Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Ja jutro idę po te kalosze ocieplane i pewnie będzie się działo...  🙄
Daj znać, jakie są, bo myślałam o nich... na razie zrezygnowałam i kupię jakieś na ryneczku, ale może jednak będzie warto je ponownie rozważyć? 😉
emptyline, mam wrażenie, że dużo rzeczy jest mało końskich - kurtki rowerowe, dresy, ubrania dla dzieci, gofrownice...
Piotrek to wystarczy tu nie wchodzić 😉 Ja osobiście nie zaglądam/nie zwracam uwagi na wątki, które mnie nie interesują i nie czepiam się o czym są, ani czy dział właściwy. Jeśli jest potrzebny to istnieje( jak widać ten chyba jednak jest, bo ostatnio widnieje ciągle na pierwszej stronie), bo ktoś w nim pisze,pyta, jak nie to sam umrze śmiercią naturalną i tyle. 😉
Piotrek, zauważ, jakie ten wątek miał początki. 😉 a obecnie kurtka softshell rowerowa świetnie się spisuje do jazdy, podkolanówki też są super do jazdy, a kalosze sprawdzają się na błotnisty plac. A to, że czasem ktoś się zapyta o gofrownicę? Nie będziemy dla niej innego wątku zakładać. 😉

A ja się szykuję na botki, które będą chyba za tydzień. 😉
Czyli rozumiem, że jutro widzimy się w Lidlu 🏇
😁
dobrze, że jutro sobota i NA PEWNO w godzinach otwarcia Lidla będę jeszcze smacznie spać.. może uniknę sposobności bycia przypadkową ofiarą oszalałego tłumu?  😁
ale to tak OT, walczcie jutro o swoje! 😀  🏇
Dla mnie, to będzie pierwsza taka "akcja" 😉 Zawsze jak przychodzę później, to już nic nie ma  🤔
Uff wróciłam. Cały oszalały tłum rzucił się na jakieś kurtki i legginsy, wiec ja sobie kulturalnie poprzymierzalam te gumowce i wybrałam takie jakie chciałam. Powiem wam, że są całkiem fajne. W środku grubo wyściełane, a przy okazji kupiłam tez sztylpy do latania 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 września 2014 06:56
Melduję, że u mnie pod lidlem jest 15min do otwarcia a już tłum przed wejściem 😉 ja przez przypadek dojechalam tak wcześnie bo jechałam z domu 10min a ostatnim razem zajęło mi to prawie pół godziny...
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=409

w Lidlu cienkie bluzki i kamizelki 🙂

męskie są taaakie ładne... damskie już mniej 🙁
A ja mam nietypowe pytanie, czy ktoś z Was zbiera lub nie zbiera i mu zalegają Stikeezy z Lidla? Jak co to proszę o priv 🙂😉)
Monny, ja mam dwa 😉 do szczęścia mi niepotrzebne :P
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 września 2014 18:47
w "moim" lidlu pełno softshelli rowerowych. Ładny ten fiolet. Coś jak Anky hortensja 😉
Już : o Miały być od poniedziałku?
Już są? A nie dopiero od poniedziałku? Ja się zaczaje na softshell czarny albo ten fioletowy. Może w końcu i na rower pójde.. 😁
no i jestem rozdarta.. oddać swój malinowy softshell z poprzedniego 'rzutu' i kupić ten fioletowo - czarny rowerowy? czy już nie kombinować? heeeelp!  😵
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 września 2014 19:06
up, przepraszam za zamieszanie  😡 W takim razie wychodzi na to, że to są te "nie rowerowe" Widziałam też sporo.dziecięcych (turkusowe) Generalnie było tego dużo.
Oddac można chyba do 7 dni, wiec pewnie za późno. Chyba, ze później kupiłaś i jeszcze mozesz 😉
o kurczę, faktycznie, teraz sprawdziłam  😡 wydawało mi się, że jest 14dni przynajmniej  😂 więc mój problem sam się rozwiązał, dzięki :kwiatek:
Z winy tego wątku od 9 jeździłam po wrocławskich lidlach coby upolować gumowe różowe sztyblety. I wybaczyłabym wam to, gdyby nie fakt że nigdzie o 9 rano nie było🙁🙁🙁;(
A u mnie, do oporu właśnie tych różowych i żadnych innych 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 września 2014 00:03
-Agi- ja przy Radzymińskiej trafiłam te w kolorze kawy z mlekiem - zostawiłam je w stajni więc zobacz jutro to Ci kupię w pon
Ja mam i czarne i beżowe 😉 ale jak potem byłam drugi raz o 14 to już nie było nic
http://www.aldi.pl/aldi_podkolanowki_damskie_48_5_1488_8159.html

w Aldi nawet fajniejsze podkolanówki niż w Lidlu, chociaż wychodzą drożej 😉
W Decathlonie widziałem dzisiaj fajne kamizelki z polaru za 50zł. Fajne, bo rozmiarowo na szczupłych i do tego stójka przylega, a nie że mogę tam włożyć pięść 😉

Są też rękawiczki "GT F 500 stretch non tactile" przecenione na 15zł, bardzo przyjemnie leżą na ręce. Nie udało mi się znaleźć ich w sieci, google wyrzuca tylko stronę decapro.com, ale to jakiś inny model. Tylko nie wiem czy to model męski czy damski czy unisex 😉 Wyglądają podobnie jak te - ten sam wzorek, tylko kolor ciut inny i mają pasek (uchwyt)
Nie natknęła się któraś z Was na jakąś fajną skrzynkę na sprzęt? Miałam taką z decathlonu, ale raczyła się połamać :/
skrzynka na narzędzia 😉
Z winy tego wątku od 9 jeździłam po wrocławskich lidlach coby upolować gumowe różowe sztyblety. I wybaczyłabym wam to, gdyby nie fakt że nigdzie o 9 rano nie było🙁🙁🙁;(
różowe wprawdzie nie sztyblety ale kaloszki widziałam w Biedronce. Były też czarne w białe groszki i szaro zielone w kwiatowym wzorek. Kosztują niecałe 30 zł i wyglądają przyzwoicie. U nas w Lidlu zostały tylko kalosze ocieplane ale wyglądają koszmarnie...
aaga84 ja kupiłam w Teco skrzynke na narzędzia za bodajrze 10 czy 15 zł 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się