Howrse gra :)

w ogóle jak można zabrać aż 200 kuponów i 3 miliony nie przekładając tego na swoje konto?  😲
Jeśli możecie to podeślijcie po pd  :kwiatek: bo tego najbardziej mi brakuje. Konie do uśmiercenia na kupony mam, eq też. Mój nick to -Haffek-
Ajlona - można, ja miałam 8mln i 114 k niedawno 🙂 do tego ok 250 diamentów, teraz nie mam nic z kuponów, diamentów i tylko 3 mln.
Jak oni to robią? 🙄
Jakby ktoś nie miał czasu na blup i szukał osoby do blupu to chętnie podejmę się takiej pracy. Zawsze dostawałam zapłatę 1 kuponu za parkę. Teraz każdy kupon jest dla mnie ważny 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 marca 2015 21:20
[url=http://www.zagroda-mgly.com/t16699-teczowa-kolekcja#262371]tęczowe konie[/url]
kolejna promocja: karty  💘
robię zapasy!  😲 🏇
Może jeszcze za uzbieranie wszystkich dostaniemy tęczowego jednorożca...? 😂
konirka to zbieram wszystkie  😍
Wstawi ktoś tutaj, bo zapomniałam hasła i mi się nie otwiera  😵
Ile wart jest 5 żywioł?

Sprzedam:

1x 5 żywioł - cena do ustalenia
2x Chmurka - 1 kupon (w sumie 12 kompletów)
1x Objęcia Morfeusza - 2 kupony
Piorun Zeusa - cena do ustalenia
[s]2x Złote Jabłko - 1 kupon (w sumie 4 zestawy)[/s] SPRZEDANE
2x Zestaw Harmonii - 2 kupony
Poza tym wszelkie śmieci (Puszki, Zwoje, Fortuny etc) - ceny do ustalenia
nie wiem, co jest grane, ale od czasu tych mitologicznych koni w WT, nie sprzedałam żadnego konia za kupony 🤔 wszyscy zbankrutowali wtedy? nawet klacz jednorożca z ZJ, tłem, pokryta prawidłowo z upominkiem i różdżką wisi już ze 2 tygodnie :/
ChemiK biorę wszystkie ZJ 😉 Na howrse podam nicki jak aktualne.
potrzebuję zdechnąć 16 koni na com :kwiatek: mogę dać różdżkę płodności, muśnięcia, puszki, wody młodości na pl (opcjonalnie coś na com jeśli ktoś woli 😉). mam też traktor na pl, mogę podesłać.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 marca 2015 09:15
calore- Ja chętna! Na traktor na PL i ubicie koni na COM
.
ok, zaraz wystawię ci 10 koni i traktor 😀

edit. wystawiłam wszystko. dzięki!
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 marca 2015 11:58
Już skończyłam  😉
super, dzięki 😀

[s]mam jeszcze 6 koni, ale może dokupię te 4. [/s]odkryłam właśnie sprzedawanie bonusów typu złote ostrogi, palcaty  😜

edit. mam 10 koni do ubicia.  mogę dać różdżkę płodności, muśnięcia, puszki, wody młodości na pl (opcjonalnie coś na com jeśli ktoś woli)
Kto skupuje w korzystnych cenach OMki ?


edit. mam 10 koni do ubicia.  mogę dać różdżkę płodności, muśnięcia, puszki, wody młodości na pl (opcjonalnie coś na com jeśli ktoś woli)


podbijam! mogę też dać konia 28 lat 4 msc na pl w zamian za pomoc 😀

1300 w wytrzymałości  😍
calore - ja bym chętnie wymieniła kupon za tego konia na pl  😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 marca 2015 20:47
calore- W razie czego mam 7 kuponów na COM do wymiany na kupony na PL.
Przetrzymałby mi ktoś 1 400 000 eq? Od kilkunastu dni mam kupon do kupienia, no to kupię w końcu 🤣
Nick w grze: beton.
Machowa, kurczę, na razie zatrzymam tego konia na wypadek, gdyby ktoś się jednak znalazł do pomocy z ubijaniem, ok? na tym mi na razie zależy, bo w końcu promocja się zbliża 😁

Dementek, nie mam takich cudów na pl 😉 ale jak tylko wejdą karty, to może coś uzbieram fajnego. ewentualnie OMki za passy cię interesują? to zawsze wpada w kartach.

i ponawiam - szukam pomocy przy zdechnięciu 10 koni na com :kwiatek: daję za to konia na kupon/kupon.

budyń, jeśli jeszcze aktualne, to mogę pomóc 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 marca 2015 12:51
calore- Dobra, w OM może być- dogadamy się  🙂
calore, dobrze, że napisałaś, bo zapomniałam już o tym 🤣 To jak możesz, to rzuć nickiem i wystaw konie 🙂 Dzięki wielkie.
budyń, wystawiłam 🙂
calore, super, dzięki i masz wystawione zwrotne rumaki.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 marca 2015 15:14
Czy ktoś mógłby zająć się moim kontem podczas mojej nieobecności (od wtorku aż do odwołania, gdzieś tak 2-4 tygodnie)? Chodzi mi głównie o opiekę nad OJ i udział w promocjach. Co do oporządzania koni- szczegóły na PW, wynagrodznie- do ustalenia.
Ma ktoś może kupony na sprzedaż za eq na PL?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się