwiek wie na ich temat?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
27 marca 2009 13:51
Poszukuję a nawet bardzo pilnie poszukuję
KLACZY urodzonej w okolicy 2001 roku.
ojciec: BOLIVAR xo
matka: WILCZA wlkp (HUK-WIWANDA)
podobno została sprzedana w okolice WARSZAWY

Bardzo proszę o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek wiadomości na temat
tej klaczy.
Może ktoś ma informacje o miejscu, gdzie stoi teraz klacz AGRAFA m.Agfa po Cardiff xx o. Huk
klacz gniada b.o.
Szukam 2 koni,którymi się swojego czasu zajmowałam ponad cztery lata.. Zostały sprzedane w czerwcu 2007 roku w okolice Poznania wiem że na umowie jest miejscowość Kamień.

Wałach o imieniu West srokaty ok 12-14 lat NN.Chodził pod siodłem i w bryczce.
Jego charakterystycznym znakiem była miała plama na gniadym zadzie przypominająca kształt-logo NIKE


Wałach Kapri teraz ma 8-10lat gniady z 2 skarpetkami na lewych nogach i małą gwiazdką. Po og.Diatos xx
Czymś charakterystycznym u niego jest blizna i zgrubienie na tylnej bodajże prawej nodze między stawem pęcinowym a skokowym kontuzji którą miał jako źrebak.
 

Mam adres z umowy kupna sprzedaży który podali mi byli właściciele tych koni. Chciała bym sie dowiedzieć jak się mają...i czy mają dobrze i czy dalej są u tych ludzi lub gdzie trafiły...Jak się toczą ich losy.
Jeśli czyta ktoś z Poznania i miałby możliwość podjechania i zobaczenia z  wielką chęcią podam adres na pw.
Czy ktoś ma informację o wał. LANOS, który do listopada 2008 stał u p. Rusak w Gliwicach?
Czy może ktoś z Was zna wałacha o imieniu KAJTEK ?
Nieduży, ok. 150 cm w kłębie, siwy, w typie araba.
Nie ma nawet paszportu, według obecnego właściciela jest NN.
Ma ok. 4 lata, został przywieziony na Podlasie z okolic Poznania jakiś rok temu.
może ktoś miał z nim styczność jak jeszcze był w Poznaniu (okolicach)?  🙂
Pewnie to nie możliwe zebym go znalazla... ale..
Szukam wałacha/ogiera zimnokrwistego teraz bedzie mial 3 lata powinien byc brudnokasztanowaty, z łysiną, białe 2 skarpety o ile dobrze pamietam( byl sprzedany do handlarza jako zrebie)  i ogon powinna byc szara(platynowa) . Mial paszport na imie Brzask wpisana matke: Łezka i ojca Buler. Jesli ktos zna lub widzial podobnego do opisu prosze o kontakt... postaram sie wrzucic ostatnie zdjecia jakie mam.
Poszukuję

wałachów

Allegro sp (Loxley-Arzona młp /Oregon xx) ur. 2001, ciemnogniady
i Alabster sp jego polbrat po og. Emetic, ur. 2003
a także wał. Armani młp (Lancetnik młp - Arizona/Oregon xx)
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 kwietnia 2009 21:55
Może ktoś wie co się dzieje z wałachem Don Rodrigo?
Gniady, ok. 170cm, z "poczuciem humoru", skakał do N. Był w rękach właścicieli SK Nowa Wioska, ale chyba go już tam nie ma.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
20 kwietnia 2009 07:11
Poszukuję

wałachów

Allegro sp (Loxley-Arzona młp /Oregon xx) ur. 2001, ciemnogniady


Nie wiem, czy to ten sam, ale na Bródnie stał taki koń. Skoczek.
ten z bródna to kasztan z odmianami 😉
Poszukuje klaczy Omega od Ostroga po Satyr urodzonej 2000 roku maść gniada niestety zdjęć nie posiadam z tego co wiem miała jakąś kontuzje nogi do hodowli nadawała się idealnie ponieważ miaŁa dobry trakeński rodowód. Bardzo prosze o jakieś wiadomości co sie z nią dzieje może ktoś ja zna.Poszukuje tej klaczy ponieważ jest to matka mojej klaczki.Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 kwietnia 2009 13:37
Poszukuje klaczy - Granada /Granda my wołalismy na nią Merry.
                              Nie wiem nic o tym koniu. Niestety, pozostały mi tylko zdjęcia. Dziś klacz miałaby ok. 7-8 lat.
Merry była prywatną własnością znajomego który z przyczyn finansowych  musiał konia sprzedać do handlarza- okolice Nowej Soli- lubuskie. Od tamtej pory słuch o koniu zaginął.  😕
Wiem,  jeszcze tyle, że klacz dała dwa źrebaki. A i mówi się, że miła też problem z przednimi nóżkami. Nie wie na ile prawdziwe sa te informacje. Jeśli ktokolwiek widział lub ktokolwiek miał do czynienia z Merry bardzo proszę o kontakt na priw.
Może komuś rzuciły się w oczy dwa takowe folgluty:

Orient ( Dietmar - Opalia/Dipol ) - gniady chyba b/o, ur. 1996, wzrost około 165. Był w stajni Saranyu w Sopocie, potem podobno gdzieś na Mazurach.

Antek ( Tioman Island - Alagash/Lord Ballina ) - ur.1998, ciemnogniady b/o, wzrost około 162, hodowli i dawniej własności p. Armatyńskiego.

Możliwe, że nadal są gdzieś w pn Polsce.
Ja w sprawie Kajtka wałaszka ,napodkałam na ogłoszenie może to ten Kajtek .http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1893154_kon_walach_kajtek_7_lat.html życze powodzenia w poszukiwaniu  :kwiatek:
szukam siwej klaczy wlkp Fraza po Frant od Kwatera po Kaprys ur 13.05.95 hod. Fiałkowski. byly wlasciciel twierdzi, ze kobyla poszla do hodowcy, w zwiazku mowia ze na uboj. kobyla siwa w jablkach ale na szyji wychodzi hreczka, kon trudny, bardzo do przodu. mozliwe ze poszla na innym paierze, prawdopodobne, ze na dolnym slasku. duza, ladna, nerwowa i histreyczna. bardzo prosze, jesli ktos wie gdzie ona jest (jesli jest) o info. chcialabym tyklo wiedziec, ze zyje. wyjezdzajac miala zapleciona czerwona kokardke w grzywie. kon sprzedany w marcu 2006 r. niepotwierdzona informacja, ze moze przebywac w okolicy milicza. zdjecia:




no i moze ktos zna mojego Herszta- matka Hrabina sl ojciec Lais sf po Guidam. gniady bez odmian. pieciolatek. wychodowany pod wieluniem, podobno byl pod poznaiem, podobno cos z kawaleria mial wspolniego. kiwaczek (w sensie- tkacz)  😉
Szukam kogoś kto wie, gdzie znajduje się gniada Palma sp, z czterema skarpetkami niskimi, rzekomo kobyła z Rzecznej. Wiem, że powinna być gdzieś za Mińskiem Mazowieckim.
Szukam 2 gniadych klaczy małopolskich po ogierze Len Lenka i Laszka, od Mapy i Lutni, hodowli prywatnej spod Łomży. Jedna była kiedyś w okolicach Olsztyna. A także już wałacha Leman po Len.
Czy ktoś zna może konia Demencja - duża, ciemnogniada folblutka, żywiołowa, wiele lat temu chodziła w podwrocławskich szkółkach. Druga klacz to Zjawa - gniado-srokata, niezbyt wielka, bardzo spokojny koń z niej był, obie były chyba jednego własciciela.

Oprócz tego szukam klaczy Bajka xx - gniada, miała łysine na pysku, była własnosć p. Mioduszewskiego.  Miałam przez jakiś czas kontakt z dziewczyną, która wiedziała gdzie klacz jest, ale coś już nie mam. Bardzo mi zalezy na jakichs informacjach o niej i jej ewentualych źrebakach, gdyś jest matką mojej kobyłki i była moim ukochanym koniem - baardzo chciałabym ją jeszcze kiedys zobaczyć...A jakby była możliwosć, to odkupić od kogoś(choć z tego co wiem, takiej możliwości nie ma)... bardzo proszę o informacje, gdyby ktoś coś wiedział o Bajce 🙂
Wiesz co, ja wiem, że ty kiedyś pisałaś, że Bajka jest u jakiejś dziewczyny, ale... ja jakieś 3 lata temu próbowałam załatwić konia na okres letni do dzierżawy, do szkółki. I dzwoniłam do Mioduszewskiego - i on mi wtedy zaoferował dwie kobyły, w tym Bajkę właśnie. Potem, to było jak szukałam konia do kupna, czyli dokładnie 2 lata temu - dzwoniłam znowu do niego i jego syna, co mają na sprzedaż - i między innymi znowu zaoferował mi Bajkę. A to oznacza, że musiała być wtedy jeszcze jego własnością. Ale przyznam, że nie wiem jak jest teraz.
Swoją drogą fakt - tego konia dało się lubić 🙂, pierwsze kroki moje jeździeckie stawiałam na niej i jeszcze jednej xx, tamta niestety z tego co wiem już nie żyje 🙁
A masz namiary do Mioduszewskiego? Może do niego zadzwonie.. szkoda, że niewiedziałam że była na sprzedaż, kupiłabym ją... teraz tez bym ją kupiła bez zastanowienia i liczenia pieniędzy...za każda kwotę...
oooo, pomyliłam się.
Nie doczytałam dalej. Przepraszam!
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=472.msg233992#msg233992 date=1240207866]
Poszukuję

wałachów

Allegro sp (Loxley-Arzona młp /Oregon xx) ur. 2001, ciemnogniady


Nie wiem, czy to ten sam, ale na Bródnie stał taki koń. Skoczek.
[/quote]

Allegro jest ciemnogniady, na głowie nie ma odmian, także pozostaje szukać dalej
Poszukuje klaczy Jawa, jest to gniada klacz angloarabska .. posiada wąską łysinkę na pyszczku.. koronka na prawym przodzie i obu tyłach.
Matka : Jaskierka
Ojciec : Equin
Rok ur .. to 2003 lub 2004
Ruda_H   Istanbul elinden öper
29 maja 2009 10:55
szukam informacji na temat koni chodzących kiedyś w rekreacji w KJ Borowa ( może Wrocław będzie coś wiedział )

wałach OBIBOK - siwy, wzrost ok. 160. Został sprzedany w 2004 i słuch po nim zaginął.

klacz Liza, gniado-tarantowata też około 160 cm. jak byłam na ostatnich zawodach w Borowej nie widziałam jej nigdzie.

wałach Hektor, gniady ok 165 cm. sprzedany podobno do skoków, też około 2004 roku - nie widziałam go nigdy na zawodach okolicznych chyba, że jest to ten Hektor startujący z kj Bachmat





nie mam niestety żadnych danych dotyczących ich pochodzenia ale może się uda 🙂
W Bachmacie są chyba dwa Hektory, jeden kuc, a drugi ten wielki Hektor. Jak ja tam jeździłam to był młodym koniem, miał z 6-7 lat te kilka lat temu i był wielgaśny, nie wiem czy to ten sam? Może odezwij się do pana Jacka, on ci powie skąd ma Hektora 😉
szukam zdjec klaczy Marsylia wlkp . skarogniada . i ogiera Pamir xo karosrokatego.
konie staly w malopolsce, okolice Pszczyny.
Ruda_H Obiboka wziął handlarz, podobno ktoś go wziął do bryczki. Handlarz był chyba z okolic Wielkopolski.
Liza na bank stoi w Borowej i chodzi w rekreacji, w zeszłym tygodniu rozmawiałam m.in. o niej z ludźmi tam jeżdżącymi.
Hektora wziął p. Tokarski, przypadek sprawił, że ma drugiego konia po Qumbalu o tym imieniu. Ten borowski to pewnie w rekreacji chodzi.
Branka o Bajkę, Zjawę i Demansję pytaj Marka. O ile Bajka ma szanse jeszcze być w jego rękach, tak o Zjawie i Demansji nie słyszałam odkąd poszły gdzieś w świat z Chwalimierza jak jeszcze tam bywałam (czyli do 1999 roku).
Na pw wysyłam Ci namiary.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się