Howrse gra :)

potrzebuje ktoś może nyxa ???
  kupie  2 zj za kupon i equus
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 stycznia 2016 17:25
Macie jakieś sposoby na wygrywanie rozet? Trenuję te konie najlepiej jak umiem... i pupa 😵 Żaden mi rozet nie wygrywa... wręcz nie kwalifikują się w ogóle na zawody z rozetami 🙁
CzarownicaSa, boskie 😁
20 stycznia 2016 17:42
Ja to chyba jakaś ułomna jestem, bo ze wszystkich moich boskich- a mam ich jakieś 10- rozety wygrywa mi... jeden. Mars.
😵
bo tylko jego masz wytrenowanego 😉 a Ocean?
a mojw boskie nawet nie mają dostępu, nawet śnieżek jak ma ponad 7 000 um, kurde jakim cudem 🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 stycznia 2016 20:51
Dementek, zdechłabyś mi 10 koni na com za 2 kupony + mogę dać konia w wieku 28 lat za 1 pass? :kwiatek:

Jak aktualne, to wystawiaj. Mogę też dać Ci resztę passów, a rozliczymy się kiedy indziej  🙂 Wystaw 10 koni na 12 passów (zerknęłam, że ostatnio dwa konie tam uśmierciłam).

edit: calore- Wystawiłam Ci na PL konia za 2 kupony, na COM masz już passy.
Dementek, dzięki! :kwiatek: muszę się odkuć po ostatnich nieudanych promocjach :/ na PL kupiłam konia. jutro wystawię ci zdechlaka, ok? dostanę za niego jeszcze kasę z GP i rano wystawię, będzie miał akurat 29 lat już.
21 stycznia 2016 08:10
Ocean ma dopiero 2 lata... 🙁
No i chciałam chociaż spróbować sobie odblokować VIP-a, a nie zrobię tego wygrywając rozety boskimi, bo one zwyczajnie tyle nie wygrają. Masakra 😵
I nie ogarniam mojego OJ. Mam w zakwaterowaniu zaznaczone wszystkie opcje dostępne, mam wystarczającą ilość uzd, siodeł, czapraków itd., a pomimo tego jak wyszukuję ośrodek... to nie wyświetla mi się to jakby "na panelu" 🤔 Nie mam pojęcia czemu. Mam też same duże boksy z prysznicami i poidłami, minimalne zakwaterowanie od 2000um i nikt nie chce się u mnie rejestrować. Jeszcze jak miałam 1800 było ok, pełen ośrodek, a teraz... nikt 🤔

przetrzyma ktoś 4 mln? :kwiatek:
21 stycznia 2016 15:51
CzarownicaSa- Bo może za dużo podniosłaś minimalne UM do rejestracji koni w OJ.
21 stycznia 2016 16:04
2000um to dużo? 🤔
[s]jak ktoś chce to mam 1 ZJ.[/s]
Oddam konie na COM, bo już nie gram. W sumie nie mam tam żadnych fajnych. Jedynie pegaz ze SZJ (460) i um 5454, ZK - Wiedźma 5807UM, Pegaz 6116 (klacz), koń ze ZJ ii UM 5172, źrebaki z dobrym PG, [s]1 PASS[/s], a z CR mam śmietki  😂 PW tu lub na howrse COM, kaka2002 🙂
po co się hoduje konie z ujemnym gp 🤔 własnie znalazłam jakiegoś który miał -42 (tak, MINUS 42). zadnych umiejetnosci, a pokryc prawie 500  🤔
Kaprioleczka, masz linka? słyszałam tylko o projekcie 0GP, gdzie ludzie dążą do zera właśnie. może to jakiś dalszy etap? takie kolekcjonowanie po prostu
Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Muśnięcie Filotes
3 000 Equus
250 x Owies
80 jabłek
3 punkty dorastania
Znalazłeś Izyda, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!

W pierwszym RO!!!! 🏇
22 stycznia 2016 09:45
Wysyłasz jakieś dobre wibracje- u mnie to samo! 😜 😍
Już chciałam popsuć tę szczęśliwą passę, bo nigdy nic nie wygrywam fajnego, ale sprawdziłam i ta Izyda nic fajnego nie daje, więc ble. Nie tracę ro na coś takiego :P
22 stycznia 2016 10:08
Ale tymi cuksami w WT to zrobili świństwo 😤 Jeszcze cuksy w RO byłyby jako tako uczciwe, ale w WT... to już loteria, w dodatku dużym kosztem :/
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 stycznia 2016 10:25
Izyde miałam w 5ro, zawsze jakiś plus z tej promocji.  😁
co to ta Izyda?
Kaprioleczka,

Kaprioleczka, jak się ma tego konia Izyda (Isis), to pierwsze pokrycie pierwszego dnia miesiąca ma szanse się tak rozmnożyć 😁 ale nie mam pojęcia, w jakiej ona była promocji, dawno to było.

i tam wyżej masz też przykład 😉
Ja tam nie mam szczęścia...  😵
Wygrywasz!

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
    Muśnięcie Filotes
    5 000 Equus
    150 x Pasza
    3 x Marchewka
aaaaa! pamietam juz! tez chce taką Izydę, ale nie mam raczej szczęścia do takich rzeczy  😵
Sprzedam za kupony:
[s]Klepsydra Kronosa x2[/s]
[s]Zestaw Hery x2[/s]
Objęcia Morfeusza x3
Kamień Filozoficzny x2

i ewentualnie
5ty żywioł x1.

Pisać na howrse ApplePie interesują mnie przede wszystkim kupony 🙂
czy ktoś może hoduje araby i ma rankingowego ogiera którym mogłabym sobie pokryć? bo te rankingowe przewaznie nie sa wystawione na stanowki, a marzy mi sie jakis naprawde dobry źrebak
Dementek, czy ja ci wiszę jakieś kupony? mam 3 na pl do wymiany, a ty chyba miałaś kilka passów na pl.

Kaprioleczka, co prawda nie mam super ogierów, ale mogę ci sprezentować jakiegoś źrebaka (zawsze mam min. bliźniaki), jak rozmnożę swoją najlepszą klacz. obejrzyj sobie u mnie konie z Arabian Quality albo tego bidoka z for sale.
24 stycznia 2016 15:17
calore- Z kuponami chyba się rozliczyłyśmy, ale mogę dać Ci 2x HoP za 2 kupony na pl.
A ja jestem szczęśliwa, bo wreszcie udało mi się dostać z maścią do złotego jabłka! Tyle prób.
Jak ktoś się skusi na niego to zapraszam. Na pewno będzie ładnie wyglądać na ciemnym tle.
Head full of dreams~
Kaprioleczka, co prawda nie mam super ogierów, ale mogę ci sprezentować jakiegoś źrebaka (zawsze mam min. bliźniaki), jak rozmnożę swoją najlepszą klacz. obejrzyj sobie u mnie konie z Arabian Quality albo tego bidoka z for sale.

Popatrze sobie jutro, bo jestem w Warszawie i tu mam tylko internet na tel czyli MEGA zamuł  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się