Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Jest tyle sklepów jeżdzieckich... Czy na serio ten "koński tydzień" w LIDL jest nam taki niezbędny??
Z tego, co mi wiadomo, w "innych krajach" takie akcje w Lidlu są często. A sprzęt był tani i dobrej jakości.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 kwietnia 2016 18:19
A jednak pomacać na żywo to nie to samo co przez net zamawiać 😉 Ja tam bym z takiej akcji skorzystała pewnie 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2016 18:31
jaskierkowa, a ubędzie Ci?
Sprzęt był na lata.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
19 kwietnia 2016 19:23
Co do Lidlowego tygodnia jeździeckiego to ja także jestem na TAK. A dlaczego nie ?  Akurat trzeci raz odesłałam bryczesy na wymianę booo tym razem rozmiar nie taki choć teoretycznie powinno być ok ... a tak w takiej Lidlowej akcji - pomacać można, przymierzyć, zastanowić się i kupić i mieć spokój 😉. Nie chodzi tylko o gacie, ale o inne rzeczy.
Strzyga nie, nie ubędzie... Tylko zastanawia mnie po co, co pare stron te propozycje petycji, próśb i błagań do Lidla o zrobienie końskiego tygodnia i utyskiwań czemu go nie robią...
Będzie to fajnie, nie będzie - to nie będzie... Tyle w temacie... Po co przeżywać...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2016 22:29
jaskierkowa, a po co Ty przezywasz, ze ktos przezywa? 😀
Jaskierkowa nie ma to jak przeżywać w kwietniu posty z grudnia  🤔wirek:
Tylko zróbcie tak by ta akcja była ze sprzętem była polskich producentów.


drabcio z 17 kwietnia bodajże...  🤔
Strzyga bo co  wchodzę na ten wątek, żeby zobaczyć co tam ciekawego w niekonskich sklepach to czytam o tygodniu w Lidlu, którego nie bylo od 10 lat...
jaskierkowa, tylko ze gege też wyskoczył jak filip z konopii , a cała rozmowa była w grudniu..
Może ktoś widział ostatnio w tych marketach schodki do wsiadania w przystępnej cenie ? 🙂
tajfunowaa, z tego co pamiętam one się w Biedronce tylko pokazywały
A że przegraliśmy z Portugalią wczoraj, to niestety trzeba Biedronkę bojkotować 😁
A całkiem serio: ostatnio nie widziałam...
Ja widzialam w Auchan curvera w niezłej promo, byl niedawno tydzień majsterkowicza czy coś, miałam je w ręku i odłożyłam bo stare się jeszcze trzymały.wlaśnie pękły ... 😂 więc jakby ktoś coś...
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 lipca 2016 11:08

+ olej do drewna z castoramy. Już 3 sezon z nami
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30178879/
Na_biegunach, poważnie tyle Wam wytrzymują? U nas pól roku max, z czego po dwóch miesiącach tak trzeba je latac wkretami, bo tam w oryginale jest więcej kołków niz wkrętów :icon_rolleys:
Poza tym sa mega niestabilne, nie polecam 😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
02 lipca 2016 10:17
Serio 🙂 Plastiki nie mają szczęścia a ten jest nieśmiertelny i wyższy. Może to kwestia dobrego zakonserwowania i skręcania na początku. Teraz czasem trzeba go klepnąć, żeby kołki wskoczyły na miejsce. Niestabilny? Nie zwróciłam uwagi, ale ja z niego tylko wsiadam 😉
My mamy takie już któryś rok i faktycznie trzymają się najlepiej 😉
Ja tam mogę wsiadać nawet z wiaderka, ale dla klientów, zwłaszcza początkujących, potrzebuje czegos stabilnego. Na placu mamy porzadny drewniany podest, przy stajni tzw. stolek stajennego czyli Full zaladowana skrzynkę na nozkach, wszelkie inne wynalazki potrafią się przewrocic pod konia jak szczypior na nich krzywo stanie czy za mocno sie odepchnie 😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
02 lipca 2016 14:48
Jeszcze nie miałam takich zdolnych bestyji, żeby przewróciły 😀 a i koniowi zdarzyło się ze 2 razy stanąć na stołku.
W tesco obniżka na wiaderka gumowe - właśnie uzupełniłam zapas 🙂
Na_biegunach, po ile te wiaderka w tesco? :kwiatek:
Cóż u nas korzysta sie czesto gesto po kilkanascie/dzisiat razy I mamy chyba lacznie z cztery schodki i rampe. Z tym jeszcze nigdy nie zdarzył sie wypadek. Osoby powyżej 70 kg z nich nie korzystaja
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
02 lipca 2016 15:23
Orzeszkowa, brałam najmniejsze z 9.99 na 7.99. Większe też są przecenione, chyba jest - 20% na wszystkie.
U mnie w Biedrze są pojemniki Curvera po 14 zł z groszami, w tym typie:
[img]http://image.ceneo.pl/data/products/26194233/f-weltbild-pojemnik-z-raczka-czerwony.jpg?=fd900[/img]
tylko prostokątne. Były szare i zielone. Nie wiem, czy są we wszystkich Biedronkach, może to z jakiejś starszej akcji (w tej mojej Biedrze jest taki burdelownik, że ciężko dość, co jest czym i ile kosztuje 😉)... W każdym razie będę miała na rzeczy na myjkę. 😎 Do tej pory trzymałam je w wiadrze i było to średnio wygodne.
Czasem w Tchibo znajdą się fajne rzeczy.
Mam bryczesy z pełnym lejem i kamizelkę i służą mi już wiele lat. Ostatnio w Castoramie były wiaderka z miarka idealne do jedzenia dla konia.
Niw wiecie może kiedy będzie jakis tydzień jeździecki w sklepie ,, niekonskim''
Aaa w biedrze dwupietrowe skrzynki na narzędzia na kółkach turbo mocne. Gora sciagana. Mnóstwo malych pojemniczkow na gumeczki. Cudo za 90 zl. Zaraz przepakowuje swoje szczotki  😍
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 lipca 2016 19:09
Wracając na chwilę do tematu schodków...
Ostatnio byłam w "Juli" i widziałam bardzo fajne schodki do wsiadania 🙂 Sama mam Curvera, ale te wyglądały na prawdę porządnie i solidnie, no i są metalowe wiec na mróz się nadadzą, cena też fajna 🙂 https://www.jula.pl/catalog/artykuly-budowlane-i-farby/drabiny-i-rusztowania/drabiny-i-stolki/podesty-skladane/taboret-roboczy-341004/
O ta  😍 http://www.biedronka.pl/pl/product,id,24268,name,skrzynka-warsztatowa-na-kolkach

wlasnie przeszła test wagi, wdrapałam sie na nią i przeżyła, a potem okazało się że ta sę ją wturlać po schodkach  😍
ma cudowna ilość małych przegródek, a góra jest całkiem wypinana i można sobie nosić
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 lipca 2016 20:39
Drabcio ta dolna część też ma rączkę do noszenia?
nie tylko po bokach uchwyty ale nie sprawdzałam czy wygodnie się to chwyta
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
14 lipca 2016 21:02
drabcio, ej no... oszczędzać miałam  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się