Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję wszelkich informacji o kilku kochniach:
* klaczy Dalmacja (imię mogło zostać zmienione) Gdniada wiek w momencie sprzedaży ok 3,5-4 lata, wrażliwa na łydki, pobudliwa, wymagajaca

* Wałach Cent (imię mogło być zmienione) Kasztan, z odmianami.

Wałach Nort (imię mogło zostać zmienione) Wiek ok 3,5 roku. Straszna ciapa, powolny, spokojny

Konie zostały sprzedane w okolicach lipca 2006 roku z miejscowości Łomazy woj. lubelskie razem z całym stadem do Milanówka pod Warszawą. Całe stado kupił Pan B. Gdy przyjechałam do niego nie było już wielu koniu ze stada między innymi Dalmacji, Norta, Centa. Z tego co się dowiedziałam Dalmację kupił ktoś z pod Warszawy, Centa też. Chciałabym wiedzieć co u nich słychać. Wszystkie osoby, które wiedzą coś na temat koni kupionych przez pana B. gdzie mogły zostać sprzedane co się z nimi dzieje, prosze o info. W stadzie byla też klacz Maja kasztanka rodowód małopolski, która miała karpi zgryz, Pan B. miał ją zostawic dla siebie. Był też jej syn Major i dwa koniki polskie klacz Dumlisia i jej synek Dżemik, o ich losie tez chetnie się dowiem. 
 






Z tego co mi wiadomo to Dalamcja znajduję się teraz gdzieś koło Szczecina, obecnie jest na dzierżawę/sprzedaż.
Tutaj są jej zdjęcia: http://www.photoblog.pl/czasta/151006088/na-sprzedaz.html
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie zdjec
A czy wiadomo Ci również, że nie wolno cytować zdjęć? 🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 sierpnia 2013 12:38
Toż to z 2008 roku, nie zdziwiłabym się, gdyby autor postu już o tym nie pamiętał...
Poszukuję informacji na temat Konia o imieniu KSIĄŻE. Urodzony 29.10.2009. Matka Kopia, ojciec Alczyk. Pochodzi z województwa świętokrzyskiego. Będę wdzięczna za każdą informację na jego temat. Na zdjęciu ma około roku.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 sierpnia 2013 19:09
[quote author=Dementek link=topic=472.msg1842437#msg1842437 date=1375533147]
[quote author=mafia11 link=topic=472.msg1834032#msg1834032 date=1374622202]
W dalszym ciagu szukam jakichkolwiek informacji na temat gniadego walacha o imieniu Gracjan,10 lat. Moze ktos kojarzy go z jakiejs stajni z okolic Warszawy(choc nie jestem pewna czy naprawde znajduje w tamtejszym rejonie).Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.


Jacy rodzice i rasa, bo kilka lat miałam styczność z koniem o tym imieniu (matka Gracja, ojciec Nadruk lub Toledo xx).
[/quote]
przepraszam, że się wtrącę, ale chodzi o siwą Grację, która stała w Gorle k. Starych Juch? tak mi się skojarzyło w kontekście ojca tego Gracjana i tego, skąd jesteś...
[/quote]

Kiedyś szukałam informacji o tej Gracji, ale się poddałam. Masz jakieś o niej wieści? Kiedyś na niej (czasem) jeździłam w tamtej stajni i nie wiem, gdzie trafiła.
Szukam informacji o koniu:

wałach PRYMUS  urodzony w 2003 roku

NR PASZPORTU: 616007520005803

po FORMAN
od PIRANIA

Miał nieciekawy charakter - gryzł, z tego też powodu różnie mogły się potoczyć jego losy, ale może ktoś ma jakąś informację o tym koniu.

slojma   I was born with a silver spoon!
11 sierpnia 2013 11:07
Amantowaa- dziekuje za informacje. Tu widnieje informacja ze klacz zajezdzona w wieku 6 ale z pelna swiadomoscia moge powiedziec ze byla zajezdzana w wieku 3 lat.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie 🙂
Poszukuje konia który napewno w 2008-2009 roku był w stajni w Bobolinie (stajnia z klubem jks tornado) k. Szczecina.
Byłam dość przywiązana do tego konia i chciałabym się dowiedzieć gdzie teraz stoi lub co sie z nim stało.

Imię konia: Dirti Man
Ojciec: Candy Man
Matka: Darling
Data urodzenia: 2000
Rasa: kuc
Maść: ciemnogniada
Płeć: Ogier (może już wałach)
Nr wpisu do księgi: 27 Sz Rkkm dz.
Nr paszportu hodowlanego: 616013640039700



Gniadata   my own true love
11 sierpnia 2013 21:28
Gniadata, przecież ona od handlarza poszła niedaleko do gospodarstwa na matkę. I podobbo ma tam sobie bardzo.fajne życie 😉


tak wiem mam zaplon ;_;
powiem tak: nie ufam temu handlarzowi, cholera wie gdzie poszła, wyjeżdżając pamiętam że pytali sie czy w bryczce umie chodzic i uzyskali odpowiedź twierdzącą.
tak tylko napomknę że według tego handlarza Safona miała na czilu skakać przeszkody 120 🙂 także wolę jednak się spróbować dowiedzieć z innych źródeł...
[quote author=sumire link=topic=472.msg1842617#msg1842617 date=1375561658]
[quote author=Dementek link=topic=472.msg1842437#msg1842437 date=1375533147]
[quote author=mafia11 link=topic=472.msg1834032#msg1834032 date=1374622202]
W dalszym ciagu szukam jakichkolwiek informacji na temat gniadego walacha o imieniu Gracjan,10 lat. Moze ktos kojarzy go z jakiejs stajni z okolic Warszawy(choc nie jestem pewna czy naprawde znajduje w tamtejszym rejonie).Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.


Jacy rodzice i rasa, bo kilka lat miałam styczność z koniem o tym imieniu (matka Gracja, ojciec Nadruk lub Toledo xx).
[/quote]
przepraszam, że się wtrącę, ale chodzi o siwą Grację, która stała w Gorle k. Starych Juch? tak mi się skojarzyło w kontekście ojca tego Gracjana i tego, skąd jesteś...
[/quote]

Kiedyś szukałam informacji o tej Gracji, ale się poddałam. Masz jakieś o niej wieści? Kiedyś na niej (czasem) jeździłam w tamtej stajni i nie wiem, gdzie trafiła.

[/quote]
nie mam pojęcia, gdzie ona przebywa (o ile jeszcze żyje, to było taki kawał czasu temu), spytałam, bo zaliczyłam na niej pierwszy teren w życiu, i byłam ciekawa, czy to o niej mowa 😉 ze stajni w Gorle odnośnie koni, które tam były "za moich czasów" (czyli kilkanaście lat temu), wiem tylko, u kogo jest teraz Drab i Amator (po Arenie, został sprzedany z Gorła jako młodziak), z koni, które nie należały do Makowskiego, ale tam stały - mniej więcej wiem coś na temat Sławy. i chyba jeszcze Car i Atena tam stały przez chwilę... oprócz tego z 2 miesiące temu mój trener spotkał konie ponoć kupione przez kogoś od Makowskiego w Pajęcznie (ich obecny właściciel przyjechał z nimi spod Opola). z tym, że to jakieś młodziaki były. aczkolwiek nie wiem, czy to na pewno od niego, bo trener nie był pewny nazwiska, tzn. przypomniał sobie, jak dopytałam, i że on sam parę lat temu był w Gorle oglądać jakiegoś konia... w każdym razie trener twierdzi, że ta stajnia padła. ciekawam, na ile to prawda - przestałam tam jeździć ze względu na to, jak zaczęła wyglądać tam kwestia instruktorów (najpierw 15-latek prowadzący wszystkie jazdy, potem Ukrainiec, z którym po polsku nie dało się dogadać i po rosyjsku też nie za bardzo) i parę innych rzeczy...
Poszukuję!

Klacz HERA wlkp 🙂
http://www.bazakoni.pl/horse_151896.html
Mam nadzieję, że to coś pomoże 🙂.
Wie ktoś może, czy znając numer paszportu dowiem się z PZHK czegoś o miejscu pobytu tego konia?  :kwiatek:


Poszukuję wszelkich informacji na temat klaczy BOGINI.
http://www.bazakoni.pl/bogini-etos-batawia
Będę wdzięczna za wszelkie info!!!
Fotka w wieku około 3-4 lat:
http://www.hodowlakoni.com.pl/index.php?lang=pl&page=seegallery&id=Bogini

Będę wdzięczna za każde, nawet małe informacje 🙂.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 sierpnia 2013 14:12
[quote author=Cyśka link=topic=472.msg1850242#msg1850242 date=1376481628]
Wie ktoś może, czy znając numer paszportu dowiem się z PZHK czegoś o miejscu pobytu tego konia?  :kwiatek:
[/quote]
Spróbować nie zaszkodzi, a może faktycznie czegoś się dowiesz.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 sierpnia 2013 15:45
nie mam pojęcia, gdzie ona przebywa (o ile jeszcze żyje, to było taki kawał czasu temu), spytałam, bo zaliczyłam na niej pierwszy teren w życiu, i byłam ciekawa, czy to o niej mowa 😉 ze stajni w Gorle odnośnie koni, które tam były "za moich czasów" (czyli kilkanaście lat temu), wiem tylko, u kogo jest teraz Drab i Amator (po Arenie, został sprzedany z Gorła jako młodziak), z koni, które nie należały do Makowskiego, ale tam stały - mniej więcej wiem coś na temat Sławy. i chyba jeszcze Car i Atena tam stały przez chwilę... oprócz tego z 2 miesiące temu mój trener spotkał konie ponoć kupione przez kogoś od Makowskiego w Pajęcznie (ich obecny właściciel przyjechał z nimi spod Opola). z tym, że to jakieś młodziaki były. aczkolwiek nie wiem, czy to na pewno od niego, bo trener nie był pewny nazwiska, tzn. przypomniał sobie, jak dopytałam, i że on sam parę lat temu był w Gorle oglądać jakiegoś konia... w każdym razie trener twierdzi, że ta stajnia padła. ciekawam, na ile to prawda - przestałam tam jeździć ze względu na to, jak zaczęła wyglądać tam kwestia instruktorów (najpierw 15-latek prowadzący wszystkie jazdy, potem Ukrainiec, z którym po polsku nie dało się dogadać i po rosyjsku też nie za bardzo) i parę innych rzeczy...


Ja zaczęłam tam jeździć w 2005r. (za pomoc przy koniach) za czasów tego Ukraińca (myślałam, że to Rosjanin), ale po dwóch miesiącach już go nie było. W 2008-2009r stajnia padła, teraz są nowi właściciele i inne konie. Niektóre konie znam (z tych, co wymieniałaś): Arena jest w dobrych rękach, tak samo jak Demencja. Sława, po latach pracy w rekreacji też trafiła do tego samego właściciela, co Arena i Demencja- są na emeryturze. Kilka koni pojechało w okolice Warszawy (Derwisz, Gradus II, Gierka, Haszysz)- pewnie ich jeszcze wtedy nie było na świecie.
Jakbyś chciała- napisz na PW.
Wciąż poszukuję informacji o klaczy:
Imię konia: Caserta
Ojciec: Cassini I
Matka: Wienna III
Data urodzenia: 1996
Rasa: holsztyńska
Maść: siwa
Płeć: Klacz
Baaardzo proszę o jakiekolwiek informacje 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
16 sierpnia 2013 13:06
ponawiam !

I) szukam wałacha Grymas hodowli SK Ochaby
o. Sir Laryks; m. Gromada, 
ur. 1997 
nr. paszportu 616006540010797
gniady z gwiazdką.

bardzo mi zależy żeby dowiedzieć się czy jeszcze w ogóle żyje...


II) poszukuję klaczy  Wieszczka hodowli SK Ochaby
o. Szron; m. Wiki,
ur.  2003
zdjęcie - http://www.bazakoni.pl/horse_145355.html
klacz w listopadzie/grudniu 2011 została sprzedana (prawdopodobnie do nowego domu pojechała wraz z źrebakiem) i słuch po niej zaginął.. 🤔  🤔



będę bardzo wdzięczna za każdą informacje    :kwiatek:




NIEAKTUALNE!
Szukam wałacha o imieniu Oliwier. Urodzony w 2009 roku, 170 cm wzrostu. Gniady z latarnią i skarpetką na prawym tyle. Matka Oczara, ojciec Halogen.
Został sprzedany na przełomie grudnia'12/stycznia'13.

Witam
Poszukuje wałacha Rabin mówiono na niego Rubin ok 6-7lat kasztanek, nn. Pojechał gdzieś w okolice Warszawy i niestety kontakt się urwał. Jakby ktoś coś wiedział proszę o kontakt.
Szukam karej klaczki o imieniu Jura m.Jeżyca, o.Revel wyhodowanej w Rzecznej..
jeżeli ktoś wie coś na jej temat proszę o kontakt !

zdjęcia pochodzą z bazy koni, na zdjęciu właścicielka Jury .
http://www.bazakoni.pl/jura-revel-jeyca
poszukiwałam kiedyś konia, nawet w tym wątku, w koncu zadzwoniłam do związku, powiedziałam, że chcę tylko wiedzieć, czy koń żyje, podałam nr paszportu (bo akurat w pochodzeniu miał NN), no i się dowiedziałam, że dostali już zwrot paszportu z ubojni 🤔  tak więc w związku coś zawsze powiedzą odpowiednio zapytani
poszukiwałam kiedyś konia, nawet w tym wątku, w koncu zadzwoniłam do związku, powiedziałam, że chcę tylko wiedzieć, czy koń żyje, podałam nr paszportu (bo akurat w pochodzeniu miał NN), no i się dowiedziałam, że dostali już zwrot paszportu z ubojni 🤔  tak więc w związku coś zawsze powiedzą odpowiednio zapytani


to nie zawsze znaczy, że koń został ubity. sam paszport mógł być sprzedany osobno, koń osobno. jestem właścicielką "ubitego konia" - za co z resztą związek groził mi sądem (właśnie w tym przypadku sam paszport poszedł do ubojni. nie ma tutaj możliwości pomyłki, ponieważ połowa moich znajomych zna zwierza osobiście od momentu jego narodzin)
Szukam wałacha o imieniu HADES.
Kasztan z odmianami, teraz może mieć ok. 7/8 lat. Matka Hera. Więcej danych niestety nie pamiętam, od urodzenia był w gospodarstwie agroturystycznym w Makowicy, został sprzedany przed wakacjami 2012. Może ktoś wie co się z nim dzieje, gdzie stoi? Byłabym wdzięczna, uwielbiałam tego konia.

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
26 sierpnia 2013 10:28
Ja nadal powielam jakies wiadomosci o Hebrze, skarogniady hucul lat obecnie 10, sprzedany od P. Marka Czerwinskiego do Darłowka ktos cos wie?
ZNALEZIONA  🏇  😅  :kwiatek:

Witam,
poszukuję jakiejkolwiek informacji o klaczy RAMONA

gniada
2 odmiany na łbie
2 tylne nogi malowane

kiedyś miała jakieś papiery ale w związku z różnymi sprawami odebrano jej i ostatnio była zapisana jako NN.

Prawdopodobnie ma teraz koło 10-11 lat

Potomstwo:
Rosa - gniada klaczka urodzona w okolicach 2008-2009
Ramzes - kasztanowotarantowany ogierek (czaprakowaty) urodzony rok po Rosie

Proszę o jakąkolwiek informację na jej temat. Ktoś coś wie?
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
28 sierpnia 2013 10:32
PONAWIAM :
Witam  🙇
poszukuję wiadomości na temat przeszłości konia [size=10pt]CZUMBAK [/size]gn. ur.1992 w SK Żołędnica po DAKAR od CZUDINA. Koń stoi teraz koło Jeleniej Góry i ma się całkiem dobrze. Chodzi mi o jego ew.karierę sportową, kontuzje itp poza tym Czumbak niedowidzi na jedno oko - chciałabym się dowiedzieć od kiedy  i skąd się to wzięło. Z góry dzięki  :kwiatek:
Witam.
Wczoraj wieczorem zadzwonił do mnie znajomy. Otóż od dwóch dni szuka on swojej klaczy ze źrebakiem,miał nadzieję że może zawędrowała gdzieś w moje okolice.
Prośba do wszystkich re-voltowiczów z okolic Rudej Huty  woj. Lubelskie,może ktoś coś widział, wie lub przygarnął kobyłkę z małym ogierkiem. Maść gniada, kobyłka w czekoladowym odcieniu.
Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
p.s.
mam nadzieję że tylko się gdzieś zgubiła a nie została skradziona na mięso.Nikt z sąsiadów nic nie widział.
dorota proponuje założyć nowy temat, wstawić zdjęcia i opis koni, oraz okolicy w której zaginęły i poprosic moda o podwieszenie
W tym temacie forumowicze szukają informacji o koniach gdzieś sprzedanych, nie zaginionych...
Wiem że tak powinnam zrobić.OK
czy klacz FUFA przebywa jeszcze w bukowinie tatrzańskiej?
Szukam informacji o klaczy Feta sp po ogierze Asesor. Jest to gniada wysoka i potężna klacz z dużą odmiana na pysku. Data urodzenia: 11.03.2004.
Z tego co słyszałam przebywa w okolicach Warszawy, Puław. Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje to proszę o kontakt. Zajmowałam się tym koniem dość długo więc chętnie się dowiem jak jej sie wiedzie 😉 + dodaje zdjęcie
Witam
szukam dwóch koni

BRASILIA 2004 śl. po ARON I    od BANDEROLA
sprzedana gdzieś pod Zambrów. W bazie PZHK znalazłam, że w 2008 urodziła klaczkę  Bolivia śl po og.  Alen

oraz

BAROK 2003 śl. po ARON I    od  BANDEROLA
  podobno poszedł gdzieś pod Ełk

Oba konie gniade,
oba chodziły pod siodłem i w zaprzęgu.
Bolivii też jestem ciekawa 😉
  Będę  wdzięczna za wieści 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się