Howrse gra :)

calore  w złotych jest zestaw hery, ro, i nie wiem co jeszcze 🙂
kayri co do koni zapraszam na howrse na priv - karla158
sprzedam wt za 2 kupony !!!
Ja już mam czerwień, teraz tylko liczyć, że złota się nie powtórzy i będę mieć pomarańcz 😀
dar - ile poszło zestawów?
Ajlona - chętnie kupię  🙂
Mam już czerwień. Brakuje mi 2 diamentowych do pomarańczy, ale mam dwie do wymiany 🙂
Ja nie rozumiem po co teraz prawie 2 tyg przed końcem promocji wydawać xx kuponów na zestawy jak codziennie wpadają 4 karty. Ja kupiłam jeden zestaw żeby zobaczyć jak się karty trafiają i udało mi się zebrać na Czerwonego, ale żeby teraz po 20 kuponów wydawać? 🙇
No i co z tego, mam promocje zakończoną i znowu zbieram diamenty na kolejną promocję. Szybko odrobię straty do Piniat 🙂

a do czerwonego 3 diamentowe potrzeba, jak dostałaś za logowanie 2 diamentowe to jesteś mega szczęściarą. Trzecią pewnie miałaś w tym jednym zestawie co kupiłaś - też szczęściara, że Ci się trafiła.

Ja za zalogowanie dostaję tylko karty srebrne i brązowe. Nigdy w kartach odkąd jestem na howrse nie dostałam diamentowej.
ja wydałam 7 czy 8 kuponów + ok. 90 diamentów (szybko odrobię) dla samej przyjemności zdrapywania. brakuje mi jednej diamentowej i 4 złotych (jednej do konia, 3 z przedmiotami). no i jednej srebrnej. i nie zamierzam już otwierać, bo mam karty na wymianę. no może coś za diamenty otworzę, jeśli nie trafię w wymianach. ale wątpię. i tak samo jak Cierp1enie mam 2 tygodnie na zbieranie diamentów i kuponów, co z kolei będzie mi ułatwiało posiadanie 2 nowych koni dających diamenty.
No i co z tego, mam promocje zakończoną i znowu zbieram diamenty na kolejną promocję. Szybko odrobię straty do Piniat 🙂

a do czerwonego 3 diamentowe potrzeba, jak dostałaś za logowanie 2 diamentowe to jesteś mega szczęściarą. Trzecią pewnie miałaś w tym jednym zestawie co kupiłaś - też szczęściara, że Ci się trafiła.

Ja za zalogowanie dostaję tylko karty srebrne i brązowe. Nigdy w kartach odkąd jestem na howrse nie dostałam diamentowej.



Dziś jest pierwszy dzień gdy nie dostałam diamentowej za logowanie/zawody, tak to codziennie miałam jedną diamentową
Nie radzę wymieniać się, ani w ogóle handlować z graczką _Bella_
Zostałam właśnie oszukana przez nią i straciłam konia o wartości 50 000 Equus za którego miałam dostać Zestaw Hery.
No to Chemik masz super szczęście, jak codziennie dostajesz diamentowe. Większość nie dostaje w ogóle i musi kupować zestawy np ja.
Ja również nigdy nie dostałam diamentowej za logowanie czy zawody. Mam kupony to dlaczego by ich nie wydać na promocje skoro sprawia mi to przyjemność? 🙂 Tak już prawie po promocji i zbieram zapasy na kolejną 🙂
Moja jedyna diamentowa póki co to właśnie z zestawu... W dodatku tylko z pierwszego, kolejne 5 to srebrna i złota :P I jeszcze nic nie wygrałam z żadnej kolekcji 🤣 Tylko z kart mam RO i OM. Beznadzieja.
Ja dzisiaj weszłam pierwszy raz od jakiś 2 miesiecy na swoje howrse, wydałam 3 kupony na karty mam dwa RO i reszta badziewie.
A kiedy wchodzą piniaty?
Bo nie wiem czy zainwestować w tego boskiego czy następnego i jak gospodarować kasą 😉

Ma ktoś jakieś konie na ubicie na sprzedaż w wieku powyżej 25 lat?
Bo weszłam na sprzedaże a tam wszytsko po 160 tys, a jeszcze niedawno za 100 można było kupić i może ktoś ma coś tańszego niż ogólnie?  :kwiatek:
Też chętnie kupie WT za 2 kupony 😀
Kiedy była ostatnio promocja z RO ??  🤔wirek:
Po ile chodzi SLH?
Nancy ze 3k.
A nie znasz może kogoś kto skupuje?
Cierp1enie, no ja wydałam coś ponad 25 kuponów..
Ale w sumie teraz myślę, że nie najgorzej mi się to jednak przedstawia:
[s]
2XSLH = 6 kuponów
OM = 1 kupon + 50 tys [/s]
2XRO = 1 kupon
KK = 1 kupon + 50 tys



Brakuje mi jednej karty pomiędzy OM a RO i jednej w kolekcji żółtej. Więc maksymalnie za 2 dni będę mieć Pomarańcz.

Chemik
, rozmawiałyśmy o tym.. impuls mnie ruszył..


A teraz takie pytanie, nie szuka ktoś czegoś z CR? 😀
Mam złote jabłka, om, klepsydry, rogi.. no chyba wszystko mam 😀
25 kuponów dla 2 boskich to nie jest wiele, do tego jeszcze CR
No tak, tak.. ale wyzerowałam się jak siemasz.
Zastanawiam się po zdobyciu wszystkich kard nie wymieniać diamentowych, może by się trafiła jeszcze sklh

😲
Ja bym nie wymieniała, bo jednak 100 tys trzeba wydać.


Ja wydałam 200 diamentów, ale to się szybko uzbiera i 4 kupony 🙂
Cierp1enie, a jak tam mój Jozin na com? wygrywa? 😁
Jozin z bazin się dobrze sprawuje, czasami 2 razy go muszę postarzyć dla drugiej karty, ale zdobywamy 🙂
Tylko jak na razie tylko jedna fajna rzecz z cr :/
Uaktualnienie przedmiotów na sprzedaż:

4xRO
14xChmurka
6xKlepsydra Kronosa
2xKamień Filozoficzny
6xRóżdżka Płodności
6xPiorun Zeusa
4xZestaw Hery
3xŁzy Afrodyty
1xUpominek Hestii
3xZestaw Harmonii
1xZłote Jabłko
Cierp1enie, to fajnie, postarzaj ile chcesz 😉
dar ile chcesz za RO?  😉
Ile mniej więcej kuponów schodzi na Piniaty?
ChemiK wydaję mi się, że coś koło 30.

Edit. POSZUKUJĘ! koni z limitowanymi towarzyszami.
W tej sprawie proszę się kierować na pocztę na howrse (Olcia344)
Możliwa wymiana!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się