Forumowe koszulki - lista

Do mnie też już doszła! Właśnie odebrałam z poczty. Jest śliczna! 💃 Granat jest rzeczywiście bardzo, bardzo ciemny, tak jak pisała ahawa - prawie czarny. Krój bardzo fajny.

Dzięki Ci za wzięcie sprawy w kompetentne ręce - nareszcie się udało i do tego udało BARDZO DOBRZE  😅 :kwiatek:


Chyba dla uczczenia tego wydarzenia wreszcie zmobilizuję się i pojadę do stajni 😉 LANS! 😉


Edit: Zmobilizowałyście mnie 😉 Dorzucam zdjęcia, choć niewiele na nich widać - robione komórką. Polówka jest naprawdę świetna!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 kwietnia 2011 21:08
An koniecznie zrób fotki 🙂 mafia re-voltowa rządzi 🙂 😅 😉
ooo macie już koszulki
ja też chcę  💃
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 kwietnia 2011 22:24
jak by na kims nie leżała to ja chetnie odkupie 😉
Niestety nie mogłam zamówic z wami mimo że byłam na liscie 😡 w nastepnej turze wezme 2 na pewno 🙇
Jeżeli będzie CO NAJMNIEJ tyle osób (albo raczej sztuk koszulek - 44), to możemy akcję powtórzyć 😉
Tylko to jest minimum 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2011 07:28
Mnie coś zaraz trafi. Od dawien dawna była akcja z koszulkami, kuźwa nie dało się każdemu dogodzić, więc ustaliliśmy, że pierwsze koszulki będą ubogie. Kto się zgodził ten kupił, a wy dalej swoje, że konia nie ma, że napis nie taki, że kolor zły.

Zapraszam tych wybrzydzających do zorganizowania samemu akcji koszulki i próbie dogodzenia innym. Bo pier***ić każdy umie, ale nikt działać nie chce.

Raczej powinniśmy podziękować Ahawie za to, że podjęła się zadania.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
08 kwietnia 2011 07:56
Moja koszulka już przetestowana na siłowni  😀 Jestem bardzo zadowolona, bo nie jest krótka, jest ładna i zgrabna i z porządnego materiału. Zobaczymy, jak będzie po praniu, ale na razie uważam, że to dobrze wydane pieniądze  😅
ja też już mam koszulką. Super jakość ,mnie się ona podoba. Żałuję tylko ,że nie ten kolor ale to moja wina ja sama zamawiałam czarną. Jak będzie druga partia zamawiana, zamówie jakis inny żywszy kolor.

Tym co sie nie podoba wzór czy brak konika - to można wykonać samemu , a nie wiecznie tylko marudzic.
Do mnie dziś dotarła koszulka, jupi, później zrobię zdjęcie
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2011 10:34
Mnie coś zaraz trafi. Od dawien dawna była akcja z koszulkami, kuźwa nie dało się każdemu dogodzić, więc ustaliliśmy, że pierwsze koszulki będą ubogie. Kto się zgodził ten kupił, a wy dalej swoje, że konia nie ma, że napis nie taki, że kolor zły.

Zapraszam tych wybrzydzających do zorganizowania samemu akcji koszulki i próbie dogodzenia innym. Bo pier***ić każdy umie, ale nikt działać nie chce.

Raczej powinniśmy podziękować Ahawie za to, że podjęła się zadania.

Amen  :kwiatek:
Dokładnie! Kto chciał, ten kupił. A dla Ahawy wielkie dzięki  :kwiatek:

Moja koszulka przeszła już  chrzest bojowy w stajni. Obydwu dziadkom bardzo się spodobał kolor (oczywiście turkus, a nie szafir) i chcieli spróbować czy przypadkiem nie smakuje tak dobrze, jak wygląda  😀
Cudownie, że się podobają  😅
Jak będzie druga tura to chyba sobie zamówie jakąś kolorową , a cooo  🏇
Vill_18 pokazuj ten swój jebitny róż  😎
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
08 kwietnia 2011 12:54
Bardzo fajnie wyglądają te polówki! 🙂

Edit:
Może ktoś zamówił zieloną? Z chęcią oglądnę fotkę!
Żółty jest piękny  💘 Jednak żółta gwiazdka by się zlewała. Chyba, że ktoś by chciał np. czerwoną gwiazdkę  😁

EDIT: ja mam groszkową, ale z logo stajni. Jest naprawdę śliczny. Mój numer 1  🏇
ash   Sukces jest koloru blond....
08 kwietnia 2011 12:59
jak dziś nie dojdzie moja koszulka, to osobiście w poniedziałek utłukę pana listonosza!!!!!!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2011 14:15
ash jestem z  tobą 🙂 ja tez czekam na swoją 🙂
podejrzewam zmowę poczty polskiej  😀iabeł:  👿
Moja też już doszła ,zdjęć nie będę wstawiać bo mam czarną  😅  proponuje drugą turę koszulek ale żeby coś dodać np. konia  . Potem co roku można coś dodawać innego ,w ten sposób powstanie kolekcja koszulek re-volty  😜 
monia dobrze mówi 🙂 Ja sie pisze na kolejna turę.
Z przyzwyczajenia zamówilam xl i dla mnie za duza jest, ale sie przerobi
Nie jesteś sama ja też zamówiłam za dużą  😁  na koszulce proponuję konia w skoku , potem w kłusie ,stojącego dęba  itd . Ja już zacieram ręce na nową koszulkę  😜  tylko czy znajdzie się ktoś chętny prowadzić całą kolekcję i dawać do sprzedaży

ahawa dzięki wielkie, koszulki są super ,czekamy na następną serie ,mam nadzieje że się tym zajmiesz  :kwiatek: 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2011 17:45
Ja jestem ogromnie zadowolona, jakość polówek jest super.

Na mnie na długość jest dobra, tylko w pasie trochę za duża 🙂


I jaaa chce ich więcej! 🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
08 kwietnia 2011 20:29
ja dalej nie mam 🙁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 kwietnia 2011 10:54
Ale macie szałowe koszulki 😜
Ja swoją będę miała w rękach dopiero za jakiś tydzień 🙁 Nie mogę się doczekać...
Ja już mam! Już mam!  💃 Wzięłam M, ale następnym razem zamówię S,  bo ta jest zdecydowanie za szeroka w pasie. Może tak nie wygląda, ale nie czuję się dobrze w takich luźnych ubraniach 😉 Za to kolor sliczny!  😜



DZIĘKUJĘ AHAWA  :kwiatek:
Ja też już chcę swoją... 😀iabeł:
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
09 kwietnia 2011 19:12
Ja tez mam już swoją - czerwoną🙂 wstawie fotki jak zrzuce na kompa🙂
Do mnie również juz dotarła. Granatowa... i również trochę za duża mimo, że S 🙄 Jest obłędna^^
moja też już jest, podoba się strasznie, mam ten sam kolor co Jasnowata. Przetestowana  w stajni, sprawdza się super , ahawa  :kwiatek:
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
09 kwietnia 2011 20:00
No to teraz ja w mojej koszulce🙂
Dziekuję ahawa...
Koszulka jest cudna.




Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 kwietnia 2011 20:07
Czerwona jest piękna 😍
Wiem już jaki wezmę kolor jeśli będzie druga tura 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się