Poszukiwany/poszukiwana

Witam,
Poszukuję wałacha ESEX ur. 7.1995 matka BARBARA wlkp. po Cynik, ojciec ESKUDO.

Esio miałby teraz 17 lat to gniady urodziwy koń z odmianami na głowie i nogach, na czole gwiazdka układająca się w księżyc przechodzi w dół w chrapkę poszarpaną dość dużą, na przedniej (chyba lewej) nodze 1/2 pęciny nad charakterystyczny biały ślad po starej ranie, na tylnej (prawej) nodze 1/3 nadpęcia.W każdym razie odmiany na nogach przeciwnych.
Podejrzewam że imię ze względu na jego oryginalność może mieć zmienione. W każdym razie odmiany na nogach przeciwnych.

Został sprzedany nie wiadomo komu nie wiadomo gdzie, kamień w wodę, ze stajni w Krzekotowie woj. dolnośląskie jakoś w 2000 roku wraz z młodszym skarogniadym koniem BEST OF SON po Barba od Cynik

Proszę o kontakt osoby, które go spotkały.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 października 2012 13:54
BARDZO PILNE!

Poszukuję klaczy huculskiej o imieniu Jaskółka.
O: Sokół M: Jodełka
ur. 15.07.2006r.
maść: skarogniada
wzrost: 145cm
Posiada mała plamkę za prawym uchem.
Klaczka jest poszukiwana na prośbę mojej koleżanki. Została sprzedana ze Stajni na Olechowie i znajduję się teraz w woj. łódzkim koło Łodzi, najprawdopodobniej została sprzedana niedaleko Brzezin.

Zdjęcia:

KLIK!

KLIK!


:kwiatek:
Ponawiam zapytanie:

Szukam kucki GARNIER-W sprzedanej w sobotę 21.04.2012 z Lublina. Pojechała podobno "na mazury"

Pochodzenie: od Grana kf, po TOP EVITA drp. Wyhodowana w stajni Wieża w Lublinie przez Ryszarda Wójcika.
Wysokość ok 140cm, gniada, na łbie wąska gwiazdka w kształcie zyg-zaka i pionowa chrapka symetrycznie pomiędzy nozdrzami. Odmiany na obu zadnich nogach: lewa- staw pęcinowy, prawa- od wewnątrz staw pęcinowy od zewnątrz nadpęcie. Bujna grzywa i ogon. Przebudowany zad, mało wydatny kłąb. Bardzo miękkie chody.

Bardzo dobrze wspominam moją z nią współpracę i chciałabym się dowiedzieć gdzie trafiła, jak się ma i jakie są względem niej dalsze plany (rekreacja czy sport).

Terra Rossa - siwa kobyla po Cajero. Zna ktos? Powiecie mi cos wiecej na jej temat?
Nie wiem, czy mogę tutaj takie pytanie zadać. Jak nie, to proszę nakrzyczeć  😉
Poszukuję osoby, która zna SK Rzeczna - jeździ tam konno, pracuje itp. Proszę o kontakt na pw
PILNIE.
Poszukuję wszelkich informacji na temat:

Berdysz.
wałach.
ras. małopolska
maść gniada.
rok urodzenia między 96-98.
Niewysoki, 158cm.

Rok temu stał w stajni Zabórów, pod Warszawą. Do niedawna (być może obecnie) znajdował się w stajni Mandra, ok. puszczy kampinowskiej.

Byłabym ogromnie wdzięczna, za informacje o stajni w której obecnie stoi, o właścicielu itd. Sprawa pilna i ważna.

EDIT: prawdopodobnie został sprzedany i nie stoi już w Mandrze.
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?





poszukuje wałacha o imieniu Batalion po Tezeuszu i Baltonie. Jakieś 165 w kłębie, specyficzna odmiana na pyszczku.. może ktoś wie gdzie go można znaleść? Podobno trafił w okolice Warszawy.. proszę o info na pw. Dziękuje
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
17 października 2012 23:14
[quote author=malinowaa link=topic=472.msg1546490#msg1546490 date=1349639727]
BARDZO PILNE!

Poszukuję klaczy huculskiej o imieniu Jaskółka.
O: Sokół M: Jodełka
ur. 15.07.2006r.
maść: skarogniada
wzrost: 145cm
Posiada mała plamkę za prawym uchem.
Klaczka jest poszukiwana na prośbę mojej koleżanki. Została sprzedana ze Stajni na Olechowie i znajduję się teraz w woj. łódzkim koło Łodzi, najprawdopodobniej została sprzedana niedaleko Brzezin.

Zdjęcia:

KLIK!

KLIK!


:kwiatek:
[/quote]

NIEAKTUALNE  😅
Ponawiam!
Poszukuję klaczy SEKWOJA młp po CYBORG od SENTENCJA rocznik 1995
baza koni http://www.bazakoni.pl/horse_160417.html
PONAWIAM



Szukam kobyły:
[shadow=red,left]ISTRA[/shadow]
izabelowata
+- 11 lat
koło 160 w kłębie.
Najprawdopodobniej coś z wielkopolaka
W poprzedniej stajni (okolice mazur podobno) miała dwa źrebaki: Brighit i Biga (teraz koło 4-5 lat, też izabelowate).

Po przyjeździe z mazur, z córami, stała na śląsku, okolice Raciborza. Podobno wyjechała znowu na mazury. Charakterystyczne przy wyjeździe: pogruchotana szczęka (żuchwa?). Rzucało się to w oczy, ogromna gula za podbródkiem. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..  👀  Re-volta ma duży zasięg działania, dlatego pytam.
Na klaczce bardzo mi zależy, stała w stajni w której kiedyś jeździłam.Sporo z nią przeżyłam. Chcę po prostu wiedzieć czy żyje i czy jest jej dobrze..








OGŁOSZENIE GRZECZNOSCIOWE
Około miesiąca temu skradziono konia!!! Jest to źrebak kuca :'( Nazywa się Lipiec. Nawet nie skończył pić mleka matki... koń należy do Stajni Sawanny w Józefowie. Jesli ktos cos wie,podam namiary do osoby szukajacej na fb

desire   Druhu nieoceniony...
21 października 2012 18:19
szukam klaczy Haszet (tak się czyta, w paszporcie na pewno ma inaczej zapisane - edit: Hachette), hodowli SK Moszna, około 13-14 lat., wołano na nią Nina.
koń po złamaniu szczęki (charakterystycznie krzywa) oraz z okaleczonym okiem.

została sprzedana około tydzień temu z okolic Kędzierzyna-Koźla, bardzo zależy mi na tym żeby się dowiedzieć czy w ogóle jeszcze żyje..  🤔  🙁

 
klapcio89   Walczący z cieniem...
22 października 2012 12:45
Poszukuję Konia WRZOS
Gniady,Wałaszek małopolski, wiek 8 lat.
Zabrany z jury Krakowsko - Czestochowskiej gdzieś w okolice Tarnowskich Gór? Jeśli dobre mam informacje
Poszedł razem z jego półbratem Pharlapem również ośmioletnim, gniadym wałaszkiem
Znaków szczególnych nie miał, miły grzeczny i towarzyski.
Właśnie odrasta mu irokez.
Zależy mi na info o nim, chce wiedzieć czy ma się dobrze. Pracowałam z nim 3 lata, został nagle zabrany od nas przez właściciela który nawet nie chce powiedzieć gdzie jest 🙁 Nie zdązyłam się nawet pożegnać 🙁 Tęsknie za nim bardzo  😕
Poszukuję klaczy o imieniu JAMAJKA młp. 12 lat. Jest na bazie koni:  http://www.bazakoni.pl/horse_63395.html . Była w stadninie koni Kapazy: http://www.agrinpol.pl/db/?p=3&id_db=1&id_record_=2173
Chcę dowiedzieć się jej historii.
Proszę o pomoc !
Poszukuję informacji o koniu TEXAS (może być też pisany przez "ks" zamiast "x"😉 pracował przez pewien czas w rekreacji pod Warszawą i podobno wrócił do wcześniejszej właścicielki. Jeśli ktoś kojarzy tego konia i ma kontakt do byłej właścicielki lub obecnej bardzo prosiłabym o info na pw.


volter115 z tego co wiem Terra Rosa była niedawno w Sopocie na hipodromie.
Szukam klaczy którą moi rodzice sprzedali jakieś 6 lat temu. Mieszanka konika polskiego(ojciec: Gumiś) i wielkopolanki(klacz Moneta). O ile mi wiadomo w paszporcie istnieją jako NN. Klacz jest myszata urodzona ok 2000-2002r. Jeśli dobrze pamiętam to miała jakieś 145-150 cm (albo nawet ciut wyższa). Nazywała się Mona Lisa i tak miała wpisane w paszporcie. Ostatnie co mi wiadomo to to że po sprzedaży stałą w prywatnej stajni w wiosce Lisie Jamy (okolice Kartuz i Sierakowic) ale słyszałam że właściciele mięli się przeprowadzać do Siwiałki (okolice Tczewa i Starogardu Gdańskiego). Niestety nie mam żadnych zdjęć z tamtego okresu. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje odnośnie tej klaczy.

Pozdrawiam
malinowaa, wiem, ze nieaktualne....ale, czy to jest klacz urodzona w Pleckiej Dąbrowie???
Jeśli tak, to byłam przy jej narodzinach, urodziła się na pastwisku. Fajny z niej źrebol był 🙂
Mam do Was bardzo wielką prośbę ! Czy orientuje się może ktokolwiek z Was czy w jakiejś stajni ( być może wiecie w jakiej ) w okolicach Warszawy stoi klacz ARESA ? Klacz gniada z odmianami . Została tam sprzedana w lutym ubiegłego roku . Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje o niej, miejscu jej pobytu, cokolwiek bardzo bardzo proszę mi przekazać, będę niezmiernie wdzięczna !
Czy ktoś kojarzy może klacz Arrę? Ponoć kobyłka chodziła wysokie konkursy 140-150, niestety nigdzie nie ma o niej żadnych informacji., urodzona w 1998 więc pewnie jeszcze żyje, może ktoś ją zna, proszę o jakiekolwiek informacje  :kwiatek:
Czy ktoś wie w jakiej stajni aktualnie przebywa wałach Haflinger Habile Vint?
Jednego konia już dzięki Wam udało mi się znaleźć. Wiem, że tym razem jest małe prawdopodobieństwo, ale spróbuję.


Poszukuję klaczy Tańcząca z Wiatrem.
ur. 2004r. (nie jestem w 100% pewna)
matka- Terravita
ojciec- Turbud Quirinus
Dosyć wysoka. Ponad 170cm miała na pewno.


Na wiosnę 2010r. powinna dać źrebaka.
Miała bardzo spuchnięta prawą tylną nogę. Nie kulała na nią. Po jej sprzedaży jesienią 2009r. miała mieć ją operowaną.
Podobno kupił ją Borysiewicz z Lady Pank.


http://www.photoblog.pl/florcik/106815774/tany.html
http://www.photoblog.pl/florcik/99709940

Przepraszam za post pod postem ale od razu dodam dwa konie.

Poszukuję również wałaszka o imieniu Bajer.
Nie pamiętam dokładnie roku urodzenia ale na pewno nie później niż w 2004.
Drobnej budowy ok. 1,65m wzrostu.
PODOBNO trafił do Norwegii, ale za bardzo nie sugerowałabym się tą informacją.





Poszukuję informacji o charakterze ogiera Lascadell http://www.bazakoni.pl/horse_8275.html
oraz jego potomstwa , czy ktoś coś wie/widział a przede wszystkim siedział na dzieciakach po nim?
Poszukuję karej klaczy z gwiazdką i odmianami na tylnych nogach, o imieniu Japonka. W paszporcie pochodzenie NN, dość temperamentna.
Została niedawno sprzedana z Krakowa, prawdopodobnie na Śląsk-być może w okolice Katowic?.
Bardzo mi zależy aby się dowiedzieć co się z nią aktualnie dzieje.


Poszukuję Wałacha o imieniu Akcent po og. holsztyńskim Lotos i matce Azja I, gniady z gwiazdką,chrapką i 3 skarpetkami.
Ostatnio stał w Krajence w Woj. kujawsko-pomorskim
rhinoe to ten koń?




O rany- wygląda na to, że to on!!! Wiesz gdzie stoi i czyj?
O rany- wygląda na to, że to on!!! Wiesz gdzie stoi i czyj?


Może ja odpowiem, tyle co wiem 😉
Stoi w Lulewiczkach pod Białogardem.
Odezwij się tutaj : http://www.photoblog.pl/paulisek94
Gillian   four letter word
11 listopada 2012 20:24
Rydon, ale to Ola na nim śmiga 😉 http://www.photoblog.pl/czesia29/137038043

fajny koń, stoi w przyzwoitych warunkach, zacżął starty, ma swoją osobę od kochania i niuniania 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się