Howrse gra :)

a ja kupiłam 6 kart za 3 kupony (bo się nudziłam :lol🙂 i wpadły 2 diamentowe 💃 brakuje mi tylko jednej, tej z dzikusem. ale to liczę, że znajdę w zestawach, które kupię za diamenty
Czy ma ktoś lepszego kryjącego Walijczyka niż mój? PG 3763.... chcę czymś pokryć moją klacz, ale kurde znowu nic nie ma ;/
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 czerwca 2017 15:03
Ja juz kupiłam tyle kart że szok i ani jednej diamentowej raz miałam złotą tak to brązwe i srebne
Mówiłam że to zła promocja :P Nie warto inwestować.

Dziękuję za PD, oddaję na bieżąco wszystkim 🙂
Wróciłam na Howrse, ale nie ogarniam za bardzo 😵 Ale pogratulowałam kilku osobom z rv, mój nick warta2009 🙂
warta2009, spoko też to przechodziłam. Ciężko na początku po tych wszystkich zmianach. Jak coś to pisz.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 czerwca 2017 20:04
Podniosłam galop na 1200 od jutra zapisy, więc jak ktoś może to niech jutro bujnie bo u mnie brak kunia.
AtlantykowaPanna, ja mam 3 takie konie więc na pewno się ruszy.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 czerwca 2017 20:24
Ja muszę kupić do galopu skoków i biegów...
warta2009 Piątkę sobie możemy przybić! Ja tak samo wróciłam po latach i nie wiele pamiętam, ciągle tylko ludzi podpytuje  😁 Również Ci pogratulowałam :>
Cierp1enie, no to ja nie pomogę, nie mam takich koni. Ja mam na 1410 skoki i zaraz powinnam mieć rozetę.


edit. Już mam  😎


ale super, ja miałam na 1440 i cały czas miałam na ok 73,84 % i nie rosło w górę :/
Cierp1enie, robię lepszego Holsztyna ale i tak chyba aż tak dobry nie bedzie. Dam ci znać.
dziewczyny mające konto na com - przygarnę niepotrzebne puszki pandory :kwiatek: mogę coś podrzucić na pl w zamian
Cierp1enie, robię lepszego Holsztyna ale i tak chyba aż tak dobry nie bedzie. Dam ci znać.


zmieniłam na 1430, można zapisywać 🙂


ehh od początku promocji dostałam tylko 3 złote karty... i oczywiście miałam powtórkę, także jeszcze 50 tys musiałam wydać, gdzie zostało mi 20 tys :/ Cały czas brązowe i srebrne, mimo że już wszystkie mam :/
Cierp1enie, jak potrzebujesz pożyczki to ja chętnie służę 🙂  Mam już gdzieś 4 mln Eq. A jeszcze drugie tyle w niesprzedanych surowcach.

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
08 czerwca 2017 10:21
A ja zakupiłam kupony tylko czekam na SMS z nickiem i zaraz bede kupować fury do naszych zawodów  🏇
Edit. Cierp1enie możesz ustawić skoki na 1540 dam rade je ruszyć kuń zakupiony 😀
Edit. 2 dokończyłam skokowego, zostało zrobienie lekcji więc może dobijemy do 1600 🏇
https://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=31932611
A do ujeżdżenia kupiłam to :
https://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=31746908
Nie chce ktoś kupić? Sprzedam za samo eq albo coś z cr

https://www.howrse.pl/marche/vente/voir?type=direct&cheval=31261776
kurde, nie zauważyłam, że zestaw Jokerów kosztuje 5 kuponów i zjadło mi 50 diamentów :/ potem nagle pokazały mi się zwykłe zestawy kart po 1 kupon i nie wiedziałam co się dzieje. no ale dostałam diamentowego Jokera, więc nie narzekam, ale uważajcie, jak będziecie kupować 😉

edit. następną promocją będzie coś w rodzaju promocji halloween, gdzie daje się dzieciom cukierki. tylko tym razem będą jakieś rajskie klimaty, kwiaty, woda, muszelki itp 😉 do zdobycia koń z całkiem nowej serii TANGAROA

Divine Maori Horses

avatar
Maori horses are divine horses. Each represents a deity of the Maori people.

Every day observe turtle nests to find out if there are any babies and get mana.
When the horse's tiki is filled with mana, they'll give you a gift.

Divine Maori horses cannot die, be sold or appear in rankings. They cannot:
be customized
receive items associated with breeding
enter the Grand Prix
be aged manually
They do not count towards the prestige of the equestrian center in which they are boarded.
Once a day they can enter competitions open to all horses, as well as competitions for divine, wild and legendary horses provided they have enough energy to do so.
xxAgaxx - dziękuję za propozycję, ale nie potrzebuję. Nie dostaję złotych kart więc nie mam co wymieniać.  🙂 same brązowe i srebrne.


AtlantykowaPanna - oo fajnie, podbiję trochę, bo jak obniżyłam to zamknęłam zawody i nic nie urosło procentowo :/
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
09 czerwca 2017 19:02
Szkoda tylko, że wałaszek. Usilnie poszukuje konia do biegu nawet źrebaka
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 czerwca 2017 21:12
Co do Horse Advanture- kody są ważne 8 dni. U mnie tyle czasu nie był aktywny, ale oczywiście, według obsługi, wina jest po mojej stronie.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 czerwca 2017 06:43
Sprzedam zestaw nyx za 3 konie bez kf pow 27 lat.  🏇
Ja też, mam trochę ZN i z chęcią tak sprzedam :kwiatek:
Co do Horse Advanture- kody są ważne 8 dni. U mnie tyle czasu nie był aktywny, ale oczywiście, według obsługi, wina jest po mojej stronie.


Trochę szkoda, że nie zrobiłaś żadnego screena... Ja jak cokolwiek się dzieje, to od razu molestuję klawisz Print Screen, bo z nimi się inaczej nie da rozmawiać.
ehh brakuje mi 6 diamentowych i 5 złotych, to chyba moje najgorsze karty, by tak mało złotych wpadło i tylko 1 diamentowa
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 czerwca 2017 14:50
[quote author=Dementek link=topic=49169.msg2687642#msg2687642 date=1497039179]
Co do Horse Advanture- kody są ważne 8 dni. U mnie tyle czasu nie był aktywny, ale oczywiście, według obsługi, wina jest po mojej stronie.


Trochę szkoda, że nie zrobiłaś żadnego screena... Ja jak cokolwiek się dzieje, to od razu molestuję klawisz Print Screen, bo z nimi się inaczej nie da rozmawiać.
[/quote]

No, a piszą, że nie trzeba screena, tylko udowodnić. A co do czego to i tak chcą screeny...
Tak o sobie grałam na zajęciach narzeczonego, na których nic nie musiałam notować. Myślałam, że jakiegoś boskiego zdobędę. Jeden kod wszedł, a do drugiego boskiego już nie szło wpisać. No nic, napisałam, że są oszustami i tyle.
jakie um i pg początkowe u źrebaka, by miał ponad 5800 um końcowego - rasa pełna krew angielska.
Szukam czegoś do galopu, ale um na sprzedażach to zaledwie 5200.... a tyle to ja miałam dawno temu i już nie mogę nimi zapisywać od ponad miesiąca.
Z wyższym um nic nie ma, więc muszę się rozejrzeć za źrebolem
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
11 czerwca 2017 21:09
A uje żeby było 1700 jakie um ma mieć źrebak? Bo tamtą kobyłe kupiłam za 8 kuponów a sprzedałam za 10 😀
Wyhodowałam sobie holsztyna z UM ponad 1500 w skokach 😀 jestem dumna, bo nie wydałam ani pół kuponu. Wiem ze są już duuuuzo lepsze konie, ale ten powinien mi na jakiś czas wystarczyć 😀
A uje żeby było 1700 jakie um ma mieć źrebak? Bo tamtą kobyłe kupiłam za 8 kuponów a sprzedałam za 10 😀


ja nie pomogę, bo mój koń ma ujeżdżenie 1668 i to mój najlepszy koń

xxagaxx - brawo! ja idę na łatwiznę i sobie kupuję gotowe 😀
ale teraz szukam źrebaka anglika by mieć do galopu


Złote Runo - jeszcze nigdy nie wygrałam w tym boskiego.... nawet dobrego cr nie mam :/


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się