W Bieszczady z psem

Kami   kasztan z gwiazdką
10 grudnia 2008 10:12
Zbliża się Sylwester. Niestety w tym roku mamy z W. pod opieką jego psa  🤔 nie chce nam się zostawać w Krakowie i wymyśliliśmy sobie, że pojedziemy gdzieś w Bieszczady. W grę wchodzą jakieś gospodarstwa agroturystyczne przyjmujące zwierzęta (suczka jest duża...), najchęniej mające w ofercie atrakcje - blisko wyciąg narciarski, konie, jakieś skutery śnieżne byłyby mile widziane  😁 Molly zostanie sama spokojnie w pokoju, nie musi z nami wszędzie chodzić.
Jest jeszcze jeden warunek - dojazd musi być w miarę ucywilizowany, bo nie dysponujemy autem terenowym, więc w razie zasypania musi wyjechać na zwykłych zimówkach  😁
Niestety większość fajnych miejsc organizuje w Sylwestra obozy, a nam zależy na pobycie indywidualnym.
Macie może jakieś sprawdzone propozycje  👀
Beskid Niski

LIPOWIEC pan Kuśnierz, wpisz w google
A dostaniecie jeszcze w ogóle teraz jakieś noclegi? Mówiąc szczerze, wątpię, bo Bieszczady popularne a baza noclegowa jeszcze tam jest niewielka. Dojechać można wszędzie bez problemu bo w Bieszczadach odśnieżają lepiej niż np w krakowie 😀 - są przyzwyczajeni i zima ich nie zaskakuje 😉 .
Tak samo z psem się jeszcze nie spotkałam żeby był problem gdziekolwiek.

Może Muczne albo Tarnawa Niżna ?



Kami   kasztan z gwiazdką
11 grudnia 2008 12:35
Dzięki Dodofon - sprawdzę  🙂

Jeśli chodzi o miejsca to z tego co się orientowaliśmy to nie ma problemu, zwłaszcza że nie szukamy po jakiś dobrych pensjonatach tylko po kwaterach prywatnych  🙂
Wilcza Jama
ja tam byłam z psem i nie był problemu 😀


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się