Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

przepraszam nie bijcie 😡 😡 na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że zaspana byłam jak patrzyłam na zdjęcie a teraz z pamięci napisałam, ale wtopa 😡 tylko na przód popatrzyłam a naprwadę tak się zlewają nogi akurat w tym ustawieniu, że dałabym rękę sobie uciąć, że to prawy przód jestr zgięty 😡
trzynastka   In love with the ordinary
15 października 2013 09:32
Poprawiłam i obrysowałam dla niedowidzących 😉 Teraz wszystko powinno być jasne.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 października 2013 11:19
[s]no ma źle założone - to co od wewnątrz powinno być na zewnątrz. Ale to jeszcze nie koniec świata. Wolę takie coś niż źle założone owijki np. 😉[/s]

Edit: wszystko OK
Przecież dobrze ma założone te ochraniacze!😀
Ej jak źle. Coś wam się pomieszało z tymi nogami.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 października 2013 11:28
no tak fakt. Dobrze. Zasugerowałam się zdjęciem z poprzedniej strony, tym powiększonym.
kujka   new better life mode: on
15 października 2013 11:28
pozapinane z wiatrem, jak trzeba.
to akcja jak z domniemanym, photoshopowym poprawianiem składania nóg w skoku naszego Jusia  😁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 października 2013 12:50
Galopada_ no co Ty haha była taka akcja? Masz to zdjęcie?  😀
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
15 października 2013 17:32
Dziewczyny, ochraniacze są założone dobrze  😀 a na zdjęciu faktycznie można się pomylić  😉

Gaga, poszukam i wrzucę zdjęcia z innej fazy galopu, bo faktycznie wszystkie podobne - moja ulubiona faza galopu  😉

misia, to są ochraniacze firmy Busse.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 października 2013 17:57
galopada_ ahahaha no ładna akcja  🏇
Boże, przepraszam - ale jak człowiek ma taki monitor i wzrok jak ja, to można się pomylić 😀 Naprawdę  🤦
galopada_, to jak już poprawiałaś nogi to jeszcze trzeba było tylny ochraniacz przekręcić, bo się przekręcił na zewnątrz 😉
nie ten wątek
Hailie, a czemu nie napisałaś, że kupiłaś konia gotowego chodzącego C i ten koń tak na serio wygląda ciągle tak samo, tylko wybrałaś jakieś tragiczne zdjęcia ze starego okresu, a teraz piękne fotki w munsztuku?  😲
Widziałem Was nie raz na zawodach, koń niestety trup, tylko teraz go dokarmiłaś. W dodatku jeżdzony na przodzie, bez kompletnej pracy zadu..

Ale widzę, tutaj ludzi fotki zaślepiły...
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
21 października 2013 15:26

Ale widzę, tutaj ludzi fotki zaślepiły...


Wątek dotyczy zmiany widocznej na zdjęciu, nie zajmujemy się śledzeniem kto jakie miał faktycznie intencje, a co by się w tej historii nie wydarzyło to zmiana jest z efektem WOW.
Zazdrość jakaś przez Kolegę/Koleżankę Szczery przemówiła?😉
Mało obiektywna ocena... jakby czymś zaślepiona 🙂
Ale tak, bardzo sprytnie dobrane zdjęcia. Nawet koń uwalony na przodzie wygląda jakby się lekko niósł w galopie zebranym. Poproszę o namiary na tego fotografa, też chciałabym zabłysnąć w tym wątku.
Jak ja lubię takie komentarze, koń trup, tylko odkarmiony. A ja właśnie największy szacunek mam do ludzi, którym chce się pracować z końmi mało imponującymi. Idąc tropem pana Szczerego połowa forumowych koni powinna zostać zjedzona, bo same łupy
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 października 2013 16:40
Mój nawet dwa razy wg poprzednich właścicieli w jego życiu  😎 A ja głupia dalej go trzymam  🤦  😁
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,49.msg1821314.html#msg1821314
Ostatnie zdjęcie z tego postu: chciałabym żeby mój tak nie podstawiał zadu i był uwalony na przodzie w ten sposób. Oj, jak bym chciała... 😜
Idę po popcorn w oczekiwaniu na dalsze atrakcje. Choć pewnie się nie doczekam... 😎
Kotki, a gdzie ja napisałem "uwalony"?? Uwalony, a jeżdżony na przodzie [na samej ręce], to dwa różne pojęcia.  :kwiatek:

Ja mówię co widzę obserwując tego konia regularnie na żywo od kilku dobrych lat 🙂

Można z jednej jazdy mieć zdjęcia które prezentują super konia i trupa, umiejętność doboru zdjęć. 🙂

p.s. gdyby to była inna osoba, to posypałaby się lawina komentarzy na temat dosiadu, rozumiem, że dosiad jest perfect?🙂
Nie posypałaby się, bo to wątek o wpływie treningu na wygląd konia, a nie interpretacja zdjęć koń+jeździec 😉
Za całym szacunkiem, ale koń jeżdżony na przodzie nie będzie okrągły
Ponadto to nie jest temat dotyczący oceny dosiadu. Na zdjęciach widać, że koń się zdecydowanie poprawił i pełen szacun dla jeźdźca, trenera, żywianie, samego konia...
Nie podoba się, znasz tego konia na codzień - tak na prawdę niespecjalnie nas to chyba obchodzi... posty brzmią, jakbyś sam miał go kupić, ale okazja uciekła sprzed nosa i teraz jest kłopot...
Mi się efekt pokazany na zdjęciach podoba...
No to spoko, ja wyraziłem swoje zdanie, mam prawo🙂

pozdrawiam i trochę wyluzujcie, bo zachowujecie się jak sekta Ewy Chodakowskiej.  :kwiatek:
Nie bardzo rozumiem co miałeś na celu. Ulżyć sobie? Jeśli martwi cię sposób trenowania konia, to zwróć się z tym do jeźdźca lub trenera bezpośrednio.
Szczery a nie wpadłeś na to, skoro znasz tego konia i zapewne jeźdźca oraz posiadasz jakieś uwagi zwrócić się do samej zainteresowanej ? Tak robią dorośli ludzie...
Ja napisać chciałem tylko, że nie ma tutaj przemiany. Tyle. To wy rozgrzebujecie i się podniecacie.

A to jak kto sobie jeździ, co robi z koniem, to nie jest moja sprawa, niech robi co chce. Jego koń.
Herezja ładna, skoro Cię nie obchodzi, to po co wpis ?
Spoko Szczery... już wszyscy wiemy, że ty zrobiłbyś to lepiej 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się