Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Ja byłam wczoraj.Praga-klub Lucerna.
Sala taka:


Koncert taki:
http://kultura.ihned.cz/c1-36708910-trikrat-vzacnost-jmenem-nohavica-lucerna-je-od-utery-vyprodana

Tłum dziki,zaczarowany Artystą i nawet hip-hop był. Możecie posłuchać.

A ja tak... jutro na Lao Che, za tydzien w piątek na The Brew, kolejnego dnia w sobote na Come a w czerwcu na Slipknota 😉
Hunterfest w lipcu  😅
(wezmę taką różową spódniczkę i pompony  😉 )

http://hunterfest.pl/


Na castleparty w sumie bym pojechała, ale trochę daleko, a większość znajomych mrocznych postaci z którymi zawsze zajmowaliśmy pokaźną część pola namiotowego, ma teraz na głowie rodziny, kariery, dzieci i te sprawy...
Chyba już nie te lata...  😉
Piękne to były czasy...
Ja mam w maju Comę, Hey, Normalsów.
A w sierpniu U2^^
Calathea   Czarny Książę
16 kwietnia 2009 11:26
Mroczne towarzystwo ma to do siebie, że jest kontaktowe... Ja się zastanawiam czy nie pojechać właśnie na castleparty...

Julie pojedź zemną 😉
majek   zwykle sobie żartuję
16 kwietnia 2009 12:34
A jak ktoś lubi szybkie auta to zapraszam na gecko cup na wyścigi na 1/4 mili.

2 maja na warszawskim Bemowie
19 lipca Borsk
23 sierpnia Kamień Śląski
27 września  znów Bemowo.

Impreza rodzinna -  oprócz samochodów itp będą różne atrakcje dla dzieciaków, kiełbaski, piwko, koncerty itp.

Mroczne towarzystwo ma to do siebie, że jest kontaktowe... Ja się zastanawiam czy nie pojechać właśnie na castleparty...

Julie pojedź zemną 😉


Oj naprawdę bardzo bym chciała, ale już zaklepałam sobie wolne na hunterfest.  Na Bolków musiałabym wziąć conajmniej kolejne 4 dni wolne, nie chcę przeginać, bo mam nową pracę którą kocham nad życie.
No i finansowo jeszcze cienko stoję, bo kupiłam samochód.
Ale obiecuję za rok!!!
😉
ja jutro lajcikowo, tylko na LAdy Pank, ale niedlugo JUWENALIA 😀 😀 😀 !
Juwenalia, juwenalnie! Kto nie pije ten kanalia!
Na Afromental z siostrą 28.04
A potem na Kult i SnL na Juwenaliach  😅
Właśnie wróciłam z Lao... fajnie nawet 😉 A juz za tydzien coma!!!!

ugh.... ale smierdze 😀iabeł:
Calathea   Czarny Książę
17 kwietnia 2009 06:22
Julie za rok to ja nie wiem czy niechcący nie będę grała na Castlu 😉
W tym roku miałam już wejść za konsolę, ale udało mi się od tego wymigać (no pogadać z niektórymi, dziwnymi ludźmi, że nie chcę stać jak głupek i puszczać muzyki). Nie wiem czy w przyszłym roku również mi się uda od tego wymigać, gdyż mnie normalnie ścigają  👀

A takie pytanie - był ktoś z tutaj obecnych na Gothomanii 6 (4 kwietnia 2009)?
Julie za rok to ja nie wiem czy niechcący nie będę grała na Castlu 😉
W tym roku miałam już wejść za konsolę, ale udało mi się od tego wymigać (no pogadać z niektórymi, dziwnymi ludźmi, że nie chcę stać jak głupek i puszczać muzyki). Nie wiem czy w przyszłym roku również mi się uda od tego wymigać, gdyż mnie normalnie ścigają  👀


Uuu...
To jesteś Panią Mroczną Di dżeją?
Ja pięć lat temu, jak byłam młodsza i szczuplejsza, to byłam mroczną modelką reklemującą i sprzedającą mroczną biżuterię (czytaj obroże z kolcami i lateksowe gorsety) na zamku 😉
😅MGMT 4-5 września Warszawa 😅 Może jeszcze Ostróda ;];] i Open'er festival 💃
o rety, ja bym tak strrrrasznie chciała jechać na open'er  🙄
o rety, ja bym tak strrrrasznie chciała jechać na open'er  🙄


A co sie dzieje czemu nie możesz?? ZAPRASZAMY 😀
nie za bardzo - kasa... zbieram teraz na ważniejszy cel 😉 ale spoko, Kings of Leon jeszcze kiedyś zagrają w Polsce  😎
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
18 kwietnia 2009 21:30
Ja też chcę na openera... Mój brat jedzie z kolegami, a ja nie moge 🙁
Właśnie ogarniam bilety na Juwenalia (Kult) i tak sie zastanawiam... Bilety dla studentów są po 20 zł, ale czy ta zniżka dotyczy wszystkich studentów, czy tylko z wybranych uczelni? Moja siostra jest w prywatnej uczelni, więc nie wiem czy mam brać bilety normalne, czy dla studenta  🤔 😡

edit: już wszystko wiem  😉
Calathea   Czarny Książę
08 maja 2009 09:53
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE - w imieniu zespołu NutCracker

[img]http://i734.photobucket.com/albums/ww342/djanecarla/Beznazwy1.jpg?t=1241772663[/img]
wybiera się ktoś jutro na Kult?

ja będę  😅
jaaaaaaaaaaaa !!! 🙂  😅 😅 😅

jak znajdziesz mala, niepozorna blondynke z aparatem na szyi to bede ja 🙂 !!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 maja 2009 23:31
W dniach 6 i 7 czerwca na Wyspie Słodowej w centrum Wrocławia zaprezentują się zespoły, które odcisnęły swój ślad w historii polskiej muzyki ostatnich 20 lat.
I tak w sobotę 6 czerwca zobaczymy kolejno:
ŚWIETLIKI
POGODNO
RAZ, DWA, TRZY
MYSLOVITZ
HEY

a w niedzielę 7.06
EASTWEST ROCKERS
PLANET L.U.C.
MASALA
FISZ EMADE
ACID DRINKERS
COMA

Karnety w cenach: 30 zł - promocja do 8 maja, 40 - przedsprzedaż, 50 - w dniu koncertu
Bilety jednodniowe: 25 zł - promocja do 8 maja, 35 - przedsprzedaż, 45 - w dniu koncertu


Ktoś sie wybiera? Ja będę na 70% w niedzielę 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 maja 2009 11:04
Notarialna, ojej, ale rewelacja! Ja wtedy w Polsce będę i sobota wygląda wręcz fantastycznie, szczególnie RAZ, DWA, TRZY, MYSLOVITZ i HEY  😅 Stanę na głowie żeby tam dotrzeć  🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 maja 2009 11:25
Ja pewno kupię sobie karnet, bo 'Raz dwa trzy' i myslovitz sobie nie odpuszczę...
A w niedzielę na Acid Drinkers i COMę  😜

Miałam jechać w niedzielę, ale wygląda na to, że do domu dotrę w poniedziałek 😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 maja 2009 11:32
Comę też uwielbiam, ale dwóch dni nie mogę zaliczyć, bo jestem w PL tylko na tydzień :/ Dzięki za info!!!
wybiera się ktoś jutro na Kult?

i co, bylas??

jak chcesz zobaczyc zdjecia, na ktorych moze gdzies jestes, to daj znac na pw 😉
Oczywiście, że byłam  😅
Ale moja siostra (delikatnie mówiąc 'nie z tych klimatów'😉 źle się poczuła i zwiałyśmy (niestety) gdzieś tak trochę po 23  😕 Za to odbiję sobie 21 czerwca  😅 Będziesz?  😉
wlasnie jutro ide po bilet !!

a byl ktos z warszawskich studentow na paradzie?
moze ktos sie znajdzie... 😉
http://www.polibuda.info/galeria1808
zaraz wybieram się na Kult  😀 Ktoś jeszcze będzie? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się