Poszukiwany/poszukiwana

madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 września 2013 08:47
szukam informacji o wałachu Meteor (po Balisco II), urodzony 20.04.2004, sp, gniady, z odmianą na pysku. ma też bielmo na oku.
zajmowałam się nim jakiś czas, chciałam odwiedzić, ale wiem tyle że trafił na pastwiska gdzieś w Wielkopolsce, z powodu problemów z kręgosłupem.
gdyby ktoś coś wiedział :kwiatek:
Szukam konia o imieniu Ekwador wałach ( po Epos) urodzony 2007 . maj , sp z "inna " odmianka na pysku , 2 tylnie skarpetki .
Zajmowałam sie nim i go sprzedali (nie chca powiedzieć gdzie) , nie wiem gdzie stoi wiem tylko ze na Ślasku kolo Tarnowskich Gór .

Prosze o pomoc  :kwiatek:
Potrzebuję informacji o wałachu Sam Sam/SamSam, ciemno gniady, około 165 cm wzrostu. Został sprzedany do Polski w 2009 roku, po starcie na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, przez jeźdźca z Jordanii. Będę wdzięczny za każdą informację.
Szukam gniadej klaczy, kłusak francuski. Kristal/Cristal. Stała kilka lat temu pod Poznaniem. Jestem ciekawa jak się miewa i gdzie obecnie można ją znaleźć.

Zdjęcia klaczy jakie udało mi się znaleźć:
klik
klik


http://www.bazakoni.pl/horse_135688.html


Szukam konia o imieniu Kuba (w paszporcie ma wpisane Garbusek), wałaszek, ok 125-130 w kłębie, aktualnie będzie mieć ok 9lat, a oto poszukiwany:
Poszukuje ogiera Domestos, urodzonego w 1992r. hodowli SK Walewice. Podobno został sprzedany w okolice Poznania. Przez wiele lat stał w mojej stajni, chciałabym się dowiedzieć czy jest w dobrych rękach.
w dobrych 🙂 http://stajniaosiczko.pl/
Przynajmniej tam stacjonował na wiosnę, na początku sezonu kopulacyjnego
montana stamtąd właśnie podobnież został sprzedany w okolice Poznania.
Szukam wałacha Eldorado ( po Efendi) gniady kuc walijski.  2 lata temu sprzedany prawdopodobnie w okolice Warszawy.
Szukam GRUNDING po Samuraj i Gladiola , mam matkę, chciałabym wiedzieć jak wygląda i jak się ma jej syn 🙂 dowiedziałam się o nim ostatnio.

http://baza.pzhk.pl/search.php?id=WR00005655&plec=K
Witajcie,
poszukuje wlacha ma na imie Batiar jest gniady ma około 11lat jego bratem jest Bolero pochodza z Rzeszowa pilnieko szukam zdjec tego konia. Prosze o jaki kolwiek kontakt ze  mna. PIL 🤔NIE!
Ponawiam !! Klacz Persja ( mówiono na nią też Paryżanka ), małopolska, siwa, ok 14 lat. W 2011 przebywała w pensjonacie w stajni Makoszka, wiem że została sprzedana parę miesięcy później. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje..
Hej ludzie ;p
Szukam haflingera o imieniu Amos. Został sprzedany jakoś 3 lata temu i tyle wiem, że pojechał do Lemborka, albo okolic. (z jakieś 30km od morza). Od dawna go szukam, pani co go sprzedała nie ma kontaktu z nimi (albo tak twierdzi ;p). Jego charakterystyczne cechy to jabłka i łysina na pyszczku.
Gdyby ktoś coś widział na Jego temat błagam o kontakt
Jedno z jego zdjęć:
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 października 2013 14:37
Nie ma w Polsce takiej miejscowości jak Lembork. A zdjęcie się nie wyświetla.
Przepraszam, pisałam na szybko LĘBORK. Nie zauważyłam tego, że się zdjęcie nie wyświetla, jest na moim Avku 😉
[quote author=Yuusi link=topic=472.msg1871085#msg1871085 date=1378757539]
Szukam informacji o klaczy Feta sp po ogierze Asesor. Jest to gniada wysoka i potężna klacz z dużą odmiana na pysku. Data urodzenia: 11.03.2004.
Z tego co słyszałam przebywa w okolicach Warszawy, Puław. Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje to proszę o kontakt. Zajmowałam się tym koniem dość długo więc chętnie się dowiem jak jej sie wiedzie 😉


Klacz przebywa obecnie w stajni '' Bajka '' w Leokadiowie w okolicach Puław. Jest koniem prywatnym, do tej pory dzierżawiła ją fajnie jeżdżąca dziewczyna. Z tego co wiem Feta ma się całkiem dobrze 🙂
A ja mam nieco inne pytanie...

Czy ktoś kojarzy następujące konie:
- DYZMA (DYZIO) od Drida po Kosmos xx, ur. ok. 1996r. gn. mała gwiazdka, jeden biały tył
- OKARA (OKARKA) od Okaryna po Kosmos xx, ur. ok. 1995r. gn, delikatne odmiany na głowie (gwiazdka przechodząca w b. wąską przerywaną łysinę), jeden biały przód i jeden tył ??

Obydwa konie sprowadzone na teren woj. śląskiego przez Sylwię Sygudę i Tomka Heinricha, którzy w tamtych czasach stacjonowali w okolicach Siewierza.
Pierwsza wersja mówiła, że pochodzą z województw "pomorskich". W późniejszym czasie doszła wersja mówiąca o pobycie tych koni w Zbrosławicach.

Interesują mnie szczególnie informacje sprzed 2000 roku. Może ktoś kojarzy te konie? Może ktoś coś wie na ten temat?
BARDZO PROSZĘ o informacje na pw.
Z góry dziękuję!

edit.:
Może ktoś kojarzy klacz OKARYNKA, która ponoć była/jest własnością p. Jacka Kicińskiego z Flisowa?? LINK do bazy:http://www.bazakoni.pl/okarynka-emeryt-okaryna
Proszę o kontakt...
Poszukuję dwóch wałachów od roku! Kto kolwiek widział, ktokolwiek wie!

A więc pierwszy z nich to BRYLANT ([url=http://www.bazakoni.pl/brylant-romario)]http://www.bazakoni.pl/brylant-romario)[/url]
Został sprzedany, ze zdobytych informacji wiem, że znalazł się w stajni Wapno skąd konie sprzedawane są za granice. PODOBNO jakaś mistrzyni w ujeżdżeniu z Finlandii go kupiła jako konia dla siebie.  (nie mam pojęcia w jakiej kategorii oraz czy to prawda..). Nie wiem czy mam w to wierzyć, bo w fińskich rejestrach, bazach koni go nie ma, a raczej być powiniem. Może te wiadomości są błędne.. Dlatego jeśli ktokolwiek i gdziekolwiek go spotkał poproszę o informację. Bardzo się z Nim zżyłam przez ten czas, co stał u nas i bardzo chciałabym się dowiedzieć co u niego i czy ma się dobrze. W kwietniu tego roku skończył okrągłe 10 lat.


Drugi koń to POSEJDON. Piekny, wysoki, śląski, kasztanowaty wałach z łysinką prawie na całej głowie, dwie pończoszki z tyłu i jedna skarpetka na prawej nodze ( o ile mnie pamięć nie myli). Posejdon był trochę agresywny w stosunku do innych koni, nie lubił za bardzo głaskania itd. Kiedyś stał w stajni ISKRA. Teraz został sprzedany i podobno chodzi w zaprzęgu. Posejdon ma teraz około 11 - 12 lat. Niestety nie mam za wiele i dobrej jakości jego zdjęć ;( Na jeździe był aniołkiem, nie bał się niczego. Bardzo mi go brakuje tak sam jak Brylanta, bo to moje dwie końskie miłości..

Jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje na temat tych dwóch urwisów poproszę o kontakt. Posejdona szukam od prawie dwóch lat i powoli tracę nadzieję, że go kiedykolwiek jeszcze zobaczę.. Trzeba jednak próbować!
Poszukuje jakich kolwiek informacji o kucu Figaro. Bułano srokaty, w tej chwili będzie miał z ok 5-6 lat.
Też poszukuję konia,ale pod innym kątem 🙂 mam nadzieję,że też pasuje do tego wątku.

Poszukuję osoby,która udostępni mi swojego konia na sesję zdjęciową w ręku,ewentualnie tylko jazda stępem na chwile. Okolice Oświęcimia,Chrzanowa itp. 🙂 Sprawa dosyć pilna !
Poszukuję wałacha wielkopolskiego, imię: Heniu rodzice: po Bujak http://www.bazakoni.pl/bujak-sirshostakovich-bieuga ; od Henia http://www.bazakoni.pl/henia-cytron-herwana, maść kasztanowata, urodzony w 2003 roku  😉 Bardzo zależy mi na jakiejkolwiek informacji lub zdjęciu konika  🙂
Witam
Poszukuję informacji gdzie obecnie stoi klacz śląska Melania
po Pik i Medyna, skarogniada ślązaczka ur. 1999r.
Urodzona koło Siewierza (Żelisławice), później w prywatnej stajni w Katowicach gdzie się nią zajmowałam.
Następnie znów Żelisławice, skąd miałam ją wykupić jednak z powodów, których wolę nie poruszać nie wyszło.
Później stała w Rudzie Śląskiej może 2  miesiące i odtąd jest w różnych miejscach, wiem o Starym Sączu (chyba)
Ostatnio znalazłam ją na archiwum tablica.pl jednak nie ma już nr telefonu żeby zadzwonić:
http://tablica.pl/oferta/klacz-slaska-ID2z4Jp.html
link do bazy koni:
http://www.bazakoni.pl/melania-pik-medyna

kobyłka jak to mówią jedna na całe życie, więc będę wdzięczna za informacje.
za pomoc stawiam piwo 😀
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
25 października 2013 18:42
Ma ktoś jakieś informacje/zdjęcia o koniach: BARDZO ZALEŻY MI NA ZDJĘCIACH  ❗
- ogier SAPIECHA - ur.1991 po Siberian Express, folblut
- klacz SIMPININA - ur.1980 po Be My Guest , folblut
- klacz INDIAN CALL - ur.1996 po Warfare, folblut
- ogier BE MY GUEST - ur.1974 po Nothern Dancer, folblut
- klacz PAGAN QUEEN - ur.1975 po Vaguely Noble, folblut
- klacz SIBA - ur.1995 po Ibis, wlkp.
- klacz IKRA - ur.1984 po Cross, wlkp.
- klacz SYMSARNA - ur. 1991 po Sudan, wlkp.
Wciąż poszukujemy prawdziwej tożsamości konia ze zdjęć poniżej. Nieznany jest nam okres sprzed 4 lat.  Wałach lat ok 13-15. Wysoki. Brak oka, ślad po mocnej ranie na przedniej nodze tuż nad koronką.  Gęsta grzywa i ogon. Koń mógł znajdować się przez jakiś czas w Niemczech. Z pewnością skakał, mógł brać udział w jakiś zawodach... Zdjęcia są już aktualne.  Każda informacja  będzie dla nas cenna.
[quote author=helcia link=topic=472.msg568569#msg568569 date=1272384435]
Szukam informacji o srokatej klaczy Nirka (gdzie stoi, jak się ma, miło by było zobaczyć zdjęcie)
Matka: Nefretete
🙂

Nirka od początku października tego roku, stoi w okolicach Gliwic w prywatnej stajni 🙂
.l
....no to ja tutaj polecę w imieniu znajomej, historia i zdjęcia konia na

http://www.photoblog.pl/damulkaaa/160117339

Nie biorę odpowiedzialności za głupotę sprzedania konia bez umowy i za oczekiwania, że koń faktycznie nie zostanie dalej sprzedany, ale dziewczyna kocha tego konia bardzo mocno a do sprzedania zmusiła sytuacja taka a nie inna: kopiuję treść:

POMOCY !!
Około dwoch tygodni temu sprzedałam Dj . Dziś chciałam go odwiedzić ,
a pan powiedział że juz go nie ma. Dowiedziałam się tylko że wymienił go na starszą klacz małopolską
i jeszcze 500 zł musiał dopłacił jak to powiedział . Wiem tez że poszedł do Przedborza .
Ten człowiek zwyczajnie mnie oszukał powiedział że kupuje go do towarzystwa poczym natychmiast go sprzedał.
Bardzo prosze jesli ktoś ma jakieś inforacje  gdzie może byc  Dj  . Jeśli ktos go widział  bądź słyszał o nim  niech da znać. 
Była bym ogromnie wdzięczna .Tak bardzo się o niego martwie.  Jestem  kłębiem nerwów.Jeśli chcecie to udostępniajcie to dalej .
Poszukuję zdjęć i jakiś informacji na temat ogiera Nard xx(od kl. Nawłoć xx po og. Long Meadows xx) hodowli SK RZECZNA, a także zdjęć i jakis informacji o  klaczy Czarina sp(od kl. Czesanka po og. Turbud Quirinus)
Są to rodzice mojej- nie mojej klaczy, a nie wiem, jak wyglądają i nie mam żadnych informacji.
Witam wszystkich!
Zarejestrowałam się tutaj głównie po to, żeby poprosić forumowiczów o pomoc. Dobrych 7 lat temu, mój instruktor sprzedał córkę klaczy, na której jeżdżę.
Szukam informacji dotyczącej miejsca jej pobytu:
http://www.bazakoni.pl/gwiazdanilu-niels-grawa
Może jakiś kontakt do właściciela? Z tego co wiem, przynajmniej na początku, klacz była w województwie Pomorskim. Znalazłam o niej małą wzmiankę w internecie i film na YouTube, ale nic poza tym. Jeśli potrzeba więcej zdjęć to służę uprzejmie.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Hej, pytanie do lodziakow i okolic. Kupilam 2 tygodnie temu konia od handlarza, o imieniu Rusłan po Monsunie, jest kary z ponczochami na tylnych nogach, prawie do stawow skokowych, na glowie dluga waska odmiana i na dolnej wardze biale znaczki. W paszporcie ma wpis, ze urodzil sie w Łowiczu u pani Małgorzaty w 2004r. W wieku 4 lat byl kastrowany przez pana Szpotanskiego. Szukam kogos kto zna tego konia, poniewaz jest podejrzenie, ze jest chory na COPD 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się