Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

O kurcze!  Twój koń się na niej położył czy od kopania? Ja zakupiłam tą z empiku i na razie jeszcze nie testowana przez konia (ja sobie na niej hopsam po domu :p). A ona ma obciążenie do 300 kg to ciekawe co to będzie..
kitty, jeśli piłka miała do czynienia z koniem normalnych rozmiarów, a nie siwą myślą hodowlaną 😉, to chyba bym reklamowała... Choć sprzedawca mógłby się bardzo zdziwić. No ale wg opisu powinna wytrzymać... No chyba, że koń ją przegryzł (zdaje się, że nacisk zębów to więcej niż 600 kg).
Ani się nie położył, ani nie złapał zębami... Mam wrażenie, że swobodne toczenie po padoku ją zabiło  🙁 nie za bardzo wiem jak, ale to straszna lipa  🙁 mam jakąś starą chyba z deca i jest zupełnie inna
😲
Dobrze, że nie zamówiłam... Ale tym bardziej bym reklamowała.
drabcio, genialne! Po ile nocniczek?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 stycznia 2015 17:11
Super pomysł 😀 Po ile taki nocnik?
edit. równo z halo pisałam 😉
na stronie ikei po 7 zł  😉 edit: o właśnie te co są wyrzej wrzucone 🙂

ale jak poszperać na targu, w hurtowniach albo online to może i tańsze by się znalazły 🙂
drabcio, Haha widziałam dzisiaj to zdjęcie na fb, genialny ktoś miał pomysł🙂
Rewelacja! Ja jestem ciekawa miny kasjerek, jak społeczność re-Voltowa zacznie gromadnie nabywać je w większej ilości  😀
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 stycznia 2015 17:54
W hurtowni po 5 zł 🙂
[quote author=Na_biegunach link=topic=485.msg2272088#msg2272088 date=1421776485]
W hurtowni po 5 zł 🙂
[/quote]

to co grupowe zamóienei?  🤣
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 stycznia 2015 18:07
Jutro podzwonię, jest dużo różnych modeli  🤣 Przejść się po sklepach wypada, plastik zmacać.
Patent niesamowity  👍  Myślałam, że nasze kostki brukowe to przebłysk geniuszu  :P
Edit:
http://www.wega.wroc.pl/produkty/280-akcesoria-niemowlece/378-nocniki/
To co jest fajne w modelu z Ikei to, że na całym obwodzie opiera się na ziemi.
Na_biegunach rozjechałaś forum tymi linkami

co do plusów tych z ikei - nie mają wzorków żyraf i innych kaczek, i te 'wypustki'(?) mają tą samą wysokość
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 stycznia 2015 19:30
Do ikei mi trochę nie po drodze, jeszcze wszystkie wrocławscy koniarze wykupią zanim dotrę 😀
Wysyłkowo ten model mógłby być http://www.wega.wroc.pl/produkty/822-nocnik-osmiorniczka-os-001.html
Opiera się na całym obwodzie, a ośmiornicę przeżyje jeśli się nie da zdrapać. Może przemalujemy 😉
Zobaczymy jutro Wszystko zależy od ceny. Przydałoby się 16 sztuk + 2 zapasowe.
świetny pomysł... chyba też tak zrobie. 😀
Na_biegunach, jeśli z ośmiornicą, to koniecznie żórowy! 😅
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 stycznia 2015 19:57
Zórowy może być :P Pyle nie różowy, bo łogr focha walnie a to pewnie łamliwe ustroistwo  😁
Zobaczymy może ikea'owe wyjdą ostatecznie najtaniej
drabcio, wygrałaś wątek! Genialne rozwiązanie! Dzięki, że się z nami podzieliłaś!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 stycznia 2015 20:02
Przeczuwam masową inwazję na sklepy dziecięce  😁
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 stycznia 2015 20:04
Przeczuwam masową inwazję na sklepy dziecięce  😁


Możesz grać w lotka xD
to nie ja, to internety -> na profilu Kerstin Maria Schilling jest więcej fot, ja wzięłam z jakiejś stronki na fb, chyba o fizjoterapii, a dopiero co oszalałam na punkcie tego filmu https://www.facebook.com/video.php?v=770263463065396  😍
całe szczęście, że Ikeę mam po drodze na uczelnię 🙂
genialne!  a ja juz chialam drewniane robić :P (na krzyzaczkach mam, ale chce soc niskiego, zeby nie lezalny na piachu, bo sie niszczą)
szkoda, ze najblizsza ikea w berlinie ;]
A może ktoś wstawić jeszcze raz zdjęcie tych nocników w użyciu? Bo mi się nie wyświetla 🙁
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
21 stycznia 2015 08:18
Szkoda, że ja mam ujeżdżalnie w szczerych polach, bo też bym sobie takie nocniki sprawiła  😁
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
21 stycznia 2015 18:30
Słuchajcie, już od dawna chodzi mi po głowie, żebyśmy takie super pomysły (jak z tymi nocnikami) wstawiali w oddzielnym wątku 🙂 Co wy na to?  Bo nie wiem, czy taki z nowinkami, pomysłami na udogodnienia jeździeckie istnieje
wydaje mi się że jest, a przynajmniej kiedyś go widziałam, ten jest z pewnością 'żywszy'
chociaż.. tamten jest chyba tylko o przeszkodach??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się