Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

ja nigdy nie spotkałam innego rozmiaru derek niż 135 i 155
Byłam w nowootwartym Decathlonie w Poznaniu. Masakra. Zero wyboru..


dokładnie tak. Na stronie wybór był znacznie większy, udałam się tam z nadzieją na spore zakupy i nic. Kupiłam tylko pędzelek do kopyt, żeby nie robić pustego przebiegu :P

cukierki lidlowe są świetne, obkupiłam nasze konie na długi czas.
Bryczesy i buty z Netto też się nieźle mają. Szczególnie buty, które bezlitośnie użytkuję już drugi sezon.
Monny   bez odbioru .
06 lutego 2009 16:37
W którym netto takie coś było?
przeważnie w każdym w tym samym czasie wystawiają. w poznaniu spotkałam sie z tym w paru.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
06 lutego 2009 16:49
W Lidlu na strzegomskiej nie ma niestety nic końskiego 😕
my_karen   Connemara SeaHorse
06 lutego 2009 16:56
U mnie w Netto w tamtym roku mozna bylo znalesc troche kantarkow, butow, uwiazow, czapsow, toczkow. Cos konskiego zawsze sie znalazlo. Natomiast mniej wiecej od grudnia/ od nowego roku nie ma obsolutnie nic(jestem tam codziennie i przegladam). U Was tez wycofali?
z tego co pamietam były ogłaszane promocje w danym terminie i wtedy w sklepach był sprzęt jeździecki.
kolor mi jest obojętny jaki weźmiesz taki będzie dobry 🙂 a rozmiarówki napisałam Ci na PW  🙂
Monny   bez odbioru .
06 lutego 2009 17:47
No ja jeszcze w netto nigdy nic nie widziałam 🙁
Teraz nam nowy otworzyli pod nosem to może będzie coś kiedyś
galantova,,Kenna, nasz Decathlon dopiero zaczyna stawac na nogi. Asortyment bedzie poszerzany z czasem.Szkoda ze sam początek kiepski ale dział ma sie szybko zapełnić. Pzdr.
Wczoraj byłam w Lidlu w Ząbkach - zostały pojedyncze sztuki cukierków dla koni (2 kg i 1 kg jesli się nie mylę) i 2 lizawki. 

A tak przy okazji - jak umieszczacie w boksie takie lidlowe albo havensowe lizawki - mówię o 2 kg bloczkach? Kupujecie specjalne uchwyty czy po prostu wrzucacie do żłoba?
arma, to miło słyszeć  😀

Monny- trzeba śledzić gazetki, zwykle na tydzień przed się ogłaszają.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
20 lutego 2009 11:32
UP!
Wie ktoś coś, bo na allegro wysyp derek i owijek.
Ktoś chyba pisał że kupił derkę w Lidl na przecenie za 5zł  😅
cieciorka   kocioł bałkański
20 lutego 2009 15:17
wow! a ja nawet nie wiem gdzie jest lidl w warszawie 😀
W Decathlonie w Krakowie (Aleja Pokoju) przecenione są tylko kurtki i niektóre modele bryczesów 😉

Derek i owijek nie ma w ogóle, czapraki można policzyć na palcach jednej ręki.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 lutego 2009 15:28
cieciorka dużo Lidla jest w Warszowii 😉 Na ich stronie są następujące adresy podane:
ul. Borzymowska
03-565 Warszawa

ul. Budowlana/Rembielińska
03-313 Warszawa

ul. Grochowska/Mlądzka
04-139 Warszawa

ul.Powst. Śląskich
01-381 Warszawa

ul. Conrada
01-922 Warszawa

Ale zdaje mi się, że jest ich dużo dużo więcej, ale wszystkich adresów nie napisali :P
CeraŁ   dużo dużo zmian..
20 lutego 2009 18:52
a moja kumpela dziś w Decathlonie kupiła brązowy skórzany popręg profilowany z gumami........ z wyprz. za... 40 zl... ;O świetny jest :O
Wow  😅

W którym?  👀

W Decathlon często można kupić coś prawie za darmo z wyprzedaży  😁
CeraŁ   dużo dużo zmian..
20 lutego 2009 19:32
w Sosnowieckim 🙂 byla ostatnia sztuka ;O akurat wtedy kasy nie miałyśmy ale szybko sie pożyczyło no i mamy 😀 Nie moglabym przepuścić takiej okazji heh 🙂
No nie dziwie się - prawdziwa okazja  😅
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
20 lutego 2009 21:02
A no muszę dodać że po kupnie tego popręgu (bo to ja jestem szczęśliwym nabywcą) to zaczęłam odklejać poprzednie ceny i początkowa cena to 169,95 a ja go kupiłam za jedyne 41 złoty  😀
majeczka   Galopem przez życie!
22 lutego 2009 18:40
W Decathlonie w Markach jest przecena derek zaopatrzyłam się dzisiaj w 4 😀
Ocieplane są po 69 zł jak wychodziłam były 105, 115 i 135
Grube zimowe po 199 zł i te drugie po 174 (jakoś takoś), jest też przecena na kantar+uwiąz, na niektóre czapraki, na półderki, kaski, ochraniacze, kaloszki, derki polarowe, bryczesy, kurtki i kamizelki
na jesieni w lidlu w Piasecznie były derki po 50 zł polarowe i wędzidła po 12,50 zł .  😁 więc widze, że u nas takich przecen nie ma  🤔
Marzec się zaczął wiec czas na gorączkowe wyczekiwanie na wystawke w lidlach i nettach  , co ???  😉
Ja nie miałabym nic przeciwko promocji w Lidlu 😁
A ja całkiem nie dawno w lidlu w krakowie kupiłam 4 wiaderka smaczków po 11zł... (1,5 kg) Wszystkie smaczki i lizawki itp były przecenione na śmieszne ceny... Były też takie witaminowe po 4 kg za 20 zł... Ale mi one jakoś nie podchodzą... Szkoda że nie ma tam nic więcej oprócz "smakołyków" itp.
a można się gdzieś dowiedziec czy coś KOŃSKIEGO się pojawia w tych marketach?? Ja do Lidla w ogóle nie jeźdzę ale jakby było coś wartego uwagi to bym wpadła, ale nigdy nie wiem kiedy ;/;/
Właśnie! Jak to jest ? Z tego co kojarze była taka akcja raz w roku, w okolicach wiosny. Jednak często słysze, albo gdzieś czytam, że tam ktos kupił cukierki, a tam jeszcze coś innego. Chodzi mi szczególnie o Lidla.
Wiadomo kiedy wchodzi 'kolekcja' z derkami, kantarami i owijkami ?
Ja pamiętam że owijki, derki, kantary, wędzidła i baty widziałam raz jeden, chyba jakoś późną wiosną i wtedy nawet nie myślałam o kupowaniu ich  :/
A teraz jak bym chętnie kupiła to nic nie ma.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się