Howrse gra :)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 września 2015 20:58
Jak coś jest na poziomie 7 to ja nawet nie inwestuję, nie ma sensu 😉 Jeszcze nigdy nie udało mi się dojść tak daleko, najwyżej na 5-6. Jak coś jest na 3 to jeszcze, ale na 7 nie ma sensu próbować 😉
CzarownicaSa, akurat ubiłam 10 koni to spróbowałam, ale żałuję. Chociaż wygrałam jakieś pierdoły, co to później będzie można wymienić, ale kiedyś w RO miałam mega farta, wygrywając jakieś konie to miałam nadzieję że teraz też się uda 😉 zwłaszcza że Krezus mi się od dawna marzył.


Czy ktoś by mi wytłumaczył jak teraz działa ośrodek jeździecki? Co najlepiej (najopłacalniej) hodować?
A Warsztaty? Co najlepiej produkować, skąd brać surowce?
No i lekcje, teraz można jakiś podział ustawić? Nazywa się to chyba zlecenie, i zależy czy będe dostawać częściej pieniądze czy surowce, jak najlepiej to ustawić?
xxagaxx, jak chcesz zarobić kasę i masz trochę czasu, to polecam bycie sitterem, czyli zajmować się końmi na czyimś koncie (szczególnie u ChemiK) 😉 nie jest to trudne, a tak cieżko jest znaleźć kogoś uczciwego, ze sitterzy są cenieni 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 września 2015 23:58
I tak się składa, że akurat ja szukam sittera 😀 Płacę kuponami/equss, jak kto woli 😀
Szukam Sittera (ok 200 koni)

Sprzedam CR za kupony, pisać co potrzebujecie
http://i-love-howrse.blogspot.com/2015/09/spoiler-piniaty.html

czyżby piniaty miały wejść w tym tygodniu?

+wymienię 2 kupony na 2 passy 🙂
czyli nikt nie wie czy w tej paczce z Jockerami to brązowe jockery = brązowe karty i jedna rzadka? brak mi 4 kart, ale niestety wszystkich diamentowych, a zostały mi tylko 2 passy więc nie mam za bardzo czym pohandlować 😉 jeśli jeszcze jest szansa ze tymi 2 passami ustrzelę brakujące karty to jak cię mogę, ale nie będę wydawać ich po to by być 3 karty od celu  🤔

szkoda, tak blisko jeszcze nigdy nie byłam, no ale you can't always get what you want  😂
NIe wiecie może czy ktoś na com skupuje HoP po passie za sztukę? Albo HoP za kupon na pl? I po ile chodzi Hera's Pack? Nie znam się kompletnie na cenach na com a nie są mi do niczego potrzebne 🙂
Libeerte, aż tak na wolny czas nie narzekam :P ja się pytam bardziej pod względem gry, bo do tej pory howrse miałam raczej opanowane, po tej aktualizacji nie ogarniam życia, ale widzę że chyba nikt mnie nie poratuje odpowiedzią.

Sama mam prawie 100 koni i ledwo ogarniam czasowo :P
xxagaxx, ja też przestałam ogarniać po aktualizacjach 😉 w sumie to zajmuję się tylko boskimi (żeby dawały diamenty i wysyłam na zawody), no i sitteruję u ChemiK. Te ośrodki się zrobiły tak dziwne, że przestałam prowadzić 😉



Swoją drogą - nie ogarniam dlaczego jest taki problem z tym, żeby znaleźć uczciwego sittera :/ Jak patrzę na wpisy na FB o tym jak się wzbogacić przez sitterowanie u kogoś (w sensie oszustwa), to ja nie mam pojęcia skąd takie nawyki oszukiwania biorą się wśród dzieci ok. 10 lat. W zyciu bym na takie pomysły nie wpadła, mimo, że to tylko pikselki  🤔wirek:
calore mam 2 passy do wymiany  😉
Libeerte, serio można kogoś oszukać? Teraz nawet jak się tylko wspóldzielone konto robi? Matko, ludziom odbija z powodu gry w necie :P

A jakie sa teraz stawki za sitterowanie?
xxagaxx, przez to, ze połączyli fundusze ośrodka z normalnymi. Najpopularniejszy o jakim słyszałam, to rejestrowanie kogoś koni do swojego ośrodka i przedłużanie maksymalnie pobytu. Stawki to od 80 do ok 150 eq za konia + jakieś kupony/cr. Zależy co i jak się robi 😉
Machowa, biorę 😉 wystaw mi konia na pl 😉
Pilnie kupie kazda ilosc ZJ za kupony eq lub wymiana na inne CR.
Mam mozliwosc odebrania 6 sztuk na raz.
Sprzedam 5ty Żywioł za 2 kupony
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 października 2015 07:23
Szukam dobrej duszyczki, która będzie mi regularnie klikać na piniatach :kwiatek: Dam w zamian coś z cr 🙂
Powoli przestaję grać w Howrse, myślicie, że ile byłoby warte moje konto ?
Mam z 18 OM, i kilka innych przedmiotów, kupony wywaliłam ale w każdej chwili na koncie będę mogła mieć ok. 5 mln eq.
Do tego boskich coś koło 15..
dar jakbyś chciała wymienić konto na jakis sprzęt jeździecki daj znać 😉
Ja odgruzowałam moje dwa konta, jakby ktoś mógł mnie dodać do znajomych, w celu rozbijania sobie piniaty to ja bardzo chętnie 😉

xxagaxx

i myniak

😀
Powoli przestaję grać w Howrse, myślicie, że ile byłoby warte moje konto ?
Mam z 18 OM, i kilka innych przedmiotów, kupony wywaliłam ale w każdej chwili na koncie będę mogła mieć ok. 5 mln eq.
Do tego boskich coś koło 15..

ze 100 zl
dar, to dokładnie jak ja, też powoli zastanawiam się nad sprzedażą konta, pochomikuję jeszcze przedmiotów, kasy, koni i pójdzie pod młotek pewnie. Już nawet tych promocji mi się nie chce klikać 😁
mam na wymiane pass i cr na com za najlepiej to samo na pl
karla158, co masz z cr na com? Mam na pl kupon i klepsydre kronosa do wymiany
calore  mam pass, możemy sie wymienić pass za kupon 🙂
a z cr :
to w sumie śmieci, zesatwy hery, harmonii, posejdona, bonusowe, pięty achillesa, złote jabłka 🙂
[quote author=dar link=topic=49169.msg2429065#msg2429065 date=1443790116]
Powoli przestaję grać w Howrse, myślicie, że ile byłoby warte moje konto ?
Mam z 18 OM, i kilka innych przedmiotów, kupony wywaliłam ale w każdej chwili na koncie będę mogła mieć ok. 5 mln eq.
Do tego boskich coś koło 15..

ze 100 zl
[/quote]

Tyle czasu, tyle gry, tyle zapasów.. ale dobra i stówka..
karla158, jaki masz nick na com? wystaw mi konia na pl na calore, a ja potem wystawię na com 😉 a z cr to kurcze szukam właśnie tej klepsydry, bo wiecznie mi ich brakuje. jakby ci wpadła z jakiejś promocji to daj znać 😉
Ktoś ma na sprzedaż wymianę ZJ ? Zawsze chętnie przygarnę.
Mam na ewentualną sprzedaż KF, OM żywioł, łzy, pioruny, różdżki, upominek hestii, Herę, dynie, zestawy nyks, posejdona, bonusowy.
Ja mogę Zestaw Harmonii za KF wymienić
poratuje ktoś 1 PD na pl? nick jak tu :kwiatek:

edit. dzięki dziewczyny 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się