Forumowe koszulki - lista

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
12 kwietnia 2012 15:53
katija,
z ust mi to wyjęłaś 😀
To ja się swoją bluzą pochwalę x)



koszulka przyznam, że mnie troszkę zawiodła :/ liczyłam, że dłuższa będzie 🙂 ale tragedii nie ma 😉
majeczka   Galopem przez życie!
12 kwietnia 2012 20:28
katija,  Mistrz! ;P
Moja
Jest idealna 😉
jaaa ta różowa jest cudna  😍 muszę sobie taką domówić 🙂

Majeczka - -pokaż się w niej, bo na pewno bosko wyglądasz
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 kwietnia 2012 22:14
A ja proszę więcej zdjęć bluzy na ludziu! :kwiatek:
any, elegancko 🙂.

Ja wzięłam męski T-SHIRT, bo te damskie są krótkie...
to i ja się pochwalę bluzą:


jak widać na załączonym obrazku bardzo dobrze zbiera sierść z liniejącego konia  😂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 kwietnia 2012 22:26
Jeszcze zdjęcie z przodu i w ogóle będę happy 💃 Zastanawiam się czy sobie takiej nie zamówić ale to za jakiś czas dopiero 😀
Arroch co do tego zbieranai sierści to się w 100% zgodzę 🙂
Arroch - świetnie wygląda, mam nadzieję że polówki tak nie zbierają  😁
Misskiedis przepraszamy z Badziem za minki  😁


i z boku



Cierp1enie polówki nie wiem, ale t-shirty nie robią się kudłate 😉
Arroch, Badzio! Mistrz ;D

Mój czarny T-SHIRT trochę obłazi, ale to chyba jak każda czarna koszulka...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 kwietnia 2012 10:03
Arroch, dzięki za foty. Badzio jest bardzo fotogeniczny 😁

Mi t-shirt nie obłaził 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2012 09:43
Ja swoją polówkę oddałam mamie :P Więc ona będzie 'sławić' forum 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 kwietnia 2012 10:46
Ja dostałam zamówienie, ale niestety polo czarne a zamawaiałam czerwone. T-shir dostałam męski a nie damski 🙄 czekam an panterke :kwiatek:
panterka- możesz mi odpisać na PW?
Gdzie mogę zamówić takie fajne bluzy i koszulki jakie Wy macie?
Sorki za pytanie, ale jestem tu nowa i jeszcze nie ogarnęłam wszystkiego? 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 kwietnia 2012 19:34
Niki1707
Były do kupienia na Allegro, ale aktualnie nie ma wystawionych aukcji.
Pauli dzięki 🙂
Mam nadzieję w takim razie, że jeszcze kiedyś będą 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 kwietnia 2012 19:37
Panterka pisała, że będą w stałej sprzedaży, więc musisz polować 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 kwietnia 2012 21:35
Bluza ochrzczona, prana tez juz była i super🙂
Czekam az przyjdzie reszta moich zamówionych rzeczy.

Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
25 kwietnia 2012 10:02
Do mnie bluza przyszła wczoraj, super jest 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 kwietnia 2012 13:05
Do mnie przyszły bluza i polo  🏇 bluza super, polo mogłoby być dłuższe  😉 ciekawa jestem co będzie z nadrukami po kilku praniach.
jeżeli będziesz prała w niskich temp będzie mega trwały - nie prać np w 60 st
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 kwietnia 2012 21:56
panterka- możesz mi odpisać na PW?

Ja też będę wdzięczna  🙄 Podejście do klienta tragedia, załatwianie swoich pomyłek to samo 😤 Na swoje zamówienie czekam już ponad miesiąc 😵
Jeszcze mam się dopraszać o odpisanie na wiadomość, czy w końcu moje koszulki zostały wysłane i modlić sie by tym razem dojdzie to co zamówiłam.

Podsumowanie:
Koszulki, bluzy super, cena dobra reszta w moim przypadku porażka
Zairka- jesteś bardzo nie fer!!
Czekałaś bo...była aukcja i kupowaliście koszulki czekałam aż nazbiera się większa ilość (każdy o tym wiedział) i wysyłałam - pomieszałaś te zamówienia i ty i ja. Były pewne niejasności nie wysłałam koszulek przed Twoim wyjazdem tylko po 2 tyg jak prosiłaś. Wyszły koszulki - była pomyłka napisałaś dałam znać, że wymienię. odzież sprowadzam pod zamówienie dlatego wysyłka nie jest od ręki

Po 2 jeżeli oczekujesz pilnej odp napisz sms lub zadzwoń. Nie mam chyba obowiązku siedzieć codziennie na re-volcie?

Jeżeli Cię to usatysfakcjonuje PROSZĘ CIĘ O WYBACZENIE PUBLICZNIE NA FORUM  ZA TO, ŻE POMYLIŁAM KOSZULKI I CI SZYBKO NIE ODPISUJĘ
panterka-23, a mozna jeszcze zamawiac? bo ja bym sobie jeszcze ze 2 wziela.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 kwietnia 2012 21:20
[quote author=panterka-23 link=topic=48646.msg1387496#msg1387496 date=1335734388]
Zairka- jesteś bardzo nie fer!!
Czekałaś bo...była aukcja i kupowaliście koszulki czekałam aż nazbiera się większa ilość (każdy o tym wiedział) i wysyłałam - pomieszałaś te zamówienia i ty i ja. Były pewne niejasności nie wysłałam koszulek przed Twoim wyjazdem tylko po 2 tyg jak prosiłaś. Wyszły koszulki - była pomyłka napisałaś dałam znać, że wymienię. odzież sprowadzam pod zamówienie dlatego wysyłka nie jest od ręki

Po 2 jeżeli oczekujesz pilnej odp napisz sms lub zadzwoń. Nie mam chyba obowiązku siedzieć codziennie na re-volcie?

Jeżeli Cię to usatysfakcjonuje PROSZĘ CIĘ O WYBACZENIE PUBLICZNIE NA FORUM  ZA TO, ŻE POMYLIŁAM KOSZULKI I CI SZYBKO NIE ODPISUJĘ

[/quote]

Ja nie widze niejasnosci ze swojej strony, miałabyc wysylka przed wyjazdem. Chcialam domowic jeszcze jedna koszulke, bo nagle zmenila sie paleta kolorow ( po tygodniu aukcji).. ale nie moglam sie z Toba skontaktowac, wiec prosilam o wysylke przed wyjazdem.
Napisałaś ze wyslesz po wyjezdzie moim, ok.
Zreszta nie ma co... Koszulki doszly, towar super i tym razem wszystko jak trzeba.
Mimo Twoich zapewnien ze tylko ja jestem nie zadowolona, dostalam PW od dziewczyny ktora tez od miesiaca czeka na swoja koszulke.
Nie musisz przepraszac publicznie wystarczylo w PW ktorych wyslalam "kilka" zanim zdecydowalam sie tu napisac. Jestes sprzedajacym jak kazdy inny na tym forum wiec nie widze powodow zeby ukrywac takie historie.
nie sprzedaję na forum tylko na allegro - jeżeli ktoś oczekuje kontaktu i mojej obecności dotyczyć ma to poczty i telefonu z allegro a nie tu na forum re-volta

to może ta osoba niech napisze tu też do mnie (zamiast np zadzwonić) i czeka kolejny miesiąc aż wyczuję telepatycznie, że do mnie napisała na re-volcie. A nie do Ciebie na pw bo widać nie można się ze mną dogadać bo świnia jestem i nie siedzę codziennie na re-volcie a na koszulkach chciałam Was tylko przekręcić i zarobić
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się