Howrse gra :)

ja miałam tylko 2 kupony więc mega się cieszę, bo ryzykowałam między kupnem konia do ujeżdżenia a wygraniem boskiego na diamenty 🙂


Ośrodek na 39 miejscu w rankingu... idziemy w górę  🏇
13 Zestawów i jestem już urządzana w Kaktusa, wystarczy wymienić 4 karty. Dobrze poszło, pozostałe 200 czeka więc na następną promocję. 😀
nieźle!

Ja dostaję od samo początku pełno powtórek srebrnych i brązowych, nawet nie mam z czego wymienić srebrnej :/
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 czerwca 2017 15:50
Miałam kod z horse adventure i go nie aktywowałam, bo nie miałam kiedy... Mam go gdzieś na kartce zapisany, ale chyba koń i tak mi przepadnie  🤬
Miałam kod z horse adventure i go nie aktywowałam, bo nie miałam kiedy... Mam go gdzieś na kartce zapisany, ale chyba koń i tak mi przepadnie  🤬


Kod działa 2 tygodnie.
Dziewczyny nie ma jakaś dobra duszyczka ogierka Luzytana do krycia? Muszę pokryć sobie swoja Klaczkę i chciałabym jakiegoś 4300+ chociaż wiem że może być cieżko mam 4281 zarezerwowanego u znajomej ale szukam coś więcej  :kwiatek:
Klaczka o której mówię (mój nowy nabytek wyhodowany  przeze mnie 😀 ) _https://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=31899397#console-actions

A apropo kart właśnie mam 9 powtórek czekających do wymiany  😵
A ja mam dzikusa 😀 No fartnęło mi się a 3 razem 😀

Ja kart nie lubię, kiedyś poszło chyba 20 kuponów a i tak się nie udało, diamentowe trafić to jakić cud.
pożyczy ktoś 1 k
chcę kupić nam konia do skoków z um 5660 (holsztyn) a mam tylko 8 kuponów
Cierp1enie a do kiedy potrzebujesz? :P
do piątku

mogę dać w zamian konia na kupon, tylko musiałabym postarzyć bo akurat ma 25 lat.
To bez problemu pożyczę c:
dziękuję za pomoc  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Mamy holsztyna um 5660 do skoków  🏇
Do usług  💘

Wbiłam sobie Klaczce ujeżdzenie na 1573.57 po woli może delikatnie jedynie się wbije troszeczke po zadaniach jeszcze ale wiadomo nie wiele. Gdyby ktoś chciał aby popchnąć zawody to piszcie mi na pw na howrse (Nick taki sam jak tu) z nazwą OJ to popchnę bo inaczej ja zapominam lub po prostu na lenia robię na telefonie 😀

I nieśmiało wspomnę że gdyby ktoś miał jakiś PG luźny taki samotny to z chęcią przygarnę bo mam aktualnie aż 0 :c Miałam ich aż 20 (przy moim stażu to było wiele xd) ale robiąc tą Klacz wszystkie poszły...  :kwiatek:
Ja mam sporo kuponów więc również służę pożyczką.
Do usług  💘


I nieśmiało wspomnę że gdyby ktoś miał jakiś PG luźny taki samotny to z chęcią przygarnę bo mam aktualnie aż 0 :c Miałam ich aż 20 (przy moim stażu to było wiele xd) ale robiąc tą Klacz wszystkie poszły...  :kwiatek:


punkt dorastania??
poszedł
Cierp1enie Dziękuję Dziękuję  💘 Dla kogoś 1PD to mało, a dla mnie jak mam ich parę tylko codziennie, a coś chce się zrobić to ciężko troszkę :P
nie ma problemu, będę podsyłać 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 czerwca 2017 11:15
A mi zaraz wpadnie pierwsza rozeta w ujeżdżeniu już jest 74.41%  🏇
Jak to robicie?
U mnie nadal zawody to dno.

Z kart pozostała mi jedna złota i same diamentowe do uzupełnienia.
Chyba mało wykonalne zadanie...
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 czerwca 2017 13:29
maluda dopycham Ci jak tylko mogę 😉
Dzięki  :kwiatek:
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 czerwca 2017 13:00
I jest pierwsza rozeta w moim OJ, dziewczyny dzięki wielkie bo bez Was by tak szybko nie poszło  :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 czerwca 2017 13:08
[quote author=Dementek link=topic=49169.msg2685681#msg2685681 date=1496415014]
Miałam kod z horse adventure i go nie aktywowałam, bo nie miałam kiedy... Mam go gdzieś na kartce zapisany, ale chyba koń i tak mi przepadnie  🤬


Kod działa 2 tygodnie.
[/quote]

Kod nie wchodzi, a próbowałam kilka dni go aktywować. Napisałam na kontakt i odpisali po kilku dniach, żebym im dała screen z kodem. Fajnie, tylko że tam kod mi się już przestał wyświetlać... Kolejny raz mnie oszukują w tej grze.
AtlantykowaPanna, gratulacje 😀 zwiększ poziom na innych zawodach 🙂 Ja sobie właśnie hoduję holsztyna, powinien dobić spokojnie ponad 1500 w skokach 😀

Potrzebuję PD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poratujcie na xxagaxx, oddam z myniaka 😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 czerwca 2017 18:42
Skoki podwyższyłam galop podwyższe po 10tym bo kuponów nie mam a kunia brak
Aga zaprosiłam do znajomych 🙂


Domknijcie mi proszę skoki, bo wiszą od 3 dni.

Wczoraj zapomniałam o howrse  😵 ani kart, ani zajmowania się ośrodkiem ...
Cierp1enie, a ile ty masz teraz ustawione skoki ?
na 1540, bo ciągle stały w miejscu i nie podnosiły prestiżu... a ciągle brak rozety w nich.
Aga poleciało zaproszenie do znajomych :P

Kurcze ale zrypałam... Mam 15 kart powtórek i myślałam sobie że sobie wymienie i może wypadną mi jakieś fajne te podarunkowe, a tu patrze że już wszystkie brązowe, srebrne i złote mam i komunikat " Posiadasz już wszystkie karty o tym stopniu rzadkości" ...  😵 😵 A dwie złote wiszą i chciałam wymienić z nadzieją że może wypadnie jakiś Zestaw Hery czy 5Ż... Wrrrr..
Ale się pochwale że brakuje mi tylko 5 kart, szkoda że to Diamentowe... Choć dzisiaj jedna mi wypadła 😀 Ale wątpię że uda mi się aby wypadły mi one do tego 12.06  🙁
Cierp1enie, no to ja nie pomogę, nie mam takich koni. Ja mam na 1410 skoki i zaraz powinnam mieć rozetę.


edit. Już mam  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się