Poszukiwany/poszukiwana

Szukam także aktualnego miejsca pobytu klaczy Pobieda, 25 lat, brudna kasztanka, podobno Mazury, może ktoś ją widział? Proszę o ew. info na pw 🙁


Ja się też chętnie dowiem gdzie jest Pabieda. W bazie jest więcej zdjęć - http://www.bazakoni.pl/pabieda-desantas-pticzka (moich, starych).
Wioleta1992 zmien wzrost w ogłoszeniu o kilka cm.
166 chyba miał jako 5-6 latek.
Echhhh...  😕
Życzę powodzenia
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
22 grudnia 2014 23:46
Wioletta1992 napisałam priv. Jeśli możesz to opisz tu całą sytuację, niech prawda wyjdzie na jaw.

Bellator od początku mi się spodobał i wiedziałam, że ten kochający dom, o który zapewniała mnie użytkownik sanderrrrka jest podejrzany. A i rozmowa z panem nie należała do najmilszych, nie chciał powiedzieć nic więcej oprócz "nieaktulane".

Z resztą mam screeny do ogłoszenia.
Pomocy!
Dawniej miałam ogiera czystej krwi arabskiej o imieniu Grandor. Teraz powinien on być maści siwej. Pochodzi on z Polski i urodził się w 2007/2008 roku (lub jakimś podobnym).
Proszę o pomoc w odnalezieniu go! To jest dla mnie bardzo ważne :c
Wie ktoś może coś o karym, dość niskim, fundacyjnym (Fundacja Centaurus) wałachu z malutką gwiazdką na czole? Ma na imię Seguro, teraz powinien mieć około 6-9 lat. Kiedyś twierdzono, że typ kuca walijskiego, a teraz, że typ hucuła..  🙄 Kiedyś go adoptowałam, teoretycznie dostaje teraz jego zdjęcia, ale może ktoś wie coś więcej? Stoi w lubuskim u nowych opiekunów (już od 3-4 lat), tyle wiem.
szukam informacji o siwej klaczy Czeremcha 2005
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
23 grudnia 2014 22:01
Kucek byłaś właścicielką konia i nie wiesz w jakim roku.się urodził...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 grudnia 2014 22:33
Kucek byłaś właścicielką konia i nie wiesz w jakim roku.się urodził...


Tylko co dla 13-latki oznacza "dawniej"?  😉
🚫 Może z tym wątkiem jest coś nie tak, że ludzie nie umieją do niego trafić?  🤣
Witam
Koń Czatan. Czy ktoś zna losy tego grubego?

Bardzo mi zależy na info:
tel: 507 023 813

PZ
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 grudnia 2014 06:12
A coś więcej? Wiek, maść, pochodzenie?
Witam
Koń Czatan. Czy ktoś zna losy tego grubego?

Bardzo mi zależy na info:
tel: 507 023 813

PZ



Jeśli to ten Czatan to przez około rok miała go moja koleżanka w przydomowej stajni, następnie sprzedała dalej. 😉 Dodaj więcej info, bo być może to nie ten sam koń 🙂
Również znam jednego Czatana i wiem co się z nim obecnie dzieje, ale nie wiem czy to ten o którego Ci chodzi. Podaj więcej informacji, zgadza się to, ze jest gruby ;-)
Ja kojarzę śląskiego Czatana i jeśli byłby to on to jakieś info dałoby się załatwić.
Kucek byłaś właścicielką konia i nie wiesz w jakim roku.się urodził...

Wyobraź sobie, że piszę w imieniu właścicielki stajni, która go szuka, ale ma też inne konie na głowie. :-)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2014 14:58
Wyobraź sobie, że w takim razie to, co napisałaś, jest zwyczajnym kłamstwem. Quo vadis, re-volto..
Ee ja to się nie dziwię, że można nie pamiętać roku 😉 Jak ma się kilka koni na głowie, to zazwyczaj kojarzą się lata tak mniej więcej.
klapcio89   Walczący z cieniem...
26 grudnia 2014 13:06
Szukam konia! 
W paszporcie Mały Koń
Imię Norbi
po Nutka i Magik
rocznik 2009
sprzedany od nas w okolice Bielska Białej daje nie wiem gdzie poszedł... chętnie dowiem się co u niego i czy aby nie jest aktualnie na sprzedaż :-)
miller   Poszukuje klaczy TEQILA I TAWUŁA pilne !
26 grudnia 2014 16:36
Poszukuje klacz o imieniu Twuła była córką mojej klaczy Tabarka (na zdj ta gniada ) i ogiera Czos urodzona 2005 roku maści siwej rasy wielkopolskiej ... dodaje zdj ogiera po którym odziedziczyła maść choć może jest nieco jaśniejsza .... możliwe że znajduje sie w woj. kuj. pomorskim sprzedana została ok w 2011 roku ....Pilne
Poszukuję Klaczy:
Tinker imię Kali urodzona 2012 marzec
matka Kaliza
ojciec Bahar Tiger
srokata
zależy mi bardzo na informacji co się z nią dzieje i gdzie przebywa.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 grudnia 2014 09:54
Szukam nowego właściciela wałacha Bellator ur. 2005, link do bazy koni.

Koń podobno został sprzedany wczoraj, podobno "poszedł daleko" (a stał w mazowieckim). Mam nadzieję, że to daleko to nie Włochy...

Bardzo proszę o informację, będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek.
strzemionko ale zdaje się całkiem niedawno odzywała się tutaj właścicielka Bellatora ❓ Już został sprzedany dalej? Pytałaś ją?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 grudnia 2014 10:54
Tak, rozmawiałam telefonicznie z Wiolettą1992 23 grudnia i dostałam informację, że od razu po świętach ma go ktoś przyjechać oglądać. No i podobno kupił.
Jak zapytałam gdzie nie chciała powiedzieć ale prosiłam tylko o opis osoby nie o nazwisko. Podobno poszedł w dobre ręce i ma towarzystwo innego konia.

Choć sprawa wydaje mi się znowu podejrzana bo prosiłam ją żeby opisała na wątku jak została oszukana przez poprzedniego właściciela, koń ma zrobione wszystkie badania, które potwierdzają, że jest chory i raczej nie nadaje się pod siodło.
I szczerze mówiąc nie dowierzam, że ktoś za 2500 kupił konia-kosiarkę lub jak była właścicielka mówiła, że "można go leczyć zastrzykami ale to koszt 500 zł miesięcznie ale nie wiadomo czy warto"  😵

No chyba, że ten ktoś to kolejny laik jak pani Wioletta i kupił konia od ręki, i przede wszystkim nie został poinformowany o stanie zdrowia.
Tak, najnowsza wlascicielka pisala, ze kon jest znow na sprzedaz...
Strzemionko... A jestes pewna, ze kupil go kolejny laik?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 grudnia 2014 10:58
Ogłoszenie z re-volty już usunięte ale mam screeny 😉 Najgorsze jest to, że w ogłoszeniu nie było żadnej wzmianki o chorobie konia, tak jak w poprzednim.
strzemionko przypomnisz co jemu dolega ? W ogłoszeniach rzeczywiście cisza o ewentualnej chorobie, dlatego ciekawi mnie co to.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 grudnia 2014 12:16
jagoda uraz kręgosłupa, koń podobno ugina się pod naciskiem. No i łykawy jest.
Megane nie wiem, chcę mieć nadzieję, że nareszcie trafił w dobre ręce i zostanie w nowym domu już na zawsze.
Nieaktualne, kon znaleziony 🙂
Nadal poszukuje klaczy młp. Gracja od Geneza po Vasco. Gniada ur. 2004r.
Ma dużą bliznę na łopatce w kształcie krzyża (przynajmniej miała ok. 6 lat temu, mogła zarosnąć, ale na pewno nie całkiem), gwiazdkę na łbie.
Siwa klacz Czandra, wzrost 150, 8 lat, w paszporcie NN, sprzedana jako DRP  😲 Super skacząca mała klaczka. Chciałabym się dowiedzieć jak jej losy się potoczyły 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się