Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

ja tam nei narzekam na ich produkty z serii sportowych, butowych (te gumiaki z futrem na konie sa przeekstra, nosze je zamiast termobutow ktore kupilam za 200 zl ;d)
Moze ktoś pokazać gdzie takiego maila napisać? Ja chętnie wyśle, a im więcej osób wyśle, tym większa szansa 😀
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
08 grudnia 2015 18:56
Dokładnie, jakość rzeczy sportowych (szczególnie biegowych, bo mam ich mnóstwo) jest naprawdę bardzo dobra i często bije na głowę nawet te wielkie marki 🙂 Myślę, że gdyby zrobili znów tydzień jeździecki jakość byłaby raczej zachowana 🙂

Ja do Lidla pisałam przez formularz kontaktowy 🙂 Potem jeszcze nieśmiało przypominałam się na ich fb.
dziergłam 🙂
O tak, te buty z futrem sa mega! Tez je kupiłam w tym roku i jestem zachwycona.
Moze z ta grupa na FB to niegłupi pomysł??
Też napisałam  😀
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
08 grudnia 2015 20:00
Wydarzenie na FB, do którego dołączyłaby spora liczba osób, miałoby pewnie też odpowiednią siłę przebicia.  A wydaje się, że odzew byłby spory 🙂
Ja też  kiedyś pisałam/dzwoniłam , nie pamiętam ;p haha to kto robi wydarzenie ?;p
[quote author=sumire link=topic=485.msg2457063#msg2457063 date=1448635248]
Orientujecie się, gdzie mogę kupić najtaniej schodki Curver? Czy we wszystkich Leroyach itd. cena jest podobna i poniżej 70 zł nie ma szans? Bo na kolejną biedronkową akcję "schodki za pięć dych" się chyba nie zanosi...
Potrzebuję też przedłużacz bębnowy 50 m, jak do tej pory znalazłam na alledrogo za 112 zł, ale może ktoś gdzieś widział taniej (niestety sklepy budowlane mają sporo drożej...)?


Widziałam dzisiaj przecenę w Auchan - 48 zł z groszami 😉
[/quote]
Ale że na schodki czy przedłużacz (w tej cenie pewnie schodki)? O jaaa, a ja dzisiaj byłam koło Auchan, szkoda, że nie widziałam tego wcześniej... Mam nadzieję, że we wszystkich jest przecena, a nie tylko w niektórych (napiszesz, w jakim mieście widziałaś? :kwiatek🙂! W każdym razie dzięki za info, wyślę jutro kogoś na przeszpiegi! 🏇
sumire, ja akurat byłam w bydgoskim Auchanie w Fordonie i mignął mi plakat. A pamiętałam, że ktoś tu pytał o schodki - zresztą w stajniach to chodliwy towar 😉
No nic, mam nadzieję, że dostanę je u siebie w mieście. Na szczęście parę tych oszołomów tutaj jest, choć mam nadzieję, że będą w którymś z dwóch, do których mam najbliżej. 😉 Dzięki za cynk. :kwiatek:
Kastorkowa, bardzo fajne pojemniki na pasze ma Kerbl - takie 60l. w bergo są na pewno, i chyba jeszcze w arcusie.
albo beczki na tablicy sa male 60 l i wieksze 120 i najwieksze 200
Ja kiedyś zagadałam w sklepie zoologicznym i dostałam za darmo duże wiadro, chyba po żarełku dla gryzoni i teraz trzymam w nim paszę dla konia.
Dzis mi mama kupila w Tchibo bryczesy z pelnym lejem za 99. Wygladaja na spoko. Na stronie nie widze wiec nie wiem czy to wszedzie....
Ja kiedyś zagadałam w sklepie zoologicznym i dostałam za darmo duże wiadro, chyba po żarełku dla gryzoni i teraz trzymam w nim paszę dla konia.

Ja tez mam jedno z zoologa po jedzeniu dla psów:-)
Fajne sa tez te pojemniki z ikei 60l otwierane tak od boku, bo mozna postawić jeden na drugim.
Julita też mam te z Ikei i serdecznie polecam :kwiatek: miarka idealnie się mieści i oszczędza się dużo przestrzeni kładąc jeden na drugim  😉 jest jeszcze ich mniejsza wersja, chyba 30l- idealna na dodatki paszowe 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 grudnia 2015 08:09
Dzis mi mama kupila w Tchibo bryczesy z pelnym lejem za 99. Wygladaja na spoko. Na stronie nie widze wiec nie wiem czy to wszedzie....



W Tchibo jest końska kolekcja? Bo nie mogę znaleźć na stronie. Jest coś ciekawego? Zazwyczaj Tchibo idzie z kolekcjami równo z Lidlem, może to oznacza konie w Lidlu?  😜
smarcik, chyba Nieee, w Tchibo często były jakieś konskie rzeczy typu kantar, bryczesy, kurtka itp 😉
Albo cena, bo te ceny w lidlu nie odbiegaja od innych sklepow...
mi lidl odpisał że pomyślą  😉
No to już tak myślą dobre kilka lat....
może im sie po prostu nie opłaciło 😉
Zorilla, ja mam jakieś gatki z tchibo i powiem ci, że to moje najwygodniejsze bryczesy są :P
Ja też mam bryczesy z Tchibo, te dziecięce  😁 bardzo je lubię, fajny elastyczny materiał, taki niebrudzący nawet. Materiał leja nie jest jakiś pancerny, ale mam je już ze dwa lata i jeszcze żadnych przetarć nie odnotowałam. Jedyne co mnie w nich irytuje to mikro kieszonka, która mieści ze dwa smaczki, nic więcej się do niej nie wsadzi 😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
16 grudnia 2015 10:19
Super ciepła bluza z luźnym golfem. Świetna do stajni, długość w sam raz: można się spokojnie schylać i zakrywa nery, ale nie przeszkadza w jeździe. Kupiłam tydzień temu, wybieram się jeszcze poszukać w wyprzedażach 🙂
http://fanlidla.pl/gazetka/2015.12.03.sypialnia/25435,Bluza,damska,z,pluszu
Haha proszę, wydarzenie fb na temat lidla - a co tam;p
https://www.facebook.com/events/792553764221596/
Ulalala, propsuję akcję 😀
Ulalala będziesz voltowym bohaterem jak lidl zrobi tydzień jezdziecki
Haha ciekawe czy w ogóle weźmie udział sporo osób... 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się