Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Idzie ktoś na M83 na Torwar?  🙂
Odkopuj, bo się wysypało niesamowicie dużo ogłoszeń na 2017!
Aerosmith, Guns n Roses, Deep Purple, Rod Stewart  💃 To moja lista aktualna + 8 koncertów Depeche Mode. Ale mi się oberwie po portfelu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 grudnia 2016 21:14
2017 rokiem bankructwa  😂
Oprócz wcześniej wymienionych to jeszcze Linkin Park i SOAD na Impactie, The Weekend, Radiohead i Foo Fighters na Open'erze (dla mnie to jest jakiś koszmarny termin, a na The Weekend bym pojechała), Bruno Mars, RHCP, Coldplay, Depeche Mode, czekam co jeszcze  😁 ma wrócić Sheeran, 30STM mają wydać nowy album, FOB też podobno coś szykują, ale nie wiadomo czy na 2017, czy na 2018.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
15 grudnia 2016 13:26
A ja w kwietniu wybieram się na Ghost!

ktoś idzie...?
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 stycznia 2017 23:02
Ed Sheeran ogłosił trasę na Europę, niestety nie ma Polski, a jego manager informuje, że nie będzie przed 2018  😤
Ktoś się może jednak wybiera do Berlina?
Ja się wybieram do Berlina 😀

No własnie - czy ktoś jest mi w stanie pomóc w wymianie biletów? Nie znam niemieckiego, a przypadkowo kupiłam najlepsze bilety siedzące zamiast trochę tańszych na płytę. Przypuszczam, że znajdzie się jakiś chętny na wymianę, ale nie umiem tego ogarnąć przez barierę językową - nawet nie moge znaleźć jakiejś grupy na fb gdzie ludzie odsprzedają bilety itp  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 lutego 2017 16:22
Ramires, możesz próbować w polskich grupach nawet, sporo osób się wybiera. Ja i mama mamy trybunę, sektor 203 🙂 ale walka o te dwa bilety trwała 45 minut.
Ramires tu np : https://www.facebook.com/sheeranpoland/?ref=ts&fref=ts
Tu jest grupa zamknięta więc poproś o przyjęcie: [[a]]https://www.facebook.com/groups/1277790662314693/?multi_permalinks=1284518164975276%2C1284474651646294%2C1284473851646374&notif_t=group_activity&notif_id=1486030542486186[[a]]
Adminem powyższej grupy jest ten facet:  https://m.facebook.com/LittleStranger21?notif_t=group_activity. Z nim też możesz pogadać, bo wiem, że kupował dużo biletów, może ci wymieni.
Dzięki  🙂
Nie do końca rozumiem tego gościa - dlaczego on się zajmuje kupowaniem biletów dla osób trzecich po tych samych cenach jakie były pierwotnie...? To wygląda na szemrany biznes
Nie, to przewoźnik, organizuje wyjazdy na koncerty i dla osób, które deklarują, że pojadą jego busem kupuje bilety.
Mi właśnie strzeliło 10 biletów na koncerty Depeche Mode  😍
Sztokholm, Bratysława, Lipsk, Drezno, 2x Hannover, Rzym, Lizbona, Warszawa, Cluj.
Zobaczę się z kimś w Wawce?  😅
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 lutego 2017 12:23
Wkurzam się bo w  tym roku nie ma nic - dosłownie NIC co by mnie interesowało w kwestii koncertów  😤
Zastanawia mnie jeszcze Metallica w listopadzie ale to już chyba bardziej turystycznie. Ktoś planuje? 👀
Wybiera się ktoś na Roda Stewarta za dwa tygodnie?  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lutego 2017 22:00
Ogląda ktoś Grammy's? 😉
aaaaaa!! Arcade Fire ogłosiło europejską trasę  😍 Ktoś tu w ogóle słucha tego cuda?
Wybieram się do Barcelony, Mediolanu, Florencji i Dublina.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 maja 2017 22:35
Czy tylko ja się jaram nową płytą FOB? Trasa na razie tylko na USA, ale Europa to tylko kwestia czasu  😍
Wybaczcie post pod postem, aleeee.
Ja już po pierwszym koncercie Depeche Mode na trasie  💃 Nie będę się rozpisywać, bo tu nikogo tak zakręconego nie ma.
Natomiast jeżeli ktoś się zastanawia nad koncertem w Warszawie w ramach czystej rozrywki to chyba warto - chyba, bo ja nie umiem w takich kategoriach oceniać. Grają mniej piknikowych klasyków a trochę więcej dobrych  😀 utworów. Ale za to są w nieeeeesamowitej kondycji i Gahan wokalnie miażdży. I atmosfera w zespole zdecydowanie lepsza niż 4 lata temu.
A najtańsze bilety na trybuny kosztowały chyba 170 zł, więc taniutko, normalna płyta też nie była jakoś bardzo droga. Lato będzie, więc myślę, że fajnie się wybrać  🙂

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18268490_1410585435667505_5651224041711784755_n.jpg?oh=50d7863f46fd4985e4b886d31ce28312&oe=5987D0CF[/img]
czy ktoś wybiera się na Evanescence 20.06 na Torwarze?

edit - kogo tam spotkam?  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 maja 2017 14:02
Titanic z muzyką na żywo w wykonaniu krakowskiej orchestry symfonicznej SINFONIETTA, chóru chłopięcego - MIAZGA. Niesamowite uczucie usłyszeć całą ścieżkę dźwiękową od początku do końca a nie tylko wybrane fragmenty. Do tego Górniak gościnnie w finałowej piosence dała radę 😀
a ja w niedziele bylam na Hansie Zimmerze- wow! ale arena w lodzi zupelnie odpada pod.wzgledem akustyki, moglo byc duuuzo lepiej.
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 maja 2017 09:24
nerechta, Zazdroszczę 😀 byłam rok temu w Gdańsku, poszłabym jeszcze raz...
I w ogóle to marzy mi się na FMFie projekcja Gladiatora, Interstelar albo Incepcji z muzyką na żywo 😍 może kiedyś, Zimmer w wywiadzie ostatnio żałował, że jego trasa w pl nie zgrała się czasowo z FMFem bo bardzo ten festiwal szanuje
emptyline   Big Milk Straciatella
30 maja 2017 22:46
nerechta, arena jest fatalna, to fakt. Nawet Deep Purple brzmiało słabo. 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 maja 2017 07:56
ja w Łodzi byłam na Muse. Dobrze brzmieli ale oni to mają jakichś dźwiękowców z kosmosu bo jeszcze nie słyszałam ich słabego nagłośnienia, a byłam na 5 czy 6ciu :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2017 09:22
Muse to są magicy od koncertów, gdziekolwiek by nie grali 😉
Też narzekalam na nagłośnienie Atlas Areny, kiedy byłam tam na SOAD.
czyli sie potwierdza - dobrze wiedziec takie rzeczy. Arena odpada na cokolwiek innego w takim razie 🙂
A Zimmer jest niesamowity, swietny czlowiek 🙂 i robia taka miazge ze ach!  😜
Imagine Dragons na Atlas Arenie brzmieli w porządku.

Ktoś jutro na nich na Służewiec? (Orange Warsaw Festival)?
Jestem po 4 koncertach (dziś 5ty, siedzę na stadionie już) koncertach Depeche Mode - jeden w Sztokholmie i 4 w Niemczech. I powiem Wam, że w życiu nie widziałam tak źle zabezpieczonych pod względem organizacji bezpieczeństwa koncertów! Kurczę, ostatnie wydarzenia raczej powinny nasilić kontrolę a tu jest jakiś sajgon! W Niemczech jest wręcz niebezpiecznie, nikt nie próbuje jakkolwiek zorganizować ludzi - już nie mówiąc o sprawdzaniu! Dziś nawet nie otworzyli mi torebki  😤 . I naprawdę, widziałam w życiu masę koncertów w całej europie i WIEM, że można ludzi zorganizowac zeby sami dla siebie nie byli zagrożeniem.
Następny przystanek koncerty we Włoszech, zobaczę jak tam będzie.
Kto idzie na Linkin Park we czwartek? 😉
Depeche Mode ogłosili 3 koncerty na zimówce w Polsce  😂 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się