Poszukiwany/poszukiwana

Czy Korsarz to ten z Hermanowa?


Korsarz z Hermanowa miał łysinę na łbie i na nogach chyba też coś było
Cześć, przychodzę tutaj ze sprawą z serii beznadziejnych, ale internet pomagał w rozwiązaniu wielu z pozoru niemożliwych spraw, więc może i tutaj da radę.

W 2011 roku podczas sprzedaży konia zostałam oszukana przez "uprzejmych znajomych" w efekcie czego koń zamiast w "dobre ręce" trafił do handlarza i słuch po nim zaginął... Koń ma na imię Eryk, jego numer paszportu to POL 999 54 00887 99, rasa: typ prymitywny, maść jasnomyszata. Pochodzenie i data urodzenia NN. Nie mam żadnej wiadomości czy koń został sprzedany razem ze swoim paszportem. Niestety do tej pory nie udało mi się ustalić miejsca jego pobytu. Ostatni raz był widziany na targach w Pajęcznie (woj. łódzkie) 14/05/2011. W PZHK nie ma informacji na temat uboju.
JEŚLI KTOKOLWIEK WIDZIAŁ GDZIEŚ TEGO KONIA TO BARDZO PROSZĘ O PILNY KONTAKT.
Poszukuje walacha Kajtek[imie moze byc zmienione]kasztan,152 wzrostu,15 lat, pogrubiony,ostatnie kilka lat spedzil w stajni w Wildze, skad jakis czas temu zostal sprzedany.Mam nadzieje, ze nie dostal biletu w jedna strone i moze bede mogla go odkupic.
  wklej zdjecie,bedzie latwiej poznac konia  😉
Witam, chciałam dołożyć swoje zapytania. Czy ktoś wie gdzie obecnie przebywają/co się dzieje z końmi?

1. Radość (srokata, rasa wielkopolska, około 170 cm, wiek ok. 12-13 lat, najprawdopodobniej woj. łódzkie)
2. Alchemia (maść typu appaloosa, około 160-165 cm, wiek ok. 8 lat, szlachetnej półkrwi, najprawdopodobniej woj. łódzkie)
3. Barnej (rasa huculska, wałach, ur. 2002, bułany/jasnogniady, lokalizacja nieokreślona)

Będę wdzięczna za każdą informację.
Szukam informacji o przeszłości konia- Orson (po Turbud Quirinus, Obrona). Wiem tylko, że w przeszłości startował pod Wojciechem Dahlke, ale chciałabym mieć więcej informacji i jakieś zdjecia.
Hej! Poszukuję urodziwego wałacha na którym pierwszy raz wystartowałam w zawodach!
Ma na imię Arpis, stał około w 2012r. w Różnowie stajnia Maltanka
tutaj podaje jego link do bazy koni-> http://www.bazakoni.pl/arpis-pigmalion-awantura
Chciałabym wiedzieć co u niego🙁 Aktualne zdjęcie lub czy jest w dobrym kochającym domu tak jak dawniej.
Dziękuję z góry za pomoc! 🙂
Poniżej daje zdjęcie z naszych pierwszych zawodów. Bardzo za nim tęsknie więc, każda informacja daje mi iskierkę, że kiedyś go jeszcze zobaczę.
Cześć 🙂

Pisałam tu już dawniej , ale stwierdziłam ,że wstawię jeszcze raz .
Poszukuje konia :
Herkules
Wałach rasy SP ( z jednej strony haflinger z drugiej NN)
urodzony w maju 2007 roku
maść kasztanowo-dereszowata
wysokość ok.155 cm
Koń był ujeżdżony w październiku  2012 r został sprzedany do handlarza .
Prosze o informacje o priv. Chciałabym wiedzieć co u niego .
szukam ogiera o imieniu czapajew
Kasztan, rocnik 91, nogi malowane, charakterystyczna ukośna strzałka na nosie
Dokładnie tego
http://www.bazakoni.pl/czapajew-dakar-czapka
[img][/img]
koniowata kasztanowato -tarantowaty, koło deresza to on nie stał nawet 😉
Szukam wałacha imieniem Graf. Gniady, na czole miał gwiazdkę, siwą odmianę na grzbiecie nosa. Nogi ciemne, bez białych odmian. Wzrost ok. 160 chyba. Urodzony w 1995, rasy SP. Nr paszportu: 616009570031795. Poznałam go wiosną 2013 roku. Chodził w szkółce i był dobrze wyszkolony. Ładnie reagował na pomoce. Na nim po raz pierwszy brałam udział w zawodach (MKL w Kolbuszowej w 2013). Grzeczny w obsłudze, wielu go uwielbiało (był nawet w dzierżawie). Mimo swoich lat był nie wyeksploatowany i wyglądał o wiele młodziej. Jesienią 2013 (chyba we wrześniu) sprzedano go za 2800 zł (przynajmniej za tyle był wystawiony). Jego była właścicielka mówiła że sprzedała go swojej siostrze do szkółki w okolice Łodzi. Kilka dni temu napisałam do PZHK w jego sprawie. Odpisano mi że koń od 2013 przebywa na Podkarpaciu. Chciałabym mieć pewność że z nim jest okej.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
11 kwietnia 2016 13:48
szukam ogiera o imieniu czapajew
Kasztan, rocnik 91, nogi malowane, charakterystyczna ukośna strzałka na nosie
Dokładnie tego
http://www.bazakoni.pl/czapajew-dakar-czapka
[img][/img]

Mógł kiepsko skończyć. Reszta na PW jeśli chcesz coś wiedzieć.
Szukam ogiera/wałacha?
BOKSYT ur. 2005, kasztan od Bawaria xxoo (Europejczyk) po Psalm młp
Urodzony w Małopolsce w okolicach Suchej Beskidzkiej, następnie sprzedany (podobno) gdzieś na Lubelszczyznę.
Zdjęć brak
Nirvette   just close your eyes
12 kwietnia 2016 14:38
Re-volta ma moc...
ARAMIS, ur. maj 2008, gniady wałach, mieszanka ślązaka z wielkopolakiem. Dwie skarpetki na tylnych nogach, gwiazdka na czole i plamka na chrapach. Nieufny do obcych, często na skulonych uszach, ale nie agresywny.
Sprzedany kilka dni temu (od osoby prywatnej) z Ostrowa Młyn w ręce handlarza, podobno miał jechać do Niemiec. Może gdzieś po drodze wymienili go na innego konia. Bardzo, bardzo zależy mi na jego znalezieniu, dowiedziałam się te przeklęte kilka dni za późno o tym, że jest na sprzedaż.
Zdjęcia: http://re-volta.pl/galeria/album/6605
Jeśli ktoś coś wie, to proszę o informację.
Poszukuję wałacha huculskiego o imieniu Ognik, rok urodzenia 2007, gniady, z odmian- 4 skarpetki, mała odmiana na pysku. Bardzo możliwe, że jest gdzieś w okolicach Warszawy. Koń 'rozpłynął się', właściciel chciałby się dowiedzieć gdzie koń się znajduje.

W dalszym ciągu poszukuję również ogiera (teraz może już wałach) westfalskiego - Radeberger. Gniady z dużą odmianą na pysku, 4 skarpetkami oraz charakterystycznym okiem. Rok urodzenia 1992, koń stracił licencję na krycie kilka lat temu, możliwe, że kuleje.

Będę wdzięczna za każdą informację.  :kwiatek:
Szukam wałacha imieniem Graf.

Dam sobie rękę uciąć, że niecały miesiąc temu widziałam ogłoszenie z nim związane na facebooku. Nie pamiętam tylko, czy było to na poszukuję konia czy sprzedam konia. Przejrzałabym na Twoim miejscu 😉
[quote author=Aly link=topic=472.msg2522820#msg2522820 date=1459682115]
Szukam wałacha imieniem Graf.


Dam sobie rękę uciąć, że niecały miesiąc temu widziałam ogłoszenie z nim związane na facebooku. Nie pamiętam tylko, czy było to na poszukuję konia czy sprzedam konia. Przejrzałabym na Twoim miejscu 😉
[/quote]

Na dwóch grupach dodawałam ogłoszenie o nim że go szukam... Trochę mnie to niepokoi że nikt nic nie wie... Tym bardziej że niby żyje... Nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać, bo w sumie tylko na tym forum ktoś pomaga..
Szukam informacji na temat przeszłości klaczy Arkadia ,wiek 12 lat, maść siwy-tarant?.Klacz bardzo wysoka, łagodna, spokojna ,stabilna emocjonalnie w obcym miejscu.Nie widzi na lewe oko.
Zdjęcie słabej jakości ,ale może ktoś zna tą klacz.

Zdecydowanie za duże zdjęcie.

Poszukuję konia który był dla mnie całym życiem, niestety konia musiałam sprzedać ze względów życiowych. Miał mieć dożywocie u osoby która go ode mnie kupiła ale niestety koń został sprzedany z kontuzją ( zerwane ścięgno) Wałach przebywał do nie dawna w stajni GROTNIKI w Łodzi. Został sprzedany z tego co mi wiadomo do Kielc, miała być to fundacja ale okazuje się to osoba prywatna. Prosiłam o kontakt do osoby która go kupiła ale niestety nie uzyskałam więc muszę szukać na własną rękę. Bardzo mi na tym zależy .Ktokolwiek widział bądź wie gdzie przebywa proszę o wiadomość. Mi zależy na dobru tego konia a chciałam tylko uzyskać z tą osobą kontakt to chyba nie zbrodnia🙂🙂
Dane konia z paszportu :
Wałach wielkopolski o imieniu KLEKS
matka: KAMA
ojciec: POLONUS
data urodzenia jak dobrze pamiętam: 10.03.2001
Witam! Szukam konia imieniem Sułtan. Gniady, sp, ojciec Niels. Teraz będzie miał 9 lat. Kiedyś był mój, potem pojechał do Łodzi, potem był sprzedany pod Warszawę.  Link do karty konia założonej ileś lat temu przeze mnie
http://www.bazakoni.pl/sutan-niels
Może ktoś o nim słyszał lub wie gdzie jest...
    ...
POMOCY!

Szukam jakichkolwiek informacji o koniach
-PERKOZ
Koń huculski, gniady, 137cm w kłębie. Wałach przeznaczony do hipoterapii i pod siodło, użytkowany był też w bryczce.
Urodzony 27.01.2001. Matka Perła hc, ojciec Rygor hc.
http://www.bazakoni.pl/perkoz-rygor-pera

-MODELINA
Kuc feliński, klacz bułanosrokata urodzona w 1994r.
http://www.bazakoni.pl/modelina-wampir-modena

-BANDERAS
Kasztanowaty, duży koń. Nie pamiętam rasy, może to być wlkp/młp/sp. Nie wiem 🙁 Na głowie brak odmian.
Chodził pod siodłem, chyba skakał.
http://www.bazakoni.pl/banderas-basten-barusznia to BYĆ MOŻE ten koń. Nie wiem, nie jestem pewna.


Wszystkie konie stały na Felinie (Lublin).
Jeśli ktoś coś wie lub ma jakieś zdjęcia to proszę, podzielcie się. Jestem ciekawa co u tych koni, czy mają się dobrze.
A to nie chodzi o Banderasa, który był kiedyś własnością forumowej gwash?
Zdaje mi się, że stoi teraz w Dylągówce pod Rz-wem. Albo to inny rudy Banderas bez odmian 😉
Być może 🙂 Załączam fotkę:
słyszałam o koniu Sułtanie, który był w jakiejś fundacji chyba tarze.
Taki gniady jak ba zdjęciu w bazie koni?
rollercab Modelina jest na emeryturze pod Radomiem u byłej studentki Profesora, ma się całkiem dobrze 🙂
Banderas jako, że był prywatny zmienił miejsce zamieszkania, a z relacji właścicielki też ma się całkiem nieźle 😉
o Perkozie jedynie nic nie wiem, bo on na felinie też był tylko dzierżawiony, więc właściciel go zabrał, a co dalej to nie wiem 😉
Czyli z Modeliną okej? 🙂 Kiedyś szukałam info o niej i natrafiłam na archiwalny wpis, że ktoś kto ją kupił jako towarzystwo dla kucyka chciał ją sprzedać jako 12 letniego hucuła (sic!). Cieszę się że z nią i rudym wszystko dobrze 🙂
O Perkozie wiem tyle, że jak został pierwszy raz sprzedany chodził pod siodłem, w bryczce z innym koniem, w hipo w kantarze sznurkowym i trochę ciałka zgubił. Potem Ci państwo chcieli go sprzedać/sprzedali. Ogłoszenie znikło. Więc można sądzić, że dalej jest gdzieś w hipoterapii. Pokazywał czasem różki, ale był dobrym koniem do hipo 🙂
Dziękuję.  Grafcia nadal stoi na felinie? 🙂
Modelina została z felina sprzedana i faktycznie chwilę potem widniała jako hucuł, udało się ją wykupić z powrotem i wyjechała już w pewne ręce 🙂
Grafcia dalej na felinie 🙂 też liczymy, że w pewne ręce na emeryturkę pójdzie 🙂
Oo 🙂 No to super!  😀 Tyle co się Grafka nachodziła w hipo to jej się należy emeryturka, to już babcia jest 😉
Wie ktoś może gdzie obecnie przebywa i ma informacje o klaczy Danina
Sp Po Nirkan Depotka ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się