Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję informacji o klaczy Arena
o:Gipsy King
m: Amira
maść:gniada
rok urodzenia: 2008
wysokość w kłębie około 167 cm
stała niedaleko Konina, potem została sprzedana



zna ktos osobe z tego nicku ? Arena jest u mnie, kupiona w listopadzie 2012 z okolicy Konina, obecnie stoi pod Gostyniem k. Leszna.
szukam informacji na temat miejsca pobytu klaczy PARMA ( Machandel- Pirania) ur 1995? ( wg Bazy Koni)

siwa w hreczce

bardzo dobra klacz hodowlana, chodziła pod siodłem...

Ktoś- coś wie?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
23 listopada 2013 22:12
Odpowiadam Hucul ma na imie Haber i do Pana Marka dzwonilam i tyle sie o to dowiedzialam, ze jest sprzedany 2 lata temu nad morze do jakiegos miasteczka coutry 🙁

Czyli dalej nie wiem nic...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 listopada 2013 22:22
Szukam konia imieniem Subaru po Sasanka i prawdopodobnie Książe. Został sprzedany w tym lub w zeszłym roku spod Wrocławia.
edit: urodzony 7.07.2009
Odpowiadam Hucul ma na imie Haber i do Pana Marka dzwonilam i tyle sie o to dowiedzialam, ze jest sprzedany 2 lata temu nad morze do jakiegos miasteczka coutry 🙁

Czyli dalej nie wiem nic...
  Moze chodzilo o Miasteczko Country w Chlapowie?
Nadal pilnie poszukiwana CZAROWNA
Klacz SP
UR: 2000
Matka: Czara
Ojciec: Druh
Nr wpisu do księgi stadnej: 419 G I Gd
Nr paszportu: POL009530077300
Szukam aktualnego właściciela/miejsca pobytu ogiera pełnej krwi angielskiej Airy Fate (Cloword - Appley Dapply)




Był to chyba folblut. Wysokości nie znam. Więcej napisałam na stronie wcześniej.


milen963 Czy to nie ta Hrabina? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=197067407144617&set=pb.141249569393068.-2207520000.1385574212.&type=3&theater

HeniaIBenek kojarzę wałacha Henia z dawien dawna (2007? 2008?) kiedy stał u p. Gołąbków (Bonanza Jędrzychowice). O ile dobrze pamiętam, wiązała się z nim historia przewracania się na lonży ze strachu - czy to ten?  😁 😁 😁
Hej Kochani!
Bardzo bym chciała znaleźć pewnego konia, z którym miałam przyjemność pracować przez dwa lata.

Wałach Wigor, urodzony w 2003 roku w kwietniu, kasztan z odmianą na pysku oraz 3 skarpetkami ("czystą"miał tylko prawą przednią nogę), wysoki (ponad 180cm), matka Warta po Marcus, ojciec Wizon, od urodzenia stał w Zajączkowie pod Słupskiem w woj. pomorskim, miał pęknięte przednie kopytko. Podobno został sprzedany gdzieś pod Poznań, tyle wiem... Oczywiście nie jest to na 100% pewne, bo był właściciel jest zakręcony jak słoik po ogórkach...

W linkach kilka zdjęć:

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/154693_150284105017815_1855053_n.jpg?lvh=1





Jeśli ktoś Go kiedyś widział gdziekolwiek w jakiejś stajni proszę o kontakt, to dla mnie naprawdę ważne...
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
01 grudnia 2013 08:31
Szukam jakichkolwiek informacji o klaczach arabskich:
1. Wygoda (Wachlarz-Wyprawa) ur. 2003
2. Waxa (Odys-Wygoda) ur. 2010 (?)
3. Wytrawa (Odys-Wygoda) ur. 2012

Może coś ktoś wie  :kwiatek:
http://www.bazakoni.pl/japonka-emetyt-jagna

Wie ktoś gdzie ta klaczka przebywa i co się z nią dzieje? : 🙇 🙇 🙇
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 grudnia 2013 18:45
Soraya, znam pewną Japonkę, ale nie znam ani rodziców, ani dokładnie wieku. Stoi w Lewadzie w Zakrzowie, chodzi w rereacji. Tu masz galerię: http://www.kjlewada.pl/index.php?artykul=galeria.html&id=75 , 10 wiersz, ostatni koń (na hackamore). Nie da się podlinkować konkretnego zdjęcia.
japonka z zakrzowa bedzie juz starą kobylą, stawiala bym na rok urodzenia 94-96
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 grudnia 2013 19:00
no moze moze, podpytałam kolezanke, która zna te konie, ale niestety dokładnie nie wiedziała...
Ojciec Japonki której szukam to Emetyt, a matka Jagna 🙂
Szukam małego konia o imieniu Kerwin, ur. 2004, bułany NN w typie fiorda. W 2011 sprzedano go do Austrii - nowa właścicielka szuka informacji

Kilka zdjęć




Może ktoś go zna i mógłby pomóc ?
iwona9208,co byś konkretnie chciała wiedzieć o klaczach?
Poszukuję informacji o klaczy GOLDIE (prawdopodobnie nazywała się też HS GOLDIE lub GOLDIO), kuc, maści izabelowatej, wiek około 20 lat.
od roku 2001 do 2009 stała w Jaszkowie k/Poznania
wcześniej stała w stajni HolzSport k/Kielc, urodziła tam kilka źrebaków m.in. prawdopodobnie GROMKĘ po KARTELU (obecnie stoi w Trawersie k/Warszawy).
prawdopodobnie została sprowadzona za granicy do SKJ Trawers a stamtąd sprzedana do Holzsportu.
Wszystkie wskazówki będą mile widziane  :kwiatek:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
06 grudnia 2013 17:31
iwona9208,co byś konkretnie chciała wiedzieć o klaczach?


Gdzie przebywają, co robią  🙂
Wiesz coś o nich?
poszukiwania Czarownej zakończone.
🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 grudnia 2013 15:32
blysku- Nieszczęśliwe zakończenie?
niestety 😕 
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 grudnia 2013 16:03
Współczuję Ci...
[quote author=ola_koniczynka link=topic=472.msg1944986#msg1944986 date=1386341031]
Poszukuję informacji o klaczy GOLDIE (prawdopodobnie nazywała się też HS GOLDIE lub GOLDIO), kuc, maści izabelowatej, wiek około 20 lat.
od roku 2001 do 2009 stała w Jaszkowie k/Poznania
wcześniej stała w stajni HolzSport k/Kielc, urodziła tam kilka źrebaków m.in. prawdopodobnie GROMKĘ po KARTELU (obecnie stoi w Trawersie k/Warszawy).
prawdopodobnie została sprowadzona za granicy do SKJ Trawers a stamtąd sprzedana do Holzsportu.
Wszystkie wskazówki będą mile widziane  :kwiatek:

[/quote]

Goldie urodziła się w stajni Holz-Sport - zapytaj forumowę Elenę, to Ci poda szczegóły dotyczące tych dwóch koni.
Elena   emocjonalnie elastyczna
11 grudnia 2013 20:19
ola_koniczynka Goldie urodziła jeszcze Grotę też po HS Kartelu 😉 jak chcesz coś wiedzieć to na PW

edit: zdjęcie Grota po prawej
Hej Kochani!
Bardzo bym chciała znaleźć pewnego konia, z którym miałam przyjemność pracować przez dwa lata.

Wałach Wigor, urodzony w 2003 roku w kwietniu, kasztan z odmianą na pysku oraz 3 skarpetkami ("czystą"miał tylko prawą przednią nogę), wysoki (ponad 180cm), matka Warta po Marcus, ojciec Wizon, od urodzenia stał w Zajączkowie pod Słupskiem w woj. pomorskim, miał pęknięte przednie kopytko. Podobno został sprzedany gdzieś pod Poznań, tyle wiem... Oczywiście nie jest to na 100% pewne, bo był właściciel jest zakręcony jak słoik po ogórkach...

W linkach kilka zdjęć:

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/154693_150284105017815_1855053_n.jpg?lvh=1





Jeśli ktoś Go kiedyś widział gdziekolwiek w jakiejś stajni proszę o kontakt, to dla mnie naprawdę ważne...






już nieważne...
Szukam informacji dotyczących aktualnego miejsca pobytu wałacha Hermes hc (Fant - Werchowyna) ur. 2.05.2005
http://www.bazakoni.pl/hermes-fant-werchowyna
(swoją drogą to nie mam pojęcia kto i dlaczego wrzucił na bazę moje zdjęcie...)
w latach 2009-2010 przebywał w stajni Rancho na Widoku w Kętach, później został sprzedany/oddany i nie wiem gdzie. Chciałabym dowiedzieć się, co u niego słychać 😉

(swoją drogą to nie mam pojęcia kto i dlaczego wrzucił na bazę moje zdjęcie...)


Po co? Bo to ładnie wygląda i lepiej oddaje informacje o koniu, kiedy można go zobaczyć na zdjęciu.
Ale jeśli zostały naruszone twoje prawa autorskie wystarczy napisać do bazy i poprosić o usunięcie zdjęcia lub zaproponować zastąpienie go innym. Obecnie ja się tym zajmuję, więc możesz też napisać do mnie🙂
PILNIE poszukuję informacji dotyczących wałacha o imieniu ONYX - dokładnie o miejscu jego pobytu. Stał jakiś czas w Podgaju (woj. wielkopolskie),stamtąd jednak osoba,ktora się nim opiekowała wywiozła go bez mojej zgody i wiedzy do kogoś,gdzieś pod Kraków. Dowiedziałam się tylko,że to prywatna stajenka,nie mogę wyciągnąć żadnych namiarów na osobe u ktorej przebywa,a doszły mnie słuchy,że został sprzedany (!). Ojciec Kesar, matka Oliwka, ur 22.01.2002,ciemnogniady...błagam,kto jest z okolic - rozejrzyjcie się... 🙁(((
iwona9208 poszło pw
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się