ZO Bogusławice 1-3 maja

Bischa   TAFC Polska :)
06 kwietnia 2009 22:29
Kto się wybiera ? Ja jestem na 80 % wszystkie 3 dni  💃


zmieniłam tytuł bo kuło w oczy / a.
mam bliziutko i co roku bywałam, ale teraz chyba mam inne plany😉
ja też raczej będę i już się stresuje, jak zwykle zresztą 🤣
Bischa   TAFC Polska :)
28 kwietnia 2009 17:31
Ktoś się jeszcze wybiera ?
Ja wstepnie wybieram sie w 3 dnień 🙂
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
28 kwietnia 2009 17:52
a my już pojutrze ruszamy ekipą 8 koni 😉 będzie się działo. 🏇
to co tradycyjnie jakies spotkanko? 😀
Bischa   TAFC Polska :)
28 kwietnia 2009 18:08
Jasne , że tak  😀 Do Christine i Singaji mam numer to je połapię  😀
Jest konkurs pocieszenia? Tzn. N-ka  😂
Ja być może wpadnę jako fotograf/operator kamery i wsparcie duchowe oraz fizyczne dla zaprzyjaźnionych zawodników 1 i 3 maja ;]

Łatwa do rozpoznania będę - anorektyk z kamerą i Alfą na ramieniu oraz telefonem przy uchu.
Najprawdopodobniej bede w niedziele od rana. Jedzie ktos moze z Lodzi?
Bischa   TAFC Polska :)
30 kwietnia 2009 19:46
Ja pewnie będę do Piotrkowa z Koluszek jechać  😉 Ale pociągiem .
będę z apartem być może  w pt,
mam nadzieję, że nie będzie padać  😵
Mam prośbę do jadących.. Bardzo proszę o foteczki i relację z przejazdów QUERIDO   🙇 🙇 🙇
Będę baaaardzo wdzięczna  🙂
Ja byłam dzisiaj bo mieszkam w Piotrkowie, mam mase fotek 😉
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
03 maja 2009 23:26
właśnie wróciłam z Bogusławic. ciężko było, ale dotarłam. zawody generalnie bardzo udane i dla mnie i dla moich znajomych. więc e całkiem pozytywnie. formą błyszczał Andrzej Głoskowski i Antek Tomaszewski, bracia Tyszko jak zwykle ze stawką świetnych koni, cieszy coraz lepsza forma Grzegorza Kubiaka. Antek Strzałkowski z dnia na dzień jeździ lepiej. myślę, że większość zawodników może być zadowolona.

Querido jeżeli chcesz opowieści posłuchać to się odezwij bo publicznie nie wypada...
A co to za afera z młodym Tyszkiem? Serio tak zlał tego konia? Bo kurcze, znam ich osobiście już od jakiegoś czasu i nigdy nie zauważyłam, żeby znęcali się nad końmi, wręcz przeciwnie. A świat koni wrze... 😉
A co to za afera z młodym Tyszkiem? Serio tak zlał tego konia? Bo kurcze, znam ich osobiście już od jakiegoś czasu i nigdy nie zauważyłam, żeby znęcali się nad końmi, wręcz przeciwnie. A świat koni wrze... 😉


krew się nie lała na szczęścię, ale widać, że mu nerwy puściły
po odmowie zadal kilka razów batem zaliczając jednocześnie ze dwa młynki
w każdym razie publika go troszkę wygwizdała

najgorzej dla mnie wyglądał ten uraz sędziego, Pablo wspinając się podczas dekoracji, uderzył go kopytem w głowę, nieprzyjemnie to wyglądało  🤔, a krew się lała strumieniem  😵

byłam pt i ndz i próbuję zdjęcia ogarnąć, ale coś mi komp nie chce współpracować  😵
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
04 maja 2009 13:23
Lorelei zrobiła stopę przed szeregiem. wtłukł jej batem za to. wyglądało dosyć dramatycznie bo się kobyła okręciła w ogół własnej osi ze 3 razy. duża runda, duże nerwy. gdyby publika go nie wygwizdała nie skończyło by się to karą, bo gorsze baty było widać chociażby w otwartej, czy w juniorskiej... scena jak Pablo chciał kryć sędziego bezcenna. 😵
Wspinającego się Pablo można zobaczyć w galerii na śk. Ale to on uderzył tego sędziego?

A, i słyszałam, że furorę zrobiła Malwinka z kucką Ensilą 🙂 Ma ktoś może zdjęcia?
Wielkie brawa dla Malwy 🙂

PS. czyli generalnie w sprawie Tyszka to miał chłopak pecha, bo zazwyczaj takie zachowanie uchodziło totalnie na sucho...
Bischa   TAFC Polska :)
04 maja 2009 13:31
Querido niestety Twoich chyba nie mam  🙁 Co jechałaś ? Jak juniorską - na juniorskich chodziłam coś zjeść  🤣 z N-ek niewiele widziałam też z różnych powodów . Querido mijałam w stajni - poznałam po odmianie na głowie , bo Christine mi mówiła , że jest . Wstawiam kilka zdjęć z Bogusławic :







christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
04 maja 2009 13:35
dokładnie masz racje. zwyczajny pech. presja społeczna myślę, bo co by o sędzimm pomyślał tłum jakby puścił płazem "męczenie biednego zwierzątka" szczególnie, że tam 95%ludzi nie miało zielonego pojęcia o koniach. teksty znawców były wybitne.
koń nie skacze, koń przebiega przeszkody
mur=zamek
rów=basen
przeszkody=poprzeczki
jak były zrzutki w GP to "młode konie strącały bo starym to nie wolno" 😂
wspiął się i przednią ścianą kopyta go "popchnął" szczęście, że nie z góry. zwyczajnie się chłopak podniecił wacek na wierzch i w górę. sędzia chciał pogłaskać konika...no cóż 😉
Christine przy takim skladzie sedziowskim watpie by takie zachowanie jakie zaprezentowal mlody Tyszko uszlo plazem. To, ze inni nie dostali kary pienieznej nie znaczy, ze nie bylo to odnotowane i zapamietane przez sedziow.
Napisz jak wypadl Querido w Twoim odczuciu bo na niego sie nie zalapalam🙁 moze byc na pw🙂
A komentarze na swiat koni..coz jak zawsze, niosa odrobine prawdy...a zdjecia w roznych fazach, transmisja itp. tez sporo pokazala.
A dla Azubiego brawa.. za caloksztalt- uwielbiam tego dzielnego konia🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=4824.msg244706#msg244706 date=1241440860]
A komentarze na swiat koni..coz jak zawsze, niosa odrobine prawdy...a zdjecia w roznych fazach, transmisja itp. tez sporo pokazala.
[/quote]

W sensie, że na śk są zdjęcia jak Tyszko bije tego konia?

dokładnie masz racje. zwyczajny pech. presja społeczna myślę, bo co by o sędzimm pomyślał tłum jakby puścił płazem "męczenie biednego zwierzątka" szczególnie, że tam 95%ludzi nie miało zielonego pojęcia o koniach. teksty znawców były wybitne.
koń nie skacze, koń przebiega przeszkody
mur=zamek
rów=basen
przeszkody=poprzeczki
jak były zrzutki w GP to "młode konie strącały bo starym to nie wolno" 😂


Uwielbiam takich ludzi, uwielbiam to jak bardzo kochają się we wszystko wtrącać i to, jak potem wracają do domu i psują ludziom reputacje mimo iż nie mają pojęcia , o czym mówią :/
Karmelita
chyba takich zdjec tam nie ma, jedyne co to widac dosiady co niektorych, widac poprawe i regres niektorych par itp, no i feralna scene dekoracji i krycia-> to mialam na mysli 🙂


Uwielbiam takich ludzi, uwielbiam to jak bardzo kochają się we wszystko wtrącać i to, jak potem wracają do domu i psują ludziom reputacje mimo iż nie mają pojęcia , o czym mówią :/


Taa znawcwów w Bogusławicach była cała masa, w ndz na GP strasznie mnie  wkurzało klaskanie po niemal każdej przeszkodzie  🤔
i oczywiście wędrówki po trybunach, co tam że inni chcieliby coś obejrzeć  👿


Bischa   TAFC Polska :)
04 maja 2009 14:14
Skoro o dosiadach mowa :



😁

EDIT : A Pablo nie jest przypadkiem z Żywca ? Po Campari M ?
Czy to Psiuk? 😉
Chyba trochę blisko wyszło 😉
Pablo jest Vertusowy, po Pik Labionicica🙂jesli o Mazurowskiej konia chodzi oczywiscie🙂
Bischa   TAFC Polska :)
04 maja 2009 14:23
Tak to Psiuk na Charlim ( nie mylić z siwym Charliem Sobieskim I , Psiuk ma dwa konie o imieniu Charlie ) .
Tak mi się coś z Pablo skojarzyło , ale na moje oko na tym koniu to chyba chłopak siedzi ? Znaczy na zdjęciach na SK wydaje mi się , że chłopak . Pytałam czy żywiecki , bo kiedyś wstawiałam zdjęcie z ZO Żywiec na starej volcie , gdzie po Campari koń bardzo podobny się wspinał ostro .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się