Poszukiwany/poszukiwana

Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 września 2009 20:40
i jeszcze szukam wszlkiego info na temat 9-letniego wałacha Isgraf, po Louis, startuje w warszawie i okolicach pod juniorką jakąś - może ktoś kojarzy i wie coś więcej?

A matka to Istebna może? Jeśli tak to znałam jego matkę, mogłabym też wygrzebać zdjęcia Isgrafa jak był małym żrebolkiem, ale to dopiero w październiku jak wrócę do Polski. Pamiętam, że chwytał za oko ładnym ruchem.

A to mama, hodowli SK Posadowo, skoczna, chodziła N.
Foto z sieci pod Mieszkiem Dąbrowskim:



I moje foto pod Wiesiem Fickiem:



Czy ktokolwiek widział ktokolwiek wie coś o na temat wałacha DON RODRIGO???
matka Istebna - fakt 🙂, przyznam, że najbardziej interesuje mnie jego charakter - różne opinie są o koniach po Louisie, między innymi że potrafią być wypłochami i dość nieprzewidywalnymi końmi, dlatego najbardziej poszukuję wszelkich info o charakterze  🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 września 2009 22:37
Ja mogę się wypowiedzieć tylko o matce, bo chociaż w stajni mieliśmy całe stadko po Louisie, były to tylko źrebaki więc wiadomo, trudno oceniać charakter. Isgrafa "znałam" od urodzenia do czasu, kiedy miał około 4-5 miesięcy.

Istebna była fajna, jeździłam na niej tylko kilka razy bo był to koń trenera. Z charakteru ok, miała swoje humory, jak to na klacz kasztankę przystało  😉 ale nie była ani złośliwa, ani jakoś bardzo płochliwa. No i solidny posadowski rodowód 😉
MajaK   Tina 2000-2013
07 września 2009 09:05
i jeszcze szukam wszlkiego info na temat 9-letniego wałacha Isgraf, po Louis, startuje w warszawie i okolicach pod juniorką jakąś - może ktoś kojarzy i wie coś więcej?

W zeszłym roku stał w Milanówku, w tym jeszcze neidawno też, teraz nie wiem.

Coś tam skakał. Ale szczegółów nie znam. Zwykle jak trafiło mi się widzieć go pod siodłem to akurat prowadziłąm jazdę więc przyglądać się nie miałam czasu  😉 wiecej chyba przy karmieniu go widywałam  😎

Jesli to ten sam ale po wynikach i nazwisku właściciela to wypada, że ten  😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
07 września 2009 09:28
Poszukuję kogoś, kto jeździ w stajni Zbyszko z woj. łódzkiego i mógłby mi powiedzieć coś na temat klaczy Norka z ichniejszej  oferty sprzedaży.
my_karen   Connemara SeaHorse
07 września 2009 11:19
Szukam informacji o ogierze JAZON
konik polski hodowli SO Sieraków ur. w 1998
matka Jerka
ojciec Hebel
szukam konia 🙂

wałach
imię Arkos sp
wiek - ok 6 lub 7 lat
gniady, niski

podobno wyjechał z Udorza gdzieś na południe.... słyszałam że Bieszczady ale pewna nie jestem...
Jakiś czas temu kupiłam kobyłkę ale niestety jej przeszłość jest mi mało znana.Może ktoś będzie ją kojarzył.Urodziła i wychowała się w okolicach Poznania. Będę wdzięczna za wszelkie informacje

Kora wlkp
Korsa wlkp/Kobryń wlkp
Drużyn xx/Pawiment xx

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 września 2009 14:15
[quote author=ms_konik link=topic=472.msg213626#msg213626 date=1238161883]
Poszukuję a nawet bardzo pilnie poszukuję
KLACZY urodzonej w okolicy 2001 roku.
ojciec: BOLIVAR xo
matka: WILCZA wlkp (HUK-WIWANDA)
podobno została sprzedana w okolice WARSZAWY

Bardzo proszę o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek wiadomości na temat
tej klaczy.
[/quote]

Mała poprawka-urodzona 2003
No i jest też imię 🙂  WOLIBARA
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie....
Szukam wałacha Pajac wlkp, gniady, masywny, pt. poniżej stawu pęcinowego, mała gwiazdka, po Piramidon od Beza urodzony w maju 1999 r. Kilka lat temu sprzedany do P. Jacha, potem poszedł ponoć gdzieś na mazury.
SEWEK (nie wiem czy to jego prawdziwe imię)
do niedawna ogier, NN, ok 150 cm w kłębie, około 5 lat.
prawdopodobnie przyjechał na Podlasie z okolic Poznania ok. 1,5 roku temu, może wcześniej.
Chciałabym wiedziec coś o jego przeszłości.

:kwiatek:
Szukam klaczy Breda wlkp kasztanka z łysiną i odmianami na nogach. klacz ma teraz jakieś 11-14 lat i ok 163wzrostu. parę lat temu stała na wolicy w warszawie. czy ktoś wie gdzie ona teraz jest i do kogo należy?
witam,
szukam matki mojego konika - srokatej kobylki z rybim okiem (wydaje mi sie ze prawym).

Harfa młp 17.04.97
m.Hop Hopka o.Herez
srokata z rybim okiem

Wiem, ze jezdzona byla westernowo i w 2005 stała w Sarnowej Gorze w Krainie Westernu (z tego co slyszlam to jakis czas tam spedzila).

za wszelkie info z gory dzieki
pozdrawiam
Przy Korze sie udało :kwiatek:,może i tym razem ktoś skojarzy tego konia i pomoże dojść co działo się z Nim w przeszłości.
Koń kupiony od handlarza.

Lait Sp maść: siwa; wiek: 6-7 lat
od Liturgia Sp/LE VOLTAIRE kwpn
po Liguster śl/ Eidam old
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
27 września 2009 18:56
Poszukiwana gniada klacz JASTARNIA sp (na mała odmiana- koronka bądź skarpetka- na prawym tyle). Wiek około 11-12 lat, niestety bez udokumentowanego pochodzenia. Ostatni ślad jej pobytu to Stajnia Orka w Chwalborzycach (stamtąd została sprzedana bodajże w 2005 roku w prywatne ręcę gdzieś w okolice Łęczycy). W momencie sprzedaży była zaźrebiona wielkopolskim ogierem Mecenas.
Będę zobowiązana za wszelkie sygnały o jej losie.
Pozdrawiam
Szukam namiarow na hodowców,właścicieli ogiera ARAK,CYRAK, SCHIDO. Albo hodowcy klaczy CEKODA.

ma ktos moze konie po tych ogierach????

z gory dzieki  :kwiatek:
Poszukuje informacji na temat konia Hektor śl. maść gniada, niestety pochodzenia nie znam  😕
wiem tylko, że był ogierem, miał nim zostać, ale kogoś "zdenerwował" i wykastrowali.. a wałach w stadninie niepotrzebny, więc sprzedali..
Podobno pochodzi z jakiejś stadniny na dolnym śląsku.


SZUKAM INFORMACJI O WAŁASZKU ALLADYN WLKP KASZTAN Z ODMIANAMI (NA GŁOWIE "ZNAK ZAPYTANIA"😉 🙂 UR. PAŹDZIERNIK 1993R MATKA OLINA WLKP
URODZONY NA MAZURACH, W PÓŹNIEJSZYCH LATACH ZNAJDOWAŁ SIĘ W OKOLICY WARSZAWY
JESLI KTOŚ COKOLWIEK WIE PROSZE O INFO
ROZSTALIŚMY SIE Z POWODU TRUDNEJ SYTUACJI KILKA LAT TEMU, MĘCZY MNIE MYŚL O NIM
Z GÓRY DZIĘKI ZA INFO 🙂
Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc....Szukam 2 koni:

Karego (w paszporcie Karozo) i Arseny.
Kary to ciemnogniday wałach z odmiana na łbie i lewej zadniej nodze. rasy nn. Ma teraz ok 15-16lat i 155 wzrostu. Kon w "kwadracie", lekko pogrubiony, z trudnym charakterem...gryzł, rzucal sie na czlowieka. Chodzil po siodlem, ale nadawał się także o bryczki, niczego sie nie bał.Cięzki do ruszenia pod siodłem na placu, za to swietny w terenie..Zostal sprzedany w 2006 roku do pana z Tumlina Dąbrówki (woj świetokrzyskie).Teraz nie wiem co sie z nim dzieje.czy w ogole jeszcze zyje...

Zdjęcia Karego



http://www.govi.neostrada.pl/Skarzysko/Bor/cary&arsena.jpg

za Karym widac troszke Arsenki


Chodzi o tego konia w niebieskim czapraku i owijkach.


Tutaj ładnie widać odmiane na łbie i tylko z tego względu wstawiam...

Arsena to klacz rasy nn,kasztanka,bez odmian (albo z siwizną na łbie) ok 155 wzrostu,nie gryzla i nie kopala ale czesto przy głaskaniu "kwiczała"...Ma blizne na tyle stawu pecinowego prawej (a moze lewej-juz sama nie wiem) zadniej nogi po rozcięciu (dosc widoczne). Podobno zostala sprzedana pod Warszawe dziewczynce do jazdy.Niestety zdjecia arsenki nie mam...


Jesli ktos slyszal cokolwiek o tych koniach prosze o kontakt!! izka_s_18@wp.pl
Pilnie poszukuje:

- ogier moze juz walach siwy, bardzo wysoki Dragon wlkp po Cyrak/Arak od Drygula sp po Dawid han ur w 1998 r.
- ogier Otusz kn (m. Kurara kn ; o. Orlik kn), urodzony w 1993 roku, ma gwiazdke. Znalazlam go w Bazie Koni, jest rowniez w rejestrze ogierow kn na ten rok wiec napewno jeszcze zyje, ostatnio znalazlam tez oferte stanowki nim. Tylko wlasciciel, ktory byl tam nie zgadzal sie z tym, ktory jest w rejestrze 😕 Bardzo mi zalezy na odnalezieniu go. Nie chce go kupic tylko zobaczyc, przeczytac jak mu sie zyje itp.
- walach Anubis po Haust mlp od Antalya Borderi conn, masci bulanej.
- ogier/walach Boreasz po Belfegor II, rok ur. 1995 r., masci kasztanowatej z odmianami.

Chcialabym sie tylko dowiedziec gdzie teraz sa i jak im sie zyje + jakies fotki. Wiec nie bojcie sie napewno ich nie odkupie 😉
kontakt pw
Poszukuję wszelkich info na temat klaczy Tonika sp,, ur. 2003, gniada, ok. 165. Klacz w teorii z Krakowa bądź okolic.
Polecam stronę www.bazakoni.pl znalazłam przodków mojego konia  😅 , naprawdę fajne 🙂
baza koni - suuper wynalazek 😉)
poszukuję klaczy Velte od Lottna, po Vulkans, urodzona w 1987r. kara kobyła. wszelkie wieści mile widziane.
poszukuję ZDJĘĆ ogiera Ariel sp po Leuchtpfeil od Heba, hod. SK Nowa Wioska,
lub zdjęć jego potomstwa 😉
ekhem
jedno zdjecie znajdziesz tutaj
http://www.bazakoni.pl/horse_12862.html
O w mordke, zarejestrowałam się wczoraj specjalnie w bazie, przeszukałam ją pod kątem ariela i tego co po sobie zostawił i dam sobie obie rączki uciąc, że wczoraj nie było tam tego zdjęcia... 😲
Dlatego zwróciłam się o nie na forum. Chyba, że mój domowy komputer udawał, że żadnego zdjęcia tam nie ma;]
Niemniej dziękuje bardzo armara  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Jeśli ktoś ma coś jeszcze lub wie gdzie szukać - czekam na więcej.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 października 2009 12:13
Szukam zdjęć KLACZY BEZA (po Bis od Hańba) ur. 1988, rasy małopolskiej. Oraz czy nadal żyje, jeśli tak, to gdzie przebywa. Będę bardzo wdzięczna 🙇 🙇
Szukam info o dwóch koniach:
Jarpen siwy (ciemnosiwy), Jena - Hipovit, ur. 22.02.1997,
Opium gniady, gwiazdka, Okazja - Laudum, ur. 07.04.2003,
poniżej zdjęcie Opiuma
Szukam klaczy Breda wlkp kasztanka z łysiną i odmianami na nogach. klacz ma teraz jakieś 11-14 lat i ok 163wzrostu. parę lat temu stała na wolicy w warszawie. czy ktoś wie gdzie ona teraz jest i do kogo należy?


Breda jest w Aldragho, właściciel się nie zmienił

pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się