Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Ehh, potrzebowałabym białych 🙁
Happiowa   córka grabarza
26 kwietnia 2012 17:28
mam pomysł: może kiedy ksiaceq się zdecyduje, które chce sprzedać, to gdzieś napisze i wtedy będziecie ją męczyć na pw, bo trochę się tu śmietnik zaczyna robić 😉
Happiowa pw i tak jest pełno, ale lepsze to, niż wątek zaśmiecać, racja  🙂
Ehh musimy czekać na Lidlowskie gazetki ze sprzętem. Jak już mówiłam, u mnie w Lidlu nie było takich "wyprzedaży".
Może to tylko do tego jednego dali, bo im zostały sprzed lat i tyle  🙄. O dziwo u mnie w Netto jeszcze nie przecenili tych szmacianych czapraków ani kantarka z uwiązami.... Hm, ale i tak pewnie jak kantar kosztował 40zł to będzie gdzieś na 25-20zł. A może też wpadną na pomysł, żeby po złotówce sprzedać  🏇 ? Heheheh
bo to były owijki zebrane ze wszystkich sklepów w całej Polsce ( to co zostało) ha ha ha
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2012 19:49
ksiaceq, trzeba było się tak nie ogłaszać, to byś teraz spokój miała  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 kwietnia 2012 19:58
Orientujecie się, gdzie mogę dostać brązową bluzkę polo ? Bo ja nie ogarniam tych gazetek na stronach internetowych, a może gdzieś indziej ?
subaru2009 ale typowo ze sklepu jeździeckiego czy ogólnie zwykła brązowa bluzka polo? 👀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 kwietnia 2012 20:10
może być zwykła 🙂 ze sklepu internetowego zapłacę za nią majątek z przesyłką 😀
Ostatnio zamawiałam na allegro bluzkę polo tylko że niebieską, ale pamiętam że były też brązowe, ale nigdzie znaleźć teraz nie mogę ale znalazłam takie:
http://www.coveryou.pl/product-pol-603-Brazowa-koszulka-polo-VINTAGE-stylowa.html
http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/cPath/148_1323769880262_1323769880280/products_id/36791/language/fu
Może pomogłam :kwiatek:
Potrzebuję, aby coś z decathlonu w Piasecznie, znalazło się w Poznaniu. Czy ktoś, kto tam pracuje, orientuje się, czy jest taka możliwość?  🙂
Jest możliwość zakupu w internecie tych końskich rzeczy np z lidla, netto?
uszatkowa   Insta: kingaielif
28 kwietnia 2012 22:31
ksiaceq, trzeba było się tak nie ogłaszać, to byś teraz spokój miała  😁


ja bym nie wytrzymała i musiała się pochwalić. Normalnie nie chce mi się wierzyć. Owijki po 1 zł? Wykupiłabym wszystkie, nawet gdyby były w tym samym kolorze  🤣. Czemu u mnie w lidlu takich niespodzianek nie robią? 🙁
uszatkowa wszystkie  byśmy wszystko wykupiły hehe ;D  Ale czekam z niecierpliwością na ten sprzęt co był w Lidlu, bo te cuksy w wiaderkach i derki były świetne. ..
Tia,  a jest cynk, że ma wrócić? bo jakoś po tylu latach srednio w to wierzę
Dworcika   Fantasmagoria
01 maja 2012 09:12
Czaprak nettowy też mam. Kupiłam przeceniony za 29zł. Nie wiem czy ten będzie taki sam, ale ten, ktory mam jest calkiem fajny. Chociaż tej normalnej ceny bym pewnie nie zaplaciła.


Gwoli wyjaśnienia. Widziałam te czapraki i ten, który kupiłam kilka lat temu jest zuuuupeeeeełnie inny. Dużo fajniejszy.
W każdym Lidlu jest koński dział?
Nie byłam w Lidlu  u mnie w mieście...  🤔

Jest możliwość zakupów z Lidla przez internet?
monisiaxp w lidlu końskich rzeczy nie było od lat, no oprócz ostatniego ewenementu w Rudzie Śląskiej 😉, przeczytaj choć kawałek wątku i się dowiesz.
Livia   ...z innego świata
01 maja 2012 09:44
ahawa, z tego co wiem, idziesz po prostu do swojego Deca i prosisz o ściągnięcie takiej i takiej rzeczy. Raczej nikt nie robi problemów. Tyle że musisz się tam sama pofatygować 🙂
Ja już coś ściągałam w Deca, do dziś nie mam.
Livia   ...z innego świata
01 maja 2012 10:41
Dramka, to dziwne. Ja ściągałam spoooro rzeczy i wszystkie do mnie dotarły 😉
taaa, ja tez sciagalam. w koncu Nasturcja-Renata kupila mi to w warszawie i wyslala ( :kwiatek: ) bo z jakiegos powodu w deca "nie bylo" w innych sklepach.
Będę dobrą ciocią, a co tam, i napiszę, że jeszcze w niektórych Netto są bardzo fajne kurtki soft-shell po 50 PLN. Czarne i granatowe - więc w razie deszczu na parkurze spokojnie można się w takich pojawić.
a u mnie na oknie montuje się właśnie siatka na owady z biedronki za 9,99zł 😉 może komuś,  kto mieszka przy stajni się przyda. nie wiem jeszcze, jak z trwałością, ale zobaczymy 🙂
Dramka, to dziwne. Ja ściągałam spoooro rzeczy i wszystkie do mnie dotarły 😉


może mam pech 😉
A propos końskich rzeczy w Lidlu, zapytałam ich na fanpage na fejsie i niestety nie planują w najbliższym czasie, ale miło im, że wśród ich fanów jest tylu koniarzy.. I co z tego, bu...
Ja dziś byłam w netto w schwedt i generalnie resztki sprzętu były - kilka par sztybletów, 3 pary bryczesów, jakieś drobiazgi typu uwiązy i kantary. Derek żadnych nie widziałam, i niektóre rzeczy były taniej niż w gazetce. Bryczesy wydawały sie bardzo fajne jakościowo więc wzięłam, zobaczymy co z nich wyjdzie 😉
Pomysł na polówkę do jazdy:

Sklepy Royal Collection - generalnie ciuchy dość drogie, ale... mają z*biste przeceny - trzeba łazić i "paczeć"... czasem fajne bawełniane polo mozna trafic za 7-8 zł, a jakieś ładniejsze za 25 - są super jakości

Rękawiczki do jazdy/stajenne:

Sklepy Jula - rękawice montażowe - ja mam różowo szare - pod spodem szara część jest z zamszowej skórki, między palcami elastyczne wstawki, cena ok 26-29 zł, sporo do wyboru, sa super! W lidlu też widziałam ładne takie własnie w kolorze fuksji, rowerowe zdaje sie...
gajowa,  po co kombinować, skoro rękawiczki DO JAZDY KONNEJ można kupić juz w tej samej cenie co robocze o których mówisz...
Isabelle - jakie i gdzie? wytrzymają dłużej niż miesiąc codziennej jazdy i ciorania? bo nie znam takich niestety 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się