Poszukiwany/poszukiwana

Pierwszy źrebol mojej hodowli- nie powiem udał się🙂
Udał, udał. Świetny jest! Odezwij się do Oli pod adres podany przez Gillian. 😉

Koń stoi tak jak podała Rydon w Lulewiczkach obok Białogardu. 😉
Rydon, ale to Ola na nim śmiga 😉 http://www.photoblog.pl/czesia29/137038043

fajny koń, stoi w przyzwoitych warunkach, zacżął starty, ma swoją osobę od kochania i niuniania 🙂


No tak właśnie nie byłam w 100% pewna, która to dziewczyna 🙂
Czy ktoś kojarzy może klacz Arrę? Ponoć kobyłka chodziła wysokie konkursy 140-150, niestety nigdzie nie ma o niej żadnych informacji., urodzona w 1998 więc pewnie jeszcze żyje, może ktoś ją zna, proszę o jakiekolwiek informacje  :kwiatek:


A skąd ta Arra? Ja jedna kilka lat temu znalam 😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,89864.0.html RÓWNIEŻ SZUKAM KONIA, PROSZĘ WEJDŹ I ZOBACZ 🙂
Terra Rossa - siwa kobyla po Cajero. Zna ktos? Powiecie mi cos wiecej na jej temat?


Fotoblog właścicielki - http://www.photoblog.pl/sabaka2/136227559, przejrzyj archwium, a podejrzewam, ze dowiesz sie wszystkiego na temat konia 😉 Pozdrawiam.
Poszukuję informacji o dwóch koniach:
1. Najprawdopodobniej nieżyjąca już SAFIA sp, matka: Safona xo, rok urodzenia: 1982, hodowli SK Moszna. Podobno w Mosznej znajduje się tabliczka pamiątkowa z jej imieniem. Ostatni raz widziałam ją żywą na początku 2006 roku. Miała wraz z drugim koniem trafić do jakiegoś schroniska, ale mam smutne przeczucie, że koniec końców wylądowała w końskiej jatce.

2. Syn Safii- SENATOR po Arcelin xx, rok urodzenia 1995. Nic o nim więcej nie wiem, wiem tylko, że był wnętrem i został wymieniony na innego konia, bardziej nadającego się do hipoterapii.

Interesuje mnie także inne potomstwo Safii, o ile je miała w SK Moszna, bo w ośrodku, do którego potem trafiła, urodziła tylko Senatora.
Poszukuję klaczy o imieniu Piwonia młp. maść ciemnogniada. Prawdopodobnie woj. lubelskie. Ostatnio była w Stajni Borysiuk w Radzyniu Podlaskim.
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
14 listopada 2012 18:53
Czy ktoś z Was wie, czy kary ogier Akerman po Cyniku xx od Asturia po Hrabin ur.1993 hod SK Pępowo jeszcze żyje? Gdzie teraz stoi? Pamiętam go jak stał w Jeleniej Górze, potem wrócił do Stada w Gnieźnie i co dalej?.....
Pomóżcie 😕 😕 😕
Jeśli chodzi o gniadego Akermana to 4 lata temu na pewno stał w Cekowie. Tu masz filmik :

więcej na kanale użytkowniczki.
Jeśli to ten to myślę, że warto napisać do właścicielki kanału xd
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
16 listopada 2012 16:40
Nie to nie ten 😕 😕 😕
Akeman był/jest (?) KARY  😅
No luuuudzie,naprawdę nikt nic nie wie?
Pleasssssss
ja się jedynie dowiedziałam od osób z Gostaru, że wyjechał już dawno temu i nic o nim nie wiadomo...
Akerman na pewno nie był kary http://www.bazakoni.pl/horse_2127.html w 2003r stał w Krzyżowicach, zostało po nim kilka sztuk fajnego potomstwa.
A wcześniej u Andrzeja Potaczka w Kruszynie  😀
Akerman na pewno nie był kary http://www.bazakoni.pl/horse_2127.html w 2003r stał w Krzyżowicach, zostało po nim kilka sztuk fajnego potomstwa.


no właśnie też przeczytałam, że ciemnogniady, dlatego wydawało mi się, że to ten xd
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
17 listopada 2012 16:04
Akerman na pewno nie był kary http://www.bazakoni.pl/horse_2127.html w 2003r stał w Krzyżowicach, zostało po nim kilka sztuk fajnego potomstwa.

No ok 🙂 ale baaardzo ciemnogniady, a w zimie prawie kary, dlatego tak napisałam, w każdym razie ten Akerman z filmiku wyżej to nie ten 🙁((
W Gostarze są konie po nim, m.in.Mysty ale co z Akermanem?
Szukam
Klaczy Pasja, urodzona 07.1996 o ile mnie pamięć nie oszukuje, powinna być nieduża ok 155cm. Niestety ostatni raz widziałam ją jak miała 1,5 roku, wówczas była brudną kasztanką z gwiazdką na głowie i różnego koloru kropkami na zadzie. Nie mam pojęcia czy jako tarant się wybarwiła z wiekiem. Brak odmian na nogach, może jakaś koronka, piętka ale nic rzucającego się w oczy.
Ojciec: Balet młp po Brok
Matka: Pifia kłusak rosyjski

Z tego co mi wiadomo, a niestety bardzo mało, klacz znajduje się w okolicach Warszawy, ale nie wiem co dla kogo jest okolicom.
Proszę Was bardzo o pomoc  :kwiatek:
Kasix1997   My little Princess
19 listopada 2012 14:25
Witam tym razem poszukuję gniadego Petrola ur.2000r.  o. Pietrek, m. Pepita wzrost koło 150cm, kilka lat temu stał na Sopockim Hipodromie w Stajni Pod Złota Podkową <?> synek mojej podopiecznej chciałabym wiedzieć co się z nim dzieje obecnie 🙂 albo Siwy Pinio ur. 1999r. po Pepita i jantar?
chciałabym nieco wiedzieć o jej potomstwie 🙂  👀
Poszukuję konia Czar, kasztan, po klaczy Czara, sprzedany około października 2012 prawdopodobnie w okolice Gruduska. Na lewej tylniej pęcina, na łbie odmiana w kształcie serduszka i delikatna strzałka na nosie. Wysoki, w kłębie około 170 cm
Załączam zdjęcia :


Pifia

Ja wiem gdzie jest ta klacz , napisz do mnie  😉
Poszukuję wałacha o imieniu Vasco młp, ur 2007r , gniady,  konik w typie araba  nie duży 150cm w kłębie,  bardzo skoczny. Ostatni raz był podobno w jakiejś stajni pod Warszawą, Pilnie szukam  😕 😕
Poszukuję informacji o klaczy Fidia ( Sztorm - Fiesta ) hod. SK Kadyny ur. 1989 r. Na pewno do 2000 r. stała w Stadninie Chevalier w Wierzbnie. Niestety później przestałam tam jeździć. Jeżeli ktokolwiek posiada jakieś informacje proszę o kontakt. Poszukuję również innych koni hodowli Chevalier ur. do 2000 r.
.
Szukam informacji o koniu Balata. Koń od 2003 albo 2004 roku stoi u mnie w stajni i chciałabym się dowiedzieć czegoś o jej przeszłości.  🙂
Poszukuję info o tych koniach niektóre mogą już nie żyć ale może ktoś coś wie.

MADERA ur. 1993 Lwów - Malaga siwa, kilka lat temu była chyba gdzieś w okolicach Warszawy
Zdjęcie z 2000r


SOTNIA Sternik - Ankara



FINALISTA ur.1988 Saturn - Firlejka
http://www.bazakoni.pl/horse_39250.html

HEKTOR Lwów - Herwia Kary z gwiazdą, jakieś 12-14 lat temu stał pod gdańskiem


Dalton Lwów - Driada
Zdjecie z 2005 z zawodów w Lubaniu


Dodałam fotki z konia
Altiria Balata z Hermanowa?
Tak, z Hermanowa. Zastanawiam się, jak jej się żyło w młodości, bo ponoć trochę startowała.  😉
Little Lady po Litas-Star, mała ok.158cm, "biała" ,ur.2005
Littel Less Conversation po Litas-Star, 160cm, siwa, ur.2005
obydwie klacze sprzedane latem 2011 do Warszawy, właściciele mówili,że w przyszłości trafia na Mazury gdzie maja własne gospodarstwo, może ktoś zetknął się z tymi klaczami, proszę o info...
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
29 listopada 2012 15:21
Szukam informacji o koniach

[size=10pt]LADY[/size]  , klacz siwa jabłkowita,sp


[size=10pt]GOSTER[/size] , wałach kaszt, małopolski


lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 listopada 2012 15:24
aszka Dalton ma się dobrze, wygląda jak kobyła na wyźrebieniu 😵.
Chodzi od czasu do czasu pod siodłem, bo tego ewidentnie brakuje, ale większość czasu biega po padokach.
W tym roku nawet krył nam na padokach wszystkie kobyły 😁

chociaż częściej wygląda tak...albo i gorzej 🤣


edit. zdjęcia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się