Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

No własnie patrzę, ze bilet na Pomarańczową Trasę w Stodole był za 40 zł, więc w sumie dużej różnicy nie ma. Jakoś wydawało mi się, że w Stodole zawsze taniej było  🤔wirek:
Tak więc Kult 27.02
http://www.palladium.art.pl/?page=1&id=199  🏇
A potem ponownie na Juwenaliach 8 maja  🏇 💃

Miałam iść jeszcze na Billy Talent, ale już forsy nie starczy. Zapewne będą ponownie w przyszłym roku, bądź za dwa  🏇 więc wtedy sobie odbiję  😅
U nas Kult tez był za 45 😉

Nabyłam właśnie bilecik na ACDC! Płyta 1, będzie mega! - Warszawiaki wbijam do Was 😁
A potem opener i Pearl Jam 😍

Szkoda tylko że Metallice tym razem musiałam odpuścić ale liczę na to że jeszcze kiedyś przyjadą 🙄
Ramires, aaaa nie! Jak możesz? Masz bilet na AC/DC? No nie zgadzam się!! Prześlę, Ci mój adres na pw, proszę mi tam ten bilecik podesłać 😀


Ja na Metallicę z Gavi się wybieram. Bilety już są 💃 No i Pearl Jam oczywiśćie, ale jeszcze nie mam biletów na Opener. I nie stać mnie już na ACDC.
karolinag4 Stodola sukcesywnie z koncertu na koncert podwyzsza cene biletow... ja chodzilam kiedys za 27 zl chyba na kult... no i w stodole bylam "sluzbowo" wiec nie placilam, wiec dla mnie teraz duuuuzo 😉
Ja ostatni raz na Kulcie w Stodole byłam 2 lata temu (2008) i wydaje mi się, ze wtedy bilety nie kosztowały tych 40 zł. No, ale pamięć nie sługa  😎 
rewir a idź! nie oddam 🏇 Drogie jak cholera te bilety no ale cóż... to chyba ostatnia szansa na oglądanie ich na żywo.
A taaaaak straaaaasznie żałuję tej Metallicy... ale towarzystwo nawaliło a sama nie pojadę. I też szkoda że to nie będzie sama Metallica bo tych pozostałych zespołów aż tak nie lubię. A wybiorę się jeszcze kiedyś na 100% bo maj 2008 był wydarzeniem którego nie zapomnę do końca życia. 😜
Ramires, to możesz się podpiąć pode mnie i pod Gavi, myślę że to żaden problem.

I ja też chcę na AC/DC! 😕
Jakbyście były z Poznania to spoko ale tak to niestety wciąż jestem zależna od rodziców w 100% i raczej mnie samej pociągiem nie puszczą  😕
Wrr!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2010 22:30
Wybiera się ktoś na Zdolny Śląsk, Eldo czy Pezet/Małolat we Wro?
A słyszeliście o Pink Floyd  ❓ ❓
Mam bileciki i jedziemy 30stycznia do katowickiego Spodka  😅
Na metallice też się wybieram  ❗
a AC/DC ... wątpie, ale chciałabym 🙂
A na koncert ATB ktos sie wybiera? 23.01. bedzie w Epsilonie w Krakowie. Ktoś moze wie czy fajne te ich koncerty,warto? Był ktuś ?  🤣
nie slyszalam nigdy o takim zespole nawet  😀

ja sie wybieram na koncert zespolu Południca do Lokatora 6 lutego
Nav no nie żartuj ?  👀 Nie znasz kawałka np. Ecstasy, Marrakech, Behind itp ?  😜 😜
yy, nie  😡

albo nie wiem, ze to to  😉 a jaki to gatunek muzyczny?
A ja wiem, nie znam sie na muzyce zbytnio. Pewnie cos jak trance/pop 😀 ATB to Dj.
A ja wiem, nie znam sie na muzyce zbytnio. Pewnie cos jak trance/pop 😀 ATB to Dj.
😂 😂 😂

umarłam 😵

Nav jak możesz nie znać?! 😁
oj no dla niektorych jest pewnie tandetne  😁 😁 ale wydawalo mi sie dosc znane, w radiach tez czesto lecialo.
Hmmm... ja też nie znam 😉

Właśnie zakupiłam bilecik na Openera 💃 Jupi!

A co to będzie z tym Floydami? No bo to nie jest zwykły koncert, nie? 😡
Dokładniej to Australian Pink Floyd, zagrają w:
27.01. - Wrocław, Hala Stulecia - Ludowa
28.01. - Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
29.01. - Warszawa, Torwar
30.01. - Katowice, Spodek

więcej tutaj: http://audio.com.pl/muzyka/the-australian-pink-floyd-show-powracaja:1
Hmmm... cuchnie mi to trochę przerostem formy nad treścią ale może fajne dla fajnów Pink Floyd 😉
a kto się wybiera na koncert Wielkiej CZwórki w czerwcu do Warszawy?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
02 lutego 2010 07:17
ja na 10000 %  😀 bilety już kupione
A gdzie masz? Bo ja jednak za stara jestem na bujanie się po płycie w tłumie spoconych nastolatków  😁
pokemon, ja i Gavi, ale na pewno będziemy się pocić w tłumie na płycie 😉
Musicie mnie dołować przpominając, że mnie tam NIE będzie? 😕 😕 😕
Ruda_H   Istanbul elinden öper
02 lutego 2010 19:31
pokemon, zdecydowanie na płycie 🙂 dobrze jest się czasem spocić w tłumie
Ramires, spadaj, nas na AC/DC nie będzie
Ja byłam na AC/DC 148 lat temu, jak grali z Metallicą. Suuuuuuuuper koncert. Nie przepadam za nimi, ale wymietli wtedy.
Ja byłam na AC/DC 148 lat temu

ło żesz Kobieto, to ILE Ty masz lat  😲 😲 😲  😂 😂
Metallica być może moja  💃 
Mam nadzieje że mnie nie zabiją  😁

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się