Poszukiwany/poszukiwana

Szukam informacji na temat konia Olbrot maści ciemnogniadej, pełnej krwi angielskiej.
Koń stał półtora roku u mnie na pensjonacie i jesienią został sprzedany pod Starogard Gdański.
Jestem ciekawa co u niego słychać. Może ktoś coś wie na temat tego konia ,a może sami właściciele udzielają się na forum.

Nadal szukam informacji o tym koniu , może ktoś coś wie  :kwiatek:
Poszukuję
wał. Armani młp
o: Lancetnik/Larysz
m: Arizona/Oregon xx
ur. 2005, gniady z niewielką gwiazdką powyzej linii oczu
ten: http://www.bazakoni.pl/horse_3414.html
wiem, ze w 2008r. trafił w okolice Bydgoszczy




Tu masz link photo bloga dziewczyny która jeździła na Armanim. Ona na pewno wie co się z nim dzieje http://www.photoblog.pl/armaniii/142829741
Poszukuje informacji z czystej ciekawości na temat klaczy Lanseria śląska, która podobno stoi gdzieś w Świętokrzyskim,
oraz z czystej ciekawość szukam wałacha Boston m po Falkon, matka NN. Podobno stoi w Koronie willanów. Chciałabym tylko wiedzieć co u nich, głównie u Bostona.
Zapraszam na priv jeśli ma ktoś jakieś informacje 🙂
Witam! Szukam informacji na temat pewnego wielkopolaka.Duży,bo ponad 170 cm w kłębie,rudawy kasztan o milusińskim usposobieniu 🙂 Koń nazywa się Tristan i podobno stoi w warszawskiej stajni 'Ostoja'.Chciałabym wiedzieć jak najwięcej na jego temat 🙂 Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna  🙂
Poszukuję gniado-tarantowatego wałacha Bandi, aktualnie ma ok. 16 lat. Matka Bossa, ojciec Oliver Turbud.
Jakieś dwa lata temu kupiła go Asia Czyż i wstawiła do Aldragho pod Warszawą, od tamtej pory kontakt nam się urwał.
Chcę się dowiedzieć czy Bandi nadal stoi w Aldragho i należy do tej dziewczyny?
Jeśli tak to czy dalej startują i jak im idzie?

Edit. mam zdjęcie



Rok temu widziałam w Aromerze na zawodach.
Poszukuję informacji na tema klaczy Grandessa po Sofix od Genewa. Poszukuję wiadomości o niej z czystej ciekawości ponieważ to mama mojej kobyłki, jestem ciekawa jak wygląda gdyby ktoś miał jakieś foty, i czy moja gwiazda odziedziczyła charakterek po mamusi. Pozdrawiam serdecznie.
PILNIE.
Poszukuję wszelkich informacji na temat:

Berdysz.
wałach.
ras. małopolska
maść gniada.
rok urodzenia między 96-98.
Niewysoki, 158cm.

Rok temu stał w stajni Zabórów, pod Warszawą. Do niedawna znajdował się w stajni Mandra, przy puszczy kampinowskiej, jednak został sprzedany i podobno stoi teraz w okolicach Leszna(miejscowośc Powązki).

Byłabym ogromnie wdzięczna, za informacje o stajni w której obecnie stoi, o obecnym właścicielu itd. Sprawa pilna i ważna.

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?
szukam konia ELLAR
arabek z Bełżyc, od Elli po Ar-Rahmanie
ur. 1997
chciałabym się dowiedzieć jak się miewa  :kwiatek:
zdjęcie ->
19weroncia Tristan stoi w Ostoi. Trzymam tam konia. Napisz na pv co chcesz wiedzieć 🙂
Pialotta, o ile dobrze kojarzę to startowali jeszcze razem chyba na Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w KJ Hippica Polonia we wrześniu 2012 r. Poszukam może jakiś zdjęć na dysku.
Poszukuje kuca o imieniu Dethmer jest wałachem ,ur w 1994 r. maści siwotarantowatej

ojciec:Alex van de Kamperweg
matka🤔prengenkamp"s Lady
ojciec matki🤔himpling Ministrel Boy
Poszukuje konia Olgierda (ew Markiza) rasy xx, wiek ok 23, maść gniada
Cała sprawa zaginięcia jej jest bardzo rozbudowana...Opiszę krótko, że konia ''dostałam'' co później się okazało, że nie powinie trafić w moje ręce. Konie fundacyjne, przekazywane pod opiekę komuś, nie mogą być przez tą osobę nikomu innemu przekazywane, sprzedawane itp 3 lata się nią opiekowałam, po 3 latach kazano mi ją zwrócić do stajni do której została przekazana pod opiekę. Konia oddałam tam 12 września...nie chcę drugi raz pisać jak zostałyśmy ''przyjęte'' w tej stajni, jeśli ktoś jest tym zainteresowany wszystko opisane pod linkiem na dole. Koń miał zostać zabrany do swojego prawdziwego właściciela fundacji Centaurus. Miał być, ale zaginął. Z dnia na dzień dowiedziałam się, że koń padł tam na wrzody, co jest niemożliwe iż nigdy na nie nie chorował...potem dostawałam informacje, że koń znajduje się w innej stajni, ale od tych samych osób dowiadywałam się, że nie powinnam w to wierzyć ponieważ właścicielka stajni ma ogromne problemy finansowe i prawdopodobnie sprzedała ja na rzeź, co potwierdza jeszcze to, że od bliskich znajomych właścicielki stajni dowiedziałam się o jej kontaktach z handlarzem koni wysyłającym je na rzeź. Wiem, że całą sprawą powinni zająć się jej prawdziwi właściciele, wiem, że działają własnymi środkami których ja do tego powołać niestety nie mogę. Koniem opiekowałam się 3 lata, to, że musiałam ją oddać było dla mnie czymś strasznym, bo właścicielka jest jaka jest ale nic zrobić nie mogłam. Dzwoniłam do stajennej która przyjmowała konia w tym dniu, niestety nie mogła mi nic powiedzieć iż jest zastraszana przez właścicielkę stajni.

https://www.facebook.com/StopStajniaLipowaFundacjaLipowa/posts/175885322556656

https://www.facebook.com/StopStajniaLipowaFundacjaLipowa/posts/515665778464224
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
30 stycznia 2013 23:04
Witam
Poszukuje wałacha o imieniu Arogant urodzonego w 2004r. Jeżeli ktoś posiada jakieś informacje gdzie się obecnie znajduję lub co się z nim dzieje byłbym wdzięczny forumowiczom.

link do zdjęcia
http://www.bazakoni.pl/horse_176643.html
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
30 stycznia 2013 23:12
Poszukuję informacji na tema klaczy Grandessa po Sofix od Genewa. Poszukuję wiadomości o niej z czystej ciekawości ponieważ to mama mojej kobyłki, jestem ciekawa jak wygląda gdyby ktoś miał jakieś foty, i czy moja gwiazda odziedziczyła charakterek po mamusi. Pozdrawiam serdecznie.



Jakiś czas temu spotkałem takiego konia
Ostatnio była na sprzedanie na mazurach  Jeżeli była maści kasztanowatej to jest ta.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 stycznia 2013 23:33
Poszukuję informacji na tema klaczy Grandessa po Sofix od Genewa. Poszukuję wiadomości o niej z czystej ciekawości ponieważ to mama mojej kobyłki, jestem ciekawa jak wygląda gdyby ktoś miał jakieś foty, i czy moja gwiazda odziedziczyła charakterek po mamusi. Pozdrawiam serdecznie.


O ile się nie mylę Grandessa stoi w stajni Zielona Brama w Przywidzu woj. pomorskie
filmik z youtube
Witam
Poszukuje wałacha o imieniu Arogant urodzonego w 2004r. Jeżeli ktoś posiada jakieś informacje gdzie się obecnie znajduję lub co się z nim dzieje byłbym wdzięczny forumowiczom.

link do zdjęcia
http://www.bazakoni.pl/horse_176643.html

stoi koło Kościana
http://www.sprzedamkonie.pl/announcements/show/404/arogant
Szukam klaczy śląskiej!
Imię: Apulia
maść: kara
odmiany: maleńka gwiazdka, brak odmian na nogach
matka: Astrid śl
ojciec: <nie znam>
ur: 25.03.2010
Sprzedana gdzieś do Warszawy. Zależy mi na odnalezieniu jej, ponieważ to pierwszy koń, z którym pracowałam. Proszę o wszelkie informacje!
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
31 stycznia 2013 20:04
[quote author=krzysztoftzr link=topic=472.msg1672147#msg1672147 date=1359587079]
Witam
Poszukuje wałacha o imieniu Arogant urodzonego w 2004r. Jeżeli ktoś posiada jakieś informacje gdzie się obecnie znajduję lub co się z nim dzieje byłbym wdzięczny forumowiczom.

link do zdjęcia
http://www.bazakoni.pl/horse_176643.html

stoi koło Kościana
http://www.sprzedamkonie.pl/announcements/show/404/arogant
[/quote]

to ogłosznei juz jest nieaktualne
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 stycznia 2013 21:08
To zadzwon i zapytaj gdzie sprzedali.
http://www.bazakoni.pl/horse_169325.html
Klacz już kilka razy zmieniała właściciela. Szukałam po wystawach, nazwiskach itp., ale znalazłam niewiele.
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
01 lutego 2013 01:40
Hej a ja z ciekawości chciałam bym sie dowiedzieć jak wyglądają i co porabiają konie :Armando wtedy ogier ,gniady ,
Werdi gniady ogier z wielką blizną na boku ,ewentualnie zachodząca na podbrzusze nieregularny kształt .Od Włodawy po Rubinie ,
2001 rok urodzenia

Oba konie zapewne wykastrowane ,słyszałam że Armando staruje w skokach ,a co z Werdim nie wiem .
Armando był chyba od Ari /Aria ale nie jestem pewna i po Moabicie XX gniady
I
interesuje mnie jeszcze co sie stało z ogierkiem po Wiktori który nazywa sie Wiking moze nie mieć wpisu ojca ,gniady ok 7-11 lat ma.

Może ktoś je zna i zechciał by napisać parę słów co z nimi i podesłać choć jedno zdjęcie :-)
witam, poszukuję informacji o pewnym wałachu, który wczoraj przybył do staromiłosnej szwadronowej rekreacji  :kwiatek:
nazywa się Książę, czy Królewicz, coś w tym stylu. jest to kasztan, na oko 165 czy nawet trochę więcej w kłębie. charakterystyczną rzeczą jest jego nakrapiany zadek i dziwny ogon, jak u źrebaka (ktoś mu obciął chyba, strasznie krótki!), blizny na prawej powiece (albo lewej, niestety nie pamiętam 🙁 ), mimo że ma podobno 6 lat. bardzo ładny kłus, średnia technika skoku. zdjęcie najszybciej w środę.
EDIT: koń nazywa się Hrabio.
PONAWIAM  🙇 

[move][font=Verdana]AMIZA/ BASIA[/font][/move]

ponawiam
szukam klaczy o imieniu Amiza (tudzież -Basia)

w 2004r., latem, w Zbrosławicach stały dwie gniade kobyły, półsiostry, Amiza i Gerda,  chodziły razem w zaprzęgu; były też uzywane do jazdy wierzchem, z tym że Basia (czy Amiza-jak podobno ma naprawdę na imię) chodziła tylko na oklep- bo się ocierała od siodła/popręgu.

obie klacze były tylko wypożyczone na czas wakacji; kiedy skończył się okres dzierżawy właściciel zabrał je ze stajni;
podobno sprzedał je, ale osobno .
u Basi przy popręgu, na skórze, były "brodawki"/sarkoidy(?)-no...coś takiego; poza tym kobyła się strychuje

Basia miałą gwiazdkę na czole i małą białą plamkę powyżej chrap;
Basia (tak mi powiedziano) wtedy miała źrebaka (wtedy miał ok 2 lata), nazwano go Pielgrzym, taki śmieszny qń- jak się go dotknęło w nos-wywieszał język

o Gerdzie niestety nie umiem podać jakoś  dużo szczegółów...wolałam Basię
ale... była dość charakterna w boksie straszyła ..w siodle całkiem fajna- w miarę wygodna... .

obie miały ok.1,60 w kłębie, z tym że Gerda była trochę wyższa od Basi.

->


mały 'filmik' wrzucam. Jeśli wam się zachce i będziecie tak mili, możecie podlinkować swoim znajomym ...z prośbą o podlinkowanie tego dalej... .

co do odmian,  tylko jedna noga była w całości czarna...czyli... na obu przodach były małe odmiany...no powiedzmy że koronki, a lewy tył  to taka skarpetka...powyżej stawu pęcinowego

klacz była dość masywna...w typie śląskim.

niestety nie znam rasy, wieku ani rodziców..nie wiem nic.

...jeśli moja Basia nadal gdzieś jest... jest dość stara. ale może jeszcze żyje... pomóżcie  🙇



gajara18, Wiking zdecydowanie młodszy, bo Werdi jest z 2001, Wiktoria bodajże rok młodsza, więc Wiking o ile mnie pamięć nie myli jest z lat 2005/2006. I Wiking jeszcze za czasów swojego hodowcy był wykastrowany.
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
01 lutego 2013 12:22
klakier ma 9 lat więc Wiking podobnie ,a co do kastracji to nie wiem .
Pewniw koło 7-9 lat 
Cyśka   Załoga G :D
01 lutego 2013 13:30
Szukam klaczy.

Klacz HERA.
Rasy wielkopolskiej, teraz ma około 7-8 lat. Sprzedana gdzieś do wielkopolski, do jakiejś młodej dziewczyny. Z charakterystycznych rzeczy to strasznie "macała" przodami w kłusie.
Rodowodu nie znam, bo to klacz do wozu miała być, ale za słaba.
Zdjęcia:




EDIT: Szukam jeszcze wałaszka o imieniuBANITA. Urodzony w 2007 roku, rodowodu nie znam, ale matka miała imię na literę (chyba) E, jasno gniady, rasy sp albo wlkp, duży (171cm?), energiczny i bardzo wygodny w jeździe. Charakterystyczna cecha: słaba reakcja na łydkę, bardzo dobra na głos. Po wakacjach sprzedany z okolic Wrześni do Poznania, do prywatnej osoby do rekreacji 🙂. Ciekawi mnie, co u niego 🙂.
Zdjęcie:

Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
03 lutego 2013 16:42
Szukam informacji na temat koni:
KARINO (vel. Smoku, cycu) możliwe że imię zmieniono (M: Alaska śl, O: Karino (?) pociągus)
ur. marzec 2008, po wczesnym porodzie odrzucony przez matkę przez co był trochę chorowity. Gdy był sprzedany (początek 2010r.) miał przepuklinę.... Maść miał specyficzną, dziś podejrzewam że jest gniady lub skarogniady, jak rodzice.
Sprzedany w 2009r. Prawdopodobnie trafił do Schroniska w miejscowości Charzyno!
Gdy był źrebakiem i w wieku roku:


TĘCZUSIA (lub TĘCZA) -uczuciowa ale z charakterem, gniada, charakterystyczna odmiana na głowie - podobno pół hucułka, pół konik polski - wraz ze źrebakiem o imieniu TEKLA (po ogierze Bucefał, ale prawdopodobnie zostało wpisane NN). Imiona mogły zostać zmienione. Obie gniade, odmiany jedynie na głowie, tak jak na zdjęciach:
TĘCZA:

TEKLA w wieku źrebięcym, jednak widać odmiany:

Sprzedane w październiku 2011 podobno do Niemiec, jednak nie jestem tego taka pewna.

Szukam także koni
BRYC i SZCZERBATY 😁 BRYC (M: Baśka k. chłopski lub Kaśka wlkp O: Regent lub inny) maści karosrokatej (białe nogi, "czaprak", gwiazdka na głowie i odmiana na chrapach przechodząca w przechylony trójkąt na nosie) Dziś miałby 9-kilkanaście lat. SZCZERBATY był kasztankiem z podłużną odmianą na głowie i odmianami na nogach.
Imiona mogły być zmienione. Konie zostały wymienione w okolice Gorzowa Wielkopolskiego w roku 200X (nie pamiętam dokładnie🙁 ) jako młode ogierki (2-3 lata) za dwie klacze ALASKA śl. gniada z niedużą gwiazdką na głowie oraz roczną karą klacz o imieniu KARA z odmianami na głowie i nogach.
UWAGA! Nie posiadam zdjęć chłopaków, ale posiadam zdjęcia klaczy za które zostały wymienieni oraz w razie czego służę informacją na temat ich dalszych losów.
Oto zdjęcia klaczy za które został wymieniony Bryc i Szczerbaty:
Alaska:

Kara:


Chwilowo nie mam lepszych zdjęć lecz jeśli je znajdę zaraz zmienię. Mam nadzieję że ich rozmiar nie przeszkadza.
Poszukuję informacji o małopolskiej klaczy Hizana.

Matka Hikora/Blagier
Ojciec Zoon/Fordon xx

Może ktoś wie, gdzie ona się znajduje, cokolwiek?

to ta klacz: http://www.bazakoni.pl/horse_91946.html

Pochodzi ze świętokrzyskiego.
ed
Poszukuje konia Herkules NN . Koń został sprzedany do handlarza . Gdyby ktos miał jakieś informacje o nim proszę o kontakt na PW
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się